Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ŞAŞI BAK ŞAŞIR VE ZEKA SORULARI

medikal

Önerilen İletiler

2_ iki yüzlü oldukları için

wauw bu mantıklı işte :)

medikal merhaba ben bişey sorcam bu verdigin adresteki ilk odaya girdim ama pencerenin altındaki yatagın yanındaki yüzük kayboldu orada cıkmıyo diğerlerını bulabılıyorum ama yuzugun tekı orada yok böyle bısey oldumu bılıyosan bana yardımcı olurmusun sinir oldum

ya o oda war ya...ömrümden ömür gitti ya ben orayı çözecem diye :D

neyse çözemedim sonunda :D ama bitmek üzereyken tıkandım..

diğer odayı da zorladım da yok yani bıraktım akıl sağlığm için :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 286
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Üç ampul

Bir odada üç ampul ve başka bir odada da bunları çalıştıran üç anahtar bulunuyor. Fakat hangi anahtarın hangi ampulü çalıştırdığı belli değil. Ampuller sönük vaziyettedir. Ampullerin bulunduğu odaya sadece bir kere girme hakkımız var. Hangi anahtarın hangi ampulü yaktığını bulabilir misiniz?

3 ampül 3 anahtar

1. anahtara hiç dokunmam kapalı durumda tutarım

2. anahtarı 5 dk açık bıraktıktan sonra kaparım

3. anahtarı açarım

ve odaya gidip ısı derecelerine göre tespit ederim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Üç ampul

Bir odada üç ampul ve başka bir odada da bunları çalıştıran üç anahtar bulunuyor. Fakat hangi anahtarın hangi ampulü çalıştırdığı belli değil. Ampuller sönük vaziyettedir. Ampullerin bulunduğu odaya sadece bir kere girme hakkımız var. Hangi anahtarın hangi ampulü yaktığını bulabilir misiniz?

slm kardess bu sorunun cvbı söyle olmaı:

hangi anahtarın hangisini yaktıgını bulmak için girmeme gerek kalmaz bile..cünki naparım bilyonmu

o odaların duvarlrını kırrarrım ve hangisinin hangisini yaktıgını ogrenmek için sırayla dnerim ve karsımda oldugundan gorrum.degil mi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

slm medikal ben sana bişey sorcaktım su senın verdıgın adrese gırdımde crimson odasına bütün ip uçlarını buldum fakat duvarda acılan kasaya yazılacak sıfreyı bulamadım bana bır ıp ucu verırsen cok sevınırım sımdıden tesekkürler

o kasanın şifresini kağıtta yazan URL den alman gerekiyor. şifreyi yazamıyorum. çünkü şifre sık sık değişiyor. kasayı açınca tornavida çıkacak ve tornavida ile kapının tokmağına bir kaç kez vurdunmu kapı açılır.kolay gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba ayhan

teybin içindeki anahtarı almamışsın. fişi teybe takıp açma düğmesinden çalıştır sonra cd yerini tıkla ve anahtarı al. url den şifreyi al. kutuya yüzükleri beyaz çubuğu pili ve kaseti yerleştir. dansı izle. dans biterken + işareti çıkacak. oraya mouse yi ayarla ve dansın bitmesini bekle. + kaybolacak dans bitince. o zaman bir kaç kez tıkla ve önce bir kare sonra gri bir zemin sonrada kasa gözükecek. kasayı o cd yerinden çıkan anahtarla ve şifreyi girerek aç. ordan bir tornavida çıkacak. o tornavida ile kapının tokmağına bir kaç kez vur kapı açılacak. kolay gelsin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.