Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

fobileriniz nelerdir?mesela......

Misafir ßL@D€-RUNN€R

Önerilen İletiler

• Cevaplar 50
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• 2 hafta sonra...
Farelerrrrr

veee

Orumcekler

Butun kucuk yaratiklar...

Ve pariste yasiyorum bu nedemek biliyor musunuz?

Fare dolu!!!

Korkuncc!!!

Ben yakinda Canadaya ayda Irlandaya goccem bu kesin!!!

Fareler... ııııyyyy! farenin kendisinden ziyade, gerçekten çok olan birşey korkunç olabiliyor. Çok fare olması korkunç...!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Birde birseyden cok korkunca daha da ustune geliyor....

Mesela gecen gun Teyzemlere gidiyordum

Bir Hint restorantinin onunden gecerken ayagimdan,ustundennn

fare gectii :unsure: Tabi beni gorcen nasil ciglik attim :D Tabi sanirim benim yuzumden zavallilarin musterisi azaldi...

Sen ne diyosun, bizim ev teee 10. katta, yazın tatile çıkmıştık, eve döndüğümüzde kapıyı açınca bişeyin geçip salona geçtiğini gördük, sonra ailecek salona gittik, etrafa baktık bişi yok, soraa annem koltuğu, arkasından bi çekti, koskocaman bi fare fırladı, ayyy ne korkunçtu, ben direk en yakınımdaki başka bi koltuğa fırladım ama o anda nasıl yaptım şaştım yaa, arkam dönüktü koltuğa, vee küçükken çizgi filmlerde gölünce, sandelyeye çıkan şişko teyzelere çok gülerdim, acaba böyle oluyo mu gerçekten derdim, bizzat kanıtladım oluyomuşş!!! :) Sonrası mı... evi baştan sona tadilat yaptırdık :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aksam aksam iyi guldum senin ziplama olayin cok guzel sanirim bu herkezde oluyor annem de ole fare gorurse ki burada cok olur yakininda ne varsa hemen uzerine atlar yani o popoyu nasil kaldirir onuda anlamam :lol: Masa,sandalye koltuk camasir makinesi ne olursa olsun pat diye atlar..Ben ama tersi gorunce kipirdayamam hatta donarim...Bizim ikizlerde(kardeslerim)maymunlar uzerine uzerine giderler...Hatta bikeresinde yolda ezilmis vardi,cok igrenc ve korkunctu,gidip yanina baktilar yaa!!onlar hic korkmiuyorr....Ve en kotusude,umarim SIKILmadin,ben bir keresinde metrodaydim,bole cok kalabalikti tikapasa ozamanda yazdi yani askili filan vardi uzerimde,saclarimda tyopluydu omzum ciplakti anliycagin,baktim omzumda bir sey hissediyorum..Oda ne?Yanimdaki herifin omzunda o gri farelerden var birde buradaki fareler besili kedi gibi(gercekten)ve kuyrugu bana degiyor)kipirdiyamiyorum,fare yanimda,insanlari ole bir ittimki gormelisin,o tiklim yerde bir bosluk yarattim yaa!!iyiki adam analdida vagon degistirdi..

Yok yaa sıkılmadım komikti :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

askerde edindiğim bir yükseklik fobim var.

çocukken, inşaat tepelerinde oynayan. Üniversitede bungee jumping yapan bir insan evladıyken. Askerden geldikten sonra sadece yamaç devriyelerine özgü sandığım fobiyi sanırım kalıcı olarak edindiğimi farkettim.

son aylarımda yamaç devriyesine çıkarken uzman çavuşun arkamda yürümesini ister ben uçurum tarafına baktıkça beni dürtmesini söylerdim. ve sanki dağ gitgide eğiliyormuşta bizi faraştan kovaya çöpü boşaltır gibi uçuruma usulca salıcakmış gibi gelirdi.

bazen rüya görüyorum daha doğrusu kabus. böyle korkuluksuz hani duvara dayanan yada yüksek yapılarda kullanılan, ellerini ve ayaklarını kullanarak tırmanılan merdivenlerle çok yüksek bir yere çıktığımı ve tekrar geri inmek zorunda kaldığımı görüyorum.

Bu tam olarak yükseklik korkusu değil yani yüksek bir yerde olmak değil beni rahatsız eden. yüksek bir yerin ucuna yakın olmak, ama normal insanların rahatsızlık duymacağı mesafeden çok daha uzakta bile olsam rahatsızlık duyuyorum.

ve sanırım bunu tamamen karla kaplı arazide, o gözün derinliği algılama yeteneğini geçiçi olarak kaybetmesi ve neresinin düz neresinin çukur yada uçurum olduğu seçmekte zorlanırken edindim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

*Böbrek taşı düşürürüm kimsenin haberi olmaz.Gıkım çıkmaz..

*Dizimi,avuçlarımı,kollarımı kayalarda paralarım,sesim çıkmaz..(Dağcılık..;) )

Vs..

Yanlış anlamayın,bunları övünmek için değil,acı eşiğimin oldukça yüksek olduğunu anlatabilmek adına yazdım.Zira korktuğum şeyin sebebi vereceği acı değil.Başka birisine yapılırken gördüğümde bile kötü hissediyorum.Bu ekranlar içinde geçerli..

Ben iğneden korkuyorum ve bunun yan etkisi olarak dişçiden.(Dişçide de iğne vurular ya..;) ) Ha gerektiğinde paşa paşa gidiyorum ama,dişçi maceralarım genellikle koltuğu yatır,koltuğu kaldır şeklinde geçiyor..:w00t::D

Bunun haricinde bir korkum yok ve Allah'a şükür bu korkumda fobi düzeyinde değil..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...

davul sesi özellikle gece ve ramazanda küçüklükten kalma bir korku oldu:p şabanın cin çık filmininde etkisi var :D

yalnız kalmak etafımdaki insanların kaybolması yanlış anlaması

böcek gezinince korkmam ama yatarken saçım boynuma değince ya boynunda böcek geziyorsa diye endişe edip sıçramamm :D

karabasan:p

fare ıykk

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Çekirgeye fobim varmış ama şöle bir parmak boyunda olanlara :wacko:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Deprem fobim var... İnanılır gibi değil :)

Bir de karalık sular, yada karanlıkta denize girmek, kuyu suyu gibi sular...

Sahi benimde,nasıl unuttum hayret... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.