Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

*** Siyahx Ve Sessizliğin_Kızının ''ŞATOSU'' ***

AsiMeLek

Önerilen İletiler

kankime hiç bişey olmas bi kerem -_-<_< kankime bişey olcağı saman hep son anda kurtulur :w00t::lol: sen bilmessin siyah amca ama bugüne kadar hep böle oldu :rolleyes::unsure:

niyeküne senin kankin şeytanmı :shocked: pardon pardon şeytan tüyümü var diyecedim :lol::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 269
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

iyi yazmayım ama

okuyanlar ömür boyu unutamayacaklar,

bir sadakatın nasıl utanılacak, ********* bir şekil aldığına tanık olup ,

eğriyi ve doğruyu ortaya çıkararak, lanet yağdırıcaklar, lakin çok üzüleceklerdi .

derim.

:lol: abi sen kendin ver kararını ya bize sorma ozaman içinde ukde kaldı yazmamak :D:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kankime hiç bişey olmas bi kerem , kankime bişey olcağı saman hep son anda kurtulur, sen bilmessin siyah amca ama bugüne kadar hep böle oldu

Ah canım kankim benim nasılda düşünürmüş beni :(<_<:lol: Kıs bilmiyo bu hikayeleri ondan konuşuo işte böyle -_-:lol:

niyeküne senin kankin şeytanmı :,pardon pardon şeytan tüyümü var diyecedim

Ne oldu klavyenmi sürştüü :w00t::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kadın nedir :unsure:

-Yaşlandıkça erkeğin yüz hatları derinleşir,kadınların ki ise buruşur.-GOETHE

-Kadınların saklayabildikleri tek sır,bilmedikleri sırdır.-SENECA

-Erkek yüreğinin özünde sadece sertlik vardır,oysa kadının yüreği özünde kötüdür.-FRIEDRICH NIETZSCHE

Bir kadın, bir koca buluncaya kadar geleceği konusunda endişelidir.Bir erkek ise ancak bir kadınla evlendikten sonra geleceği konusunda endişelenmeye başlar.-GEORGE BERNARD SHAW

:lol::D:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:ungry: diil siyah amca :angry: olcek :D

ama siyah amca sende hep ''bi daha gelmem'' diyosun, ''adımımı atmam'' diyosun ama faaliyete gelince bişi yuk <_< hepsi lafta

kovmas kovmas benim kankim ;):D

sende dellendirme ama benim kankimi :angry::P

öyle diyosun ama bak beni ordan kovduğundan beri adımımı atmışmıyım oraya senin kankin hep delendirik vaziyette zaten ama -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.