Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

2007 Millletvekili Seçiminde Oyunuz Hangi Partiye..!

Admin

Lütfen iyi düşünerek oy kullanınız ve mutlaka kullanınız..!  

219 üye oy verdi

1. 1. 2007 Millletvekili Seçiminde Oyunuz Hangi Partiye..!

• ATP
      0
    • BTP
      2
    • SP
      12
    • İP
      4
    • CHP
      89
    • HYP
      3
    • ÖDP
      1
    • GP
      4
    • DP
      4
    • LDP
      0
    • BBP
      1
    • MHP
      15
    • AKP
      73
    • HÖP
      0
    • EMEP
      0
    • TKP
      5
    • Bağımsızlar
      5
    • Boş Oy
      1

Önerilen İletiler

AKP İslam ideolojisini kapitalist düşünceyle,

Milliyetçi mukaddesatçı kimlikle örtüp Türkiye'yi sonu gelmeyecek bir sürece götürdüğü için de...

Sosyal demokratları, yurtseverleri, Atatürkçüleri, demokratları bir kez daha

"CHP'ye oy vermeye" çağırıyorum...

Benim oyum 22 Temmuz seçimlerinde CHP'ye!..

img008ataturk00010009oj9.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben oyumu boş olarak kullanacağım, neden benim dusunceme uygun bir şık bulunmamakta acaba merak ediyorum, illaki tüm insanlar bu partilere mi oy vermek zorunda. ben Atatürkçü olmayan tüm partilere karşıyım. İlerde olursa ki zannetmiyorum, gerçekten Ataturkcü bir parti çıkana kadar boş atacağım!

Oyum boş, değmezler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin
Ben oyumu boş olarak kullanacağım, neden benim dusunceme uygun bir şık bulunmamakta acaba merak ediyorum, illaki tüm insanlar bu partilere mi oy vermek zorunda. ben Atatürkçü olmayan tüm partilere karşıyım. İlerde olursa ki zannetmiyorum, gerçekten Ataturkcü bir parti çıkana kadar boş atacağım!

Oyum boş, değmezler...

eklenmiştir...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geçtiğimiz Haziran ayında Dünyanın en gizli toplantısı(Bilderberg)ülkemizde gerçekleştirildi,tam da bizim seçim arifemizde ve tam da kuzey Irak sorunu gündemdeyken :excl: iktidar modeli aylar öncesinden masaya yatırıldı,bizler sandığa gidicez oyumuzu kullanıcaz bakalım sandıktan kim çıkıcak??? :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Arkadaşlar LÜTFEN DUYGUSAL BAKMAYIN KENDİ İRADENİZLE HAREKET EDİN KULAKTAN DOLMA BİLGİLERLE HERHANGİ BİRŞEY YAPMAYIN LÜTFEN GENÇ ARKLARIMA SESLENİYORUM AÇIN GECMİŞİ OKUYUN KİM NE YAPMIŞ NELER YAPABİLİRLER BEN SİZİ YÖNLENDİRMEK İSTEMEM AMA NE BİLİYİM D-8 İ OKUYUN 28 ŞUBATI OKUYUN OKUYUNN SADECEE YİNE CHP YE ATIN AKP YE ATIN MHP YE ATIN AMA OKUYUN

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Oyumuzu Bin UMUT BAĞIMSIZ ADAYLARINA VERMELİYİZ,BASKIN ORAN,UFUK URAS,AKIN BİRDAL VE DAHA NİCELERİ GİBİ ÖMRÜNÜ BU ÜLKENİN DOKUNULMAMIŞ KONULARINA AYIRMIŞ,BASKIYA UĞRAMIŞ ADAYLARA VERELİM,TÜRKİYEYİ AKP=MHP=CHP GİBİ BENZDEŞLERİNİN ZÜLMÜNDEN KURTULALIM,ŞERİAT,BÖLÜNME GİBİ KORKULARIMIZI ONLARLA BERABER SANDIĞA GÖMELİM.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benim oyumun kime gideceği belli değil ben bir kara(a)rsızım

yo yoo ben utangacım söyleyemiyorum

yok canım ben bir "oy"um onların gözünde 22 temmuz saat 18 e kadar... sonrası sesim çıkarsa azarımı yer çekilirim köşeme

ben bir bağımsızım sevdiğime bağlı olan

ya da ben bir fanatiğim gözleri kör olan

ben kendimi çöpe attım çöp dışarda kaldı

ben yolumu kaybettim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar,şeriat,laiklik,bölücülük gibi sözcükler halkı daha kolay yönetmek için kullanılan araçlardır.

oylarınızı BASKIN ORAN,UFUK URAS,ABDULLAH LEVENT TÜZEL,AKIN BİRDAL gibi bin umut bağımsız adaylarına vermeliyiz,korkulardan arınmak için.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.