Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

severek izlediğiniz tv programları

sardunyam

Önerilen İletiler

severek izlediğim programlar arasında tartışma programı olarak Ceviz Kabuğu geliyor...

dizi olarak Avrupa Yakası... şuan Karınca Yuvası...

müzik programı çarşamba günleri trt1 de Gölgeler... Flahs tv de Mustafa Keser Show...

eğlence programı Beyaz Show, Makina... Beyazıt Öztürk'ün Ntv de ki programıda güzel...

macera programı olarak surviver...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

pek izlemem tv ama yazayım

tartışma programı:hepsini izlemeye çalışırım...

dizi:yaprak dökümü-binbirgece tam takip edemesemde

müzik:trt2'de galiba gökhan kırdarın yaptığı program rastlarsam sonuna kadar izlerim

macera:fear factor

birde klasik müzik eşliğinde yapılan belgeselleri izlemeye bayılırım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cnbc-e nin dizileri de çok güzel, Kanal7 deki, Şoray Uzun Yolda isimli Anadolu gezileri de çok şirin, halkımızın o muzip, sıcak ve samimi yakınlıkları çok sempatik geliyor bana... Şorayla hepsi birer espiri makinesine dönüşüyorlar halkımız özellikle anadolunun temiz insanı çok şeker... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

cnbc-e nin dizileri de çok güzel, Kanal7 deki, Şoray Uzun Yolda isimli Anadolu gezileri de çok şirin, halkımızın o muzip, sıcak ve samimi yakınlıkları çok sempatik geliyor bana... Şorayla hepsi birer espiri makinesine dönüşüyorlar halkımız özellikle anadolunun temiz insanı çok şeker... :)

Evet benimde favorilerim arasında Şoray Uzun yolda,çok eğleniyorum izlerken bazen gülme krizine sokuyor beni.

Avrupa yakasını da beğenerek izliyorum yalnız ofis muhabbetini sevmiyorum dizide,Burhan abiyle Gaffur diziyi taşıyor.

Dizi olarak binbirgece ve trt deki kınalı kuzular favorim.

Rastlarsam izlediğim Beyaz la Kadir Çöpdemirin sunduğu ntv de biri bana anlatsında güzel tartışırken eğlendiriyorlar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

nickelodeon'da sünger bob var süper valla, :P birde animasyon var uzaydan gelen gelişmiş canlının insanı eğitmeye çalışmasını anlatan, uzaylı, insan ve bir maymun çok eğleniyorum izlerken... :D

kanaltürkte, "gelde katılma" var birde Duygu Dikmenoğlu'nun sunduğu onuda severek izliyorum. "hayırdır inşallah" dizisini de yeni keşfettim oda kanaltürkte...

ve belgeseller vazgeçilmezler... önceki gün acil servislerde kaza sonucu yaralanan insanların tedavisini izledim adamın yüzünün üst kısmı burnu ve gözleri yok olmuştu, ağzının içinde damağı yoktu ve o adamı tedavi ettiler. çok etkileyiciydi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

belgesel:discovery-national geographic

kültür:ntv'de ve insan-5n1k

eğlence:tv makinesi-beyaz show-avrupa yakası

dizi:yaprak dökümü

müzik:dream tv'de yüxexes-pover türk...

---------kaliteli filmleride kaçırmamaya çalışırım-------- :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

cnbc nin filmlerini kaçırmam..

dizi olarak sopranolar ve battlestar galactica

çizgi film:sünger bob,family guy,simpsons

ntv de haberleri ve bazı önemli olayları olduğu günlerde yorum farkı nı izlerim

bir ara trt 2 de ilber ortaylı ile...yi izliyordum...sonra bıraktım..hala yayınlanıyor mu onu bile bilmiyorum...

hiçbir tartışma programını izlemem...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar ben bir şey sormak istiyorum. bunu kimseyi eleştirmek veya kimseyi sorgulamak için değil, tüm samimiyetimle soruyorum. izlenen tv programlarına ve tv kanallarına baktığımız da herkes belgesel,tartışma,eğitim,popüler diziler vs izliyo.( yineliyorum kimse yanlış anlamasın) peki ya bu herkesin eleştirdiği , topluma zarar verdiği düşünülen programları kim izliyor.bu programlar nasıl oluyor da reyting alıyor. olaya şöyle bakarsak bir de mesela bizlerin yukarıda söylediği bu programları izlememiz bir hayli vakit alır, yani, eğer biz bunları izliyorsak, diğerleri ,evdekiler, ailemiz başka bir şey izlemez veya biz bu programları izliyorsak zararlı olarak gördüğümüz tv kanallarını ve programlarını izlemeye vakit kalmaz ve bu programların kendi evimizde izlenmesini çok hoş karşılamayız veya izin vermeyiz. o zaman arkadaşlar bu programları kim izliyor veya kimse izlemiyor da tv kanalları toplumu yozlaştırmak için var gücü ile çalışıyormu yada biz kendimizi kandırıyoruz şunu izlerim bunu izlemem diye.

fikirlerinizi almak isterim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar ben bir şey sormak istiyorum. bunu kimseyi eleştirmek veya kimseyi sorgulamak için değil, tüm samimiyetimle soruyorum. izlenen tv programlarına ve tv kanallarına baktığımız da herkes belgesel,tartışma,eğitim,popüler diziler vs izliyo.( yineliyorum kimse yanlış anlamasın) peki ya bu herkesin eleştirdiği , topluma zarar verdiği düşünülen programları kim izliyor.bu programlar nasıl oluyor da reyting alıyor. olaya şöyle bakarsak bir de mesela bizlerin yukarıda söylediği bu programları izlememiz bir hayli vakit alır, yani, eğer biz bunları izliyorsak, diğerleri ,evdekiler, ailemiz başka bir şey izlemez veya biz bu programları izliyorsak zararlı olarak gördüğümüz tv kanallarını ve programlarını izlemeye vakit kalmaz ve bu programların kendi evimizde izlenmesini çok hoş karşılamayız veya izin vermeyiz. o zaman arkadaşlar bu programları kim izliyor veya kimse izlemiyor da tv kanalları toplumu yozlaştırmak için var gücü ile çalışıyormu yada biz kendimizi kandırıyoruz şunu izlerim bunu izlemem diye.

fikirlerinizi almak isterim...

sevgili hurricane

bu başlığa yazdığım için kendi adıma cevap vericem....öncelikle buraya yazan 10-12 kişi üzerinden yaptığın bu yorum oturmamış...reyting alan programları kimlerin izliyor dersen bana göre çoğunlukla malesef ev kadınlarımız..yada televizyona endeksli,tek eğlence olarak tv yi gören kişiler izliyor..

evdekiler ne izliyor o zaman demişsin..ben gene kendimden örnek vereyim...ailemle yaşarken ben tv izlemiyordum...şimdi kendi evimde bunu kontrol edebiliyorum..haberler,beğendiğim 1-2 dizi ve ülkemde neler oluyor adına bilgilenmek için izlediğim tartışma programlarını rastlarsam izlerim...benim evimde magazin izlenemez!futbol izlenemez!milli maçlar hariç...eğlence programları izlenemez!..vs bu böyle uzar gider...kısaca tv izlemenin boşa harcanan vakit olduğunu düşünen ben ailemle vakit geçirmeye çalışırım..kitap okurum ve kızımla eşimle sohbet etmeye oyunlar oynamaya özen gösteririm..bu birdenbire olmadı tabi...insan şöyle biraz uzaktan hayatına baktığı zaman tv nin aile bireylerini ne kadar uzaklaştırdığını,paylaşımı engellediğinin farkına varıyor...

insan izleyeceği programları seçebilecek akla sahip olduğuna göre kimseyi yargılamak hoş olmaz...ama malesef insanlarımızın çoğu bu sihirli kutunun cazibesine kapılıp uyuşturuluyor ve vakit geçirmek için ne verilirse sorgulamadan izlemeye başlıyor..hayatın ve zamanın akıp gittiğini fark edemeden....

sevgiler..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili arkadaşım bu topice yazan arkadaşlar zaten çok tv izlemiyorlar, o bahsetmiş olduğun programları izleyenlerde gelip buralarda tartışmalara katılmayanlar, ve söylemiş olduğun gibi çoğunluktalar bu topice yazan insanlar ise toplasan 10 kişi... sanırım reytingte pek etkimiz olamaz... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benimde dizi anlamında tek zevkim yerli yabancı hangi kanalda olursa olsun, Married With Children ve Seinfeld dizilerinin tekrar bölümlerini izlemek. Tabi The Simpsons, South Park ve artık bunlardan aşağı kalmayan Family Guy

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.