Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Güldüren Unutkanlıklarınız

Misafir RA_dya

Önerilen İletiler

İlyada buradayken Balçova'da bir alışveriş merkezine gittik.Arabayı park ettim girdik gezdik dolaştık.

Tekrar arabaya döndük.O da ne ben daha kapıların kilidini açmadan çocuklar daldı arabaya meğer arabayı kitlemeyi unutmuşum :blushing:

Parkettiğim yerden çıktım o anda İlyada çıktığım yerde bişey gösterdi.

Tam çıktığım yerde, koca bir levha üstünde şöle yazıyor du;

ARACINIZI KİTLEMEYİ UNUTMAYINIZ İÇİNDE DEĞERLİ EŞYA BIRAKMAYINIZ

ÇALINAN EŞYALARINIZDAN MÜESSESEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR!!!

Neyse canım, enazından ben sadece arabaya kilit vurmayı unutmuşum.

Değerli bişey unutmadım ki araba da :whistling:

Mesela; çocukları unutup gidebilirdim :w00t: Buna da şükür :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İlyada buradayken Balçova'da bir alışveriş merkezine gittik.Arabayı park ettim girdik gezdik dolaştık.

Tekrar arabaya döndük.O da ne ben daha kapıların kilidini açmadan çocuklar daldı arabaya meğer arabayı kitlemeyi unutmuşum :blushing:

Parkettiğim yerden çıktım o anda İlyada çıktığım yerde bişey gösterdi.

Tam çıktığım yerde, koca bir levha üstünde şöle yazıyor du;

ARACINIZI KİTLEMEYİ UNUTMAYINIZ İÇİNDE DEĞERLİ EŞYA BIRAKMAYINIZ

ÇALINAN EŞYALARINIZDAN MÜESSESEMİZ SORUMLU DEĞİLDİR!!!

Neyse canım, enazından ben sadece arabaya kilit vurmayı unutmuşum.

Değerli bişey unutmadım ki araba da :whistling:

Mesela; çocukları unutup gidebilirdim :w00t: Buna da şükür :D

Ama ben ne dedim sana? :P Bu yazının altına arabasını parkeden kişi ,zaten açık unutmaz arabasının kapısını diye yaklaşmazdı hırsız :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bitane fotoğraf makinası aldım ve şarzı bitti.şarza takıcam diye kulaklık yerine takmışım şarz almıyo diye geri yolladım..ve adam yanlış taktığımı söylemiş ve makinanın üzerinde kapak gibi bişey var onu açıp göstermişş..

ben hertarafına bakmıştım ama oraya bakmayı unutmuşum..:)şimdi çok gülüyorum ve utanıyorum ya rezalet.ve cahillik

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım benim,çocuğu en aciz döneminde nasıl unuttun:)ama ütüyü unutmamak için seçtiğin yol da ilginç.seni çok iyi anlıyorum.acil dinlenmeye ve bir tatile ihtiyacın var.seni bekliyorum,arkadaşım.

unutkan değilim,ama yorgun olunca önemli şeyleri bazen unutuyorum.aslında en kötü şeyleri unutmaya özen gösteriyorum. böylece yıpranmamı engelliyorum

boşver unut gitsin :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim de acele bir yere gideceğim olur saçımı falan tararım bakarım ki toka yok.. Taragı cebime koyarım, gider tokayı bulurum.. Bulduktan sonra işin yoksa tarak ara.. Nice sonra ki hatırlarım cebime koydugumu :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım benim,çocuğu en aciz döneminde nasıl unuttun:)ama ütüyü unutmamak için seçtiğin yol da ilginç.seni çok iyi anlıyorum.acil dinlenmeye ve bir tatile ihtiyacın var.seni bekliyorum,arkadaşım.

unutkan değilim,ama yorgun olunca önemli şeyleri bazen unutuyorum.aslında en kötü şeyleri unutmaya özen gösteriyorum. böylece yıpranmamı engelliyorum

boşver unut gitsin :D

Bişey diyeyim mi karbeyaz;ben aslında artık endişe ediyorum.Geçenler de bi doktor arkadaşıma danıştım hatta.

Dedim ben yoksa alzaimer hastası olma yolunda mı ilerliyorum."Yok" dedi güldü.Kafamın çok dolu olmasından kaynaklanıyomuş -_-

Akşam yemek masasından mutfaktan bişey almak için kalktım.Mutfağa geldim mutfağın ortasında boş gözlerle bekledim bekledim.Bir süre sonra içeriye seslendim."ben mutfaktan ne alıcaktım"içeriden kahkahalar.Ama ben artık gülemiyorum :(:(:(

Tatil fena olmaz belki de şöle ıssız bi adada bikaç gün yeter bana.Veya bikaçgünlüğüne hafızamı kaybetsem,adımı bile hatırlamasam -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Akşam yemek masasından mutfaktan bişey almak için kalktım.Mutfağa geldim mutfağın ortasında boş gözlerle bekledim bekledim.Bir süre sonra içeriye seslendim."ben mutfaktan ne alıcaktım"içeriden kahkahalar.Ama ben artık gülemiyorum

Bu bisde de oluo :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Diebilirsin :grin: Ama cocuklar konusunda daha dikkatli olmalısın :P

:blushing::lol::lol:

Normal misin,hepimiz mi anormaliz,hep yaşadığım birşeydir,bıktım hatta..:closedeyes::P

Sık sık telefonumu arabada unutuyorum,fakat arabada unuttuğumu da farketmeyip,fellik fellik arıyorum evde :ermm:

:lol: Sen ismini değiştir leylacım belki işe yarar :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

neyi unutmuyorum ki... (bir tek şey dışında) :P

kendimide unutcam birgün bir yerde bulursam aşk olsun bana... :glare:

evde bişeyi bir yere saklıyorum sonra sakladığım şeyide yerinide unutuyorum... sonra birgün başka bişey arıyorum o önceki sakladığımı buluyorum... yani bişeyi öyle bir saklıyorum ki kendimden bile saklamış oluyorum...

ben eskiden böyle değildim yaşlanıyorum artık bundan eminim... :ermm:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Sabah büyük bi telaş ve heyecanla hazırlandım.

Hastaneye gitmek için arabamın başına geldim ama arabanın kapıları açılmıyor.

Meğer akşamdan farları açık unutmuşum akü boşalmış.

Napacağımı şaşırdım hemen yardım istemek için telime uzandım...

Faturayı ödemeyi unutmuşum dışarıya aramalarımı kapatmışlar :blush::wacko:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sabah büyük bi telaş ve heyecanla hazırlandım.

Hastaneye gitmek için arabamın başına geldim ama arabanın kapıları açılmıyor.

Meğer akşamdan farları açık unutmuşum akü boşalmış.

Napacağımı şaşırdım hemen yardım istemek için telime uzandım...

Faturayı ödemeyi unutmuşum dışarıya aramalarımı kapatmışlar :blush::wacko:

:online2long::unsure:

Dün gece bugün için planlar yaptım,unutmayayım diye tekrar edip iyice kafama yerleştirdim ve kendimden emin olarak uyudum..

O planların sadece iki tanesini şu anda hatırladım ve çok geç.. :online2long: diğerlerini ise hiç hatırlayamıyorum :sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.