Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Merhaba Anadolu !

Önerilen İletiler

Sevgili insanlar,

benim adim Aurélien, paris'te oturuyorum, ve türkçe iyi konusmuyorum...

Fransiz kaldim yani yaaaaaaaa !

Amma senin'le konusmak, raki içmek, kavga etmek, ve saz dinlemek çok seviyordum !

Aurel.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili insanlar,

Amma senin'le konusmak, raki içmek, kavga etmek, ve saz dinlemek çok seviyordum !

Aurel.

Hoşgeldin Aurelien!

Türkçe'yi iyi konuşmuyorum diyorsun da, bütün ömrünü Türkiye'de geçiren bazı Türk arkadaşlar senin kadar da konuşamıyolar :devil:

Hep merak etmişimdir, belki meraklımı giderirsin. Neden Fransızca kelimelerde birsürü harf var da sadece bir-ikisi telaffuz ediliyo :stuart:

Saygılar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili insanlar,

Aurel.

Hoşgeldin sevgili Aurélien...

Umarım umut dolu, güzel ve hoş paylaşımlara hep birlikte yelken açarız...

Evet düşüncelerini burada konuşmak güzel olacak..

Ancaaak;

Rakı içmek için bir Terikdağlı olarak sana buradan rakı göndermem gerekiyor (istersen hemen) bu biiir... ;)

Kavga etmek istiyorsan ben yokum bu ikiiiiiiiiiii. :)

Saz dinlemek istiyorsan sevgili la_bohem arkadaşımın akrabasının çok güzel bir barı ver ve ben noel'in büyük bir bölümünü orada geçirdim ve inanılmaz eğlendim seninde oraya gitmeni tavsiye ederim bu Üüüüüç :lol:

Ama her üçünü de birlikte yapmak istiyorsan Türkiye/İstanbul'a geleceksin sevgili dostum bu döööört.. :lol: :lol: :lol:

Sevgiyle kal... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hosbulduk dostlarim,

inan ki bütün cevaplarimiz kalbime dogru gidiyor.

Neden Fransızca kelimelerde birsürü harf var da sadece bir-ikisi telaffuz ediliyo :stuart:

Aman ! Aman ! Bu soru bugüna kadar cavapim yok ! Ne'zaman çocuk oldum bu soru anneme 100 000 000 defa belki sordum ! "Anne ! Neden bu sey böyle diyoruz ! Anne, neden böyle yaziyoruz ! Anne neden bizim dilliz lojik degil ? " Ve 100 000 000 defa annem bana ayni cevap verdi : Neden ? Neden neden ? Sorma ! Böyle !

Belki simdi bir cevap var... belki bu cevap sevmeceksin ama özürdilerim ki ben tek bir cevap verebiliriyim bugüna kadar sadece !

Düsünüyorum ki fransizca logik degil çünkün bu dilli bizim milleti gibi. Fransizca ve fransizlar logik bilmiyor. Biraz anarsist bir milleti. Biraz salak bir milleti bazen.

Bir kadin gibi belki... Bir yazar dedi ki fransizca o bir kadin gibi : ona anlamiyorsun ama bir deli gibi seviyorsun !

Türkçe kizkardes bir dilli bana ! Öyle mi ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hoşgeldin sevgili Aurélien...

Umarım umut dolu, güzel ve hoş paylaşımlara hep birlikte yelken açarız...

Evet düşüncelerini burada konuşmak güzel olacak..

Ancaaak;

Rakı içmek için bir Terikdağlı olarak sana buradan rakı göndermem gerekiyor (istersen hemen) bu biiir... ;)

Kavga etmek istiyorsan ben yokum bu ikiiiiiiiiiii. :)

Saz dinlemek istiyorsan sevgili la_bohem arkadaşımın akrabasının çok güzel bir barı ver ve ben noel'in büyük bir bölümünü orada geçirdim ve inanılmaz eğlendim seninde oraya gitmeni tavsiye ederim bu Üüüüüç :lol:

Ama her üçünü de birlikte yapmak istiyorsan Türkiye/İstanbul'a geleceksin sevgili dostum bu döööört.. :lol: :lol: :lol:

Sevgiyle kal... :clover:

Bekle beni Istanbuuuuul !!!

Sen istanbul'a oturuyor musun ?

Ben istanbul çok seviyorum ! KADIKÖY'LÜYÜM BEN YAAAAAAAAAA ! En güzel yeri dünyada !

Ah be Istanbul, vapurlarin, dolmsularin, simitelerin, deli insanlarin...

Istanbul seni içtim sarhoslugu kadar !

Neden kavga istemiyorsun ? Fransa'ya diyoruz ki büyük dostluk basliyor kavgalarile ! haha

Amma ben kuvetli degil ! yaaaaaaaa !

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tam yerindesin...

saz dinleyip rakı içerken aynı zamanda dayakda yiyebileceğin tek yerdir benim yurdum..:D :D :D

Allah ! Allah !

Bana neeeeeeee !

Ben Tekirdag raki sisegim hiç birakmam ölmege kadar yaaaaaaaa !

Ve saz besigin'e ölmek, bir güzel kadin kollarina ölmek'dir !

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili insanlar,

Aurel.

Canım benimm, :clover::clover::clover:

Konuştuğun Türkçe'nin hepsi'ni anladım. Bravo sana.

Hoşgeldin, güzel insan.

----

Hi Aurel,

My nick is Evrensel,

Dear La Boheme has told me that you can also speak english, so i wish to speak english to you, to be sure that you can understand me better.

I would especially tell you that I'm very happy because you are here even your are a French.

We'll know each other better at the next future, but the most important is; that you remain in this forum as long as you can.

Please don't hesidate to ask me for some helps for all whatever you can not discover how to do, or for any other kind of difficulties.

I wish to see you often dear Aurel,

See you soon again.

Best of Love.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım benimm, :clover::clover::clover:

Konuştuğun Türkçe'nin hepsi'ni anladım. Bravo sana.

Hoşgeldin, güzel insan.

----

Hi Aurel,

My nick is Evrensel,

Dear La Boheme has told me that you can also speak english, so i wish to speak english to you, to be sure that you can understand me better.

I would especially tell you that I'm very happy because you are here even your are a French.

We'll know each other better at the next future, but the most important is; that you remain in this forum as long as you can.

Please don't hesidate to ask me for some helps for all whatever you can not discover how to do, or for any other kind of difficulties.

I wish to see you often dear Aurel,

See you soon again.

Best of Love.

Dear Nick,

ain't no problem for me to speak english as I lived in the U.S and Ireland for a few meanwhile I'm not here to speak english but turkish.

Thank you for all your kind comments and I hope to that our relationship will get better and better...

Be sure that I will not hesitate to require your help anytime I need it,

Thanks again,

Aurel

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili insanlar,

Aurel.

Hoşgeldin Aurel. Umarım Türkçe'yi tamamen kavrarsın. Ama böyle de fena değil..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.