Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Diyete başlıyoruz a dostlar

gloria

Önerilen İletiler

Sevgili kankalar,

Yaz geliyor, artık kilo verme zamanı... Diyete başlıyoruz, burada hep birlikte (zayıf olanlar başlamasınlar, ayrıca onlar buraya yazmasınlar da, sinirlerim bozuluyor. :D )

Şimdi bugun Mart ayının 17'si.... Bugunun sabahı itibariyle Turkish-Media forum halkının kilo verme ihtiyacı hisseden tüm bireyleri artık burada yapacağımız toplu diyet ile ilgili herşeyi tartışacak, kaç kilo verdiğinden tutun da kalori hesaplarına, neyi yiyip neyi yemeyeceğine kadar herşeyi...

Hatta yediğimiz gunluk besinlerimizi de buraya kaydedelim ki, yemek mi yedik halt mı yedik görelim...

Var mısınız hıı?

Kimse yoksa da ben kendim varım...

Yarın sabah itibariyle diyete başlıyorum... Ha bir de herkes alttaki gibi kendisiyle ilgili gerekli notları yazsın lutfen...

Gloria

Kilo: Buraya yazamam, utanırım ama 50 li kilolar...

Hedef: minimum 5 kilo..

Diyete başlama tarihi: 17 Mart 2009

Hedefe ulaşma tarihi: 15 Haziran 2009

Hayırlı olsun bari...

(tanrım hemen alttaki reklam da sinir bozucu, Nadide Sultan nasıl zayıflamışmış? Asıl Turkish-Media halkı nasıl zayıflayacak görsünler)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 279
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

:D:D aynen.. Nadide sultan cıkıyo gozumuze sokar gibi .. Tamam ben de varım.. Ama haftada bi kez kurabiye yıyebılır mıyım arkadasım :D

Aaa serbest tabiii... ayrıca ben en cok diyet yaparken tatlı yerim... cunku başka bişi yemem :D tatlı bana güç oluyor...

Buraya yaz sen de yukarıdakiler gibi bilgilerini madem varsın yaz o zaman

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tamamdır :D

Direniş

kilo: 59 (ye ye nereye kadar..) tabii ki 59'a kadar..abartmanın alemi yok dimi :D keyfim yerinde özüme dönebilirim..

Hedef: 7-9 kg

Start: 17.03.2009 sonuç en kısa zaman.. Bu halimi sevmiyorum..kurtulmalıyım :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Toplu Diyet Grevi (Son gelişmeler :w00t: )

Gloria

Direniş

Kilo: 59 (ye ye nereye kadar..) tabii ki 59'a kadar..

Hedefe ulaşma tarihi: En kısa zaman.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sizlere kolay gelsin arkadaslar aman sakin yilipta pes etmeyin.. Hergun buraya kac kg yada kac gram verdiginizi yazmayi unutmayiniz sakin Turkish media forum unutmayin noter durumunda su an itibariyla.. Ayrica Turkish media olarak bizlerdende size sonuna kadar destek.. Yes destek No kostek slogani .. :)

Saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

TOPLU DİYET GREVİMİZ BAŞLAMIŞTIR BİZE VE TURKISH MEDİA HALKINA HAYIRLARA VESİLE OLUR İNŞALLAAAHHH..

Bu arada Sevgili yakışıklı arkadaşım desteğinle yanımızda olsun, sağol varol... Bizler sizlerin eseri olacağız, bizler sizlerin sevgileriyle varızzzz...

Şimdi diyet yaparken en sevdiğim şey; En superinden nefis bir kahvaltı... Tıka basa doyacağım, herşey serbest, kahvaltıda yasak yok...

VE BAŞLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gloria

Direniş

ERBAY

Kilo:86

Hedef: maksimum 13 kilo

Diyete başlama tarihi: 13 Mart 2009

Hedefe ulaşma tarihi: belli değil :grin:

Yok mu başka katılannnn :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yani bu kampanyayı başlatan sevgili gloriayı kutluyorum :D

Yarışmacı arkadaşlarada başarılar diliyom.:)

Yalnız gloria şöyle olur mu ben 60 kg yim. Yaza kadar bu kilodan ne aşağı nede yukarı değiştirmezsem bende katılabilir miyim sizlere :D

Yani ben kilomdan memnunum hatta az bile banada neyse.Bende bu şekilde katılsam olur mu :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yani bu kampanyayı başlatan sevgili gloriayı kutluyorum :D

Yarışmacı arkadaşlarada başarılar diliyom. :)

Yalnız gloria şöyle olur mu ben 60 kg yim. Yaza kadar bu kilodan ne aşağı nede yukarı değiştirmezsem bende katılabilir miyim sizlere :D

Yani ben kilomdan memnunum hatta az bile banada neyse.Bende bu şekilde katılsam olur mu :D

Bilmem dusunmemiz lazım azıcık... Zayıf gibisin sanki... Senin normalde buraya girmemen gerekiyordu sanki... Neyse tamam hadi affettim seni, yaz başına kadar 60'ın altına cıkmayacaksın, ustune cıkabilirsin yaz bilgilerini...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:lol::ayakvur::cokkomik:

gulme forumdaşına gelir başına demişler adminim :D gulme bana :unsure: bu nadide yi buradan kaldırsak da bize moral olması acısından daha biraz balıketlimsiden buyuk bedenimsi bişi koysak buraya olmaz mı? :w00t:

Erbay gulum, gazamız mubarek olsun :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gloria

Direniş

ERBAY

Kilo:86

Hedef: maksimum 13 kilo

Diyete başlama tarihi: 13 Mart 2009

Hedefe ulaşma tarihi: belli değil :grin:

Bursercan

Kilo: 60kg

Hedef: minimum 0 kilo.. :D

Hedefe ulaşma tarihi: 15 Haziran 2009 (***)

Yok mu başka katılannnn :D

(***): Kilo alma becerisine sahip olmayan arkadaşları bu renge boyayıp kızartıyoruz, bi çeşit kızartma, kendinden utandırma eylemi, insan nasıl kilo almak kadar basit bir eylemi beceremez yaaaaaa -_- Yani kısacası kırmızıyla kızarttığımız bu arkadaşlar kilo almamak değil, kilo vermemek için ugrasanlar :D intikam aldım da pardon :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sarı Lalem,

bi kere Sercan arada sizi kızdırmak için habire az kilom var diyor.Bak,ben ne kadar usluyum.46 kilo olmuşum,ama demiyorum -_- neden,maksat vermeye çalışanlar kıskanmasın :lol::lol::lol: ben kalkıp kadayıf yiyeceğim :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sarı Lalem,

bi kere Sercan arada sizi kızdırmak için habire az kilom var diyor.Bak,ben ne kadar usluyum.46 kilo olmuşum,ama demiyorum -_- neden,maksat vermeye çalışanlar kıskanmasın :lol::lol::lol: ben kalkıp kadayıf yiyeceğim :wub:

Go homeeeeee!!!! Git burdan kovuyorum seniiiii.. git kadayıfını yeee.... O kadar çok kadayıf yersen ileride kolestrol falan olur sende haberin olsun.. Dikkat et, zayıfım diye bunları yeme, zayıfsın falan ama sağlıksızsındır sen şimciiii...

Ohhhhh bi intikam daha aldım... beceriksizler sizi, 46 kiloluk insan mı olur yawwwww, cıx cıx cıx...

Şimdi arkadaşlar bu zayıflar buraya gelince hep beraber bunları kınıyoruz, tıpkı benim yaptıgım gibi.. Kınadım seni mavi olmayan gokyuzu :w00t:

ceza da vericem dur, haziran akadar 4 kilo alacaksın.. Bak biz veririz 5 kiloyu ama sen alamazsın :D:P oyyyyyyyyyyyyy içimnin yağları eridiii vallahiiiiiiiii : :P:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.