Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ŞAŞI BAK ŞAŞIR VE ZEKA SORULARI

medikal

Önerilen İletiler

• Cevaplar 286
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

ya medikal sağolasın günümüz bulmaca çözmekle geçti lakin hepsi birbirine girdi yaws ayrı bi site oldu sanki bura :cat: ayrı ayrı link verseydin olmaz mıydı..yanlış anlama bünye kaldıramıyo belli bi miktardan sonra :D bi sorunun cevabını ararken öbürünü görüyom.onu çözim derken diğer soru için ipucu geliyo ee bende kayış kopuyo :sweatingbullets::unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam medikal ben bu iskeletli odada fıtık oldum :cat: hayır bi çok şey buldum ama işte olmuyo...karakterler noolcak zara nası yapıştırcaz, şifreyi nerden şeetçez, cd yi ne yapcaz,o adam tersten mi konuşuyo,saçı yaktık,şekiller odayı mı gösteriyo sayı mı,tütsüleri yakamıyoz, :sweatingbullets::devil::devil: imdat yani.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:D:lol::D:P:stuart::cat: çözdüüüüm çözdüüüüüüm viridian miridian kralı gelse çıkarım mandrake misalı

:lol:

yuh be abi o neydi medikal ya ... medikallik ettin beni yani çözmeden uyuyamadım saat 4 ü geçti sabah oldu

hayır yani yarın evde aylak aylak etrafa bakacam ulan naapmam gerekiyo acaba evden çıkmak için diye. :stuart:

aaaağlamak istiyorum.... ;) neyse uyim bari. :clover: teşekkürler medikal..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

TEBRİKLER LUCİFERSİN

seni gayet iyi anlıyabiliyorum . :) sen yinede iyi çözmüşsün 1 günde. ben SWANS ROOMU 3 haftada çözdüm ve bu 3 haftanın 2 haftası sadece bir şifreyi çözmek içindi. işin kötüsü o şifre oda daki belki 20-25 şifreden biriydi ve sondan 3-4. şifreymiş. ama şifrede bir hata yaptınmı en başa dönüyordun. sakın bu ara çözmeyi deneme. sinirlerin biraz gevşesin. rahatla sonra bak :):clover: hoşcakal. tekrar tebrikler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

TEBRİKLER LUCİFERSİN

seni gayet iyi anlıyabiliyorum . :) sen yinede iyi çözmüşsün 1 günde. ben SWANS ROOMU 3 haftada çözdüm ve bu 3 haftanın 2 haftası sadece bir şifreyi çözmek içindi. işin kötüsü o şifre oda daki belki 20-25 şifreden biriydi ve sondan 3-4. şifreymiş. ama şifrede bir hata yaptınmı en başa dönüyordun. sakın bu ara çözmeyi deneme. sinirlerin biraz gevşesin. rahatla sonra bak :):clover: hoşcakal. tekrar tebrikler

:D sağol MEDİKAL emin ol bakmaya çalışacağım. sağlıcakla kal

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben Paris'e giderken,

Yedi karılı bir adama rastladım.

Her kadının yedi torbası vardı,

Her torbada yedi kedi.

Her kedinin de yedi yavrusu vardı.

Yavrular, kediler, torbalar ve kadınlar,

Kaç kişi Paris'a gidiyordu?

DIE HARD 3'ten Simon'in telefon klubesinden sorduu soru,

cevap 1.. sadece ben paris'e gidiyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir cerrah arka arkaya 3 hastayı ameliyat edecektir. Ancak sadece 2 çift eldiveni vardır. Ameliyatların güvenli olması için cerrah eldivenleri kullanmada nasıl bir yol izlemelidir?

Klinik prosedür şöyledir:

1-Doktorun elinin değdiği herhangi bir eldiven yüzeyi hastalara değmeyecektir.

2-Hastalardan herhangi birine değen eldiven yüzeyi doktorun eline veya başka bir hastaya değmeyecektir

buna cevap verildimi bilmiyorum başkasına soracam da :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

:clover: tbrkler medikal :clover:

bu arada bait bi soru daha var,

:excl: gece zifiri karanlıktı... 3 arkadaş 20 katlı bir binanın tepesinden şehre bakıordu...şehir tüm ihtişamıyla harika bir manzaraydı...

böle bi gecede 3 arkadaştan biri aniden diğerini aşağıya atıverdi. o sırada oradan geçmekte olan polis yere düşen adamın yanına koştu ve "Ne oldu?" dedi..arkadaşım aşağıya attı beni" die cevapladı genç adam. polis "kim?" die sordu... "işte şurada, binanın tepeindeki adam" dedi ve genc öldü... polis hiç tereddüt etmeden binanın tepeine çıktı ve adamı tutkladı...

gecenin zifiri karanlığında, 20 kat yukarıda polis genc adamı kimin ittiğini tek bir kelime bile konuşmadan nasıl anladı? :excl:

[/quote

'ÊxcÊ' bu sorunun veabını verirsen sevinirim :unsure:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben Paris'e giderken,

Yedi karılı bir adama rastladım.

Her kadının yedi torbası vardı,

Her torbada yedi kedi.

Her kedinin de yedi yavrusu vardı.

Yavrular, kediler, torbalar ve kadınlar,

Kaç kişi Paris'a gidiyordu?

parise 1kişi gidiyor. çünkü bir tek ben parise gidiyorken diğerlerini gördüm. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
buna cevap verildimi bilmiyorum başkasına soracam da :D
kardeşim yormayın beni :stuart: ilk hasta eldivenle ameliyat edilir.ikinci hasta ikinci eldivenle ameliyat edilir.daha sonra ilk eldiven giyilir(temiz kısım içerde kirli kısım dışarda)iknci ameliyat edilen hastanın eldiveni ters çevrilir bu şekilde ikinci eldivenin kirli kısmı içerde temiz kısmı dışarda kalır.ve ilk eldivenimizin üstüne giyeriz.
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

medical bişey sorucam ben bu şaşı bak şaşırları görebiliyorum 3 boyutlu olarak ama çoğunu anlayamıyorum bide gözlerimi çok şaşı yapıp bırakınca 1 den fazla görüntü yanyana gelip birleşiyor biraz şaşı yapıp bıraktığımda ise normal çıkyo bunun nedeni ne olabilir???

çok kazıktı biliyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.