Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

beyler bende bir şarkı arıyorum beyler evde bir hatun var ama villa büyük kapıya jeeple geliyolar arabada bir kaç kişi var kadın yataktan çıkıp pencereden görüyo adam yukarı geliyo eşyaları topluyor valize merdivenlerden inip gidiyor bu arada kadın yanında sac baş yolma hareketleri yapıyor vuruyor filn hatırladıgım ayrıntılar bunlar her gün saatlerce arıyorum yok bulamıyorum ne denediysem yok bulana bi çeyret takıcam o kadar taktım kafaya smile.png

Tarihi nedir yerli mi yabancı mı kadın mı erkek mi söylüyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Ismini bilmiyorum 2 sene önce dinlediğim bir şarkı bir müzede çekilmiş bir klip balmumudan yapılan adam ve kadın müzeden kaldırılıyor ve depoya gidiyorlar yangın çıkıyor ve adamla kadın eriyor lütfen yardımcı olurmusunuz...

Daft punk instat crush

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende bir klip arıyorum fakat yılını tam hatırlamıyorum 2003 civarları olabilir belki bir iki yıl daha fazladır. Bir erkek söylüyor ben robbie williams olarak hatırlıyorum fakat bütün kliplerine baktım sanırım o değilmiş. Klip yatağın etrafında geçiyor sürekli olarak yatağa yaşlılar çocuklar anneler babalar itfaiyeciler doktorlar geliyor ve ne kadar çok kişi gelirse yatak o kadar büyüyordu. Hatırladığım bu kadar ve ne zamandır arıyorum tahmin edemezsin bulursan çok mutlu edersin beni smile.png şimdiden teşekk

https://imvdb.com/calendar/2003

Şurdaki videolara bi bakıver. 2003 te 872 video var. Bulursan bize de haber et.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba,

Bir şarkı arıyorum. RAHAT 15 SENELİK VAR BELKİ DAHA FAZLA LATİN OLSA GEREK ESMER BİR KADIN ZAYIFÇA BİR ARABA ETRAFINDA İKİ KASLI ADAM DANS EDİYORDU,HAREKETLİ GÜZEL BİR PARÇA İDİ TAKILDIM KALDIM BİLEN VARSA SEVİNİRİM ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bende bi şarkı arıyorum 3 4 aydır aklıma geldikce bakıyorum zenci şişman bir adam söylüyordu şehirde dev şekilde yürüyordu klibinde falan bassı mukkemmel bir müzikti ama cok eski 2000 2007 arası bır muzik radio mixli mi birşey yazıyordu klib baslıgında bi bunu hatırlıyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba bir şarkı arıyorum (yabancı Kızı evden atıyorlar kız şehre doğru filan gidiyor kızı dışladıkları içinde içinde kin büyüyor ve kasırda gibi bir şey şehre doğru geliyor) bukadar hatırlıyorum bide şey var Donsa öyle bişey di onu hatırlıyorum bi yardım edicek varmı :) teşekkürler

indi la söylüyor
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar. 
İki tane klip arıyorum.
Bir tanesi hapis hane gibi bir yerde cekilmiş olan adam söylüyor. Gardiyan yemegi alt bölümden atıyor o anda şarkı başlıyordu.
Digeri ise bayan söylüyor. Kadın hareket  etdikce ritime göre ayagını falan vurdukca salon dökülüyor. duvarlar kırılıyor lambalar düşüyor.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa bi klip arıyorum iki kişilik yabancı bir müzik grubuydu iki adam oğlunu parka getiriyordu bi kadın da kızını..,

çocukları kız için kavga ediyordu.., babalar çocuklarını ayırmaya çalışıyordu sonra kızın annesi gelince de babaları kadın için birbirlerine girip kavga ediyorlardı klipte bateri gitar falan da vardı ara ara şarkı söylüyorlar ara ara kavga ediyorlardı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Yıllardırarıyorum

Arkadaşlar ben de bir klip arıyorum şimdi ilk olarak şarkı eski enaz 10 seneliktir,şarkıcı siyahi sayılabilecek genç bir kadın.klipte baba (beyaz tenli) ve kız var,baba kıza kızıyor-bağırıyor,meğersem annesi ölmüş kızın(anne şarkıcımız:)) anne geliyor melek şeklinde ve kızı kucağına alıyor.baba ağlıyor hatta ağlarken yanağından fondoteni yol yol oluyordu ben en çok burayı hatırlıyorum da belki siz de hatırlarsınız.yıllar önce arayıp bulmuştum tekrar kaybettim umarım biliyorsunuzdur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir şarkı arıyorum 2004 2003 lerde çalınıyordu. Sanırım Almanca idi klibinde şarkıcı oğlan hastaneye koşarak gidiyor ve sevgilisi ölüyor oraada birde arkadaşı var acı haberi veren sanırım... biraz duygusal bir şarkıydı... Kızımla dinlerdim geçmişin anısına bulmak istiyorum... 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba...Bende bir klip arıyorum.Üstü açık bir otopark var.Otoparkta kimse yok.Sadece bir araba var.Arabanın kaputunun üstünde bir kız bir oğlan var birbirlerine bakıyorlar.Gece vakti.Hava soğuk.Sanatçımızda gökyüzünde yıldızların arasından şarkı söylüyor.Böyle yıldızları çizgiyle birleştirip burçları oluştururuz ya o kılıkta.Hareket ederek şarkı söylüyor.Tarihini bilmiyorum 2005 2009 olabilir.Yabancı bir klip.Coldplay tarzı aradım ama bulamadım.Bulanlara şimdiden teşekkür ederim.

duran duran what happens tomorrow olabilir mi
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Benim aradığım şarkı çok uzun zaman değil ya klibinde bi adama gelişmiş bi gözlük geliyo ve o gözlükte işte gitmek istediği yerlere gidiyo kızlar falan geliyo sonra gözlüğün şarjı bitiyo öyle bi klip Allahını seven yardım etsin

duke dumont i got you gibi geldi bana
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ayy inşallah benim istediğimi de biliyorsunuzdur çıplak ayakla kar üstünde koşuyordu klipte erkek bi sanatçı klibin sonunda çok yüksek bi yerden koşarak kendini aşağıya bırakıyordu slow bi şarkıydı sçok eski ama

james blunt you are beautiful
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaa bi klip arıyorum iki kişilik yabancı bir müzik grubuydu iki adam oğlunu parka getiriyordu bi kadın da kızını..,

çocukları kız için kavga ediyordu.., babalar çocuklarını ayırmaya çalışıyordu sonra kızın annesi gelince de babaları kadın için birbirlerine girip kavga ediyorlardı klipte bateri gitar falan da vardı ara ara şarkı söylüyorlar ara ara kavga ediyorlardı.

the black keys tighten up
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.