Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Önerilen İletiler

• Cevaplar 57
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Sevgili Radya,

Sizlerle bir arada olmak beni mutlu edecek.Teşekkürler. :clover:

Rica ederim sevgili enginar,dilerim hep birlikte hoşça vakit geçiririz,aramıza katıldığınız için bizde mutlu olduk... :)

Avatar gerçekten de çok hoş. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Rica ederim sevgili enginar,dilerim hep birlikte hoşça vakit geçiririz,aramıza katıldığınız için bizde mutlu olduk... :)

Avatar gerçekten de çok hoş. :clover:

Sevgili Radya,

Bana hemen yanıt yazmanıza çok şaşırdım ve çok sevindim .Ben çok acemi olduğum için bunun olacağını düşünemedim. Baktım yine radya yazıyor şok oldum inanın.Kırık kolumla cebelleşirken bu siteyi bulduğum için çok mutluyum. Yalnız çevremdekiler çok mutsuz. Bilgisayar acemisiyim onlara sora sora yapıyorum. Benden bıktılar. Bundan sonra nasıl yapacağımı bilemiyorum. :lol:

Sizin avatarınızda kaydolduğum gün dikkatimi çekmişti. Çok güzel. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Radya,

Bana hemen yanıt yazmanıza çok şaşırdım ve çok sevindim .Ben çok acemi olduğum için bunun olacağını düşünemedim. Baktım yine radya yazıyor şok oldum inanın.Kırık kolumla cebelleşirken bu siteyi bulduğum için çok mutluyum. Yalnız çevremdekiler çok mutsuz. Bilgisayar acemisiyim onlara sora sora yapıyorum. Benden bıktılar. Bundan sonra nasıl yapacağımı bilemiyorum. :lol:

gecmıs olsun engınar. valla bızım radya ablamız oyledır.o forumun enlerındendır :D

valla yardım etmek ısterım.eger forumda takıldıgınız bır yer olursa ben yardım etmeye talıbım.:)baslık acma olsun yazınızı duzeltme olsun vs.. bunun gıbı seyler;)

emın olun bılgısayarı ogrenıceksınız.sadece zaman ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gecmıs olsun engınar. valla bızım radya ablamız oyledır.o forumun enlerındendır :D

valla yardım etmek ısterım.eger forumda takıldıgınız bır yer olursa ben yardım etmeye talıbım.:)baslık acma olsun yazınızı duzeltme olsun vs.. bunun gıbı seyler;)

bana da öğretir misiniz sayın bursercan,ya radya ablamız bana dfa hoşgeldin der mi acaba :wub:

ben ikinizide sefiyom...ha hoşgeldin arkadaşım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Bursercan,

Ben bu gidişle sizlerin de yardımıyla bilgisayar canavarı olacağıma inanıyorum.İlginiz için gerçekten çok teşekkür ederim.Bak sonradan sıkıldım demek yok anlaştık mı? :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Bursercan,

Ben bu gidişle sizlerin de yardımıyla bilgisayar canavarı olacağıma inanıyorum.İlginiz için gerçekten çok teşekkür ederim.Bak sonradan sıkıldım demek yok anlaştık mı? :sweatingbullets:

Yok sevgılı engınar sıkılmam merak etmeyın ;)

ben coook ogrencı yetıstırdım mesela mavı olmayan gokyuzu :D(bu arada sercanı bıtremzsın senınle sonra gorusucez durr :))

geldıgınde ufacık tefecıktı sımdı bılgısayar kurdu oldu :D

radya abla senınle ugrasmasam olmıyacak bılıyorum ama sollemezsem ıcımde kalır :D

bakın mesela radya abla cok ıyı bır bılgısayar uzmanıdır.ınsanlara ders vermeyı gectı artık karıncaları egıtıyor :lol::lol:

bılgısayarında calısmalarını surduyruyor.su anda buyuk bulus pesınde :D

senı sevıyorum radya abla;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Radya,

:):clover:

Geçmiş olsun,kolunuz için üzüldüm :( Bende yardım için her zaman buradayım...

Şimcik sen bana en derken şişmansın mı demek istedin ablacım :usutuk:

(yok öle en-lik falan sevgili enginar,saolsunlar sevdiklerinden öle söylüyorlar :blush: )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:):clover:

Geçmiş olsun,kolunuz için üzüldüm :( Bende yardım için her zaman buradayım...

Şimcik sen bana en derken şişmansın mı demek istedin ablacım :usutuk:

(yok öle en-lik falan sevgili enginar,saolsunlar sevdiklerinden öle söylüyorlar :blush: )

ama bı sanıye ya sımdı benım agzımdan sısman kelımesı cıktı mı :D

enlerınden derken benım gozumde forumun enlerınden demek ıstedım.sımdı burda nerde gecıyo ya sısman kelımesı :D

evet sevdıgımızden soyluyoruz baska hıc bır art nıyet yoktur .:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.