Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

*** Siyahx Ve Sessizliğin_Kızının ''ŞATOSU'' ***

AsiMeLek

Önerilen İletiler

kıs bunlarda aşçı yok bikerem

biliyorum kuşum -_- ama yüslerine vurmak istemedim -_-:P:D

güncel konulardayım orada hareketli .

S.Kız kalkmadı heralde.

Sana sorayım yeni acayip bir konum var, biraz ses getirir. Biraz müstehcen, utanç verici vede aşırı sadakata örnek ********* bir itiraf yazısı. benim değil bakma hemen. Çok itiraflar duymuşsunuzdur da bu farklı ya.

itiraf mı :huh: müstehcen, utanç verici mi :huh:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 269
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

güncel konulardayım orada hareketli .

S.Kız kalkmadı heralde.

Sana sorayım yeni acayip bir konum var, biraz ses getirir. Biraz müstehcen, utanç verici vede aşırı sadakata örnek ********* bir itiraf yazısı. benim değil bakma hemen. Çok itiraflar duymuşsunuzdur da bu farklı ya.

abi bence içinde müstehcen kelimeler varsa yazma hem konuyu kaldırırlar hemde seni üyelikten atarlar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

neyse o zaman yazmayım

ya aslında yazmak da istiyorum bakalım, neler çıkacak neler görmek lazım dicem ama ortalık gerilir gene ya.

heyhatcım eğer dediğin gibi müstehcen kelimeler yoksa içinde aç boşver sen kızları takma onları :D gerilmez ortalık bak şimdi açabilirsin heyhatcım bu lafımdan sonra senin konunla değil benle uğraşacaklardır :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

heyhatcım eğer dediğin gibi müstehcen kelimeler yoksa içinde aç boşver sen kızları takma onları :D gerilmez ortalık bak şimdi açabilirsin heyhatcım bu lafımdan sonra senin konunla değil benle uğraşacaklardır :lol:

bir (ilişki) kelimesi (birlikte olmuş) (beraber olmuş) (çocukları olmuş) kelimeleri müstehcen sayılır mı bak sonra ihraç edilmeyelim sadece bu şekilde bir müstehcenlik sonra kara adam yaz dedi yazdım derim ha

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çeşit çeşit sorunları olan insanlarımız var. GK larda bir arkadaş ramazan davulcuna takmış sesini duyurmaya çalışıyor. anlattım dilimin döndüğünce zannetmiyorum kabulleneceğini

boşver sen anlatmışsın o kabullenir veya kabullenmez sen fikrini sundun o fikrini sundu demekki birbirinizin fikirlerinizi etkileyememişsiniz ne sen onun nede o senin fikirlerini kabullenmemiş boşveerr :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

geçmiş olsun ablacım inşallah daha iyisindir şimdi

heyhat cım bencede yazma sen benim üstüme atacaksan biliyosun sabıkam var o konuda :lol:

iyi yazmayım ama

okuyanlar ömür boyu unutamayacaklar,

bir sadakatın nasıl utanılacak, ********* bir şekil aldığına tanık olup ,

eğriyi ve doğruyu ortaya çıkararak, lanet yağdırıcaklar, lakin çok üzüleceklerdi .

derim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.