Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

terkeden erkek birgün pişman olur mu?

sibel79

Önerilen İletiler

Döner efendim hemde nasıl döner.ben ne burnu dik insanlar gördüm.onlar bile burnunu indirip geldi.hemde 7 ay sonra attığım her adımdan haberdar bir sekilde.ama malesef dünya onun etrafında dönmez. gerektiği kadar acini çek ağla zırla sonra hayatına devam et.püf nokta asla bişey bekleme unutma hayat sen ona baktığın zaman soyunamaz

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

9 yillik bir aşkı bekleyemedim aldattim belki o da aldattı geri döndüm sevmiş ve inanmistim bi yüzük için oyalayinca bıraktım aldattığı kişi eski arkadaşı ve kolay sevmeyen ben zaten ona da aşık olmuştum ilk sevgilim başlangıçta evliymis baristigimda boşandığı gördüm ikinci de de problem olabilecek geleceği etkileyen şeyler var ilk sevgili anlamadın kimle mutluysan orda rahat ol gibi şeyler yazmış f booguna engelledim bi daha döneme ama böyle mutlu olsam da geleceği nilmiyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Arkadaşlar 3 yıllık bir ilşkim vardı . Bu süreçte biz herkesi karşımıza aldık . Anne olsun baba olsun . Soranlara da biz bu yola birlikte başkoyduk dedik. Herşey çok güzel gidiyordu. Ve bi akşam üniversite sınavına girmeden önce beni arayıp ben ayrılmak istiyorum çünkü babam çok büyük laf kullandı dedi . Ve dün de bir abimizle konuşmuş . Benim hayatımda çağla yok demiş. Benim acıya verecek bir şeyim kalmadı mutluluktan alacağım var demiş . Ama sonrada o abi beni yanına çağırdı o şu an babasının lafının etkisinde belki bir hafta belki bir ay sonra pişman olacak dedi . Biizim ilşkimiz gerçekten herkesi imretirdi. Sizce gerçekten pişman olur mu ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Döner efendim hemde nasıl döner.ben ne burnu dik insanlar gördüm.onlar bile burnunu indirip geldi.hemde 7 ay sonra attığım her adımdan haberdar bir sekilde.ama malesef dünya onun etrafında dönmez. gerektiği kadar acini çek ağla zırla sonra hayatına devam et.püf nokta asla bişey bekleme unutma hayat sen ona baktığın zaman soyunamaz

Senin en yakın arkadaşınla arkandan iş çevirmiş olsa bile mi?Bende 2 yıldır sevdiğim insandan üç ay önce ayrıldım,terk edildim daha doğrusu.ilk zamanlar çok üzüldüm msjlar attım aradım hiçbir şekilde cevap vermedi,sadece ilk gittiğinde zoraki cvp aldım msjla yoluyla,oda kötü ve sert bir lisanla oldu,arama yazma,bir ton dert var başımda bide senle uğraşamam dedi.ama asıl arayı bozan benim en yakın arkadaşım olmuş arkamdan ne işler dönmüş burda yaza yaza bitmez...10 yılı aşkın dostum zannettiğim yılan benden çok benim sevdiğim adamı sevmiş,zaten sürekli onu savunmasından belliydi,artık aralarındaki muhabbeti kestiremiyorum şüphe olarak kalacak belkide sonsuza kadar..Ben dönmesini istemiyorum tek istediğim arkamdan dönen gerçekleri öğrenmek hemde beni terk eden kişiden,bu yüzden sadece birkez beni aramasını isterdim,ama engellemediği yer kalmadı sanırım sadece facebookta engelli değilim.aramayı bıraktım yaklaşık bir ayı geçkindir kendimi tamamen sessize aldım.herkesin yaptığı kendine bir şekilde döner.o yüzden herkese tavsiyem sevdiğiniz kadını yada adamı ,can dostunuz da olsa asla arkadaş olmasına izin vermeyin...!!! Ben kıskançlık etmedim,görüşmelerine bişey demedim çünkü güveniyordum ama gel görki insanlığımdan tiksindirdiler...artık ne erkek milletine güvenirim ne kadın milletine bu yediğim kazıktan sonra...Dünyada dürüst insan kalmamış,artık bu konuda cidden umudumu yitirdim..keşke benim kadar yalansız olabilselerdi tek istediğim buydu...

O yüzden kimse de gidenin ardından döner mi diye merak etmesin,bence dönmez dönsede artık bir ilişki başlaması mümkün olamaz...çünkü ortada bir güven,aşk,his kalmamıştır..!! Pişman olsa da fark eder mi bu saatten sonra ,benim için farketmez asla da geri dönmem..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Beni terk eden erkek arkadaşım 3 ay boyunca acı çektim dönmesi için ama bana beni sevmediğini başka kızlara bakmak istediğini söyledi sonra biriyle tanıştım huzurum oldu onunla 7 aylık bir ilişkim var ve şuanda eski erkek arkadaşım evimin önüne çıkma tarihimizi yazmış ve bitti mi? Diye sormuş ve sürekli bana bakıyor okulda geri dönmek istiyor mu acaba anlamıyorum yorumlarmısınız

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Meraba benimde iki yıl süren bi ilişkim oldu uzaktan aşktı bizimki gerci pekte aşk sayılmaz cunku duyduguma gore o beni hic sevmemiş. İlk tanıştıktan bir ay sonra askere gitti bir sene boyunca namusumla asker yolu bekledim bir sene boyunca hic gormeden bekledim sabahlara kadar sag salim dönsün diye yaradana açtım ellerimi yalvardım askerden geldi sag salim sükürler olsun 2ay sonra buluştuk hersey çok guzeldi ablalarimla tanisti ciddiyiz dedi çok seviyorum dedi bana annesinin üzerine yemin etti seni asla bırakmıycam dedi sözler verdi yeminler etti inandim güvendim ailesiyle tanistim ailemle tanisti hersey ciddiydi onu canimdan vazgecebilecek kadar cok seviyordum hala seviyorum benimle birlikteyken facesindeki nişanli yazan ilişki durumunu yok yapmişti 24gun once ortada hic bisey yokken beni terk etti gitti heryerden engelledi baskalarindan aradim küfürler etti yuzume kapatti beni sevmedigini soyledi sozce bunun yaptigi adamlik mi soz verip gonuk verip yari yolda yuz ustu birakmak delikanlilik mi ben asla ona hakkimida sevgimide helal etmiycem. Çok merak ediyorum acaba pişman olup bana donmek isteyecekmi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Beni kız arkadaşım terketti bu forumda da genelde kızlar var sanırım siz kendi açınızdan düşünüp cevaplayın empati kuramadım merak ettiğim şeyler var. Güzel bir ilişkimiz vardı çok şey yaşadık çevresindekiler kıskanıyordu hayaller kuruyorduk evlilik üstüne yalnız ben onun üstüne çok düştüm çok ilgilendim ipler elindeydi kendimi ağırdan satmadım bu benim hatamdı, falan filan. Sonuçta bir gün arada olan küçük tartışmalardan biri oldu sonra da benden ayrıldı birkaç kez daha sebebini öğrenmek için görüştüm zar zor ikna ettim görüşmeye de! Bana hiçbir sebep söylemedi söyleyemedi kısacası birdenbire çekti gitti ve halada hiçbir şey demedi ben bunu zaten anlamadım ama artık anlamaya da çalışmıyorum. Merak ettiğim şu; ben haftalarca o kadar çok üzüldüm ağladım uyuyamadım yemeden içmeden kesildim kilo verdim sigara falan deli gibi içtim kendimi paraladım, acaba o bir kez olsun üzülmüş müdür, bir gün yattığında gözünden bir damla yaş gelmiş midir veya aniden içine bir şey düşüp beni hatırlamış mıdır pişmanlık demiyorum sadece bir parça canını sıkmış mıdır yaptığına bu kadar acımasız bir insan. Bunu merak etmiştim ?

Seni mutlaka sevmistir ama malesef insanlar bizi seven insanlardan sıkılıyoruz bir süre sonra ama mutlaka pişman olur her gördüğü insanda arar seni en büyük mahkeme insanın vicdanidir aynı şeyi bnde yaptım her kötü şey oldugunda bedduami etti acaba dedim hep yani kisacasi seni bir ömür unutmaz ama sevdiğinden deil vicdanı rahat bırakmaz. Emin ol
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bi gece ara die,mesaj attım oda uyuyomus annesi telefonu alip mesajlarımızı okumuş ve demişki oğluna o kızla bida konuşma,beni aradi dediki tansu ayrılmak zorundayız ağladım hemde cokk oda ağladı aradan ayrılmamizin hmen ardından başkasıyla ciktı resmen yüz ustu bıraktı ben onsuz bi hiçim,çok zor sevgili olmustk beni seviyodu yemin ettik ama,annesinin yüzünden bnden vaz geçti ALLAHIm onu b na geri ver

Oluyorum onsuz beni,çok seviyodu söz verdi evlencğmize,oysa annesının yüzünden bni biraktı annesi o kızdan ayrıl demiş bna ağlayarak anlattı ***** bitti dedi ben napıcam *** aliştırdın kendıne öyle çekip gitmek varmiiiii

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

3 ay çıkma dönemimz oldu ve bn onu gerçkten çok sevdim çok fedakarlık yaptım ve hep altan aldım bni bazen sözleriyle ağlatğı zamnlar oldu ama yinede sevdim kabullendim o 3 ayda öle dolu dolu geçmedi hep bi tartışma givi bni sevmeye niyeti yok gibiydi bana buluştuğumuzda kimse vazgeçilmez değildir felan diyodu son zmanlar bana bağlanma dedi bide hareketleri soğuktu bni sevdiğini göremiyodum ama kndi sevgimdn farketmedim ve bi sabah uyandım bna gece mesaj atmıs bn sabah gördüm ayrılık mesajı bbiz anlaşaöoyorz yapamıyorz bn böleyim senide üzüyorum sen gerçkten sevmeyi sevilme yi hakediyosun hayat senin klbin givi iyi değil bunu ilerleyen zamnda görceksin daha iyileri çıkcak demiş sonra 3 gün sonra çarşıda bi kızla samimi bi şekilde gördüm ayrıldıktan sonra zaten bnle konuşölen başkası ile konuşuyumuş bi kere bi hatası oldu bn ayrılmıştm büyük bi hata sonra geri gldş barıştık sonra da o bitirdi en çok koyan da sebensiz yere ummadığm anda bitirdi aradan 3 gün gçti başka biriyle ama işte bnm kalbim hala söz dinlemiyo ams içim çok rahat elimde n genin fazlasını yaptım ama olmadı sevmeye niyeti yokmuş

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Acil BUGUN ERKEK ARKADASIMA BIR KADINI ILGISIZ BIRAKIRSAN ODA SENI BIRAKIR DEDIM NEDEMEK DEDI SOLEDIM SEVIYORMUSUN DEDIM SEVMIYORUM DEDI BENDE IYI DEDIM NEOLCAK DEDI BENDE YAVAS YAVAS SENSIZLIGE ALISIM DEDIM ODA BITTI YAZDI SONRA YALVARDIM YAKARDIM BITI YAZDI LAFTAN ANLAMIYOMUSUN DEDI KUZENIMLE KONUSMUS VE BEN AFFEDERSEM ONU YEMINIMI BOZUCAM DEMIS SIZCE DONERMI YARDI EDIN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ya benimde bir sorum olucak yeni tanıstıgım bir kiz var ve gecmisinde ilk ciktigi cocukla 3 yil birlikte vakit gecirmis ve sozlenmis ve o erkek onu terk etmis bir baskasi oldugunu soyleyip. Acaba diyroum bu ikisi bir araya gelirmi tekrar kiz beni birakipta ona gidermi ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba ben tecrübemle konuşayım bi sevdiğim vardı 2-3 ay çıktık bu beni terk etti çok koştum yalvardım neler neler sonra sildim bitirdim aklım da gerçekten unutmuştum dedim bir daha asla dönmez sildi bitirdi beni 1-2 yıl sonra yeni biri çıktı karşıma işte o zaman bi mesajla bana geri dönmek istedi yalvardı ama ben istemedim çünkü hayatım da yeni biri vardı silmiştim onu hayret ettim dönmez değdiğim kişi dönmüştü. İşte neyse onu geçelim bu hayatıma giren çocuğu çok sevdim oda beni 6-7 ay çıktık bi görseniz böyle bi aşk yok gibiydi birbirimize dokunnca yanrdı Ama çık kavgalarımız oldu hatalarını yakaladım sevdiğim için terk etmeye kıyamadım düzeldi oda bu serde bnim için kavga ettik boş konular söyle git böyle giyme şunu yapma diyordu bana ben yavaş yavaş düzeliyorum ama 5 gün önce ona nu bu kadar üzerime gelmenin anlamı yok dedim oda bana öylemi sil numaramı unut beni dedi daha yeni bugün bni instagramdan sildi başka kızları ekledi değmezmiş dedim babam kadar güvendim ona farklıydi bende bana dediki gidersem dönmem ve gitti bende ne aradım nede sordum dönermi bilmem ama bu aynı yerden yediğim darbe öldürdü bni kimseye güvenmeyin bu hayat dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

pasa pasa doner canim hemde ama is isten gecer sen yeni bi hayata baslamis olursun onu tamamen unutmus olursunki cikip geliverir birden hayirda diyemezsin bu sefer ama evet dersende yine yakacaktir canini hemde eskisinden daha cok lutfen bu hataya dusup affetme onu affedersen cantada keklik gorup hatasini tekrar edip tekrar geei donecektir unutma

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Dönse de anlamı olmayacak ki sonuçta her an yine bırakıp gider mi endişesi ile kendinize acı çektireceksiniz. Dönen de olur dönmeyen de fakat şunu bilin ki bir kere giden mutlaka bir gün tekrar gidecektir.

Nietzsche ne güzel söylemiş;

Gidene kal demeyeceksin...

Gidene kal demek zavallılara,

Kalana git demek terbiyesizlere,

Dönmeyene dön demek acizlere,

Hak edene git demek asillere yakışır.

Kimseye hak ettiğinden fazla değer verme...

çok haklısın.bir kere güven sarsıldı mı olay bitiyor zaten,eskisi gibi olması çok zor 

benim bir ablamın lafı vardır;ayrıldığın ne işe ne de sevgiliye geri dönmeyeceksin.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaşlar,

benim forumdaki erkek arkadaşlara bir sorum olacak,birşeyler yazarsanız çok sevinirim,

7 ay önce 2 aydır görüştüğüm çocuk ' birbirimize uygun değiliz' dedi ve beni terk etti,bir daha da birbirimizden hiç haber almadık çünkü ortak hiçbir tanıdığımız yoktu,beni başkası için mi terk etti yoksa sıkıldı mı bıraktı bilmiyorum ama 7 ay geçmesine rağmen onu unutamıyorum

ondan hiçbir beklentim yok ama sadece merak etmeden duramıyorum hiç pişmanlık duymuş mudur, beni hiç düşünmüş müdür?

bir erkek görüştüğü, bir şekilde emek harcadığı bir kızı terk ettikten sonra birgün gelir de arkasına dönüp bakar mı, o kızı özler mi,ufak da olsa bir pişmanlık hisseder mi, kendisi için o kız bir anlam ifade eder mi?

ben sevgilimi cok seviyordum ama onun unutamadigi 5 yillik karsiliksiz sevdiyi vardi.Tam tamina 7 ay oldu ayrilali.Ama instagramda paylasdigi fotoyu arkadasim bana atinca sok oldum...nedenmi derseniz;fotoda keske eski gunler gelseydi.istemiyordum ama cok mutluydum yaziyordu...buda pisman oldugunu gosteriyor...

Aklinizda olsun er yada gec her erkek pisan olur.ve afetmemeyinizi istiyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

biz çıkmıyoduk ama konuşuyoduk üni 2. sınıfta ben lise 3. sınıf hastanede tanıştık.konuşmaya başlamıştık.yaşımı öğrendiğimde tek tük konuşuyoduk sonra düzeldi. konuştuğumuzu yurttan bi kız öğrendi bunn üzerine o kızın bana zarar verbebileceği düşüncesiyle konuşmayalım dedi tamam dedim sonra bi gerizeklaı için mi dedim ben kendimi geçtim senin iyiliğin için dedi .1 hafta sonra facedeki paylaşımı şu oldu bazı amaçlar o kadar dedğerlidir ki o yolda malup olmak bile zafer sayır falan diye .. 2 buçuk ay oldu konuşmayalı. bi olay oldu hepsi benim dışımda ve benim lehime onunşla dalga geçtiğimi düşünmesin diye açıklama yaptım telden mesaj attım.terler gibi konuştu. sonra görüşmek istedim ve bekledim. orda arkadaşlarıyla soda içti güldü konuştu ve arkasına bile bakmadan çekti gitti.ben ona tersleyerek konuşmasının sebebini sormak istedim ama benle resmen dalga geçer gibi davrandı.o olaydan önce bi şey yoktu o olaydan sonra bunlar oldu. pişman olmuş mudur döner mi bilmiyorum ama sormak istedim.

En guzel en dogru cevap budur helal olsunn
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Üşenmedim tek tek hepsini okudum, o an öyle yaşayınca çooook acı çekiyorsunuz anlayabiliyorum ama üzülmeyin çünkü sonra hepsi geçiyor, mesela 4-5 yıl sonra gelip bu yazdıklarınızı okuyun, bunlar size komik bile geliyor o zaman, vallahi diyorum, deneyin bi.

Neyse şimdi genel olarak burada şöyle bir durum var: sen tam onu severken, ona aşıkken o bir anda seni terk ediyor ve gidiyor, sonra sen de merak ediyorsun, acaba seni terk eden bir gün geri döner mi? 

Belki döner ama dönse de yine ayrılırsınız. 

Belki dönmez çünkü o ilişki senin için yarım kalsa da onun için bitmiştir artık dönmesinin bir anlamı yoktur. Çoooktan başkasının kollarına koşmuştur. 

Şöyle bir geçmişe gidip yaşadığımız tüm ilişkilere göz atalım. Eğer sen birisini terk etmişsen neden etmişsindir? 

Çünkü artık sevmiyorsundur (gerisi laf-ü güzaf) Çünkü sevsen bir yol bulursun, ayrılmazsın. Bunu aklımızda tutalım.

Karşındaki insan seni terk etmeye kalkıştığında ve sen ona, "hayır senden ayrılmak istemiyorum" dediğinde "tamam o zaman ayrılmayalım" diyorsa ne ala, ama "olmaz ayrılmak zorundayız", "yok biraz ara verelim sonra kaldığımız yerden devam ederiz", "yook severek ayrılalım aaahhhh" falan gibi şeyler diyorsa bırak gitsin, ondan sana hayır gelmez, o senden ayrılmayı kafasına koymuş demek yani, bu. 

İşte sonuçta ne oluyor karşındaki bitirmiş oluyor ama sen daha henüz o ilişkiyi bitirmemiş oluyorsun, karşındaki için işler nafiş iken senin beynin daha o ilişkiyi tamamlayamamıştır. Hani sürekli kendine sorular soruyorsun ya, "ama neden" "peki niye bıraktı", "iyi de herşey yolundaydı" falan gibi, anlamaya çözmeye çalışıyorsun ya işte hepsi bundan, sorularının cevabını bulup kafanda olayı oturtmak, sonra da dosyayı kapatmak... 

Bu da bilimsel açıklaması  ZEİGARNİK ETKİSİ yanii yarım kalan işlerin zihnimize etkisi diyebiliriz de... Linke tıklayıp mutlaka okuyun. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hic sevmiyen insan bile bi gun pisman olur bi soz var duymstum seviyrmus gibi yaparsin bi de bakmssin ki hakiketen seviyr olmssun diye insan sevmese bile baglanir ve bi baskasyla olsa bile unutamaz egerki kokusuna sesine tenine alsmssa ama yinede az cok bilirsin gidenin donup donmycegini sevdigine bi an olsun gercekten inanmsa insan bence yoklugunu her an hisseder seven insan bi insan vaz gecince kasidaki kiymetini anlarms sizde vazgecin sizden vaz gecenlerden kacin ve kovalanin derim ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.