Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

*** Siyahx Ve Sessizliğin_Kızının ''ŞATOSU'' ***

AsiMeLek

Önerilen İletiler

• Cevaplar 269
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

mükemmel olmuş burcu cum tam istediğim gibi çatlayın kankiler :lol: :lol:

bundan sonra burayı nkullanalım burcu elalemin virane malikaneciklerinde ne işimiz var dimi :P:lol::D

teşekkür ederim arkadaşım :D

hadi korku dedik söle bakalım korku filimlerini seviyomusun arkadaşım :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vatana , millete ve de gulu yabanilerinse hayırlı olsun

Kıs kankim hediye olarak getirdiğimis kuru kafayı masanın üserine bırakıver anacım , Kıs kankim burda gerilim varmış

bıraktım kankim -_-

yalnız içeri girerken ayaklarınıza lütfen galoş geçiriniz

niye :unsure: mikrop kapmayalım diye demiiii :huh:

kankim çabık dezenfektan ösellikli kıyafetlerimisi giyelim -_-:P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Vatana , millete ve de gulu yabanilerinse hayırlı olsun :w00t::lol:

Kıs kankim hediye olarak getirdiğimis kuru kafayı masanın üserine bırakıver anacım :D<_< Kıs kankim burda gerilim varmış :o:huh:<_<:lol:

bayılırıs kıs kuru kafaya hani nerde hediyemis kurukafamıs :D:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ayrıca giyin tabi kuş gribi neyim bulaşır bize mazallah nede olsa kümesten geliyonuz

senin o kümes dediğin yer altın kaplama ve değerli taşlarla yapıldı -_- ama birde şu şatoya bak :unsure: en değerli parça bisim getirdiğimis kuru kafa oldu sanırım :P:D

kıs kankim giyelim ve bu Overlook oteli kılıklı şatodan gidelim, ıyyyyyy her taraf tos içinde

gidelim kankim -_-:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

senin o kümes dediğin yer altın kaplama ve değerli taşlarla yapıldı -_- ama birde şu şatoya bak :unsure: en değerli parça bisim getirdiğimis kuru kafa oldu sanırım :P:D

gidelim kankim -_-:D

tavuk yumurtasından olmasın o altın yerine :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yemim ederim karşımda diğer ofisten arkadaş var ben gülüyorum ne gülüyosun kız diyor

koptum burda yaww

gerçekleri sölesene diğer ofisten arkadaşına <_< kankilerin malikanesine karşı siyah amcayla birlikte şato aldık desene <_< söledeseni nası kınıyo bak gör -_-:P:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sizin o altın sandığınız sahte olmasın malikaneniz gibin

bisim malikanemisin her köşesi tarih kokuyo -_- sisin ki gibim gargamelin şatosuna bensemiyo <_<:P

burcu ben çıkıyorum şimdi 1 saate kalmaz gelirim sana emanet şato kimseyi galoşsuz sokma içeri hadi kaçtım

yolun açık olsun ;) gelirken eldiven ve bone almayı da unutma :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar hayırlı ve uğurlu olsun ! :D

sesizliğin_kızı insan Şato açarken hiç haber vermez mi, insan? ayıp ettin şimdi -_-

size inat bende bitane büfe mi açsam acaba :D:lol:

ekonomik kriz varya o yüzden bu kadar açabiliyorum.

ama bir tane zengin ortak bulmak lazım! mesela Paris Hiltonun kızı olabilir o zaman ne istersem açarım :lol::P

veya forumdan ortak bulsam o da olur ! Neyse tekrar hayırlı olsun ...! ! ! :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar hayırlı ve uğurlu olsun ! :D

sesizliğin_kızı insan Şato açarken hiç haber vermez mi, insan? ayıp ettin şimdi -_-

size inat bende bitane büfe mi açsam acaba :D:lol:

ekonomik kriz varya o yüzden bu kadar açabiliyorum.

ama bir tane zengin ortak bulmak lazım! mesela Paris Hiltonun kızı olabilir o zaman ne istersem açarım :lol::P

veya forumdan ortak bulsam o da olur ! Neyse tekrar hayırlı olsun ...! ! ! :clover:

sağolasın murti_san :) darısı senin başına inşalllah aradığın zengin ortağı bulursun yakında biraz acele bizim şatonun karşısındaki arsa satılık :D:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.