Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Bu Siteyi İlk Nasıl Keşfettiniz? :)

L_U_C_İ_F_E_R

Önerilen İletiler

• 4 ay sonra...

nasıl keşfettim? Ben Deniz Gezmiş ile ilgili bir yazı arıyordum. Google beni bu siteye yönlendirdi biraz sitede gezindim kuralları okudum ve çok etkilendim. Hemencik üye oluverdim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben de yazayım nasıl keşfettiğimi. Gazetelerde yorum yazıyordum, hala yazıyorum fakat yorumlarım bazen çıkıyor bazen çıkmıyor ve çok kısa oluyor. Fikirlerimi paylaşmak ve güncel konularda, sorunlarla ilgili bilgi alış verişi yapma gereği hissettiğimden google a girdim tartışma platformlarını inceledim ve baştan biraz zorlanmama rağmen çünkü bayağı sert başlamıştım daha sonra bizi iyi bir yumuşattılar. Sözün özü bu forumun tam aradığım ortam olduğunu gördüm, şimdi de vazgeçilmez bir iş olarak hergün buradayım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben de yazayım nasıl keşfettiğimi. Gazetelerde yorum yazıyordum, hala yazıyorum fakat yorumlarım bazen çıkıyor bazen çıkmıyor ve çok kısa oluyor. Fikirlerimi paylaşmak ve güncel konularda, sorunlarla ilgili bilgi alış verişi yapma gereği hissettiğimden google a girdim tartışma platformlarını inceledim ve baştan biraz zorlanmama rağmen çünkü bayağı sert başlamıştım daha sonra bizi iyi bir yumuşattılar. Sözün özü bu forumun tam aradığım ortam olduğunu gördüm, şimdi de vazgeçilmez bir iş olarak hergün buradayım.

:lol::laughing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

şiir okumayı çok severim nette gezinirken tesadüfen açtım ve şiir dışında birçok katagoriler dikkatimi çekti yer imlerine ekledim ;) tam bie senedir misafir olarak takip ettiğim bi forum nihayet bir sene sonra üyelik aldım :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 5 hafta sonra...
  • Admin

Bende Arjantin Tango dersim için hazırlamam gereken Filmlerde Tango konulu raporumda hangi filmlere yer verebileceğimi araştırırken tesadüfen buldum siteyi ve raporumda gerçekten bana fikir verdi. Raporu bitirdikten sonrada vakit kaybetmeden üye olayım dedim ve oldum:)

Üye olduğunuz için teşekkür ederiz ama bilmenizi isterizki bu siteyi üye olmadan da kullanabilirsiniz.... :)

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

aynen bende buradaaki diğer birçok üye gibi denk gelmişim siteye... bir araştırma yaparken... demek ki bir çok kişi araştrma yaparken değiorsa buraya çok fazla konuda fikir sahibi varmış burada sonucuna varıyorum şimdi... ne güzell

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • Admin

Öylece gezerken gördüm dertli iken :/ bi konu acmak istiyorum ama nasıl acarım bilmiorm :)

Açacağın konu için uygun dizini seç (üstüne tıkla) ve dizin üstünde veya altında bulunan Başlık aç butonuna tıkla ve devam et... :)

Sevgiler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Ben Halama sordum. Beni o yönlendirdi... rolleyes.gif

Git orada oku seni anca orada olanlar adam eder dedi... Bakıyorum artık burada bir şey olabilecekmiyim.

Ama ben adam olmadan önce abi olmak istiyorum.. Bir türlü beni anlamıyorlar...

Sen adam olmasın diyorlar, ee tabi haklılar önce abi, abla olalım sonra adamda oluruz ya da başka ne istiyorlarsa artık.

Her şey sırasıyla haklı değil miyim? wacko.png

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.