Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BURSERCAN ARTIK 23 YAŞINDA...İİİİİYİİİİKİİİ VARSIN!

mavi olmayan gökyüzü

Önerilen İletiler

ya şimdi bende mi yok yazılcam :unsure:

kusura bakma sercan kardeş ama işlerin yoğunluğundan dolayı uğrayamadım geçmiş doğum günün kutlu olsun kardeşim, nice sağlıklı ve mutlu senelere :D:clover:

aynen ablacım yok yazıldın maasından bır gunluk yevmıyenıde kestım haberın olsun -_-:P o yevmıye ıle kendınme tofıta aldım :D

saka bı yana tesekkur ederım ablacım. ;):wub: sen bebıse ıyı bak yoksa forumca doferız haaaa :angry::P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 53
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

aynen ablacım yok yazıldın maasından bır gunluk yevmıyenıde kestım haberın olsun , o yevmıye ıle kendınme tofıta aldım :D

saka bı yana tesekkur ederım ablacım. ;):wub: sen bebıse ıyı bak yoksa forumca doferız haaaa :P

kes bakalım :( demek tofita aldın kendine :huh: keşke bitane de ablana alsaydın :lol: zaten birgün boyunca tofita parasına çalışıyoruz nerdeyse :catikkas:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ahhhhhhhhh canımmmmm...gofret canavarım,telefon sepiklerimin 2 cisi :D x askımmmm :blushing: (şaka hııı)sonracıgıma yanlız anlarımdaki hastanedeki her anımda herşeyi paylaşan sevgili BURSERCAN..........................mazeretimi biliyorsun hernekadar tel ile kutlansada buradaki anlamı banbaşka.......evet bak sana neler hazırladım ...hıhhhhhh pasta almışlarmış çatlasınlar bunların tırnagı olmas hiçbiri ;)

Nasıl olsa bunlardan çokkk kazanacaksın ama şimdiden gözümüz alışsın dedim de76023621fc5.jpg

Hele bu bakkkk harun kadar derler ya işte okadar zengin oldugunda bunlardan alıcaksın ya -_- (şirket kuracaksınız ya) nasıl olsa bunları millet hamuduyla götürüyoo bari biz pastasını yiyelim dedim :P73145001vx4.jpg

Yaa dur bak buda hediyem siz şirketin resmi işlerini haledin ben binayı kurdutum bilem ;)profil_sirket_binasi.jpg

Herşey bir yana........................can arkadaş Bursercan yüreginde ne varsa onunla karşılaşmanı diliyorum başka ne diyeyim sana komacanda öpüyorum..................

bak esas hediyem buuu :blushing:bear_11.jpg

Sıcacık güzel yüreginle sevginle kal......................................

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.