Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Kadın Erkek İlişkileri Hakkında Haberler

Admin

Önerilen İletiler

• Cevaplar 77
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• Admin

Özbekistan'da düğünde oynanan oyunu gelin kazanınca damat herkesin önünde geline vurdu

AAYql2a.img?w=710&h=354&m=6

Bir damadın tören sahnesinde yeni evli karısını dövdüğü anın şok edici bir videosu, ne kadar korkunç olduğuyla viral hale geldi ve kimse, olaya karışan duygusuz adamı uyarmak için hiçbir şey yapmadığı için sosyal medyada halkı öfkelendirdi.

Halkın tepkisi, vurulan kadın için adalet talep ediyor, ancak çoğu kişi bu durumun ne yazık ki görüntülerin çekildiği Özbekistan'da yaygın olduğunu ortaya koyuyor.

Videoda damadın, düğünlerindeki bir kadeh kaldırma töreni sırasında maç kazandığı için karısına vurduğu görülüyor.
Tost ustası, gelin ve damadın oyun oynamak için sahneye çıkmalarını istediğinde, sağdıç ve nedime çifte katıldığı için tüm davetliler telefonlarını çıkarıp kayıt yaptı.

Hem geline hem de damada çözmeleri veya çözmeleri için bir şeyler verildi, bu da ona ilk ulaşanın oyunu kazanacağı bir tür ödül ortaya çıkardı.

Yenilmiş genç bir damat kazanan karısına baktı ve birkaç dakika sonra, öfkesinin onu yenmesine izin vermeden ve karısının kafasının arkasına vurmadan önce nihayet ödülüne ulaştığını göstermek için elini kaldırdı.

Kalabalıktan biri susmadan önce küçük bir çığlık atar.

Damat, evli olduğu kadına tüm konuklarının önünde vurduktan sonra duygusuzca kalabalığın içine bakıyor ve öylece duruyor.

Sağdıç telefonunu çıkarmadan önce ya damadın hareketini onayladığı için ya da yanında dururken rahatsız bir pozisyona getirildiği için kulaktan kulağa sırıtıyor.

Sağdaki videonun başında görülen kameraman, olayı kaydetmeyi bıraktı ve sahnenin diğer tarafına, gelinden uzağa gitti, görünüşe göre az önce olanlardan sonra ekipmanını bir kenara koydu.

Kadın, ödülü baş nedimeye teslim ederek ve sahneden uzaklaştırılmadan önce başını tutarak saldırıdan sarsılır.

Bir şey yapan tek kişi sahneye çıkan kadındı.

Damata doğru bir şeyler söylüyor gibiydi, gelini rahatlatmadan önce ona tiksinti dolu bir bakış attı ve onu baş nedimeyle birlikte sahneden indirdi.

Sosyal medyada da insanlar damada karşı öfke ve tiksinti duygularını dile getirdiler.

Kaynak: YourTango

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • Admin

'Müstakbel kızıma asla saç örgüsü takma': Striptizci daha fazla bahşiş almak için saçına atkuyruğu takıyor, bu da tartışmayı alevlendiriyor

AA10LGoI.img?w=768&h=384&m=6&x=118&y=46&

Egzotik bir dansçı, saç örgüsü giymenin müşterilerden daha fazla ipucu aldığına dair popüler bir teoriyi test ederken kendini filme aldı. İşe yaradı.

Teori, farklı saç stilleri deneyen ve kazançları hakkında rapor veren garsonlar tarafından popüler hale getirilen TikTok'taki viral bir trendden kaynaklanıyor.

Eğilimin önceki yinelemelerinde yorumcular, at kuyruğunun daha iyi performans göstermesinin nedenini "genç ve saf" olarak algılanan kadınların cinselleştirilmesine bağlı olduğunu teorileştirdi, ancak şimdiye kadar teori egzotik bir dansçı gibi biri tarafından hiç test edilmedi.

Videoda, TikToker @vipveropor bir gösteriden önce soyunma odasında saçını yaparken kendini filme alıyor ve üst üste bindirme metniyle birlikte, "TikTok'ta bu kızın saç örgülerinin ona nasıl daha fazla ipucu verdiği hakkında konuştuğunu duydum. Bu yüzden yavaş bir Pazar gecesi sahneye çıkmadan önce denedim.”

Saçını şekillendirmeyi bitirdiğinde, video, üzerinde "OMG ÇALIŞTI" yazan bir metinle dolu bir çamaşır sepetini tutarken kesiliyor.

Videoya "Müstakbel kızıma asla domuz kuyruğu takma" yazdı.

Video sadece iki günde yaklaşık 2 milyon kez izlendi. Viral TikTok, yorumlarda hızla öfke ve tiksinti uyandırdı.

Bir yorumcu, “Bütün 'okullu kız fantezisi' beni her zaman ürkütmüştür” dedi.

Bir başkası, "Kocam saç örgülerim olduğunda asla cinsellik yapmıyor çünkü bunu sadece sevimli buluyor ve masumiyet onu bu adamlardan çok rahatsız ediyor," dedi.

Üçüncü bir yorumcu, "Tamam şimdi kızgınım çünkü kızım domuz kuyruklarını seviyor..." dedi.

Diğer dansçılar da konuyla ilgili düşüncelerini dile getirdiler.

Bir dansçı, "Dans ederken bu benim numaramdı, asla başarısız olmadı ve o zamanlar diş tellerim vardı" dedi.

“Yeni bir dansçıydım… Kulübün en iyi bahşişiydim, ancak en genç olduğum için…” bir başkası paylaştı.

Daily Dot, yorum için @vipveropor'a ulaştı.

Kaynak: Daily Dot

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

'Eşinden utanan biri açıkça onları hak etmiyor': Adam karısının dansıyla alay ediyor, düğünde onunla dans etmeyi reddediyor, tartışmayı alevlendiriyor

Bir YouTuber, bir düğünde karısının dans becerileriyle dalga geçen ve "onunla dans etmek istemediğini" söyleyen bir video yayınladı.

AA10X8ya.img?w=662&h=370&m=6&x=287&y=113

TikToker ve aile vloggerı Niko Valdes (@babyfaceniko) tarafından 9 Temmuz'da yayınlanan videoda, karısının bir düğünde diğer konuklarla dans ettiği bir klibi gösteriyor. Metin katmanında "Karım dans pistinde 'öldürüyor'' yazıyor.

TikTok'ta yaklaşık 3 milyon takipçisi olan influencer, daha sonra kamerayı çevirerek bir masada oturup şampanya içtiğini gösteriyor. Altyazıda şöyle yazıyor: "Neden onunla dans etmek istemediğimi merak ediyor..."

Video, 22 Ağustos itibarıyla 3.4 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaştı ve izleyiciler, karısından "utanç" rolü yaptığı için onu öfkelendirdi.

Bir yorumcu, "Eşinden utanan biri açıkça onları hak etmiyor .. ona değer veren birini hak ediyor" dedi.

Bir başkası, "Bir adamın sıkıntısı başka bir adamın hayalidir" diye yazdı.

Üçüncüsü, "Onunla sen dans etmezsen başkası dans edecek" diye ekledi.

Bir düet videosunda, @peppapigismyreligion kullanıcısı videoyu, erkeklerin ortaklarına karşı alenen saygısızlığını takip eden "Erkekler Çöptür" başlıklı devam eden listesine ekledi. Klipte, "80.) Karısıyla dans etmeyi reddeden adam, daha sonra onun dansını tek başına yayınladı."

Düet 22 Ağustos itibariyle 6,1 milyondan fazla izlenmeye ulaştı ve yorumcular Valdes'in gönderisini neden "kırmızı bayrak" olarak gördüklerini açıklamak için onlarla dans etmeyi reddeden bir partnerle kendi deneyimlerini paylaştı.

Bir yorumcu, "Eski kocam düğün günümüzde benimle dans etmeyi reddetti. Kalbimi paramparça etti ve onunla evlendiğimiz gün onunla evlendiğime pişman oldum" diye yazdı.

Bir başkası, "Mine ilk dansımızın tamamından 'dans etmekten nefret ettiği' için şikayet etti ama sonra arkadaşının düğününde diğer kadınlarla dans ederken çok eğlendi.

Daily Dot, TikTok yorumu aracılığıyla @peppapigismyreligion'a ve e-posta yoluyla Valdes'e ulaştı.

Daily Dot'un Internet Insider haber bültenini çevrimiçi cepheden acil haberler için almak için kaydolun.

'Eşinden utanan biri açıkça onları hak etmiyor' yazısı: Adam karısının dansıyla alay ediyor, düğünde onunla dans etmeyi reddediyor, The Daily Dot'ta ilk kez alevlenen tartışma çıktı.

Kaynak: DailyDot

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Admin

Kadın, Kendisini Taciz Eden Adamı 20 Saniye İçinde 40 Defa Terlikle Kötü Şekilde Dövüyor

Uttar Pradesh'ten bir kadın, akşam onunla alay ettikten sonra bir akşam teaser'ını sandaletleriyle sokakta şiddetle dövdü. Video internette gündem yarattı. Videoda adamın yerde oturduğu, kadının ise durmadan onu terlikleriyle dövdüğü görülüyor. Olay, Uttar Pradesh'in Jalaun ilçesine bağlı Orai şehrinin bir bölgesinde meydana geldi. Adamın kızla dalga geçtiğinde sarhoş olduğu bildirildi.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • Admin

Reese Witherspoon ve Kocası Jim Toth, Arkadaşlar Ayrıldıklarından Endişelenirken 'Ayrı Hayatlar' Yaşıyor

AA13Nc4M.img?w=768&h=402&m=6&x=188&y=102

RadarOnline.com, Reese Witherspoon ve kocası Jim Toth'un "ayrı hayatlar" yaşadıklarını 11 yıllık evlilik yıldönümlerinden sonra öğrendi.

Big Little Lies aktrisinin programı genellikle iş ve aile yükümlülükleriyle dolu ve Toth'un diğer yandan "daha sessiz bir yaşamı tercih ettiğini" ve dışarıda kalmayı tercih ettiğini belirten içeridekilere göre, onu her zaman hareket halinde tutan iş ve aile yükümlülükleri. spot ışığı.

AA13N4fA.img?w=768&h=402&m=6&x=136&y=62&

Kaynak, "Jim onunla neredeyse hiç birlikte olmuyor ve her zaman böyle değildi" dedi. "Arkadaşlar işi bırakmayı bıraktıklarından endişeleniyorlar."

Witherspoon ve Toth, Mart 2011'de Kaliforniya, Ojai'deki çiftliğinde evlendiler. Düğünlerinden önce, Haziran 1999'dan Haziran 2008'e kadar Ryan Phillippe ile evlendi.

Bu yıl çift, karı koca olarak 11 yılını kutladı.

O ve Toth, 10 yaşında bir oğulları Tennessee'yi paylaşırken, Witherspoon ayrıca 23 yaşındaki kızı Ava'nın annesi ve eski kocası Phillippe ile paylaştığı 19 yaşındaki oğlu Deacon'dur.

Draper James mogul'un hayatı, adapte olduğu halkın gözündeydi, ancak içeriden biri, Toth'un hala "gürültüden kaçmayı sevdiğini" iddia etti. "Reese'i çevreleyen telaş çok fazla ve bazen üstesinden gelinemeyecek kadar fazla."

AA13Nq4y.img?w=768&h=402&m=6&x=256&y=75&

İçeriden biri, zaman zaman etkileşime girmeden "günler" geçirebileceklerini iddia etti. "Yaparlarsa, genellikle oğulları hakkındadır."

Ve Morning Show oyuncusu eve geldiğinde Toth'u tespit etmek zor olabilir. İkinci bir kaynak, "Ona zaman ayıracak ve sonra arkadaşlarıyla takılmak için ortadan kaybolacak" dedi. "Evliliklerinde kesinlikle - ve - sorunlar oldu."

RadarOnline.com, terapi yoluyla yardım aradıklarını iddia ederek, ilişkilerinin diğerleri gibi "gelişmiş ve inişli çıkışlı" olduğunu iddia etti.

AA13MPwD.img?w=768&h=402&m=6&x=24&y=5&s=

Witherspoon ve yetenek menajeri, "D" kelimesini asla ağzından çıkarmadı, içeriden ikinci kişi, "Jim'in boşanma düğmesine basması için onun için gerçekten kötü bir şey yapması gerekecek" dedi.

Bu günlerde, ayrılık sonrası yeteneklerinin en iyisine ortak ebeveynlik yapmaya odaklanırken, kendisi ve Phillippe arasına biraz mesafe koyuyor gibi görünüyor.

Kaynak: Radar Online

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Yaşlı Adam Metro'da müziği duyunca dans etmek istiyor ve eşini dansa davet ediyor ama eşi kalkmıyor bunu gören başka bir kadın hemen yaşlı adamla dans etmeye başlıyor. Kıskanç eşi de başka bir genci dansa kaldırıyor ve bunların hepsi videoya takılıyor izleyin ve gülün...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Michelle Obama, kızlarının evlenme baskısı hissetmesini istemiyor

Michelle Obama, 'mutluluklarının kendi ellerinde' olduğunu anlamaları gerektiğini söyleyerek, kızları Malia ve Sasha'nın evlenip çocuk sahibi olma konusunda baskı hissetmelerini nasıl istemediğini açıkladı.

Eski First Lady, Pazartesi günü Tamron Hall Show'da yayınlanan bir röportajda modern annelik ve genç kadınlara yüklenen toplumsal beklentiler hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Obama, "Pek çok genç insan, daha kim olduklarını anlamadan önce evlilik kutusunu işaretlemek için acele ediyor ve sonra yanlış kişiyi seçtiklerinde şaşırıyorlar ya da zor zamanlarla nasıl mücadele edeceklerini bilmiyorlar" dedi. 58, açıkladı.

'Kızlarımın kendileriyle biraz zaman geçirmelerini, bazı beceriler geliştirmelerini, bununla veya onsuz başarabileceklerini, mutluluklarını tüm çan ve ıslıklarla inşa edebileceklerini ve sadece odaklanmayı seçerlerse mutlu olabileceklerini anlamalarını istiyorum. kariyerleri, asla çocuk sahibi olmamak. Dünyalarını onlar için büyütmek istiyorum.'

AA14o9xZ.img?w=634&h=429&m=6&x=265&y=143

AA14o7i0.img?w=634&h=428&m=6&x=119&y=73&

Obama ve Hall, insanların ne zaman evlenecekleri ve kaç çocuk sahibi olmayı planladıkları konusunda sürekli takip edildikleri konusunda anlaştılar ve bunun her ikisinin de deneyimlediği bir şey olduğunu söylediler.

"Mutluluk pek çok farklı şeye benziyor ve biz kadınlar, gerçek bu olmadığı halde nasıl mutlu olabileceğimize dair bu dar tanımlarla sınırlanıyoruz, değil mi?" dedi.

"Alternatif bir yol seçtiysek, belki evlenmek, belki evlenmemek, belki hiç çocuk sahibi olmamak, belki de kariyere odaklanmak, tüm bu seçimler için bir şekilde kendimizi suçlu hissediyoruz.

"Ve bizim için çalışabilirler," diye devam etti, "ama sonra başka biri gelip, "Ah, senin tek çocuğun mu var? Ah," diyorsun ve sen de, "Birinden memnundum - ya da hiç yok" diyorsun. "

AA14nKi0.img?w=633&h=636&m=6&x=139&y=91&

"Tüm gençlere, ama çoğu zaman kızlarımıza yönelttiğimiz o ince beklentilerin döngüsünü kırmaya çalışıyorum, bu yüzden onların mutluluklarının kendi ellerinde olduğunu ve içinde olmanın bir parçası olduğunu bilmelerini istiyorum. sahip olmayı seçerlerse mutlu bir ilişki kendi başına bütün olmaktır.'

Obama ve eski Başkan eşi Barack Obama, 1992'de evlendiklerinde sırasıyla 28 ve 31 yaşındaydılar. 1998'de Malia'yı ve 2001'de Sasha'yı dünyaya getirdiler.

Çift, geçen ay 30. evlilik yıldönümlerini Kaliforniya sahilinde balayını yeniden yaparak kutladı.

Obama ailesinin kızları, hem Los Angeles'a taşındıkları hem de gözlerden uzak tutkularının peşinden koşarken aynı daireyi paylaştıkları için annelerinin tavsiyesine kulak vermiş görünüyorlar.

24 yaşındaki Malia, geçen yıl Harvard Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Donald Glover'ın yaklaşan Amazon şovunda senarist olarak kazançlı bir iş buldu, 21 yaşındaki Sasha ise Güney Kaliforniya Üniversitesi'nde üniversiteyi bitiriyor.

AA14o4vY.img?w=634&h=763&m=6&x=52&y=163&

AA14o7i7.img?w=634&h=431&m=6&x=97&y=100&

AA14o7ia.img?w=634&h=793&m=6Malia'nın müzik yapımcısı Dawit Eklund ile bağlantılı olması ve Sasha'nın 'Ray' aktörü Clifton Powell'ın oğlu Clifton Powell Jr. ile çıkmasıyla ikisinin de şu anda ilişki içinde olduğuna inanılıyor.

Obama kızları, salgını ebeveynleriyle birlikte kilit altında geçirdiler ve anneleri, onların yeniden dünyaya döndüğünü görmekten mutlu.

Light We Carry'nin yazarı, "Çocuklarımız gerçek hayatta bağlantı kurma alışkanlığından kurtuluyor, başka bir kişiye bu uzantıyı nasıl yapacaklarını öğreniyorlar ve sonra çocuklarımızın neden yüksek oranda kaygı bildirdiklerini merak ediyoruz" dedi.

"Gençleri, özellikle de genç profesyonelleri, evden çalışma seçeneklerine sahip olsalar bile, baloncuklarının dışına çıkma pratiği yapmak için ofise gitmeye teşvik ediyorum çünkü izole ettiğimizde, aynılığımıza kilitlendiğimizde dünyalarımız da aynı kalır." daralmaya başla.'

Salgınla ilgili kendi deneyimine dönüp baktığında, "zihni dönüyordu" ve "bunu susturması gerekiyordu" için örgü örmeye nasıl başladığını paylaştı.

AA14onWu.img?w=634&h=357&m=6&x=144&y=63&

"Endişeli zihnim beni delip geçiyordu. Beni derin bir depresyona sürüklüyordu,' diye hatırlıyordu. Bunu hepimiz yapıyoruz. Kendi kafamıza giriyoruz ve bu olumsuz düşünceler bir döngüde. "Buraya nasıl geleceğiz? Dünya çok bozuk. Beyaz Saray'da geçirdiğimiz zamanın önemi var mıydı? Bu adam Beyaz Saray'a nasıl girdi? Bu nasıl olur?"'

Obama, bir çift örgü şişi alıp yeni bir beceride ustalaşmaya odaklanmanın onun bu korkudan kurtulmasına yardımcı olduğunu söyledi.

'Örme, ellerimizi kullanma ve zihnimizi biraz dinlendirme ihtiyacımızın bir metaforu. Benim için meditasyon gibi. Muhtemelen inancın ne olduğuna çok benziyor,' diye açıkladı. "İnanç, onun gitmesine izin vermek, onu bizden daha yüksek bir şeye teslim etmektir.

Umutsuzluğa kapıldığımda, "Şu anda burada ne yapabilirim?"e odaklanıyorum. Biliyorsunuz, şu anda iklim değişikliğini burada durduramam ama bir çocuğun ışığını görmesine yardım edebilirim ve bu onların dünyada daha iyi bir şeyler yapmalarını sağlayabilir. Yaktığım o çocuk daha büyük sorunun cevabını biliyor olabilir.'

Obama, "büyük olanın iyinin düşmanı olmasını istemiyoruz" ve ardından "üzerinde kontrolümüz olan şeyin gücünü hafife almak istemiyoruz" dedi.

AA14o0qL.img?w=634&h=951&m=6&x=159&y=151

AA14oeCu.img?w=634&h=888&m=6&x=198&y=150

Gençlerin de bunu anlamasını istiyorum” diye ekledi. "Çünkü bugün pek çok genç dünyayı düzeltmek istiyor ve hüsrana uğruyorlar." Alev alıyorlar ama gerçek şu ki "örgüleri" onların eğitimi. "Önemli olmanı ve büyük şeyler denemeni istiyorum ama ödevini yapmalısın." gibi bir şey.

Obama ayrıca, kadınları yaşlarını kucaklamaya teşvik ederken artık 60 yaşına yaklaştığı için nasıl "daha aklı başında" olduğunu da açtı.

"Bilgeliğimiz çağımızda gelir çünkü kendimizi 20'li, 30'lu ve 40'lı yaşlarda ikinci kez tahmin ederiz," diye açıkladı. Kariyer basamaklarını tırmanırken ve kararsızken, aşkı ve olmamız gereken her şeyi bulamadık. Geliştirdiğimiz bilgeliği kabul etmek için zaman bile ayırmıyoruz. Sahip olamayız.

"Erkekler bilgeliklerine sahip olduklarından çok daha önce sahip olurlar. "Tamam, sanırım bunu şimdi anlıyorum çünkü çok şey denedim. Daha çok şey yaşadım." diye düşünmemiz biraz zaman alıyor.

"Bilgeliğime sahip olabileceğimi hissediyorum," diye ekledi. "'Ben böyle görüyorum' diyecek kadar deneyimim olduğunu hissediyorum."

Kaynak: DailyMail

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Admin

Cinsel İlişki Ne Kadar Sürmeli? İşte Terapistlerin Söyledikleri

Hareketli zaman

Cinsel İlişki söz konusu olduğunda, güvensizlikler boldur. Çıplakken iyi görünüp görünmediğinizi veya bu hareketi doğru yapıp yapmadığınızı merak edebilirsiniz. Veya çok hızlı mı yoksa çok yavaş mı hareket ettiğinize takılıp kalabilirsiniz.

Bak, Cinsel İlişki mahremdir. Ve başka birine karşı bu kadar savunmasız olmak, Cinsel İlişki yapmak için en iyi zaman, ne sıklıkta olması ve ne kadar sürmesi gerektiği dahil her şeyi sorgulamanıza neden olabilir.

Ancak, "gerekir" kelimesi sorunlu olabilir. Bu ifadeyi kullanmak, belirli bir zaman çizelgesinden ziyade tamamen zevk ve bağlantı ile ilgili olması gereken bir şeye bir düzeyde utanç ve özeleştiri ekleyebilir.

Bu nedenle Cinsel İlişki terapistlerinin Cinsel İlişkinin ne kadar sürmesi gerektiği konusunda söyleyecek çok şeyi vardır. İşte bilmenizi istedikleri şey.

Cinsel İlişkinin tanımı nedir?

Cinsel İlişki ne kadar sürmesi gerektiğini tartışmadan önce, cinsiyetin tanımı da dahil olmak üzere ele alınması gereken birkaç nüans var.

Cinsel sağlık eğitimleri ve konsültasyonları yürüten The Harvey Institute'un kurucu ortağı Cinsel İlişki terapisti Douglas Braun-Harvey'e göre, ilk olarak Cinsel İlişki kendinizle, bir partnerle veya birden fazla partnerle olabilir.

Bir de Cinsel İlişkinin ne zaman "başladığı" ve "bittiği" sorusu var. Cevap, kime sorduğunuza bağlı olarak değişebilir.

Örneğin, bazıları Cinsel İlişkinin penetrasyon olduğunda başladığını söylerken, diğerleri ön sevişme sırasında başladığını söyleyebilir. İnsanlar Cinsel İlişkinin orgazmla bittiğini hissedebilir, ancak diğerleri sarılmayı sayabilir. Doğru ya da yanlış cevap yok.

New York City'deki Center for Love and Sex'in kurucusu Cinsel İlişki terapisti Sari Cooper, genellikle çoğu insanın "Cinsel İlişki " kelimesini söylediğinde aklına gelen şeyin, bir veya iki partnerin bir araya gelmesiyle sonuçlanan, nüfuz edici bir cinsel eylem olduğunu söylüyor. orgazm.

"Cinsel İlişki terimi burada yardımcı olmuyor, çünkü çoğunlukla hetero-erkek odaklı ve orgazm içermeyen cinsel senaryoları içermeyebilir" diyor. "Birçok çalışma, çok çeşitli cinsel eylemleri ve farklı yönelimlerle özdeşleşen insanları dışarıda bırakıyor."

Cooper, müşterilerle çalışırken Cinsel İlişki terimini, her zaman orgazm içermeyen çok çeşitli erotik ve cinsel eylemleri içeren geniş bir şemsiye terim olarak kullanır. Bu, insanları erotik arzuları konusunda daha güvenli hissetmeye teşvik eder.

Zirveye ulaşmak son değil

Orgazmı cinsel bitiş çizgisi olarak kullanmanın doğasında var olan bir sorun var.

Cooper, Cinsel İlişkinin ne kadar sürdüğü bir partnerin orgazmıyla ilgiliyse, o zaman başka bir partnerin orgazma ulaşması için gereken zamanlamayı dışarıda bırakır, diyor Cooper. Heteroseksüel partnerleri düşünün: Bir erkek ve bir kadın aynı anda orgazma ulaşamayabilir.

Cooper'a göre, bazı araştırmalar erkeklerin vajinal penetrasyon yoluyla orgazma ulaşması için geçen ortalama sürenin yaklaşık beş ila altı dakika olduğunu söylüyor. Erotik bir senaryoda kadınların orgazmdan önce ihtiyaç duyduğu süreyi araştıran az sayıdaki çalışmadan biri, bunun ortalama 13 dakika 40 saniye sürdüğünü buldu.

Lisanslı psikolog Rachel Needle, doruğa ulaşma zamanına odaklanmak sadece erkek-kadın partnerler için zor olmakla kalmıyor, aynı zamanda hiç orgazm olmayanları veya her karşılaşmada orgazm olamayanları da dışarıda bırakıyor ki bu alışılmadık bir durum değil, diyor. Modern Cinsel İlişki Terapisi Enstitülerinin yardımcı direktörü..

Peki cinsel ilişki ne kadar sürmeli?

Rahatsızsanız veya sevişmelerinizin ne kadar süreceği konusunda endişeleriniz varsa, Cinsel İlişki terapistleri arasındaki fikir birliğinin "iyi Cinsel İlişki" için kesin veya standart bir zaman aralığı olmadığı yönünde olduğunu bilin.

Braun-Harvey'e göre, ne kadar süre Cinsel İlişki yaptığınıza vurgu yapmak, aslında fiziksel yakınlığı engeller. "Daha az zevke ve kendisiyle veya partneriyle daha az bağlantıya yol açan bir standarda odaklanıyor" diyor.

Cinsel İlişki terapisti Dulcinea Alex Pitagora, her iki tarafın da rıza gösterdiği ve seksten zevk aldığı sürece bunun sürmesi gerektiğini söylüyor. Ve bu birkaç dakikadan birkaç saate kadar değişebilir.

Needle, birkaç faktöre bağlı olarak, 5 ila 20 dakika arasında bir sürenin en çok istenen şey olduğunu söylüyor.

AA14Mfye.img?w=696&h=464&m=6

Tercihinizi ne belirler?

Cinsiyet süresinde rol oynayan diğer faktörler arasında yaş, cinsel yönelim, cinsel işlev, tıbbi durumlar, cinsel hedefler ve bağlamsal faktörler yer alır.

Erkek ya da kadın olmanız, ne kadar süre Cinsel İlişki yapmayı tercih ettiğinizde büyük rol oynayabilir. Bunun nedeni, kadınların genellikle penetrasyondan önce daha fazla uyarılmaya ihtiyaç duymaları ve genellikle o kadar çabuk orgazm olamamalarıdır.

Cooper, "Örneğin, Kanada'da yapılan bir araştırma, aynı cinsiyetten kadın çiftlerin, karma cinsiyetten veya aynı cinsiyetten erkek ilişkilerindeki erkek ve kadınlara göre bireysel cinsel karşılaşmalar sırasında çok daha uzun süreler bildirdiğini buldu" diyor.

Cooper, karma cinsiyetten çiftler ve klinik deneyimler üzerine yapılan diğer araştırmaların, kadınların cinsel bir senaryoda cinsel doygunluğu deneyimlemek için daha fazla zamana ihtiyaç duyduğuna işaret ettiğini söylüyor.

Fiziksel yakınlıkla ilgili her şey söz konusu olduğunda, ne kadar sürdüğü veya orgazma ulaşıp ulaşmadığınız da dahil olmak üzere, insanların istedikleri ve zevk aldıkları şeylerin farklı olduğunu hatırlamak önemlidir.

Dolayısıyla, tatmin edici bir cinsel karşılaşmanın süresi, tabiri caizse, çok fazla kıpırdanma alanına sahiptir.

Yavaş cinsel ilişkiye karşı "şipşak" cinsel ilişkinin faydaları

İnsanlar şipşakları, kısa cinsel karşılaşmaları farklı nedenlerle severler.

Needle'a göre eğlenceli, kendiliğinden, yoğun ve heyecanlı olabilirler. Ayrıca, keyifli seks yapmak için uzun bir süreye ihtiyacınız olmadığının da kanıtıdırlar.

"Zamanı kısıtlı olanlar için, şipşaklar fiziksel olarak bağlantıda kalmak ve daha fazla Cinsel İlişki yapmak için harika olabilir" diyor. "Daha uzun süreli Cinsel İlişki bazen fiziksel ve duygusal olarak yorucu olabilir."

Şipşaklar, düzenli Cinsel İlişki rutininizi bozmanıza ve heyecanı ve cinsel enerjiyi artırmanıza yardımcı olabilir. Aslında Needle, cinsel repertuarınızın bir parçası olarak şipşaklara sahip olmanın cinsel yaşamınız ve sağlıklı bir ilişki için iyi olabileceğini söylüyor.

Cooper, diğer insanların bir partnerle bağlantı kurmanın kolay bir yolu olduğu için şipşaklardan hoşlandığını söylüyor. Bu insanlar aynı zamanda gelecekte daha uzun deneyimler yaşayabilecekleri zamanların olacağı konusunda rahat hissederler, bu nedenle uzun karşılaşmalar için bir baskı yoktur.

Cooper, "Bazı erkek müşteriler, ereksiyonlarını sürdürmekten endişe duydukları veya erken [kontrolsüz] boşalma ile ilgili bir sorunları oldukları için şipşak ihtiyaç duyduklarını ifade ettiler" diyor.

Ve şipşak şeyler senin tarzın değilse, sorun değil.

Cooper, "Bazı insanların hayatlarının stres faktörlerini atması uzun zaman alıyor ve harekete geçmek ve fiziksel olarak uyarılmak için uzun bir ısınma süresine ihtiyaç duyuyor, bu nedenle [ilişki yerine] daha uzun, şehvetli dış yol seanslarını tercih ediyorlar" diyor.

Kaliteli Cinsel İlişki için hatırlanması gereken diğer önemli şeyler

Kendiniz ve cinsel tatmin için neye ihtiyacınız olduğu hakkında daha fazla şey öğrenmek kaliteli seksin anahtarıdır. Cooper, insanları kendi kaygı ve stres düzeylerini anlamaları ve konu Cinsel İlişki olduğunda onları azaltacak teknikleri öğrenmeleri için güçlendirmeye odaklanır.

"Eşler bir kez daha rahatladığında, yargılama, reddetme veya eleştiri duymadan veya ifade etmeden arzularını iletebilirler" diyor. "Ortakların cinsel menülerini, her birinin zevkli bulduğu deneyimleri içerecek şekilde genişletmesine olanak tanıyor."

Artı, kendi kafandan çıkabilirsen, partnerinin cinsel sinyallerini ve uyarılarını okuyabilir ve tadını çıkarabilirsin, diye ekliyor Cooper.

Sizin ve eşinizin arzuları, ihtiyaçları ve zevkleri hakkında açık ve sürekli iletişim kurmak, daha tatmin edici bir Cinsel İlişkiye yol açacaktır. Ve her karşılaşmanın ne kadar süreceğini kontrol etmekten daha çok işinize yarayacaktır.

Zamanlayıcıyı atla ve onun yerine bunu yap

Umarım zamana dikkat etmenin havayı bozmanın bir yolu olduğunu anlamışsınızdır. Bunun yerine, cinsel ihtiyaçlarınız ve arzularınız hakkında daha fazla bilgi edinmeyi tercih edin.

Cooper, "Çiftler veya bekarlar için en önemli tavsiyem, kelime dağarcığından 'gerekir' terimini çıkarmak ve bir deneyimden önce, sırasında ve sonrasında nasıl hissetmek istediklerini açıklamaya başlamaktır" diyor. "Örneğin, 'O kadar arzulanmış ve takip edilmiş hissetmek istiyorum ki, bir sonraki yakınlaşma tarihimizden önceki üç gün boyunca acele etmeyin ve beni yavaşça baştan çıkarmaya hazır olun.'"

Cinsel tatmin, süreden çok daha fazlasıdır. Mevcut olmaya ve karşılaşmanın ve onunla birlikte gelen tüm uyarılma ve hislerin tadını çıkarmaya daha fazla odaklanın.

Ardından, muhtemelen yaptığınız bu Cinsel İlişki hatalarını kontrol edin.

Kaynak: The Health

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bir Erkeği Çıldırtacak 3 Baştan Çıkarıcı Afrodizyak

Hindistan, Güney Amerika ve Afrika gibi egzotik yerlerden gelen seksi bitkiler hakkında konuşmak için ufkumuzu genişletelim.

Bu şifalı otları bulmak daha zor olabilir, (tuhaf tatlar nedeniyle) almak daha zor olabilir ve sonuçların ortaya çıkmasından önce çoğunun bir ay veya daha fazla süreyle günlük olarak alınması gerektiğinden, kullanımı daha zor olabilir.

Bitkisel tentürler genellikle kapsüllere tercih edilirken, tentürler daha güvenli ve daha etkili olduğundan, bu seksi bitkilerden bazıları sadece kapsüllerde bulunur.

İşte bir erkeği çılgına çevireceği kesin olan 3 baştan çıkarıcı afrodizyak:

1. Guarana

Guarana, Brezilya'da en sevilen afrodizyak ve etki arttırıcıdır. Soyulmuş, kurutulmuş, kavrulmuş ve toz haline getirilmiş tohumlar kullanılan kısımdır, bu nedenle hemen hemen her zaman kapsüllerde alınır. Hem erkeklerde hem de kadınlarda arzuları arttırmakla kalmaz, aynı zamanda sinir sistemini de güçlendirir ve sürekli sağlıklı olmak ve kronik hastalıklardan kurtulmak için güçlü bir yardımcı olarak kabul edilir.

Eğlence başlamadan hemen önce alınan bir fincan damiana yaprağı infüzyonu veya tam bir çay kaşığı tentür, onun ilgisini ve kalıcılığını artıracaktır.

Alkolün satıldığı her yerde bulunan Damiana likörü, yalnızca küçük bir içeceğe bağlı kalırsanız aynı şeyi yapacaktır. İnfüzyonu yapmak için, bir litre kaynar suyu bir ons kurutulmuş yaprağın üzerine dökün ve üzerini örterek 4-10 saat demleyin.

2. Potency Wood (Muira Puama)

Muira Puama olarak da bilinen potens ağacı, hayat çok fazla göründüğünde ecstasy bulmamıza yardımcı olan bir Güney Amerika bitkisidir. Potens odunu, çok bitkin, çok yorgun, çok bitkin ve kendileriyle bile sevgili olamayacak kadar zayıf olanlar içindir. Günde iki kez 1-2 bardak çay veya 1-2 damla tentür kullananların yüzde 50-70'i libidoda artış, uyarılma ve ereksiyonda uyarım ve zevkte iyileşme bildirdi.

Dikkat: Kan basıncını düşürebilir.

3. Yohimbe kabuğu (Yohimbe bark)

Tropikal bir batı Afrika bitkisinden elde edilen Yohimbe kabuğu, eski (er) aşıkların bir arkadaşıdır. Tentür veya kapsüllerin kullanımı, penis ve klitoris dahil olmak üzere tüm erektil dokulara kan akışını iyileştirecek), arzuyu artıracak ve düz kas gevşemesini artırarak orgazmı artıracaktır. Kanda bulunan ve ereksiyon ve ısı için gerekli olan ve yaşla birlikte azalan norepinefrin miktarını artırır.

Yohimbe özellikle diyabet veya kalp hastalığı olanlar için faydalıdır. Yohimbe hidroklorür, FDA onaylı tek iktidarsızlık önleyici bitkisel ilaçtır. Etkileri arasında artan dayanıklılık, artan duyum ve daha fazla cinsel istek bulunur. Yohimbe tentürünün tutarlı kullanımı, iktidarsız erkeklerin yüzde 81'inin ereksiyon sağlamasına yardımcı olur.

Dikkat: Yohimbe kan basıncını düşürebilir veya böbrek sorunlarına neden olabilir. Kısa süreli bir MAO inhibitörüdür; peynir, çikolata, kuruyemiş, bira, kırmızı şarap, kırmızı üzüm suyu veya yıllanmış et gibi yüksek tiraminli yiyeceklerle birleştirmeyin; ne de tirozin veya fenilalanin takviyeleri ile. Antidepresanlar, yatıştırıcılar, antihistaminikler, kafein veya amfetaminlerle aynı anda kullanmayın. Sinir sistemini ajite ediyor olabilir.

Kaynak: YourTango

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.