Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

sEn EsTiKçE bEn TiTrErİm...

kaan_bebeto

Önerilen İletiler

Zaten benimde hayatımda 5-6 kişi vardır o ışığı yayıp bana yol gösteren ikisi bu forumda. Biri canım hayatı kaynağım gloriam canım ablam, diğeride ruhumda karanlığı yüreğinin o güçlü saflığı ve beyazlığı ile yok eden canım ruh2zim yani sen canım....

Netim tekrar bağlansın burada çok güzel resimler ve müzikler ile geri döneceğim sana canım....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 719
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Zaten benimde hayatımda 5-6 kişi vardır o ışığı yayıp bana yol gösteren ikisi bu forumda. Biri canım hayatı kaynağım gloriam canım ablam, diğeride ruhumda karanlığı yüreğinin o güçlü saflığı ve beyazlığı ile yok eden canım ruh2zim yani sen canım....

Netim tekrar bağlansın burada çok güzel resimler ve müzikler ile geri döneceğim sana canım....

az dostluk olsun ama öz olsun o dostluklar.. ruhlar az bedende çok sevgiyle dağılsın.. :clover: benim beyaz yanım güçsüzdür genelde.. ama senin karanlığını yok ettiyse ne mutlu bana :hug::wub: iyiki varsın... varız.. o zaman...

tamam netinin bağlanmasını iple..hatta halatlaa hatta ve hatta çekiciyle çekicem :grin: gerçekten bekliycem.. çok özletme kendini... :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben yalnız kaldım bugün kıskandım ve mutlu oldum mesajlarınızı okuyunca :rolleyes:

:wub: denizlerin en güzeli.. kıskanma sakın.. kıyaamam ben sana nasıl yalnız kalırsın sen.. :hug:

mutlu etti demek mesajlarımız... :) içten , yürekten oldukları içindir.. vve senin kalbin de o kadar içten ki bununla mutlu olmuş... canım benim.. gel sende ben kıyamam ki sana .. :clover: görmemiştim hem burda olduğunu... :kiss:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

denizlerin güzel kızı canımm ya senden esen rüzgarlar o kadar sıcakki nasıl mutlu olmayım pek iyi bigünde degildim ama senin sayende daha iyiyim tşk ederim denizlerin güzel kızına :wub::flowers:

:wub: canım benim... asıl ben teşekkür ederim sana.. hayatıma girdiğin için.. :hug: sıcak rüzgarlarım ruhunu sarmalamış..içimde hissediyorum.. :clover: birisinin mutluluk sebebi olmak ne büyük, ne mutluluk verici.. ben de bugün size teşekkür ediyorum.. :flowers::hug:

canım benim.. :wub: kötü olmasın günlerin ne olursun.. :( boğulma sakın denizde.. o denizde bende varım.. beraber kurtuluruz.. öpüyorum kocaman seni :kiss:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba sevgili arkadaşım.İnanır mısın ben bu anı defterlerini az önce gördüm.Senin anı defterinden başlayarak bir kaç arkadaşımın anı defterine düşüncelerimi yazıp,paylaşmak istedim.Herşeyden önce arkadaşlığın için teşekkür ederim.Samimiyetine ve dostluğuna çok inanıyorum.Beni mutlu eden dostluğun için sana şükranlarımı sunuyorum.Belki çok sık görüşemiyoruz ama dostluk da zaten hergün görüşmek değildir bana göre.Eğer fazla görüşemediğimiz halde hala kaldığımız yerden devam edebiliyorsak ve birbirimizi anlayabiliyorsak gerçek dost olmuş sayılırız.Gerçek dostlar kalbimizde bir iz bırakır. :wub::hug: Uzatıp zamanını almayayım.Umarım hep mutlu kalıp,mutluluk dağıtırsın.Hoşçakal sevgili arkadaşım... :flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba sevgili arkadaşım.İnanır mısın ben bu anı defterlerini az önce gördüm.Senin anı defterinden başlayarak bir kaç arkadaşımın anı defterine düşüncelerimi yazıp,paylaşmak istedim.Herşeyden önce arkadaşlığın için teşekkür ederim.Samimiyetine ve dostluğuna çok inanıyorum.Beni mutlu eden dostluğun için sana şükranlarımı sunuyorum.Belki çok sık görüşemiyoruz ama dostluk da zaten hergün görüşmek değildir bana göre.Eğer fazla görüşemediğimiz halde hala kaldığımız yerden devam edebiliyorsak ve birbirimizi anlayabiliyorsak gerçek dost olmuş sayılırız.Gerçek dostlar kalbimizde bir iz bırakır. :wub::hug: Uzatıp zamanını almayayım.Umarım hep mutlu kalıp,mutluluk dağıtırsın.Hoşçakal sevgili arkadaşım... :flowers:

:wub: bu yorgunluğumun üstüne ne kadar iyi geldi bu sözlerin bir bilsen.. anlatılmaz şu an içimdekiler... bu ince dokunuşun mutluluğu var şu an içimde.. hissedebiliyorum :rolleyes: dostum... sözlerin derinden etkiledii..derinime işledi.. her gün görmek değildir ki zaten dostluk... anlamakta ve anlaşılmakta bitiyor..sevgi de büyük olunca.. :hug: çok teşekkür ederim güzelim.. bu dokunuşu unutmucam gerçekten teşekkürler. . :clover: iyiki varsın canım... sen de umuyorum ki hep mutlu kalırsın... :kiss:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben geldim denizlerin güzel kızı falını kapatmışsın bende kapatmıştım sana heveslenerek bana da sen bakarsın :wub:

fincanparmak.jpg

ben sen yokken süpriz yapmak istedim uykum da yok dedim denizlerin güzel kızına gidiyim o uyurken :wub:

fincanoa3.jpg

denizlerin güzel kızını bir özlem kaplanmış :) bir kıpırtı var içinde ama biraz burukluk da taşıyor gibi sanki :wub: yada bir pişmanlık mı desem bir sucluluk olabilir mi? ;) bir konuda sucluluk hissetmiş denizlerin güzel kızı :) ve henüz affetirememiş kendisini. umutsuzluga düşmüş ama toparlanmış . başarılı bir ögrenci var burda ufacık tefecik sıkıntılar var ama denizlerin güzel kızın kalbi ruhu o kadar güzelki tüm sıkıntıları atmaya yetebilecek. sevdigin bir arkadasın böle kumram :unsure: bir kız senden bir kanuda yardım bekliyor .bir de şansını zorlayan birisi var gibi bir konuda seni kızdıran birisi heran patlayabilirsin yani yeter diyosun :lol:şimdilik bu kadar sen yoksun karşımsa nasıl gidiyor bilyorumki devam ediyim -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hayatım ben fal bakmayı bilmem ki... :blushing:

ama ben senden çok fena şüpheleniyorum :unsure: sen kesin benim her gün dertleştiğim arkadaşlarımdan birisin.. :wub: bu kadar hissedilemez ya.. bu kadar doğru olamaz... tebrik ederim seni.. :clover: şaşkınlık içerisindeyim şu an... çok ilginç aama doğru... tekrar tekrar okuyorum... doğru işte... :)

:hug::wub: canımsın benim ya.. çok seviyorum seni.. teşekkürler... bir öpücüğü hakettin .. :kiss:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

rica ederim canım sadece hissettiklerimi yazdım senin icin bigün belki gercekten bakarım falına kim bilir? o zamanda sakın deme hic birisi tutmadı :lol::P

ben seni seviyorum denizlerin güzel kızı öpücügün geldi yanagıma bende seni öpüyorum :wub::hug:

inşallah canım.. :clover: o günü görmek iterim gerçekten.. :)

senin öpücüğünde geldi buraya kadar.. :hug: teşekkürler.. biraz garibim şu an.. hatta çok garip.. aklıma birisi geldi de.. bu forumda çok seviyodum onu.. bi garip oldum pof.. neyse niyeyse yazma isteği hissettim :rolleyes::blush: kusuruma bakma :hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kelebeğim ben geldim :hug: nasılsın :)

hoşgeldinn fııstığım :wub: vazgeçilmezim benim.. :) ne iyi ettin de geldin... :kiss:

nasıl mıyım ? iyiyim..ama hastayım.. iyiyim ama garibim.. :unsure: ( bu cevap daha garipti farkındayım :grin: )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sen estıkce hosgeldın ortagım.bakma ben senden ocelerı burdaydım taaa buyuk buyuk babaların zamanınıda :)

yazacak bırsey bulamıyorum.cunku buraya ne yazılır onu bılmıyom:)

sana da tek cumle kullanacagım

ıyı kı varsın

:P büyük baba zamanımda demek ki.. vay canına :grin: yoksa ben senin nenen miyim yaf.. :w00t::)

buraya yazıcağını yazmıışsın zaten merak etme.. :clover: teşekkür ederim canım.. sen de iyiki varsın...

defterime hoşgeldin... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlığın,samimiyetin ve içten sevgin için çok teşekkür ediyorum.Herşey gönlünce olsun canım arkadaşım.

1ad3fj1gk1.jpg

şu an benim ruhumu bu resim çok iyi anlatmış sanki.... çok beğendim.. hele şu an bu halde.. daha bi hoşuma gittii... :wub:

arkadaşlığım, samimiyetim, içten sevgim, hepsinde sen varsın.. o yüzden öyle onlar... :hug: ben teşekkür ederim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sen ağlama bir damla göz yaşın yeter sen üzülme gülüm gamzende güllerin biter yolarıma taş koysalar döneceğim gözlerinden yaşlarını sileceğim dostum :)

yeni başlayan bir gün yardımcı olmuyor...uykusuz geçen gece , aldığım ilaçlar , gittiğim doktorlar, vücudumdaki yaralar... yardımcı olmuyor....

gittiğim şehirler, tatiller, yeni yüzler.. yardımcı olmuyor...

aldığım kararlar, bozduğum kurallar, kendime yenildiğim günler yardımcı olmuyor.. ! !

ama sizin desteğiniz beni ayakta tutuyor.. sağol mematim..dostum.. sağol... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.