Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

meraba nasılsınız

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
mrb tanışmak isteyen temiz bayanlar buradayım

Turkısh-Medianın arkadaslık servisi de var...

http://www.yuzoku.com/

:unsure::blink:

şu sedoş varya ayda bir yıkanır.. :whistling: ben altı ayda bir,radyayı hiç sorma o senede bir :w00t: iyisimi sen şu temiz bayanı başka sitedede ara burdakilerin hepsi piissss...

:w00t:Evett bitliyiz de ayrıca... :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bi dakika arkadaşlar lutfen cıvıtmayalım, burada gayet ciddi bir durum var, önce meselenin özünü bir kavrayalım bakalım... :w00t:

pardon xxmesut beyefendi,

Acaba temiz derken hangi anlamda temizden bahsediyorsunuz? Yani, evi temiz olanlar mı yoksa eli yuzu temiz olanlar mı?

Pekiiiii "Temiz bayanlar burdayım sizi de beklerim" derken eğer bayan pisse o zaman siz burda olamıyor musunuz? Bir anda mesela yok mu oluyorsunuz? Neden ki? Pisliğe alerjiniz mi var?

Ya da siz burdayken sadece temiz bayanlar da burda olsun istiyorsunuz ya mesela ya erkekler? Onlar gelmesin mi? Yoksa erkekler için pis temiz farketmiyor mu? Siz erkekleri PİS VEYA TEMİZ diye ayırt etmiyor musunuz yoksa? Hııııııı? -_-

Ne oluyooooooo beyefendiiiii hooop diyoruz burada bi durun yaniii, araba mı arıyorsunuz da temizine bakıyorsunuz? Meta mı yahu bu kadınlar?

Var mı arkadaşlar aramızda TEMİZ BAYAN?

,

Ben çok pisim meselaaaa, pislikten yanımdan geçilmezzzz meselaaaaaaa :angry:

İlginçççç...

keşke sosyoloji, psikoloji falan okusaymışım bu insanların psikolojisini araştırmak enteresan olurdu? O kadar çoklar ki...

ve ayrıca burası bir forum, biz burada kadın erkek ayırt etmeden herşeyi paylaşır ve tartışırız, Pisine temizine bakmayız!!!! Yani anlayacağınız burası size göre değil galiba beyefendi...

Biz sizi Radya'nın da dediği gibi Turkish-Media'mızın http://www.yuzoku.com 'una doğru bi gonderelim bakalım...

Yolunuz açık olsun...

Bitli Gloria

(Biz zaten buradakilerin çoğu bayanlar yani bitliyiz, hem size burdan bit geçer, sizin de pisliğe alerjiniz var belli aman bitler size de geçmeden kurtulun bariii)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mavicimmmm, bu sayfaya girerken el yıkama mecburiyeti var, yıkadın mı ellerini? :unsure::lol::ayakvur:

xxmesut beyefendi buraya sadece temiz bayanların girmesine izin veriyo daaa ondan dedimdi :huh:

Ruacııımmmm, sen hemen gelmeseydin yaaaa, şimdi ne bileyim daha bu erkek meselesini çözebilmiş değiliz? temiz mi pis mi olacaklar, temizlerse onların bu sayfaya giriş izni var mı falan belli degil daha.... -_-

Aaaaaa kahretmesiiin gene ellerimi yıkamadan gelmişim :aptalkafam: hemen cıkıyorummmmm :usutuk: pardooooon xxmesut beyefendi, pardonnn... :forgiveme: (ayy böyle yapınca alnım da yere değiyo, bitler sayfaya geçmiş olmasın sankiiii :unsure: )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Mavicimmmm, bu sayfaya girerken el yıkama mecburiyeti var, yıkadın mı ellerini? :unsure::lol::ayakvur:

xxmesut beyefendi buraya sadece temiz bayanların girmesine izin veriyo daaa ondan dedimdi :huh:

Ruacııımmmm, sen hemen gelmeseydin yaaaa, şimdi ne bileyim daha bu erkek meselesini çözebilmiş değiliz? temiz mi pis mi olacaklar, temizlerse onların bu sayfaya giriş izni var mı falan belli degil daha.... -_-

Aaaaaa kahretmesiiin gene ellerimi yıkamadan gelmişim :aptalkafam: hemen cıkıyorummmmm :usutuk: pardooooon xxmesut beyefendi, pardonnn... :forgiveme: (ayy böyle yapınca alnım da yere değiyo, bitler sayfaya geçmiş olmasın sankiiii :unsure: )

:aptalkafam: tüh,benim diğer adım kirliydi zaten...azcıkkk kaçam ben.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ruacııımmmm, sen hemen gelmeseydin yaaaa, şimdi ne bileyim daha bu erkek meselesini çözebilmiş değiliz? temiz mi pis mi olacaklar, temizlerse onların bu sayfaya giriş izni var mı falan belli degil daha....

ben ellerimi yıkadım amaaa :unsure: ...... çıkayım mı o zaman benn :unsure:

ama zaten ben bağyan değilim... bakimmm... evet değilimm. :huh:

gideyim o zaman ben :unsure:

yaa millet ne yapacağını şaşırmış gerçekten haa :usutuk:

:yuvarlan:

ben gidiyorum burdan. neden diycek olursanız bağyanların hepsi ppiiss. gloria'da da bit var :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Heeee bende bit var, bi de ayrıcaaa arızayım ben arıza :usutuk: Ruacım sen de çık canım burdan, ne olur ne olmaz? Biz de çıkalım, sadece temiz olanlar gelsin :alkis:

bi de rua az once senin alnında bit gordum ben, galiba sanırsam ki bit gecti sana burdan :huh:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bi dakika arkadaşlar lutfen cıvıtmayalım, burada gayet ciddi bir durum var, önce meselenin özünü bir kavrayalım bakalım... :w00t:

pardon xxmesut beyefendi,

...

Bitli Gloria

(Biz zaten buradakilerin çoğu bayanlar yani bitliyiz, hem size burdan bit geçer, sizin de pisliğe alerjiniz var belli aman bitler size de geçmeden kurtulun bariii)

Sayin Gloria, cok komik!

Haddime duserse, ... zannedersem Mesut bey, "temiz" den kasti, algiladiginiz gibi degilde, "ahlak"dan kast ediyor olabilirdi. Yani, "temiz" = namaz kilan; Temiz="Islam dinini takip eden"; Temiz="basini ortten", gibi ... Tabii ki, yanilmis olabilirim ama yinede yazinizi okumak beni guldurdu. Insanlarin en hosuma giden ozelliklerinden biri olan nüktedan tarafinizi gosterdi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayin Gloria, cok komik!

Haddime duserse, ... zannedersem Mesut bey, "temiz" den kasti, algiladiginiz gibi degilde, "ahlak"dan kast ediyor olabilirdi. Yani, "temiz" = namaz kilan; Temiz="Islam dinini takip eden"; Temiz="basini ortten", gibi ... Tabii ki, yanilmis olabilirim ama yinede yazinizi okumak beni guldurdu. Insanlarin en hosuma giden ozelliklerinden biri olan nüktedan tarafinizi gosterdi.

Ben Mesut Bey'in niyetini anladım anladım da anlamazlıga vuruyorum ve nitekim bunu anladığımı belli ettiğim anda arıza tarafım ortaya cıkacak ben böyle saf ayağına yatmayı daha uygun buluyorum :D Teşekkür ederim guzel iltifatınıza ayrıca :)

Bu arada girerken ellerinizi yıkadınızdı dimiiiiii :huh:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi ben annamadım,el yıkamak şart mı?

misal her gün evini temizleyen toz alan bi insanım ben, seda sayanı kaçırmam, yemek pırogramlarını takip ederim en sevdiim cümle ''ben bilmem beyim bilir'' dir.

mesut beyciim sizce ben temiz miyim?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gercekden ciddi Allah korkusu olan temiz kalpli bir bayan dün televizyonda erkek ariyordu. televizyona her kafa mi cevirmemde temizlik ön planda arka planda hersene hac a götürecek erkek diyordu..

daha zannediyorum koca bulamadi! reklam olsun diye kanal adı vermiyorum.. programin adı Temiz koca ariyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

daha zannediyorum koca bulamadi! reklam olsun diye kanal adı vermiyorum.. programin adı Temiz koca ariyorum

Temiz koca ariyorum evet evet bende katildim o programa ama dedilerki angel yok valla yok aradim aradim bulamadim nerde bu temiz insanlar :D:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sayin Gloria, cok komik!

hadi yaaa :)

yukarıda saymış olduğun tüm kriterlere uyuyorum demekki ben temizim yaşasıınn :deli:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.