Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

bir klip arıyorum

marsel

Önerilen İletiler

Ismini bilmiyorum 2 sene önce dinlediğim bir şarkı bir müzede çekilmiş bir klip balmumudan yapılan adam ve kadın müzeden kaldırılıyor ve depoya gidiyorlar yangın çıkıyor ve adamla kadın eriyor lütfen yardımcı olurmusunuz...

Daft Punk-Instant Crush

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 933
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• 2 hafta sonra...

Bir şarkı arıyorum yabancı bir şarkı 1 2 ay oldu dinleyeli klipte siyah ve beyaz giyinen adamlar koşuyor 1 2 3 4 derken siyah 5 beyaz 5 kişi koşarak denize atlıyor ve yüzerek yukarıya çıkararak ilerliyolar sadece müzik çalıyor sonra bi kule gibi bir yere çıkıyorlar öyle bitiyor bir türlü bulamadım yardimci olursanız sevinirim.

Walking with elephant
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bende bir şarkı arıyurum herkes gibi smile.png 2000 lerdeydi snırım iki kadın biri esmer biri kumral pembe gözluklu banka soya iki erkegin arabasını çalıp kaçarlarken bir genç şerifin kovalaması ve sonuna doğru kızların cazibesine kapılıp aracını reklam panosunadan ucurarak son bulması ile biten bi klip yarım edin beynımı yiyor bulamıyorum smile.png(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Misafir_mystique

Arkadaşlar 10-15 sene öncesinin bir fransız şarkısını arıyorum.Klipte küçük bir kız annesini kaybetmişti;şarkıyı söyleyen kız da melek şeklinde tasvir edilmişti ve kız çocuğuna gözüküyordu. Klip siyah-beyazdı. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

benimde aklımda bir klip var fakat bulamıyorum

bir kadın vardı beyaz bir elbisesi,aldatılıyordu sanırım 

ve  klibin bir yerinde sigara içiyordu

klibin sonundada kocası geldiğinde ona hiçbişey söylemiyor çaktırmıyordu affediyorudu yani sanırım 

hatırlayan varsa yarımcı olabilir mi lütffen?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar klip arıyorum klipte çocuklar oynuyo ormanda sular var zenci ka saçlı kadın çocuğunun olusunu buluyor ve kucağında eve kadar götürüyor mahalleden geçiyo tüm esnaf bakyo üzülüyor 2015 şarkısı lütfen yardımcı olun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba bir sarki ariyorum. Klibinde bir yasli adam hasta. Esi onu bakiyor. Sonra adam iyilesiyor ama kadin mutfakta yerde ölmüs yatiyor. lütfen yardim edin

Merhaba Arkadaslar bir Klip ariyorum.
Yasli bir Cift, Adam Hasta yatakta, esi bakiyor, sonra adam iyilesiyor ama kadin mutfakta ölüyor. hangi sarki olabilir? coktan ariyorum erkek Sanatci yada bir grup olmasi lagzim. Emre Aydinin Son Defa Klibi degil....

Tesekkürler

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

selamlar, arkadaşlar 
takıntı yaptım İnternet çok aradım ama bulamadım sad.png 

6-7 yıl önce T.V kanallarında çok izlediğim bir klip ariyorum.? 

sokakta dans eden şalvar giyen zenci erkekler oluşuyordu. 
klip hangi dilde olduğu bilmiyorum. 

kulaga hos gelen hareketli bir kilipti. 
bu kiliple ilgili turk sarkicilarin calinti parcalari arasinda gecen bir t.v programinda tekrar bu klibi gormustum 
mc hammer can't touch this kilibe benziyordu. 

bu biraz daha slow olaniydi diyebilirim. 
yardimci olursaniz cok mutlu olurum. 
tesekkurler.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadasslar ben de bi sharki ariyorum baya eski bi klip 90lar 80ler 2000ler ola bilir emin deigilim. klipte binanin catisinda 2 kadin bir erkek var.kadnin biri siyah uzun mont gibi bishey giymishti digeri beyaz atletteydi galiba bilen varsa sogleye bilir mi cok uzun suredir ariyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Barmenler var kız içeri giriyor. Herkes kıza bakıyor. Kız sipariş veriyor. Sonra yakışıklı bir çocuk kızı dansa kaldırıyor. Dans etmeye başlıyorlar böyle çok güzel. Kızın üstünde böyle sarı gibi simli bi tişört tarzı bişey vardı. Kız kumral bişeydi. Hatırlayan var mı acaba. Şarkı İngilizceyi bu arada

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bende bir şarkı arıyorum. 2000 li yılların başında flash tv de gece klipler yayınlanırdı ve hemen hemen her gece aynı bant tekrarlanırdı. orada çıkıyordu. sarışın bir bayan göl kenarında oturmuş şarkısını söylüyordu. yardımcı olabilirseniz sevinirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bir klip ariyorum iki lezbiyen kadin kadin top falan otnuyor saclari toplu kahverengi gibi sarisin kisa sacli makyajli kadin geliyor aliyor motorsiklete biniyorlar bir evin bahcesine girip havuza giriyorlar daha sonra eve gidiyorlar falan boyle sarki ingilizce rock tarziydi sanirim melodi bir soz falan hic yok aklimda s harfi geciyordu adinda oyle hatirliyorum yardimci olursaniz cooook sevinirim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir mutlutosuncuk22

bende cok eski olmayan bi klip arıyorum klipte kırmızı donla geciren adam kız kardeşinin erkek arkadasıyla sevişmesini engelliyodu yukarıya cıkarak hep sonundada tas atıyodu adama  ikiside beyaz saçlıydı kızınn sesi çok inceydi 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.