Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

FORUMDAN ÜÇ KİŞİYE ÇİÇEK VERECEĞİZ VE NEDEN VERDİĞİMİZİ YAZACAĞIZ..

kralx

Önerilen İletiler

bana cicek veren herkese tsk-ediyorum :) vaktim olmadigi icin foruma gelemiyorum cok özzzledim sizleri :wub: Natalie Tag bebegim :P:clover: erbay yaprak sarmasi afiyet olsin :P Eren senide cok özledim ,yagmur ,mine, focal, aca ,aysun, guzelyaz tasyurekli Yumote, Sedelina , Taurus , Gloria ,Tan vakti , Paula , Lilac , Arman, Birce. ömer,marti name, jön, sewal, :clover:

bendende sizlere :clover:

teşekkürler gülsünüm sen de saolasın keşke daha sık gelebilsen

seni çok seviyorum canımmm sevgiler :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana cicek veren herkese tsk-ediyorum :) vaktim olmadigi icin foruma gelemiyorum cok özzzledim sizleri :wub: Natalie Tag bebegim :P:clover: erbay yaprak sarmasi afiyet olsin :P Eren senide cok özledim ,yagmur ,mine, focal, aca ,aysun, guzelyaz tasyurekli Yumote, Sedelina , Taurus , Gloria ,Tan vakti , Paula , Lilac , Arman, Birce. ömer,marti name, jön, sewal, :clover:

Gülsüncüm çok teşekkür ederim cnm :hug::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana cicek veren herkese tsk-ediyorum :) vaktim olmadigi icin foruma gelemiyorum cok özzzledim sizleri :wub: Natalie Tag bebegim :P:clover: erbay yaprak sarmasi afiyet olsin Eren senide cok özledim ,yagmur ,mine, focal, aca ,aysun, guzelyaz tasyurekli Yumote, Sedelina , Taurus , Gloria ,Tan vakti , Paula , Lilac , Arman, Birce. ömer,marti name, jön, sewal,

bendende sizlere

canım benim çokkk teşekkürler :clover: bende seni çok özledim gel artık tatlım yaa :wub: hiç olmazsa arada uğra ben iyiyim de bari canım :wub::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sağol tatlım,nerelerdesın..epeydır bılgısayar başında hortleyemıyoz..o korkunç ve ekrandan fırlayan resımnlerı özledık :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bana cicek veren herkese tsk-ediyorum :) vaktim olmadigi icin foruma gelemiyorum cok özzzledim sizleri :wub: Natalie Tag bebegim , erbay yaprak sarmasi afiyet olsin , Eren senide cok özledim ,yagmur ,mine, focal, aca ,aysun, guzelyaz tasyurekli Yumote, Sedelina , Taurus , Gloria ,Tan vakti , Paula , Lilac , Arman, Birce. ömer,marti name, jön, sewal, :clover:

bendende sizlere

Tşk ederim Gülsünüm...Öslettin kendini :wub:

bi çiçek=natalia ya çok konuşuyo susmuyo....

birisi= geceme ona bayılıyom

biri de taurusa çok zekice cvplar veriyorrr

güle güle koklayın e mi?

Tşk ederim Prensesim ;):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İkinci çiçeğimmmm TAURUS'a.. Taurus sen benim canımmmmm arkadaşımsınnnnnnnn... İyi ki de varsın :)

(çiçek gönderemiyorum bu PC'den artık sözüm olsun)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Üçüncü çiçeğim iseeeee SEDOŞ'uma şartlar ne olursa olsunn hep dostum olarak kalmanı istiyorum.. Ben senin sıcakkanlılığını seviyorumm yaaaaaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gece Yağmurum içimden geldi ben sana veriyorum bugün çiçeklerimden birini... Seni çok seviyorum canımmmmmmmmmmmmmm

:)

Canımsın Gloriam lalerimin en güzeli :hug: Çok tşk ederim , bende seni çok seviyorum :wub:

Bunlarda senin için tatlım ;)

96644(1).jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canımsın Gloriam lalerimin en güzeli :hug: Çok tşk ederim , bende seni çok seviyorum :wub:

Bunlarda senin için tatlım ;)

96644(1).jpg

çokkk güzeller teşekküüürrr ederimmmm :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İkinci çiçeğimmmm TAURUS'a.. Taurus sen benim canımmmmm arkadaşımsınnnnnnnn... İyi ki de varsın :)

(çiçek gönderemiyorum bu PC'den artık sözüm olsun)

Teşekkür ederim Gloria'cığım.Bu da benden sana..

0313060528184434smxa6.jpg

sabahımı şenlendiren glori ablama, babama ve yağmur ablama..;) (hadi söleyin bakim ortadaki kimin olsun..:w00t: )

redflowerscrystalvaseskg2.gif

Ortadakini aldım..:) Teşekkür ederim kızım.Bu da senin..

44443923hrcmuophkb0.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim Gloria'cığım.Bu da benden sana..

0313060528184434smxa6.jpg

Ortadakini aldım..:) Teşekkür ederim kızım.Bu da senin..

44443923hrcmuophkb0.jpg

yaaa ortadakini ben alcaktımmmm :( neyse o zaman ben soldakini alayım :) teşekkür eerim yeşimcimmm :) Taurus sana da çok teşekkürm ederim laleler için yaaa masam ne güzel yine lalelerle dolduuu :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaaa ortadakini ben alcaktımmmm :( neyse o zaman ben soldakini alayım :) teşekkür eerim yeşimcimmm :) Taurus sana da çok teşekkürm ederim laleler için yaaa masam ne güzel yine lalelerle dolduuu :)

Olmaaaz..Ortadaki ben olucamki bi yanımda Gloria bi yanımda Yağmur olsun.Melekler beni korusun..;)

Yağmur;Bu çiçeğimde sana ve kankine.Mine'ye selam söyle..

44304848dqkhyyphxi8.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım biz de seni çok seviyoruzzzzz... Hep güzel ve mutlu kal ve seni hiçbir şeyin üzmesine izin verme oldu mu?...

Taurus tamam ben dusunememişim pardon... Ben solundayım o zaman haaaa :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Birini hircin a veriyorum,hem güzel konuşuyor hemde gidiyormuş -_-

İkincisini Diloş arkadaşımıza veriyorum maşallah çene kapanmıyor :lol:

Üçüncüyü de Natalie veriyorum,elektrik saçtığı için :D

LEVİ!!!! :D Çiçek için teşekkür ederim de ileti sayısına bakarsak kimin çenesinin daha çok işlediği ortaya çıkıyor bence :P:lol::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım biz de seni çok seviyoruzzzzz... Hep güzel ve mutlu kal ve seni hiçbir şeyin üzmesine izin verme oldu mu?...

Taurus tamam ben dusunememişim pardon... Ben solundayım o zaman haaaa :)

Benim iznime baksa olacak ama izin isteyen yok ki kafayı bozmak için..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bi çiçek=natalia ya çok konuşuyo susmuyo....

birisi= geceme ona bayılıyom

biri de taurusa çok zekice cvplar veriyorrr

güle güle koklayın e mi?

Konuştugum için çiçek aldım ilginç :huh::lol:

Tsk ederim prenses :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

LEVİ!!!! Çiçek için teşekkür ederim de ileti sayısına bakarsak kimin çenesinin daha çok işlediği ortaya çıkıyor bence

Yok öyle bi şey :angry::D İleti sayısı çok ama cevaplar kısa ^_^

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

1.çiçeğim sevgili oliviaya

2.çiçeğim sevgili prensese

3.çiçeğim kimseye

fbn92.jpg

Flower%20Power.jpg

kusura bakmayın çiçekler biras küçük.

Teşekkür ederim arkadaşım.. ;)

Bence çiçeklerin boyutu gayet normal.. :) (psikolog gibim konuştum sanki.. :unsure::lol::P )

Bu çiçek de foruma geri döndüğün için.. ;):)

beyazpembeglef1.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.