Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

"Gizli üye" saçmalığı

Taylan Abi

Önerilen İletiler

valla biz gizli üyelerde size gıcığız Taylan Abü.. :w00t: her an soluğunu ensemizde hissetmek işkillendirici..kaşındırıcı bi etki yaratıyor bünyelerde.. :grin: misal egzorsist seni görünce kurdeşen döküyormuş.. :w00t: bizzat şahsen kendisi söyledi.. :huh::P

kısacası duygularımız karşılıklıdır.. <_<

Kurdeşen dökenler üstüne bir bardak da su içsin, sıcakta iyi gelir. Ne güzel insanlarsınız siz böyle..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben çok uzun bir suredir foruma gizli olarak giren uyelerden birisiyim...Ben bu gizli uyelik illetine sınav doneminde sınavlarıma hazırlanırken yakalandım... O aralar cok yogundum, zamanımı ders çalışarak gecirmek zorundaydım. fakat gonlum forumdan da ayrı kalmak istemiyordu. Ders çalışmaktan bunaldıkça da neler olup bittiğini izleyebilmek amacıyla foruma bir göz atıyordum... Gizli üye olarak girme sebebim ise sadece forumda sohbete dalarak çalışmalarımdan geri kalmamaktı... Yani anlayacağın buna "herşeye rağmen forum sevdası durumu" diyorlar... Ee şimdi derslerim bitti ama ben hala gizli üye olarak giriyorum.... Bunun nedenini ben de tam olarak çözmüş değilim ama sanırım gizli üyelik durumum artık bir "alışkanlık" oldu da ondan diye bir sebep üretebilirim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ama ister istemez gizli olnuyo

gizli üye olaark görünmemek için tıkladım baktım gizli olmuşum orada bi kelime oyunu var

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben de kısa bir süre önce nasıl gizli olabileceğini bile araştırmamış bir aleni üyeydim :P bir ara görünmek istemeyip gizlendim ve bu durum alışkanlık yapıyor galiba gerçekten de,gizli olmayınca kendimi çok meydanda hissediyorum :grin: aslında eskiden sınırlı giriyordum,artık dsl'im var,sürekli forum açık ama ben başında değilim..o yüzden gizliyim..aktif olmak istediğimde aşikar olurum.gizliyken de zaten kendimi ele vermeden de duramıyorum nedense,bir anlamı kalmıyor :grin:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben de kısa bir süre önce nasıl gizli olabileceğini bile araştırmamış bir aleni üyeydim :P bir ara görünmek istemeyip gizlendim ve bu durum alışkanlık yapıyor galiba gerçekten de,gizli olmayınca kendimi çok meydanda hissediyorum :grin: aslında eskiden sınırlı giriyordum,artık dsl'im var,sürekli forum açık ama ben başında değilim..o yüzden gizliyim..aktif olmak istediğimde aşikar olurum.gizliyken de zaten kendimi ele vermeden de duramıyorum nedense,bir anlamı kalmıyor :grin:

ben de :unsure:: :online2long::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Taylan'ın haklardan çok bahsettiği konu neden gizli girilir konusu..!

Hakkınız olduğunu oda görüyor ama size neden gizli girme isteği duyuyorsunuz diyor...

Açıklamalar bu yönde olursa daha doyurucu olur....

Saygılar

Beklediğim cevaplar geliyor sanki.

Sevgili frozen,

Sevgili diloş,

Sevgili leylam,

Sevgili gloria,

Samimiyetiniz için çok teşekkür ederim.

Ancak, söyleyecek birlşeyleri olan başkalarını da biliyorum. Bekliyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hemen hemen yarim saatir izliyorum daha yeni bir kisi gizli olarak girdi..

436 misafir, 6 üye, 1 gizli üye

ve ben bu olayda da hic bir sakinca görmüyorum , tam aksine...

oyun bölümün de dahi

"yok" "gözükmez" "gizli"

kendi aralarinda cok güzel bir sekilde aslin da

var olduklarini arkadaslar göstermekteler

Gizli üyeyi söyle

http://www.turkish-media.com/forum/index.p...mp;#entry564131

bilemiyecem ama sanki biraz da heycan veriyor güzel yani da bu bence... kendim izlerken

simdi yakalanacak :)

acaba kimden..

göremedi..

bir diyeri önce gördü..

diye düsünüyor ve izliyorum.

suan tik yok tüm forumda herkez misafir, sayili üyeler belilirli konular icersinde

saygilar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

gizlenmek.jpg

Foruma gizli olarak neden girilir? Nasıl bir psikolojik durumdur? Sanırım buna en iyi cevabı foruma gizli giren üyeler verebilir...

Gizlenmek diğer adıyla saklanmak...

Merak ettim gizlenmenin arkasında yatan gerçekler ne olabilir...Neden gizlenilir?...

Toplum olarak kendimize diyebilirmiyiz hiçbirşeyden gizlenmedim diye. Sanmıyorum, mutlaka her birey gizlenme olayı yaşamıştır hayatında. İşte gizlenmenin arkasında yatan gerçekler şu altta sıraladığım olaylardan mı kaynaklanıyor acaba diyemeden de edemiyorum kendime...

Gizlenmek kendi iç sesini dinlememek için cesaretsizlik midir?...

Gizlenmek dinleme cesareti gösterememek midir?...

Gizlenmek bir utanma mıdır?.. yada utanılıcak durumları kapamak mıdır?...

Gizlenmek yalancılık mıdır?...

Gizlenmek birşeyin içinde veya arkasında sığınma durumu mudur?...

Gizlenmek bir kaçış mıdır?...

Gizlenmek korkaklık mıdır?...

Gizlenmek kendiyle başbaşa kalmaktan korkmak mıdır?...

Gizlenmek açık yürekli olmamak mıdır?...

Gizlenmek paylaşmamak mıdır?...

Gizlenmek olay yaratmamak mıdır?...

Gizlenmek hayata, insanlara küsmek midir?...

Gizlenmek güvensizlik midir?...

Anladım ki,

İnsanoğlu kendinden dahi gizleniyor, tuhaf olan da bu olsa gerek ve gizlenmenin arkasına saklanan hislerin acaba öyküsü denizlerden daha mı derin?...

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

gizli girmeyi öğrenene kadar görünür şekilde geliyordum foruma...

gizli gelmek neden... bu imkanı tanımışlar neden kullanmayayım fikri olabilir..

ama bende ki asıl neden şu; nereye baktığım, neyi okuduğum takipteydi sanki, en azından bunu hissediyordum...

profile bakıldığında neler yaptığımı görmesinler diye gizli gelmeye başladım önceleri..

ama sonrasında garip bir alışkanlık oldu... işaretleyerek geldim..

neyse görünür gelelim kimden neden çekinelim değil mi :)

görünür günlere merhaba :D

sevgiler selamlar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet direniş katılıyorum

Ben burdayım demek cesaret ister. Açıklığı gösterir. Kim neyi isterse takip etsin. Varsın av olalım, onlar avcı. Onların cesaretsizliğine üzülmekten başka elimizden ne gelir. Yıldızlar her zaman gökyüzündedir, hem de kendilerini yutmak isteyen kara deliklere aldırmadan.

Sevgiler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim hiç tercih etmediğim yapmadığım bir şey bu gizlenmek..

Ama bu şekilde giriş yapan arkadaşların bence düşüncesi rahatsız edilmemek yoksa kim neyden korkacak ki..

Rahatsızlık olduğunda üyeyi yasaklayabilirler, yönetime bildirebilirler. Bu kişiler genelde bütün gün hem forumda olmak istiyorlar, bütün olanı biteni gözlüyorlar, bir tür kontrol etme saplantıları var adeta. Ama tartışmalara pek katılmıyor, ortada gözükmek istemiyorlar. Ben bunu normal bir psikoloji olarak değerlendirmiyorum. Bu kişilerde saplantı zorlantı bozukluğu olma ihtimalini yüksek görüyorum. Forum onlar için bir eğlenceden çıkmış, bir yaşam biçimi olmuş durumda. Tıpkı madde bağımlılığı gibi değerlendiriyorum bunu. Korktukları ne demişsin. Korktukları onlar için bir yaşam biçimi olmuş bu alanda kontrolü kaybetmek :)

Saygılar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evet direniş katılıyorum

Ben burdayım demek cesaret ister. Açıklığı gösterir. Kim neyi isterse takip etsin. Varsın av olalım, onlar avcı. Onların cesaretsizliğine üzülmekten başka elimizden ne gelir. Yıldızlar her zaman gökyüzündedir, hem de kendilerini yutmak isteyen kara deliklere aldırmadan.

Sevgiler...

Hayır,hayır :P

Kişinin neden gizli girdiğini bilmeden bu yorumu yapmak haksızlık olmaz mı :) benim haklı gerekçelerim var,korkak değilim :D

diyerekten işime dönmeliyim sayın doktor,zira bekleyenler var ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben Gloria,

Gizli üyeyim... İç sesimi dinlerim hatta iç sesimden asla korkmam, çok da cesaretliyimdir.

Utanmam

Yalan söylemem

Kaçmam

Korkmam

Açık yürekliyimdir

Paylaşırım

Hayatla ve insanlarla barışığımdır

İnsanlara ve kendisine güveni olan birisiyim

ve gizli girmemin tek bir sebebi var böyle çok daha fazla rahat ediyorum... Özgür hissediyorum... istersem yazıyorum, istemezsem yazmıyorum, yani zorla güzellikten hoşlanmıyorum kendime bir güzellik yapıyorum... İşlerimi aksatmamak için gizli giriyorum, mola vermek için gizli giriyorum, molalarım için ayrıdığım zamanın suresi uzamasın, planladığım işten geri kalmayayım diye gizli giriyorum ve bu gizliliğe takanları da hiç ama hiç anlamıyorum... Acaba gizli olanı takip edememe rahatsızlığı mıdır bu bilmiyorum... Böyle bir hakkım var ve kullanıyorum... Eger gizli girmek gibi bir hakkım olmasaydı bu foruma girmezdim cunku bu forum vermiş olduğu bu gizlilik hakkıyla kişilerin gizli kalma hakkını da korumuş oluyor. Özgürüm yani..

Gizli bir üye olarak sorularına cevap vereyim istedim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayır,hayır :P

Kişinin neden gizli girdiğini bilmeden bu yorumu yapmak haksızlık olmaz mı :) benim haklı gerekçelerim var,korkak değilim :D

diyerekten işime dönmeliyim sayın doktor,zira bekleyenler var ;)

Sevgili Mavi

Yorum direnişi takip edenlereydi, seninle ilgili değil :)

İyi çalışmalar...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben Gloria,

Gizli üyeyim... İç sesimi dinlerim hatta iç sesimden asla korkmam, çok da cesaretliyimdir.

Utanmam

Yalan söylemem

Kaçmam

Korkmam

Açık yürekliyimdir

Paylaşırım

Hayatla ve insanlarla barışığımdır

İnsanlara ve kendisine güveni olan birisiyim

ve gizli girmemin tek bir sebebi var böyle çok daha fazla rahat ediyorum... Özgür hissediyorum... istersem yazıyorum, istemezsem yazmıyorum, yani zorla güzellikten hoşlanmıyorum kendime bir güzellik yapıyorum... İşlerimi aksatmamak için gizli giriyorum, mola vermek için gizli giriyorum, molalarım için ayrıdığım zamanın suresi uzamasın, planladığım işten geri kalmayayım diye gizli giriyorum ve bu gizliliğe takanları da hiç ama hiç anlamıyorum... Böyle bir hakkım var ve kullanıyorum... Eger gizli girmek gibi bir hakkım olmasaydı bu foruma girmezdim cunku bu forum vermiş olduğu bu gizlilik hakkıyla kişilerin gizli kalma hakkını da korumuş oluyor. Özgürüm yani..

Gizli bir üye olarak sorularına cevap vereyim istedim...

Eğer gizli girmeyen üyelerin ne yaptığını, neyle ilgilendiklerini sürekli kontrol etmiyorsan elbette sevgili Gloria istediğini yapabilirsin en doğal hakkın. Kontol etmek ise başkalarının özgürlüğüne müdahele olduğundan yanlış. Hatta bence bu sorun üyeleri kontrol seçeneğinin ortadan kalkmasıyla düzelebilir. Ya da herkes gizlenir, böyle devam eder gider bu düzen.

Sevgiler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yazımda değişiklikler yapmıştım...

Kimseyi gizlemiyorum, izlemiyorum... Kimse de beni izleyip gizlemesin... Derdim değil böyle şeylerle ugrasmak, ben sadece özgür kalmak istiyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Yazımda değişiklikler yapmıştım...

Kimseyi gizlemiyorum, izlemiyorum... Kimse de beni izleyip gizlemesin... Derdim değil böyle şeylerle ugrasmak, ben sadece özgür kalmak istiyorum...

:clover: Ben de bunu diyorum. Bir üye gizli olmayı tercih edebilir. Ama gizli üyenin ne yaptığı izlenemezken, diğer üyelerin ne yaptığı izlenebiliyor. Bu adaletsiz bir özgürlük. Bunun değişmesini istiyorum ben. Sistemin kendisine dair bir eksiklik bu.

Ayrıca senin de bildiğin gibi herkesi izleye hastalık derecesinde takip eden gizli üyeler mevcut. Bunun onlara zarar verdiği düşüncesindeyim.

Sevgiler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

acaba şu gizlenme hadisesi klavye başında yüze kara boyalar sürüp bir tutamda ağaç dallarını kafalarına örtme gerçeğinide doğuruyormu ? hani saplantıysa diyorum..

:lol::lol::lol:

veyyyyyy,ben de şimdi saplantılı mıyım -_-

Gloria'ya katılıyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.