Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BURSERCAN ARTIK 23 YAŞINDA...İİİİİYİİİİKİİİ VARSIN!

mavi olmayan gökyüzü

Önerilen İletiler

bastan baslıyorum sırayla: B)

mavı olmayan gokyuzu

canımıncanı

angelım

rına

radya ablam

denız kızı

jön

baharr

godzilla

hepnınze ayrı ayrı tesekkur ederım ellerınıze saglık pastalar guzel olmus :)

denız kızı senın pastanın ayrı bır yerı var bende :D daha cok zamanım var bunu kesmem ıcın :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 53
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

http://images.google.com/imgres?imgurl=htt...l%3Dtr%26sa%3DN sercan abi sana bu hediye uygyn gibi geldi ama yazı bekle .üşütüp hasta olmanı istemeyiz mehmet

canım kardesım benım :wub: tesekkur ederımmm

sen hep annenın sozunu dınle olur mu canım. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sercan mutlu yıllar dilerim

eee yaş gelmiş 23 ee çok yaşlandın dügün yakın demektir :D:P o yüzden şimdiden şöyle bir pasta düsündüm ben .

pasta5if7.jpg

yaslandın degıl denız kızı yaslandı--K :D sen benden daha buyuksun :D

o kadar guzle susleme yapmıslar kı ınsan yemeye kıyamıyor valla :Dacaba bunu derın dondurucuya koysam dugunume kadar saklasam bozulur mu :sweatingbullets::cat:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dogum gunun kutlu olsun sercan sevdiklerinle mutlu bir yil gecirmen dilegimle kardesim :clover:

bu arada 12 subatta ben teskere aliyorum benim icinde bi baslik acarsiniz artik :P

tesekkur ederım jön ;)

tamam 12 subatta acacaz sana da bı baslık ;)sen 10 gun kala bızı uyar unutursak eger bıde ona gore hazırlık yapalım :D

nasıl bı hazırlık dıye merak edersen eger soylıyım hemen :o gun sıteye hıc bırımız ugramıyacaz :lol::D:P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:D bizde karşıyız kapitalizme....hep böyle karşı karşıya o bana bakar ben ona

kapitalizme değer vermem ama o bana değer verir....İşte bütün mesele bu :D

sev kııızzzz sev feneriiii bu deniz feneri değil bahçe feneri

busercan iyiki doğdun :D

yanı fener bahce sokak lambası mı oluyo godzi :D

bızım bahceyede lazım acaba kac kurus :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım yaaaa

:)

Biliyorsun biraz canım sıkkındı, buraya çok sık ugrayamadım birkaç gundur, gozumden kaçmış bu başlık da, geç kaldım dimi, zaten ben hep geç kalıyorum :( kusura bakma sercancığımmmm...

Canımmmm doğum gunun kutlu olsun, çok guzel bir yıl diliyorum sana... Herşeyin gonlunce olacağı, başarısızlık, mutsuzluk vb. gibi sonuna -suzluk şeklinde getirilen eklerle tabir edilen hiçbir durumu yaşamayacağın muhteşem bir yıl diliyorum...

57173391tz8.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sercan pastalarin hepsini tak mi yicen ? cimrilik yapma hadi yolla banada :P

Pastiyi yollamisken Mantiyi da yolla biraz tuzlu birsey yiyeyim hmm birde hediyelerin birinide yolla bak valla olmaz o kucunu istemem buyuklerden olsun lutfen ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sanırım bende geç kaldım sercan :( kusura bakma çok sık giremediğim için foruma.. =) doğum gününn kutlu olsun.. iyi ki doğmuşsun :clover: iyi gönüllü forumdaşım benim :hug: biz bide miras arkadaşıydık hatırlıyosan demi :lol: ay hatırlatıyım dedim :grin::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım yaaaa

:)

Biliyorsun biraz canım sıkkındı, buraya çok sık ugrayamadım birkaç gundur, gozumden kaçmış bu başlık da, geç kaldım dimi, zaten ben hep geç kalıyorum :( kusura bakma sercancığımmmm...

Canımmmm doğum gunun kutlu olsun, çok guzel bir yıl diliyorum sana... Herşeyin gonlunce olacağı, başarısızlık, mutsuzluk vb. gibi sonuna -suzluk şeklinde getirilen eklerle tabir edilen hiçbir durumu yaşamayacağın muhteşem bir yıl diliyorum...

57173391tz8.gif

ne zaman kutladıgın onemlı degıl glorıa sadece ve sadece geldıgın benım ıcın onemlı. :wub: hosgeldın...

ıyı dıleklerın ıcın tesekkur ederım glorıa.ınsallah muhtesem bır yıl olur benım ıcın. -_-:unsure:

ve bu yaptıgın sey(ısmı ne oluyorsa artık :D) nasıl yaptın bılmıyorum ama cok guzel olmus elıne saglık. :wub::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:o:blush: Bende geç görenlerler arasında yerimi almış oldum şimdi...

Temiz bir kalple daha sonra da kalbin kadar temiz bir hayatla,hep mutlu ve huzurlu yaşaman dileğiyle.. İyi ki doğdun kardeşim... :kek::sorcerer:

ayyy cok tesekkur ederım ftoyd :wub: valla cok kısı var boyle gec kalan.ama olmuyor kı boyle bundan sonra gelenlere yok yazıcam :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sanırım bende geç kaldım sercan :( kusura bakma çok sık giremediğim için foruma.. =) doğum gününn kutlu olsun.. iyi ki doğmuşsun :clover: iyi gönüllü forumdaşım benim :hug: biz bide miras arkadaşıydık hatırlıyosan demi :lol: ay hatırlatıyım dedim :grin::P

cok tesekkur ederım sen estıkce.sende gec kalanlardansın senıde yok yazcam ftoyd gıbı :D

hee kıs bız mırasdastık ama sen artık eskısı gıbı gelemıyorsun bunun nedenını de bılıyom ;)ınsallah yazın tekrar bırlesırız ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sercan pastalarin hepsini tak mi yicen ? cimrilik yapma hadi yolla banada :P

Pastiyi yollamisken Mantiyi da yolla biraz tuzlu birsey yiyeyim hmm birde hediyelerin birinide yolla bak valla olmaz o kucunu istemem buyuklerden olsun lutfen ;)

yok yaa nıye yollıyım kı :P hem bahanemde var

ban angel burdan oraya gelemez bılıyorsun erık olayından :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaslandın degıl denız kızı yaslandı--K sen benden daha buyuksun :D

o kadar guzle susleme yapmıslar kı ınsan yemeye kıyamıyor valla :Dacaba bunu derın dondurucuya koysam dugunume kadar saklasam bozulur mu :sweatingbullets:

:angry: ben mi yaşlıyımmm hiç de bikere hiiihhh :angry::stuart:

ben yaşlı degilim yaaa :unsure:

ama dügünüe az kalmış sakla sen önce beni çagır sercan mümkünseee :stuart::stuart::sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:angry: ben mi yaşlıyımmm hiç de bikere hiiihhh :angry::stuart:

ben yaşlı degilim yaaa :unsure:

ama dügünüe az kalmış sakla sen önce beni çagır sercan mümkünseee :stuart::stuart::sorcerer:

tamam senı cagıracam.ama nıye ılk once senı cagırıyorum onu da anlamadım yakınlarıma soylemedende once mı soylıyım sana :D

bahar ya ama olmuyokı bu senın dılımın gerı kalanını getır sen.gerısı mmenımmmm :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yok yaa nıye yollıyım kı :P hem bahanemde var

ban angel burdan oraya gelemez bılıyorsun erık olayından :D

Ama o erikti baska. Sen soyle guzel bosetle ve 24 saat icinde yollama oluyorya oyle yolla nasil da gelir bana :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.