Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhabalar, fransızca olduğunu tahmin ettiğim bir şarkıyı hatırlayamıyorum. 3-4 yıl önce dinlediğim bir kadın şarkıcının şarkısı. kıvırcık saçlı bir kadın sokakları gezerken şarkıyı söylüyordu. hareketli bir şarkıydı. umarım bilen birileri vardır, çok bilinen bir şarkıcı olmadığını düşünüyorum çünkü. yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler şimdiden...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Merhaba arkadaşlar yabanci bir klip arıyorum, beats pill kullanilmis zenci klibi müdürün odasina giriyorlar beats den müzik açıp şarkıyı kendisi çalıyor hareketli kafayi yedim ama bulamıyorum yardımcı olursaniz savinirim. Mailim bariscanbiyik@gma.....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selam arkadaşlar. benim aradığım klipte siyah bir adam vardı şarkının adı rabbit diye hatırlıyorum ama birçok yerde aradım bulamadım.karşıma saçma sapan şarkılar çıktı . klip hakkında hatırladığım tek şey afrikalı bi siyah adam afrikada bir ülkede şarkıyı söylüyor. başında ise çok güzel bir melodisi vardı. keman sesi gibi. yardımcı olursanız çok sevinirim 2 haftadır bu şarkıyı arıyorum unsure.gif aptalkafam.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar genç tvde dinledim bi pop şarkıydı klibin başında geçen olay şöyle kız afamın arabasında bi yüzük buluyor sonra adama kızıyor tokat atıyor arabadan iniyo adam kızın eline yüzüğü geri veriyor falan acaba biliyor musunuz saolun şimdiden

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende bir şarkı arıyurum herkes gibi smile.png 2000 lerdeydi snırım iki kadın biri esmer biri kumral pembe gözluklu banka soya iki erkegin arabasını çalıp kaçarlarken bir genç şerifin kovalaması ve sonuna doğru kızların cazibesine kapılıp aracını reklam panosunadan ucurarak son bulması ile biten bi klip yarım edin beynımı yiyor bulamıyorum smile.png(

şuna biri bi el atsin allh rızası içimn 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir CoolveHissiz

Bende bi şarkı arıyorum 4 5 yıl önce yabancı bi şarkı kliptek heryer pembeydi bir sürü kadın vardı ama sadece oraya kartı olanlar çıkıp dans ediyodu sonra iki sevgili geldi biraz atıştılar sonra kız kartını gösterdi ve onlarla dans etmeye başladı bide adam geldi galiba düet olması lazım herkez hemşire kıtafeti vardı lütfen yarım edin

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Meraba ben türkçe bir şarkı arıyorum uzun zamandır. 2 sene önce dinlenmiştim sanırım şarkı söyleyenin üstünde beyaz uzun bir elbise giymis.terk edilmiş bir ev ve agaçlık bir alanda çekiliyor kız kurekle toprağı kaziyo. biraz aksiyonu birsey. Erkek ve bayanın arasında geçiyor. Bide hatırladım kadarıyla söyleyen kişi terk edilmiş evindeki masanın yanında şarkı soyluyordu.yardim ederseniz çok sevinirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

MERHABA ARKADAŞLAR BİR ŞARKI ARIYORUM KLİBİNDE BÖYLE SİYAH TAKIM ELBİSELİ SİYAH GÖZLÜKLÜ ADAMLAR GÖKDELENİN TEPESİNDE ŞARKI SÖYLÜYORLARDI ESKİ BİR ŞARKIYDI YABANCIYDI 5 SENE FELAN OLMUŞTUR NUMBER ONE DA ÇOK ÇIKARDI ŞARKININ TÜRÜ ALTERNATİF ROCK OLMASI LAZIM BÖYLE SLOW ÇOK DA DEĞİL AMA HATIRLAYANLARINIZ YARDIM EDERSE SEVİNİRİM

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar benim izlediğim klipte 3-4 kişi vardı içlerinde kadında vardı bunlafr mavi saçlı mavi gözlüydü yanyana dizilmişlerdi sadece yüzleri vardı robot gibiydiler yabancı bir şarkı lütfen bilenler yardim etsin kafayı yicem yaap

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gercekten bu klibi bulabilirseniz cok sevinirim dj olmaliydi yabanci. 3 klibini izlemistim hatta youtube da. birinde 3 erkek kiz arkadaslariyla vespa motorlarla sahil kenarinda geziyorlar gozluk falan aliyorlar. Birinden konteynirlarin oldugu bi alanda araba yarisi yapiyorlar. Birinde de bi evde noel kutlamasi gibi bisey yapiyorlar sanal karlar falan. Gercekten bunu bulsaniz bikac yildir kafamdaki soruyu yanitlarsiniz yaklasik 6 yil falan olmus olabilir bunlari izleyeli :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir misafirperver

Herkese merhaba. 2006-2007 yıllarında meşhur olan bir klip arıyorum kırmızı bir bikini ile kırmızı bir arabayı köpükle yıkayan ve üstünde dans eden bir kadın şarkıcı vardı aynı anda da bir bar içerisinde dans yapıyorlardı klibin sonlarına doğru gitar çalan yaşlı bir kovboy tarzında bi adam vardı şarkıcı onu öpüodu falan bu klibi bulmamda yardımcı olursanız sevinirim.

jessica simpson-these boots
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba...Bende bir klip arıyorum.Üstü açık bir otopark var.Otoparkta kimse yok.Sadece bir araba var.Arabanın kaputunun üstünde bir kız bir oğlan var birbirlerine bakıyorlar.Gece vakti.Hava soğuk.Sanatçımızda gökyüzünde yıldızların arasından şarkı söylüyor.Böyle yıldızları çizgiyle birleştirip burçları oluştururuz ya o kılıkta.Hareket ederek şarkı söylüyor.Tarihini bilmiyorum 2005 2009 olabilir.Yabancı bir klip.Coldplay tarzı aradım ama bulamadım.Bulanlara şimdiden teşekkür

Tamam tamam buldum aramayın 

https://www.youtube.com/watch?v=SoD0Jgofbt0

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba, ben de bir şarkı arıyorum. 2003 veya 2004 yıllarıydı sanırım. Yabancı, pop tarzıydı. Klip mavi ağırlıklıydı. Adam klipte tek başına şarkı söylüyordu. Hatta aynı adam bazı sahnelerde iki kişiymiş gibi gösteriliyordu. Yıllardır o şarkıyı arıyorum. Bu arada şarkı ingilizce değil.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada şarkıyı söyleyen adam esmer, kısa saçlıydı. Klibin bazı sahnelerinde animasyonumsu görüntüler vardı. Şarkıcı, klipte tek başına yer almıştı. Mavi ağırlıklı bir klipti. Hareketli bir şarkıydı. Pop tarzı. 12 yıldır o şarkıyı arıyorum. Müziği aklımda ama burada tarif etmek imkansız. İngilizce değildi. Bulan kişiye dua edeceğim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.