Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

sEn EsTiKçE bEn TiTrErİm...

kaan_bebeto

Önerilen İletiler

ya ne diyim ki ben şimdi, bi enteresan oldum, öyle inceden inceden doldummm... Bu forumda herkesi ayrı ayrı cok seviyorum, kimilerini gördüm, eş zamanı paylaştım, kimilerini ise hiç ama hiç görmedim, görmeden de sevdim... Görmediklerimden bir Yeşim bir de sen, bana hissettirdikleriniz inanın çok farklı... Kardeşim gibi, kanımdan gibi, ailemden gibi size olan hissettiğim...Kimse alınmasın ne olur, herkesi koyduğum yer farklı, bazıları dostum, bazıları arkadaşım, bazıları ablam, abim... Siz de kardeşlerim, Elvan gibi, Can gibi bir de Yeşim ve Şeydam... Güzel kardeşim, eğer dediğin gibi sana örnek olabiliyorsam gerçekten, ne mutlu ne güzel bana, beni ihya ettin, mutlu ettin, ama ben de hata yapabilirim, ben de ummadığın taş olabilirim, baş yarabilirim, hatamı mı gördün bebeğim, kardeşimsin, uyar, fikrini söylemekten çekinme, sorun olan senin gördüğün ama benim göremediğimdir kimbilir belki de...

İş yerimde bir arkadaşım var, Çiğdem, annem yaşında, severim, çok severim ama hiçbir paylaşmışlığımız yoktur, ne o bilir benim hayatımda ne olup bittiğini, ne de ben bilirim onun hayatındakileri, ama var ya hani bazen canın aglamak ister, sadece aglamak, bir omza baş koymak, doyasıya dökülmek... öyle zamanlarda ilk aklıma gelen hep o olur, uzaktan görür ona dogru yaklaştığımı, sadece bakışları ezilir, içi ezilir, anlar neye ihtiyacım oldugunu, yaklaşmamla sarılır ve ve dayarım usulca başımı onun beni anlayan omuzlarına ve ağlarım doya doya, hıçkıra hıçkıra, vallahi kimse görmez, kimse bilmez ağladığımı o ve benden başka... Sonra diner içimin mutsuzluğu, bir huzur kaplar içimi, kaldırırım gözlerimi ve bakarım taa gözlerinin içine, söze gerek yok, anlar o gözlerimden artık daha iyi oldugumu ve sonrasında hiçbirşey olmamış gibi o yoluna ben yoluma... Ne neyin var diye sorar, ne de anlatmıyorum diye alınır... Bu güngörmüşlük müdür, dertten anlamak, hal bilmek midir, bilmem ben... Ama ondan ögrendim, yargısız ve sorgusuz olmayı, gözlerin tek başına bazen herşeyi anlatmaya yettiğini, bir bakışın, bir dokunuşun bazen aslında neyin var demeye veya bir dolu tavsiye vermeye binlerce kez bedel olabileceğini... Yaşıyoruz ve öğreniyoruz balım, ben böyle bakıyorum hayatın getirdiklerine, bir kara tahta degil ki hayatımız yanlış yapıp, sonra da yaptıgımız yanlışı silelim... Doğrularımızla, yanlışlarımızla var olmuyor muyuz hepimiz... Belki bir Çiğdem olamam, Çiğdem gibi olacağıma söz veremem ama elimden geldiği müddetçe ben de senin ablan olurum kelebeğim, hayatının her anını hiç hesapsız paylaşırım, dedim ya ön yargılarım yoktur, yıkalı çok zaman oldu, seni önyargısız dinleyebilirim... Sorgusuz, sualsiz ve gerekirse yorumsuz da dinlerim... Paylaştıkça azaltırız derdimizi tasamızı... Paylaştıkça çoğaltırız sevgimizi, sevincimizi... Tüm bunları neden yazdığıma gelince meleğim, bütün samimiyetimle ve içtenliğimle söylüyorum ki ihtiyacın olduğunda hiç tereddütsüz ve kuşkusuz yanında olacağımı bilmeni istediğimden... Kendine iyi bak demeyeceğim, kendine bakarsın çünkü bir şekilde, benim asıl önemsediğim kendine iyi davranman o nedenle lütfen kendine iyi davran canım kardeşim... Seni seviyorum....

Meleğim benimmmm, çiçek vercektim sana unutmuşummmm ...Bak bu da benim diğer meleğim, sevgisini sonsuz gösterenim, ilgisini, kendi dilinde açtığı çiçeklerle ifade edenim, göz nurum.....İkinizi de cok seviyorum, o halde birbirinize çok ama çok iyi bakın....

orkidem1bp0.jpg

nerdebu fıstık yaaaa...Neden gelmiyor...

şimdi.... :( nasıl bir utançla ve üzüntüyle yazıcam bilmiyorum ama...arayı bayağı bi uzattım....herkesten tek tek özür dilicem..şimdi sarı lalem...canım... :hug: ya çok özledim ben burayı ve buranın havasını...ahh sarı lalem...şu yazılarını gelir gelmez okumak sizi özlediğimi o kadar iyi anlattı ki bana....stresten dolayı sağlığımda biraz bozulma olsa da şükür şimdi iyiyim....ve sınavlarım bitti sayılır..artık zamanım var...siz varsınız artık.... :wub: ben varım....!

:blushing: endişe ve meraklarınız için özür dilerim...çok aşırı streslerden ufak rahatsızlıklarım dışında şükür ki sağlığım yerinde...sınavlarımı atlattım....!

lalem...sarı lalem..canım ablam..seni çok seviyorum.....inan bana ya..neler yazmışsın... :wub:

hemde kaç kere gelmişsin.....şu an geldim..mutluluğa ihtiyacım var şu sıralar inan ki...ve mutlu oldum...bana yetiyo artık...stres boğdu beni... :(

küçük şeyler mutlu eder oldu..ama bunlar kocaman şeyler..içim içime sığmıyoo.... :hug:

özür dilerim..

ve senii çokkk seviyoruuuuuum... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 719
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

saol kelecek duygular karşılıklı emin ol kardeşim yok daha ötesi...

ve seni artık gerçekten anlıyorum kelecek onun için senle artık çok iyi anlaşmaya başladık....

mutlu ettiysemde ne mutlu bana.... yalnız bi de demişsin artık küfretsende yanındayım diye.. duyanda ediyorum sancak işin kotusu...

sen artık biliyosun beni ya :) şu uzun süre içerisinde seni görebildim bi... :hug: konuşabildim...herşey için teşekkürler... :clover: sen gerçek bir kardeşsin..ve ben kardeşim seni çok seviyorum.... :clover:

burası dolmuş fakat estikçe yok.....

kıs nereye kayboldun.....ses ver lütfen...

kıss cadıı..delü... :hug: ama ben senii çok özledim....o sohbetlerimizi....senin delücancanlıklarını....kendini...herşeyini...bak şimdi sesleniyorum...geldimm kleoommm :wub: ..seni çok seviyorum... :clover:

Merhaba Kelebek,

nasılsın görüşmeyeli, güzel kanatların hiç solmasın güzel kelebek.

abim benim..sana kaçamak derdim...kaçamak oldum bu sefer... :blushing: ama geldim şimdi...iyiyim şükür :hug: küçük sıkıntılar olsa da..mutluyum....Amin abim...seni seviyo bu kelebekk...abimsin benim... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzel kızım nasılsın sayfan çiçeklerle dolmuş taşmış ne güzel şeyler onlar öyle...

özledim seni bitanem, kendine iyi bak, başarıların daim olsun seni seviyorum...

Gülümse! gör ölümsüz karşılığını bunun

İşte

Lambalar, bardaklar, çiçekli güz sürahileri.

Günün ilk saatleri

İyi biliyorum, ilk saatlerini günün

Peki, nedir öyleyse bu sabah silintisi.

Hiçbir dilde söylenmemiş

Hiçbir dilde yazılmamış

Sözler ve şarkılar içindeyim.

Neden aklıma geliyor istasyon büfesindeki duruşun

Hava soğudu -kasımın son günleri-

Kar yağacak, bembeyaz olacak unutulmuşluğum.

Bir gemi geçiyor, sessiz bir gemi

Oysa yolcularla dolu içi

Girince gemiye kimseler yok -dalgalardan başka-

Bütün gün yağmur yağdı

Ya da bir gün içinde bir yıldan fazla

Günü ıslattı bu yağmur.

Nedir mi yalnızlık -kendine sor önce-

Bir sabah, erkenden, bir kır çiçeğinin üzerinde

Görünce parladığını bir çiğ tanesinin.

Gölgen yok senin, ayak izlerin yok

Neden mi? acılar barınmamış ki sende

Mutluluk yok mutsuzluk yok

nerelerdesin sen gerçekten... bu kadar uzak kalmazdın, herşey yolundamı tatlım...

geldim annem.... :wub: ahh annem...sopayı hakediyorum demi... :crying: kokunu özledim ben senin.... sarılayım bi şöyle sıkı sıkı :hug: sen benim canımsın...seni çok özledim....vee çokk seviyoruumm.... :clover: artık geldim.... :) burdayımmm artık kokularınızı çektim bir bir.... :hug: annem yaa.... :( özür dilerimm..... senii sefiorum ben... :blushing::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tatlım benim nerlerdesin,sınavlarla mı başın dertte...

Ruzgar mi dedim...

Isterim ki saclarin dagilsin.

Gece mi dedim..

Hemen dusuncelere dalmalisin.

Ask der demez

Kalbin hizli carpmali.

Sabah, dememe kalmadan

Uyanmalisin...

özdemir asaf

sen estikçe mi dedim,soluğu burda almalısın..neredesin kelebeğim sahiden,çok özlettin..iyisin mi,yoksa yalnız dersler mi,bir haber ver bize yahu..

geldim ablacım... :hug: evett...sınavlar..ama artık adını bile duymak istemiyorum...sıkıntı,dert,tasa,neşe,mutluluk...karmakarışık ama dopdolu bir seneyi daha geride bıraktım...büyük maratona ilerliyorum yavaş yavaş..az kaldı..seneler çabuk geçiyor...ve ben şu an çok iyiyiim... :hug: sayenizde :wub: içim içime sığmıyo inanın....geldim bi baktıım...ama nasıl bi mutluluk bunun tarifi yok... :(

gerçekten sizleri çok özlemişim...özür dilerim...ve ablacım seni çok seviyorum.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kelebeğe bir süre yasakladımm interneti....

:w00t:doğru suçlu gelmiş..yoksa sen sınavları icat eden insan mısın?? :crying::getlost: hiç mi acımazsın bizlere anlamam ki....

( :hug::wub: ) abim benim... :)

gülüm öpücem gidicem...muahhhh...

pembe şekerim benimmmmmm :hug: aldım öpücüğünüü canım :wub: ne kadar sıcakk...yanağım kendine geldi... :) canımsın ya seni çok seviyorum :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ablacım nerlerdesin; sesim gelüyürmü pişşşşt güzel kelebek....

1473iz.gif

Artık endişelenmeye başladım kelebek....

heyy...sen... :) bak geldim... :wub: bugün bana çok güzel bi sürpriz yaptın.... :hug: İzmir kokulum benim....seni çok seviyorum yaa..bak endişelenme burdayım..geldim artık... :clover: özür dilerim merakın ve endişen için de :(

canım benim.... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım ya yoksun bugünlerde..sınavların mı var yoksa..?

gel bir an önce..özledik seni..

resim1zm3.jpg

ADIM SONBAHAR

nasıl iş bu

her yanına çiçek yağmış

erik ağacının

ışık içinde yüzüyor

neresinden baksan

gözlerin kamaşır

oysa ben akşam olmuşum

yapraklarım dökülüyor

usul usul

adım sonbahar

Atilla İlhan

geldim gönlü güzelim... :hug: o sınavlarımı terk edip geldim... :wub: o inanılmaz 2 haftamı geride bırakıp geldim... :) artık burdayım...ve sınav kelimesini duymak bile istemiyorum.... :( o kadar bıktım ki artık..

bir seneyi de bitirdim..inan bende sizleri çok özledim...seni çok seviyorum diloşum... :clover:

introcopie2nm.jpg

ufaklık,nerdesin?Bak sana ayşegül kitabı gönderdim.Derslerinden bunalınca okursun...

heyy...işte ablacım..psikolojiden anlayışın ne kadar da belli... :rolleyes: benim ihtiyacım olan şey buydu işte... :wub:

Ayşegüllllllll.....ya ben bu kitapları çok özledim... :( hatırlıyorum bi tanesinde bi ağaca yıldırım düşmüştü...küçükkenn benn ne kadar üzülmüştüm... aklımda bak şimdi..ben çocukluğumu özledim ya..eskiden ona üzülürdüm..şimdi ise....!

seni çok seviyorum ablacım... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kıss cadıı..delü... ama ben senii çok özledim....o sohbetlerimizi....senin delücancanlıklarını....kendini...herşeyini...bak şimdi sesleniyorum...geldimm kleoommm :wub: ..seni çok seviyorum...

:w00t:doğru suçlu gelmiş..yoksa sen sınavları icat eden insan mısın?? hiç mi acımazsın bizlere anlamam ki....

kıs hoş geldin özlettin kendini... :hug: suçluda suçunu itiraf etti ama...abinin yasaklar koymasının sebebleri var herhal..... ;) insan giderken bi haber bırakır demi..... :angry2: cadı...estinmi tam esiyon yani....yokkende sinek kıpırdamıyor :w00t: delücancanlılıklar da ne dimek kıs... :huh: yeni bir dilmi bu....neyse tekrar hoş geldin...... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kıs hoş geldin özlettin kendini... suçluda suçunu itiraf etti ama...abinin yasaklar koymasının sebebleri var herhal..... insan giderken bi haber bırakır demi..... cadı...estinmi tam esiyon yani....yokkende sinek kıpırdamıyor.... delücancanlılıklar da ne dimek kıs... .. yeni bir dilmi bu....neyse tekrar hoş geldin.....

beni bilion yaa... :hug: sınavların inadına böle delü delü şeyler söylüyorum...ama bana göre hoş bi şey..hem de çok hoş..sen çünkü... :) evet haklısın geldim sinekk vızzz vızz... :grin: kimsecikler yok..aama sen vızlasan da seni yakaladım işte... :wub: hoşbulduk canım... :) özledim inan bende....ne söylesen haklısın... :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

böcüğüm uzun zamandır göremiyordum seni...kimse senin gibi ilaçda yazamıyo gariban kaldım buralarda... :P arayı fazla açma artık bak bahar geldi yaz geldi pır pır uç buralarda... :) bu şiiride sana armağan ediyorum... :clover:

Ve en cok seni özledim ben

Karşı komşunun sokağa cıkacağı zamanı beklemeni

Her teyzeyi annen gibi sevmeni

Ve o bisikleti ilk gördüğünde koşuşunu

Yağmurlu bir günde annenin elinden yediğin ekmeği

Islanan sokaklara bakıp duygulanmanın

Yaz aksamlarında oturduğum kaldırımı Senı bir kez daha görmek ısterdim...

Hiç konusmadan

Kısa pantolonlu siyah beyaz halını...

Bir lokma boyunu...

Diz çöküp yere sımsıkı... ama cok sıkı

Sarılmak sana...

Gözyaşlarımı omuzlarına bırakıp gitmek istıyorum şimdi.

Sana kim olduğumu

Soylemeden... Arkama bakmadan

Ağladığımı sana gostermeden

Seni çok özledim

Ama cok özledim

ÇOCUKLUĞUM...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

böcüğüm uzun zamandır göremiyordum seni...kimse senin gibi ilaçda yazamıyo gariban kaldım buralarda... arayı fazla açma artık bak bahar geldi yaz geldi pır pır uç buralarda... bu şiiride sana armağan ediyorum...

Ve en cok seni özledim ben

Karşı komşunun sokağa cıkacağı zamanı beklemeni

Her teyzeyi annen gibi sevmeni

Ve o bisikleti ilk gördüğünde koşuşunu

Yağmurlu bir günde annenin elinden yediğin ekmeği

Islanan sokaklara bakıp duygulanmanın

Yaz aksamlarında oturduğum kaldırımı Senı bir kez daha görmek ısterdim...

Hiç konusmadan

Kısa pantolonlu siyah beyaz halını...

Bir lokma boyunu...

Diz çöküp yere sımsıkı... ama cok sıkı

Sarılmak sana...

Gözyaşlarımı omuzlarına bırakıp gitmek istıyorum şimdi.

Sana kim olduğumu

Soylemeden... Arkama bakmadan

Ağladığımı sana gostermeden

Seni çok özledim

Ama cok özledim

ÇOCUKLUĞUM...

bu şiirin tam zamanı....! o kadar özlüyorum ki birisini....en çok onu özlüyorum...Küçük Şeyda...o kadar özledim ki onu.... :hug::crying: şu sıra albümleri karıştırır oldum bol bol....bakıyorum da ne güzel gülümsüyorum...böyle al sıkı sıkı sarıl..biraz olsun neşe al ondan...şu anda neşeliyim ama kafam o kadar dolu ki...dert..ders...ne bileyim..eskiden gözümden yaş canım yanınca ağlardı..şimdi canımın yanında bir de kalbim acır oldu....çocukluğum....! :wub: o günlerimi bile özledim...sanki daha güzeldi dünya...saklanabiliyoduk..oynadığımız ssaklanbaç oyunları bizi dertlerden de saklıyormuş meğer...şimdi oyun oynamıyoruz...ve dertlerden de kaçamıyoruz..görüyor sobeliyor bizi....! büyümek......!

neyse abicim öyle işte... :) demek seni reçetesiz bıraktılar.... :getlost: ben geldim artık bol bol reçete yazarım sana... :lol:

ama biri de bana reçete kessin artık...şu sınavlar için...ii olur vallahi.. :w00t: ama o kadar stresli günlerdi ki..buraya gelemedim bile düşün...! ama artık iyiyim...yok reçete de kalsın..sınav kelimesine anti oldum..anti sınav... :grin:

teşekkürler.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

zaten onlar olmasa ben böyle neşeli olur muyum sanıyosun... :hug: çok şanslıyım aslında...Allah korusun ama yalnız kalmadım...gülmeyi çok seviyorum..benim en kötü günüm..sevdiklerim olmadığındadır...! şu ana kadar tek tek gidenler oldu..en kötüsü amcamdı... :( ama ben yaşıyorum...sevdiklerim...çevrem...kalabalık... :wub:

ve onlar sayesinde yaşıyorum..hani bazen sevgi kelebeği diyorlar ya bana...hissederek seviyorum ya..hiç gösteriş yapamadım hiç bişekilde..bugün babaannem ve dedemle birlikteydim...beni görünce gözleri parladı... :hug: çok seviyorum ya bana yetiyo işte onları gülerken görmek... :) böyle mutluyum ben... :clover: ama her insan gibi küçüklüğüme de hasretim...

sıra arkadaşım benim...teşekkür ederim... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi.... nasıl bir utançla ve üzüntüyle yazıcam bilmiyorum ama...arayı bayağı bi uzattım....herkesten tek tek özür dilicem..şimdi sarı lalem...canım...ya çok özledim ben burayı ve buranın havasını...ahh sarı lalem...şu yazılarını gelir gelmez okumak sizi özlediğimi o kadar iyi anlattı ki bana....stresten dolayı sağlığımda biraz bozulma olsa da şükür şimdi iyiyim....ve sınavlarım bitti sayılır..artık zamanım var...siz varsınız artık.... ben varım....!

:blushing: endişe ve meraklarınız için özür dilerim...çok aşırı streslerden ufak rahatsızlıklarım dışında şükür ki sağlığım yerinde...sınavlarımı atlattım....!

lalem...sarı lalem..canım ablam..seni çok seviyorum.....inan bana ya..neler yazmışsın... :wub:

hemde kaç kere gelmişsin.....şu an geldim..mutluluğa ihtiyacım var şu sıralar inan ki...ve mutlu oldum...bana yetiyo artık...stres boğdu beni...

küçük şeyler mutlu eder oldu..ama bunlar kocaman şeyler..içim içime sığmıyoo.... özür dilerim..

ve senii çokkk seviyoruuuuuum... :clover:

bebeğimm benimmm her gün baktım sayfana gelmişmisindir diye, sonunda geldin, sınavların oldugunu biliyordum aslında ama yine de cok merak ettim, ne bilim işteee... ben de snei çok seviyorummm birtanemmm benimm, tatlı kızımmmmm :):hug: seni gördüğüme çok ama çok sevindim, sağlığın konusunda endişeye gerek yok sanırım yazdıklarından oyle anlaşılıyor ama ben endişelendim ne yalan soylim :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Güzel kızım gelmiş, hoşgeldin... :) canımıniçi ama bizi çok meraklandırdın hepimiz merak içinde kaldık hiç böyle yapmazdı dedik, bu kadar uzak kalmazdın, neyseki malum yoğunlukmuş, senin canın sağolsun Allah zihin açıklığı versin, bu yılıda bitiriyorsunuz az kaldı, hayırlısıyla inşallah önünüzde uzun güzel bir yaz tatili var, inşallah çok güzel bir tatil geçirirsin, herşey yolunda gider ve sen bu yaşına kadar yaşamadığın en güzel yaz tatilini yaşarsın... Tabi bundan sonrakilerde daha güzellerini... :wub:

canım kızım bende seni seviyorum ve o sıcacık sözlerini çok özlemişim... :hug:

Yürekten gelir hani duygular

Satırlara dökmek istersin

Zaman gelir canın önemi kalmaz

Ama yardan vaz geçemezsin

En büyük düşmanın sana yüreğin olur

Fırtınalar koparır engelleyemezsin.

İlk kez tatmışsındır bu duyguyu

Zaman zaman isyan edenlerdensin

Göz yaşın birikip içine akar

Belki de en fazla ağlayanlardansın

Güldüğün anlar da olacak elbette

Sonuçta sen de bir insansın

İstemezsin yare açtığın gözlerin yari görmeden kapansın

Sakın kadere isyan edeyim deme

Bırak ta felek utansın

Hani farkında olmadan düşünceye dalarsın

Dertlerin denizinde boğulacağını sanırsın

Kıvrandıkça bir türlü kurtulamazsın

Çareyi hayallerde, umutlarda ararsın

Yalnızların yalnızı,

Sen bende hep var olansın

Her şeyden vaz geçtiğim anda tek geriye kalansın...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bebeğimm benimmm her gün baktım sayfana gelmişmisindir diye, sonunda geldin, sınavların oldugunu biliyordum aslında ama yine de cok merak ettim, ne bilim işteee... ben de snei çok seviyorummm birtanemmm benimm, tatlı kızımmmmm :hug: seni gördüğüme çok ama çok sevindim, sağlığın konusunda endişeye gerek yok sanırım yazdıklarından oyle anlaşılıyor ama ben endişelendim ne yalan soylim..

ah sarı lalem benim... :hug: ne kadar tatlı bir kalbin var....sende oluşan bu endişenin sebebi benim..çok özür dilerim... :(

sağlığımda iyi..sadece stresten oluşan şeyler...şükür halime...canımsın benim ya... :hug: her gün uğradığın belli ki...geldiğimde..sımsıcak kokuların esiyordu.... :wub:

Güzel kızım gelmiş, hoşgeldin... canımıniçi ama bizi çok meraklandırdın hepimiz merak içinde kaldık hiç böyle yapmazdı dedik, bu kadar uzak kalmazdın, neyseki malum yoğunlukmuş, senin canın sağolsun Allah zihin açıklığı versin, bu yılıda bitiriyorsunuz az kaldı, hayırlısıyla inşallah önünüzde uzun güzel bir yaz tatili var, inşallah çok güzel bir tatil geçirirsin, herşey yolunda gider ve sen bu yaşına kadar yaşamadığın en güzel yaz tatilini yaşarsın... Tabi bundan sonrakilerde daha güzellerini...

canım kızım bende seni seviyorum ve o sıcacık sözlerini çok özlemişim... :hug:

Yürekten gelir hani duygular

Satırlara dökmek istersin

Zaman gelir canın önemi kalmaz

Ama yardan vaz geçemezsin

En büyük düşmanın sana yüreğin olur

Fırtınalar koparır engelleyemezsin.

İlk kez tatmışsındır bu duyguyu

Zaman zaman isyan edenlerdensin

Göz yaşın birikip içine akar

Belki de en fazla ağlayanlardansın

Güldüğün anlar da olacak elbette

Sonuçta sen de bir insansın

İstemezsin yare açtığın gözlerin yari görmeden kapansın

Sakın kadere isyan edeyim deme

Bırak ta felek utansın

Hani farkında olmadan düşünceye dalarsın

Dertlerin denizinde boğulacağını sanırsın

Kıvrandıkça bir türlü kurtulamazsın

Çareyi hayallerde, umutlarda ararsın

Yalnızların yalnızı,

Sen bende hep var olansın

Her şeyden vaz geçtiğim anda tek geriye kalansın...

annemm benim....canım... :wub: oo güzel duana o kadar içten Amin dedim ki...sana anlatamam..ihtiyacım olan bir dua..ve ihtiyacım olan bir şey..bu sene daha bi yorucuydu sanki...ama Allah yardımcım oldu ve bir seneyi daha atlattım...gerçi hala sınavlarım bitmiş değil..!! ama düşünmüyorum... :) en iyisini yapıyorum aslında...geçicek..biticek..çok az kaldı....!

duan için binlerce kez teşekkür ederim...ve o güzel satırlar için de...!şu son iki satır zaten muhteşemdi...senin gibi.. :hug:

ben de sizleri o kadar çok özledim ki..sıcaklığınızı...sevginizi.... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

.. tatiLe giricez ve ben haLa sınavLarı bitiremedim.. şu sıraLar yine ekiyorum burayı bari burda diLe getireyim de... :( yarın son sınavım...bitiyo inşaLLah... :clover:

ben sizLeri çok özLedim ya... tatiLde geLiyo zaten...! seviniyorum şu stres son buLucak diye.... neyse ben yazdım haberdar ettim sizi... :wub: akLım sizde... yarın sınavım var ve keLebek pır..... :(

( :hug: )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

güzel kelebeğim.. :wub: özledik seni yav..nerlerdesin..

Hasret oldu ayrılık oldu

Hüzünlere bölündü saatler

Gördüm akan iki damla yaş

Ayrılıkla sevgiyle beraber

Bir şarkı bir şiir gibi

Yaşadım canım acıları

Senden bana hatıra şimdi

Sakladığım sevgili kederler

Bir sır gibi saklarım seni

Bir yemin bir gizli düş gibi

Ben bu yükü taşırım sen git

Acılanmam

Sen ağlama dayanamam

Ağlama gözbebeğim sana kıyamam

Al yüreğim senin olsun

yüreğin bende kalırsa yaşayamam

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım benim arada kaçamak yapıyorsun herhalde ama rastlaşamadık,şu sınavların hayırlısıyla bitmesini ve burda olmanı bekliyoruz birtanem, Allah kolaylık versin :hug:

Sevmek

Saçak altina siginmis

göçmen kuşun

kar tanecikleri arasinda

düsen beyaz tüyünü de

görebilmek

Iste

sevmek..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.