Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Cüppesiz Ahmet Hoca,

Misafir seyrekler

Önerilen İletiler

ahmet hocanın yaptığımı gericilik , yoksa yaptığı için siz gericimi demek istiyorsunuz ? İşte adam yaşıyor SİZİNDE YAŞADIĞINIZ GİBİ.Bırakın yaa amacınız ülkenin sorunlarıyla dertlenmek değil çözüm bulmak değil dinden rahatsızların ve muhafazakarlardan rahatsızların fantazileri bu başlıklar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 94
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bırakın Allah aşkına. "Bizim gibi" yaşamanın gavurluk, şeytanlık bilmemnelik olduğunu müritlerine empoze edecek. Ondan sonra gizli gizli aynılarını kendi yapacak.

Bana ne ahmet hocadan, gözümde zaten hiç bir değeri olmayan lüzumsuz bir insandı. Bu olay hakkındaki fikrimi değiştirmedi pekiştirdi. Ona inanan insanlar da artık onun gerçek yüzünü görmüştür diye umuyorum ama, onlar hala aynı teraneyi okuyor.

Ele verir talkımı, kendi yutar salkımı!!! :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

çok doğru açıklanmıs... :clover:

sağolasın ilgine teşekkürler kardeş bizler hocamızı fitneye satan insanlar değiliz...

yazılarınızı okumaya çalışıyorum halilim kardesim.

ilk önce tartışma için şort ve haşema yı öğrenmesi gerekiyor "politika" nın. aynı gazetede 2 milyon dolarlık evdende bahsediliyordu ama hoca cevabını verdi neden düzeltme yapmadılar. ayrıca maltada ki görüntü plajmı kayalık onuda ayırt etmek gerekiyor gidip hocanın kendi sitesinden show tv de konuşmalarını dinleyebilirsin. sırf plajda denize girmemek için 90 km yol gittik insan olmayan kayalıklarda girdik denize diyor. daha resit bile olayan kız cocugu ile fotografları görünüyor ya ayıp bu kadarda bi insan suclanmaz herhalde.

sizede teşekkürler kardeş bazı insanlar görmek istediklerini görüyorlar yani perde arkası ile değilde gösterileni izliyorlar ve inanın gerçekten bilmeden yorum yapıyorlar bu onların cübbeli hocanın şahsında islamı çekememezlik hazmedememezlik yatıyor olduğundandır..ismailağa cemaatinin nasıl olduğun namaz kılarken bir genç yanlışlık ile çok hafif bir şekilde elimin ucuna bastığında hemen helallik dilemesinde gizlidir ama böyle bir eğitimden geçmeyen bir insan insanlık adına bir canavar kesilse umrunda olmaz durumdadır..

böyle durumlarda Peygamber Efendimi(s.a.v.)'zin bir hadisi aklıma her zaman gelir taifte mubarek bedenleri taşlandığı vakit gelen azap meleklerini geri çevirerek "bilmiyorlar bilselerdi yapmazlardı" sözüdür... cümleten fi emanillah..

Bırakın Allah aşkına. "Bizim gibi" yaşamanın gavurluk, şeytanlık bilmemnelik olduğunu müritlerine empoze edecek. Ondan sonra gizli gizli aynılarını kendi yapacak.

Bana ne ahmet hocadan, gözümde zaten hiç bir değeri olmayan lüzumsuz bir insandı. Bu olay hakkındaki fikrimi değiştirmedi pekiştirdi. Ona inanan insanlar da artık onun gerçek yüzünü görmüştür diye umuyorum ama, onlar hala aynı teraneyi okuyor.

Ele verir talkımı, kendi yutar salkımı!!! :excl:

birincisi kendisini şeyh diye ilan etmediki müritleri olsun ikincisi bizler onun gerçek yüzünü şahsım adına zaten biliyorduk bu yüzden böylesine bir fitneye kapılma gibi bir durumumuz söz konusu değil..üçüncüsü sizin gibi yaşamak derken yaşadığın hayatın islam dinine uygunluğuna bakarak kendinde karar verebilirsin iyimisin kötümüsün ve son olarak lüzümlu ya da lüzumsuz bir insan olup olmadığına karar verecek merci siz değilsiniz onu yetiştiren insanlar lüzümlumu lüzümsüz mu olduğuna daha 11 yaşında kürsüye çıkararark karar vermişler gerisi laf salatası...

bilgilerinize...

İsteyen istediği şekilde yaşar, istediği şekilde giyinir, istediği şekilde vs. vs.

Kimse hocalar yüzemez, jet ski ye binemez demiyor. Konuyu buraya çekmeye çalışanlar hocayı savunacak argümanı olmayanlardır bana göre.

Ortada bir tutarsızlık var. Müritlerine günah olduğunu iddia ettiği şeyleri kendisi yapıyor.

Ayrıca görüntülerin 2004 e ait olması, şimdi ortaya çıkması, hocanın bunları yapmadığını göstermez heralde. Doğan medya grubunun kişisel bir hesabı varsa, (ki olabilir) o da beni ilgilendirmez.

Hoca geçinen bazı hocaların neler yaptığını görüyoruz. Adnan hocalar, müslüm gündüzler, cübbeli/cübbesiz hocalar hep oldu, ve olacak da. İnsanların onların tezgahına neden, ve nasıl düştüğünü tarışmak gerek bence.

bu ne tutarsızlık anlaşılamıyor günah olduğunu söylediği hangi fiili işlediğini bir açıklarmısınız 2004 te çekilen fotoğraflarla ilgili bunlar montaj diyen var mı? yok tabiki enize girmiş ama neden şuanda servis ediliyor neden 2 sene beklenildi ve neden bunları araştırmıyorsunuz maksadınızın bağcı olduğu sırıtıyor..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sağolasın ilgine teşekkürler kardeş bizler hocamızı fitneye satan insanlar değiliz...

Ahh Halilim ah... Sizler gibi insanlar varoldukça,Ahmet hocalar varolmaya (Çoğalarak) devam edeceklerdir.

Ve sizler sayesinde ***** halkı sömürüp,5 yıldızlı yaşamlarına devam edeceklerdir. Hangi iyilerini savunduğunuzu hala anlamış değilim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

BEnde Takip ettim ancak Bana göre Hürriyet gazetesi ve kanald Çamur at izi kalsın politikası uyguladılar.En komiğide Kişiyle alakası bile olamdığı halde 10 metre ilerisinde yanından geçen bi turisti. Koca koca puntalrla müridi yazmış , zoom üstüne zoom yapmış :) diğerlerine gelince de bende hiç bi aşırı davranışı göremedim veya söyledikriyle çelikkiye düştüğü bi an. Konuyu saptıracağınıza Asıl konu ile ilgilenin mesela paraların kaynağı Bu değirmenin suyunu ama bunu yaparkende Aynı politiyayı izlemeyin. Ayrıca Şu kanal D nin iki yüzlülüğüne Ayrıca sinir oluyorum. Sen kaçak Petrol ile cebini doldura dur. Bunun semeresinide masum halka yükle. Bu sadece görünen köy tabiki.Zaten son zamanlarda Yanlı haberler yapmasının sebebide bu.Ancak Af yok O CEzayı paşa paşa ödicek:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:w00t:

aman hoca kurtar bizi fillerden :D hocanızı satmayın daha ne kerametlerini görceniz yaww :P

birde adamcağız açıklama yaptı günah işledim benim için dua edin diye yazık diyesim geldi. oysa normal insanlar denize girerler jet sky de binerler hoca da binmiş demekki canı istemiş gayet normal aslında ama şimdi bu kadar laftan sonra karizma çizildi ya günah işledim nefsime uydum bana dua edin diyor. hocalarını sevenler dua edin hocanız jet sky bindi diye affedilsin. ama bağış adı altında topladığı paraları ne yaptığını sormayın gene dua edin daha çok bağış gelsin :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vay be, çıkacaksınız başka topiclerde kadın ve erkeğin bir arada denize girmesi için, kafirlik bilmem ne diyeceksiniz. Söz konusu Cüppeli Ahmet olunca. İstediğini yapar size ne diyeceksiniz.

Müslümanlar kliseye gitmez uzak durur diyeceksiniz. Cüppeli Ahmet kilsieye gidince. Gider size ne diyeceksiniz.

Cüppeli Ahmet dansöz oynatacak, size ne diyeceksiniz.

Cüppeli Ahmet Sakarya depreminde ölen, Çoluk çocuk onbinlerce kardeşimiz için. "Allah kafirleri cezalandırdı" diyecek alkışlayacaksınız. Ondan sonra bu ağızlar.

Hadi ordan.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cüppeli ahmet hoca gibi oprtinist ****** kim ne diye savunur anlamış değilim.

Adnan hocayı savunanların bile komşuda pişer bizede bir GÖZ düşer mantığı

vardı. Peki bu adamın din adına yaptığı ********* ne mantığı var? :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vay be, çıkacaksınız başka topiclerde kadın ve erkeğin bir arada denize girmesi için, kafirlik bilmem ne diyeceksiniz. Söz konusu Cüppeli Ahmet olunca. İstediğini yapar size ne diyeceksiniz.

Müslümanlar kliseye gitmez uzak durur diyeceksiniz. Cüppeli Ahmet kilsieye gidince. Gider size ne diyeceksiniz.

Cüppeli Ahmet dansöz oynatacak, size ne diyeceksiniz.

Cüppeli Ahmet Sakarya depreminde ölen, Çoluk çocuk onbinlerce kardeşimiz için. "Allah kafirleri cezalandırdı" diyecek alkışlayacaksınız. Ondan sonra bu ağızlar.

Hadi ordan.

selam

bakın cyrano eğer bu olay tamamıyla doğru olsaydı sizin arkanızda olurdum ama bu olayda bir sürü yalan var.yani adamın yapmadığı şeyleri yaptı dediler.biz bile böle şeylere dikkat ederken hocadan böle bişey yapması beklenemez.yada yaptı diyelim.bu kişi de insan değil mi?hata yapammazmı?melek değilki bu adam yaa.bu da insan.

hocayı kınayan arkadaşlar sizler meleksiniz heralde.eğer siz o hocadan daha iyiyseniz o zaman istediğiniz kadar kınayın.ama eğer öle değilseniz bu hakka sahip değilsiniz demektir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ahh Halilim ah... Sizler gibi insanlar varoldukça,Ahmet hocalar varolmaya (Çoğalarak) devam edeceklerdir.

Ve sizler sayesinde ***** halkı sömürüp,5 yıldızlı yaşamlarına devam edeceklerdir. Hangi iyilerini savunduğunuzu hala anlamış değilim.

bizler gibi insanlar inşallah var olacak çünkü biz kendimizi elhamdülillah bilenlerdeniz..sizlere gelince neler olup bittiğini bilmediğiniz bir konu hakkında gösterilen şekilde yorumlarınızı yapıyorsunuz.ilk olarak tanıyın sonra hüküm verin gösterilene aldanmayın.

:w00t:

aman hoca kurtar bizi fillerden :D hocanızı satmayın daha ne kerametlerini görceniz yaww :P

birde adamcağız açıklama yaptı günah işledim benim için dua edin diye yazık diyesim geldi. oysa normal insanlar denize girerler jet sky de binerler hoca da binmiş demekki canı istemiş gayet normal aslında ama şimdi bu kadar laftan sonra karizma çizildi ya günah işledim nefsime uydum bana dua edin diyor. hocalarını sevenler dua edin hocanız jet sky bindi diye affedilsin. ama bağış adı altında topladığı paraları ne yaptığını sormayın gene dua edin daha çok bağış gelsin :D

neden başkasının aklıyla hareket etmeyi tercih ediyorsunuz anlamış değilim bağış adı altında toplanan paraları ne yaptığını gerçekten biliyormusunuz?

Cüppeli ahmet hoca gibi oprtinist ******* kim ne diye savunur anlamış değilim.

Adnan hocayı savunanların bile komşuda pişer bizede bir GÖZ düşer mantığı

vardı. Peki bu adamın din adına yaptığı ******** ne mantığı var? :D

şahsını tanıyıp bilseydin neden savunduğumuzu anlardın bilmediğine göre anlamaman normal..din adına ne gibi bir ........ yapmış bilmek isterim seninde maksadın bağcı...

"oprtinist çakalları" bu lafıda size geri iade ediyorum ve neden müdahale edilmediğine şaşırmaktayım..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hocayı kınayan arkadaşlar sizler meleksiniz heralde.eğer siz o hocadan daha iyiyseniz o zaman istediğiniz kadar kınayın.ama eğer öle değilseniz bu hakka sahip değilsiniz demektir.

İyilikten kastın ne?? Ben din adına cebini dolduran bezirganlardan değilim. O hocanın iyiliklerini söyleki bizde ona göre pozisyon alalım. Ben melek değilim elbet ama jet sky de binerim,plajda mayomlada dolaşırım.

Yani benim şeffaf bir tarafım var. Peki cüppelinin şeffaf tarafı neresi. Özeli.Bu özel kimi bağlar.?

Kandırılan türk halkını... Yoksa gerçekten sky de müthiş bir portre oluşturmuş.Kendisi hayranlığımızı

kazandığı gibi.İki yüzlülüğün artık işe yaramaması gerektiğini bu ulusa birkez daha göstermiş oldu.

Bir teşekkürü hak ettiği kesin.... :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili marsus yazınızda bi cümle dikkatimi çekti.Gerçi pek çok kişi bunu sölemiş. ''kandırılan Türk halkı''. Bunun sözün üstüne karşı düşünce oluşturmak gibi basit bi *********lik yapmak istemiyorum ama Kafamdaki soru işaretlerini cevaplamakta istiyorum.TÜrk halkını kandıranlar acaba sizde kandırabildimi. Cevabının hayır ise Bunu nerden biliyosunuz.Aklı olan insan bilir diyosanız, herksede akıl yokmudur. Size göre doğru olan başkalrına göre Yanlış olamazmı, aynı sizin şuandaki düşünceleriniz gibi....Peki Kandırılan derken hangi konuda kandırılmıştır acaba??? sözlerinin yalan olduğunamı yoksa kendi cukkasını doldurabilmek için menfaat hesaplarına girdiğimi.. Peki bunu nasıl anladık. Şuandaki parti başkanlarının ve yardakçılarının sahip oldukları kat, yat ve villalar herhangibi bi ticaretlemi oluştu sizce.İkisi çok farklı gelebilir ancak ikisinde biortak noktası var değilmi.Bu sözleriminüsttüne şunu size sormak istiyorum.Eğer hoca yalan söylememiş olsaydı, Bu olaylar olmasaydı, Mayolu çocuğu ile denizde fotorafı çekilmemiş olsaydı.Doğrulamı söylemiş olacaktı.Ozamn siz kandırılmş olacaktınız.Peki siz katılacakmıydınız bu doğrulara???Aksini idda edecek en önemli kanıtımız ne olacaktı? yapılacak en doğru iş açıklarını kollamak olurdu herhalde.?. İyiki cüppeli hocanın Fazladan parası çıktı yoksa hepimiz birbirimizi kandırmış olacaktk.

saygılarımla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

halilim kardeşime yazdıkları konusunda katılıyorum.

gerçekten kadın düşkünlüğü olsa hoca gidipte kimsenin olmadıgı yerde denize girmez herhalde malta giden halk plajına veya turistlerin yoğun olduğu bölgelere giderdi. neden bu basında dinin açığı aranmaktadır yukarıda yazısını okuduğum bi arkadasın yazdığı gibi ilk önce doğan grubuna ait olan petrol ofislerinin kaçak benzin mazot cezalarını ödesinler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili marsus yazınızda bi cümle dikkatimi çekti.Gerçi pek çok kişi bunu sölemiş. ''kandırılan Türk halkı''. Bunun sözün üstüne karşı düşünce oluşturmak gibi basit bi *********lik yapmak istemiyorum ama Kafamdaki soru işaretlerini cevaplamakta istiyorum.TÜrk halkını kandıranlar acaba sizde kandırabildimi. Cevabının hayır ise Bunu nerden biliyosunuz.Aklı olan insan bilir diyosanız, herksede akıl yokmudur. Size göre doğru olan başkalrına göre Yanlış olamazmı, aynı sizin şuandaki düşünceleriniz gibi....Peki Kandırılan derken hangi konuda kandırılmıştır acaba??? sözlerinin yalan olduğunamı yoksa kendi cukkasını doldurabilmek için menfaat hesaplarına girdiğimi.. Peki bunu nasıl anladık. Şuandaki parti başkanlarının ve yardakçılarının sahip oldukları kat, yat ve villalar herhangibi bi ticaretlemi oluştu sizce.İkisi çok farklı gelebilir ancak ikisinde biortak noktası var değilmi.Bu sözleriminüsttüne şunu size sormak istiyorum.Eğer hoca yalan söylememiş olsaydı, Bu olaylar olmasaydı, Mayolu çocuğu ile denizde fotorafı çekilmemiş olsaydı.Doğrulamı söylemiş olacaktı.Ozamn siz kandırılmş olacaktınız.Peki siz katılacakmıydınız bu doğrulara???Aksini idda edecek en önemli kanıtımız ne olacaktı? yapılacak en doğru iş açıklarını kollamak olurdu herhalde.?. İyiki cüppeli hocanın Fazladan parası çıktı yoksa hepimiz birbirimizi kandırmış olacaktk.

saygılarımla

Bu kadar uzatmanıza gerek sevgili Algoritma.Kısaca iftira atmayın diyebilirdiniz.Peki bu şanlı basın hepmi

komplolarla ilgileniyor.Hocanın en doğal hakkıdır denize girmek,yüzmek,eğlenmek.Sonuçta o da insan!!

17 Ağustos depreminin acıları henüz tazeyken "Allah cezalarını verdi" türünden açıklamalar yaparak

insani yönden bile beş para etmez olduğunu dosta düşmana gösteren cüppelinin,Allahın kendisine

biçeceği role ve cezayada rıza göstermesi gerekir. Yoksa dediğim gibi yiğidimizin gönlünde yatan

aslan ortaya çıkmış kime ne? Sözümü Latif Demircinin bir karikatüründeki sözle bitirmek istiyorum.

Yukarıda google earth var :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

El insaf ya, hoca diye bir adamı bu kadar tutmanızın mantığı ne, neyini destekliyorsunuz?

Diyanet işleri başkanı çok güzel bir açıklama yaptı, İslam cübbe ile güç bulmaz diye. Ama bu adamlar sözde peygamber efendimize benzediklerini iddia ederek cübbelere, sarıklara bürünüyorlar ama nedense onun ahlakını örnek almayı beceremiyorlar.

Hocada insan tabi illaki hata yapar, günah işler bunu tartışmıyoruz sayın savunucular: Hoca kılıklı bu adamların İslam'ı kullanarak kendilerine mevki, para ve şöhret elde etmelerini sorguluyoruz. Ama illaki savunacaksınız ya, arkadaşım sormuş bağış adı altında topladığı paraları nerede kullandığını biliyormusunuz diye biz biraz biliyoruz ama siz daha çok biliyorsanız lütfen bizimle paylaşırmısınız. Hoca bu paraları nerede kullanmıştır.

Ve din sarıklara bürünmekten ibaretmidir, din şekilden ibaretmidir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Adam saçma sapan fikirlere sahip,bi de utanmadan inkar ediyodu.İslamiyeti yanlış tanıtıyolar,böyle kişiler yüzünden birçok insan İslamı geri kafalı bi din olarak görüyor,halbu ki çok büyük bi andikap :(-_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

El insaf ya, hoca diye bir adamı bu kadar tutmanızın mantığı ne, neyini destekliyorsunuz?

Diyanet işleri başkanı çok güzel bir açıklama yaptı, İslam cübbe ile güç bulmaz diye. Ama bu adamlar sözde peygamber efendimize benzediklerini iddia ederek cübbelere, sarıklara bürünüyorlar ama nedense onun ahlakını örnek almayı beceremiyorlar.

Hocada insan tabi illaki hata yapar, günah işler bunu tartışmıyoruz sayın savunucular: Hoca kılıklı bu adamların İslam'ı kullanarak kendilerine mevki, para ve şöhret elde etmelerini sorguluyoruz. Ama illaki savunacaksınız ya, arkadaşım sormuş bağış adı altında topladığı paraları nerede kullandığını biliyormusunuz diye biz biraz biliyoruz ama siz daha çok biliyorsanız lütfen bizimle paylaşırmısınız. Hoca bu paraları nerede kullanmıştır.

selam

bakın sardunyam ben ne ahmet hocanın cemaatindenim ne de onun fetvasıyla hareket eden birisiyim.onu canlı canlı bi kere bile görmedim.ama kim olduğu hakkında bilgim var.ben kimseyi hoıca diye yüceltmedim yüceltenleride koınadım.sadece durduk yere insanların üzerine atılan bu yalan niye.hoca ne yapmış ne etmiş beni alakadar etmez.ben bu cemaatin çok yanlışlarını gördüm.insanları şirke götüren biçok yanlış.ama buna kızdım diye onu haksız yere suçlayamam.bu cemaaatteki bayanlar kıyafetleriyle bile erkek içine çıkmıyorlar.bu kadar dikkat insanlar bunlar.o sebeple bunu yapması beklenemez.o yüzden bu olayda muhakkak bin bir türlü yalan dönüyor.ben ondan dolayı onu savunmak istedim.ama siz arkasından kınamaya devam edin günehını alın.sonra belki ahmet hocayı bulur helallik istersiniz

ve soruna gelelim.tabiki sarıktan ve şekilden ibaret değil din.her sarık takanı hoca yapanlar zaten çekecekler.ama ben gerekli açıklamayı yaptım zaten.ve şunu söyleyeyim en güzel hoca cemaaati gibi görünen hocadır.çok güzel bi sözdür bu.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam

bakın sardunyam ben ne ahmet hocanın cemaatindenim ne de onun fetvasıyla hareket eden birisiyim.onu canlı canlı bi kere bile görmedim.ama kim olduğu hakkında bilgim var.ben kimseyi hoıca diye yüceltmedim yüceltenleride koınadım.sadece durduk yere insanların üzerine atılan bu yalan niye.hoca ne yapmış ne etmiş beni alakadar etmez.ben bu cemaatin çok yanlışlarını gördüm.insanları şirke götüren biçok yanlış.ama buna kızdım diye onu haksız yere suçlayamam.bu cemaaatteki bayanlar kıyafetleriyle bile erkek içine çıkmıyorlar.bu kadar dikkat insanlar bunlar.o sebeple bunu yapması beklenemez.o yüzden bu olayda muhakkak bin bir türlü yalan dönüyor.ben ondan dolayı onu savunmak istedim.ama siz arkasından kınamaya devam edin günehını alın.sonra belki ahmet hocayı bulur helallik istersiniz

ve soruna gelelim.tabiki sarıktan ve şekilden ibaret değil din.her sarık takanı hoca yapanlar zaten çekecekler.ama ben gerekli açıklamayı yaptım zaten.ve şunu söyleyeyim en güzel hoca cemaaati gibi görünen hocadır.çok güzel bi sözdür bu.

Cemaat olgusundan ne zaman vazgeçeceksiniz. Ne zaman birey olacaksınız. Hala 500 yıllık bir

itilmişlik ve sahipsizlik güdüsüyle sürü olma mantığını terkedeceksiniz. Kavramlar sizi şaşırtmasın..

Örneğin pütürge ilçesi bilmem ne köyünü kalkındırma derneklerinden ne zaman vaz geçeceksiniz.

Şahıs olmanın özgürlüğüne ne zaman varacaksınız..Özgür olmanın etik değerlerine hangi vakit

vakıf olacaksınız.Biz bunları sorguluyoruz.Yoksa cüppeli hocanızın ***********

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yine insanları insafsızca damgalama müptelaları yazıyor burda**************. bazısıda işi AKP ye kadar götürmeye çalışıyor.AMA HİÇ O İNSANIN KONUŞMALARINA BAKMIYORLAR . çünkü anlattıkları dolu şeylerle işleri olmaz.Allah kalpleri bir mühürledimi peygamber gelse açamaz.Siz kendinize bakın , kendi kusurlarınızla ilgilenin , kimse bir yanlışa taraf değil insafsızlığınıza kızdıklarından.

Ülke dertleriyle dertlenen arkadaşlarımız için basında çıkan yalan haberler diye bir başlık var , ORDA BU KONU HAKKINDA AÇIKLAMA VAR TEKZİPTE VAR..İnsafı olanlara duyurlur!******* ne olduklarını temsile devam etsinler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:clover:

Cemaat olgusundan ne zaman vazgeçeceksiniz. Ne zaman birey olacaksınız. Hala 500 yıllık bir

itilmişlik ve sahipsizlik güdüsüyle sürü olma mantığını terkedeceksiniz. Kavramlar sizi şaşırtmasın..

Örneğin pütürge ilçesi bilmem ne köyünü kalkındırma derneklerinden ne zaman vaz geçeceksiniz.

Şahıs olmanın özgürlüğüne ne zaman varacaksınız..Özgür olmanın etik değerlerine hangi vakit

vakıf olacaksınız.Biz bunları sorguluyoruz.Yoksa cüppeli hocanızın canı c.......e .....

:clover:

bu hocayı savunan arkadaşlar size bravo devam edin,devam edinki islamı sömürmeye niyeti olan herkesin ekmeğine yağ sürün.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam

Ve a.selam

selef 61 sizin o cemaatten olmanız ya da olmamanız ne beni ne de başkasını bağlamaz. Ancak eğer bağlı değilseniz nasıl bu kadar eminsiniz Ahmet hocaya iftira atıldığından, durduk yere olduğunu nereden biliyorsunuz sayın selef.

Bu adamların pek çoğunun (mutlaka istisnalar vardır) gerçek dini öğretmedikleri ortada. Dünyadan kopuk bir Türkiye düşünebiliyormusunuz? Ama bu adamlar düşünüyorlar.

Eğer Adapazarı depreminde ölenlerden biride sen olsaydın, o hocaya göre Allah seninde cezanıvermiş olacaktı. Anlatabiliyormuyum. Bu adamlara göre dini yaşayanlar sadece kendileri ve üstelik bunla yetinmiyorlar kendilerine acayip kurallar belirleyip başka bir şekle bürünüyorlar.

Belki medya abartıyor olabilir bende medyayı güvenilir bulmayanlardanım ama içinde pek çok gerçeğin olduğuda ortada. Ben kınamaya devam edeceğim, siz karışmayın hocayla helalliğimize bizimde hocadan alacağımız vardır kimbilir. :)

bu arada marcus arkadaşım çok güzel ifade etmiş ne zaman birey olmayı öğreneceksiniz ve ne zaman bir hocanın bütün günahlarına kefil olmaktan vazgeçeceksiniz?

Cemaat hocası ne iş yapar sayın selef, görevi nedir? Bana anlatabilirmisiniz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam

ben onu tanırım ve sohbetlerine de giderim ve kendisini yakınen canlı canlıda gördüm ve nasıl bir fikir ve düşünceye de sahip olduğunu biliyorum "..bu cemaaatteki bayanlar kıyafetleriyle bile erkek içine çıkmıyorlar.bu kadar dikkat insanlar bunlar.o sebeple bunu yapması beklenemez.o yüzden bu olayda muhakkak bin bir türlü yalan dönüyor.ben ondan dolayı onu savunmak istedim.ama siz arkasından kınamaya devam edin günehını alın.sonra belki ahmet hocayı bulur helallik istersiniz.." bu sözünüze eklenecek bir kelime bulamıyorum :clover:

vakıf olacaksınız.Biz bunları sorguluyoruz.Yoksa cüppeli hocanızın ***********

cemaat olgusundan vazgeçtiğiniz an yıkılmaya ve ezilmeye mahkumsunuz demektir cemaat bildiğiniz üzere topluluk manası taşır siz hiç bir tabur askerin bir kişiden olacağını düşünebilirmisiniz bir tabur asker ilk bir askerden sonra tim yada diğer adıyla postadan sonra bölükten sonra da bir kaç bölüğün birleşimiyle taburda oluşur şimdi siz ne zaman asker olacaksınız diyebilirmisiniz kişi zaten asker ve bu askerlerin tamamından oluşan bir güç var sizde cemmat ruhunu bırakıp birey olmayı tavsiye ediyorsunuz bence siz biçare ruhu aşılamaya çalışıyorsunuz ama kaba tabirle yemezler

Ve a.selam

selef 61 sizin o cemaatten olmanız ya da olmamanız ne beni ne de başkasını bağlamaz. Ancak eğer bağlı değilseniz nasıl bu kadar eminsiniz Ahmet hocaya iftira atıldığından, durduk yere olduğunu nereden biliyorsunuz sayın selef.

Bu adamların pek çoğunun (mutlaka istisnalar vardır) gerçek dini öğretmedikleri ortada. Dünyadan kopuk bir Türkiye düşünebiliyormusunuz? Ama bu adamlar düşünüyorlar.

Eğer Adapazarı depreminde ölenlerden biride sen olsaydın, o hocaya göre Allah seninde cezanıvermiş olacaktı. Anlatabiliyormuyum. Bu adamlara göre dini yaşayanlar sadece kendileri ve üstelik bunla yetinmiyorlar kendilerine acayip kurallar belirleyip başka bir şekle bürünüyorlar.

Belki medya abartıyor olabilir bende medyayı güvenilir bulmayanlardanım ama içinde pek çok gerçeğin olduğuda ortada. Ben kınamaya devam edeceğim, siz karışmayın hocayla helalliğimize bizimde hocadan alacağımız vardır kimbilir. :)

bu arada marcus arkadaşım çok güzel ifade etmiş ne zaman birey olmayı öğreneceksiniz ve ne zaman bir hocanın bütün günahlarına kefil olmaktan vazgeçeceksiniz?

Cemaat hocası ne iş yapar sayın selef, görevi nedir? Bana anlatabilirmisiniz?

hala cübbeli hocanın ne demek istediğini anlamayanlara ve anlayıpta anlamamazlıktan gelen kesimlere bir hadis aktarayım

Rasulüllah (s.a.v.) "bir kavime bela geleceği zaman hepsine birden gelir ama niyetleri üzere dirilirler" buyurmuştur..ve şimdi siz eğerki adapazarı depreminde ölen olsaydın Allah(C.C.) seninde cezanı vermiş olacaktı gibi bir söz sarfetmişsiniz siz hiç kitap karıştırmazmısınız eğer ki böyle bir kitap karıştımış olsaydınız bu hadisi görmüş olacaktınız ki böyle bir sözde sarfetme gereği duymayaca ve insanları kötüleme hareketinden beri olacaktınız..

hayırlı iftarlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.