Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Forumun en en yeni yüzü de süper...

Radya

Önerilen İletiler

Forumun en en yeni yüzü de süper... yukari.gif

Sadece ufacık bir sorunum var o da gözlerim,sanki yazılar biraz ufalmış mı yoksa bana mı öle geldi?

Emeği geçen herkese teşekkürler... clover.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hepsi yerli yerinde.. fazlası var eksiği yok diyecem fakat 1 eksiği var onuda sanırım tek ben arıyacağım „suan“

ileride belki yine eklenir

Gercekten herşeyi ile güzel oldu, emeği gecen Chatmasterimize teşekkür ederim :clover:

Azıcık ta Adminimize... belki kabloların bir ucundan, kendisi de tutmuşdur diye düşünüyorum... :)

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bence mükemmel olmuş...

Yeniliğe ve gelişmeye açık yaklaşımlarınız ve etkinliklerinizi kutluyorum...

Umarım eskiden olduğu gibi... Bu yeni yüz her seferinde giriş ve şifre isteme derdinden kurtarır beni...

Ayrıca yazıları postalarken alt bölümdeki,

( Cevap ekle...ön izleme...vazgeç ) bölümleri

( Add Reply_ Preview Post or Cancel ) olarak görünüyor...

Sanırım zamanı gelince diğer ingilizce ifadelerle birlikte türkçe olarak karşımıza çıkacaktır...

Çalışmalarınızda başarılar...

Tüm forumdaşlara selam ve sevgilerimle...

*tna

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca yazıları postalarken alt bölümdeki,

( Cevap ekle...ön izleme...vazgeç ) bölümleri

( Add Reply_ Preview Post or Cancel ) olarak görünüyor...

Sanırım zamanı gelince diğer ingilizce ifadelerle birlikte türkçe olarak karşımıza çıkacaktır...

Ana sayfa' da

En alt sol köşede

Ana Arayüz (Mavi ve Profesyonel) yazıyor

Hemen yanında English (USA)

Onu Türkçe ( Türkiye ) yapar iseniz… Tüm Forum Türkçe oluyor..

Kolay gelsin smile.gif

Bende alışamadım şuan ama hayırlı uğurlu olsun smile.gif

Alışırsın clover.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben yeni yüzü çok beğendim :)

Bu arada bir hataya rastladım.

Üyeler bölümüne tıkladıktan sonra açılan sayfada...

hatalgv.jpg

ortalarda bir sayfaya atlamak isteyip sayfa nosunu yazıp, git'e basınca Forum ana sayfasına dönüyor ve o sayfaya gitmiyor...

Emeği geçenlere teşekkürler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"En son gönderilen 10 ileti" bölümünde blog iletilerininde yer alması yanlış olmuş bana göre. zaten "en son gönderilen 10 blog başlığı" diye bir bölüm var hemen altında. Forum bölümünde yazılan en son iletiler, forumda ki güncel tartışmaları takip etmeyi kolaylaştırıyordu. Bu bölüme blog iletilerinin de dahil edilmesi hem bölümü daraltmış oluyor hem de, blog başlığı mı? yoksa forum başlığı mı anlamak için girip bakmanız gerekiyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

"En son gönderilen 10 ileti" bölümünde blog iletilerininde yer alması yanlış olmuş bana göre. zaten "en son gönderilen 10 blog başlığı" diye bir bölüm var hemen altında. Forum bölümünde yazılan en son iletiler, forumda ki güncel tartışmaları takip etmeyi kolaylaştırıyordu. Bu bölüme blog iletilerinin de dahil edilmesi hem bölümü daraltmış oluyor hem de, blog başlığı mı? yoksa forum başlığı mı anlamak için girip bakmanız gerekiyor.

Sanırım siz yazmadan bir süre önce chatmaster bu bölümü kaldırmış :) eğer aynı bölümden bahsediyorsak tabiki...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

birde baktığınız sayfadan bir önceki sayfaya geri tuşu geldiğinizde yukarıdaki son gönderilen forum iletileri ile blog iletileri birbirine karışıyor. Ya ikiside forum iletilerini gösteriyor yada iki yerde de blog iletileri oluyor.

Maksat hata aramak değil ama eksiklik olarak gördüklerinizi yazın demiştiniz. Belki gözünüzden kaçmıştır.

Şu galeri bölümüde çok fazlalık gibi sanki. Eğer kaldırılması istenmiyorsa en azından diğer forum ana bölümlerinde olduğu gibi gizle butonu olursa iyi olur gibi geliyor bana.Ayrıca sayfanın açılmasını da yavaşlatıyor sanki.

Saygılar.Kolay gelsin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

birde baktığınız sayfadan bir önceki sayfaya geri tuşu geldiğinizde yukarıdaki son gönderilen forum iletileri ile blog iletileri birbirine karışıyor. Ya ikiside forum iletilerini gösteriyor yada iki yerde de blog iletileri oluyor.

Bunu iyi oldu yazdınız sayın Mouchette, kendimden şüpe etmeye başlamışdım çünkü...

Aynı sorunu zaman zaman bende yaşıyorum

Explorer üzerine icerde iken, üye olarak,.............. Firefox üzerine misafirden bakınca

Ara ara evet her iki bölüm de, ya Blog gözüküyor... yada Iletiler olarak gözükmek te..

Bende onunla da kalmıyor :)

Explorer üzerine üye olarak icerde oldugum ve gördügüm üyeleri, yani aktiv olan üyeler

Firefox üzerine "bazılarını" göremiyorum

Rakamlara bakiyorum, Misafir sayısı aynı, gizlide olanlar aynı, üye RAKAMI aynı... Hem Firefox üzerine Hem Explorer üzerine herşey eşit

Fakat

Üyelerden bazı rumuzlar kayıp oluyor

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Explorer üzerine üye olarak icerde oldugum ve gördügüm üyeleri, yani aktiv olan üyeler

Firefox üzerine "bazılarını" göremiyorum

Rakamlara bakiyorum, Misafir sayısı aynı, gizlide olanlar aynı, üye RAKAMI aynı... Hem Firefox üzerine Hem Explorer üzerine herşey eşit

Fakat

Üyelerden bazı rumuzlar kayıp oluyor

Saygılar

[/font]

Bu benimde dikkatimi cekti ama zannediyorum kimbilir iki rumuzlu arkadaslar vardir yoksa böyle sey olmasi imkansiz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

hemde ne karışmak smile.gif

2-3 gündür profilimde erkek olarak gözüküyormuşum ve daha yeni farkettim. Sanırım profil ayarlarında henüz giderilmemiş eksiklikler var.

Ama zaten demişlerdi 15 gün nazik davranın foruma diye smile.gif

sad.gif

yakında hepsi düzelir... :) Chatmaster sabah akşam çalışıyor üstünde... :)

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bir arkadas bana rep vermis? Ne yazik ki rep´i vereni göremiyorum smile.gif

Rep olayı ileti bazına döndüğü için artık göremezsiniz...

Şöyle çalışıyor... Bir iletinizi okuyan herhangi bir üye iletinizin içeriğini değerlendiriyor ve 1 (Bir) rep veriyor... veya içeriğini beğenmediyse -1 (Negatif bir) rep veriyor bunları kim verdiğini görmüyorsunuz böylece gruplaşma olaylarından da sıyrılmış oluyoruz...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Şu galeri bölümüde çok fazlalık gibi sanki. Eğer kaldırılması istenmiyorsa en azından diğer forum ana bölümlerinde olduğu gibi gizle butonu olursa iyi olur gibi geliyor bana.Ayrıca sayfanın açılmasını da yavaşlatıyor sanki.

Saygılar.Kolay gelsin.

Yapıcı ve yönlendirici görüşleriniz için teşekkürler...

Chatmaster'a ilettim...

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

sewmedim ben...

çok genç işi...

azcık retro bişeyler olsun...

yazılar büyük olsun...

her şey otomatik olmasın...

sınırlar kalksın...

evet huysuzum ben...

Huysuz gelmiş...

Yazılar ileride değişebilecek bir şey onu düşünüyor sanıyorum (Chatmaster)

Saygılar :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Ayrıca küçük bir ayrıntı göstermek istiyorum bir çok yerde çok işinize yarayacak...

Bir kullanıcının rumuzunun hemen yanında şu küçük ikonu (user_popup.png) göreceksiniz. Bu ikona tıkladığınız da küçük bir kare açılır ve size o üye hakkında bütün seçenekleri verir...

Bu KISA YOL olarak size o üyeye anında ulaşma imkanı verir... İleti, başlık, blog, galeri v.b..

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Huysuz gelmiş...

Yazılar ileride değişebilecek bir şey onu düşünüyor sanıyorum (Chatmaster)

Saygılar :)

ayrıca admin bey,

şey olsun misal:sağ kösede zeki müren resmi olsun, sol köşede devekuşu kaberenin eski bölümleri yayınlansın, sol altta macgayver'in eski bölümleri yayınlansın, sağ altta da benim fotoğraflarım olsun... nası fikir?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

ayrıca admin bey,

şey olsun misal:sağ kösede zeki müren resmi olsun, sol köşede devekuşu kaberenin eski bölümleri yayınlansın, sol altta macgayver'in eski bölümleri yayınlansın, sağ altta da benim fotoğraflarım olsun... nası fikir?

Sana bir rep vereyim dedim bu yazın için ama CHATMASTER yönetimin REP seçeneğini kapatmış... TÜH... veremedik....

Yönlendirilmiştir :)

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.