Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En Son Kadın Erkek İlişkileri Hakkında Haberler

Admin

Önerilen İletiler

• Cevaplar 76
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

• Admin

Dünyanın en zengin çiftleri

AA16uDip.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

1 numara. Salma Hayek ve François Pinault

- Net değer: 7,1 milyar dolar

Meksika doğumlu aktör Salma Hayek, 1991'de Los Angeles'a taşındı ve o zamandan beri birçok filmde rol aldı. Hayek ayrıca 1999 yılında Ventanarosa adlı kendi yapım şirketini kurdu. Lüks moda grubu Kering'i kuran ve Fransız şarap imalathanesi Chateau Latour'un sahibi multi milyarder bir girişimci olan Hayek ve Francois Pinault, 2009'dan beri evliler.

AA16uwq5.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

2 numara. Steven Spielberg ve Kate Capshaw

- Net değer: 3,5 milyar dolar

Tüm zamanların en ikonik film yapımcılarından biri olan Stephen Spielberg, aktör Kate Capshaw ile 1984 yılında, 1984 yapımı "Indiana Jones and the Temple of Doom" filmindeki rolü için seçmelere katılırken tanıştı. Çift, kariyerleri boyunca önemli başarılar elde etti ve Napoli, Florida ve Pacific Palisades, California gibi çeşitli yerlerde mülklere sahip.

AA16uKMn.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

3 numara. Oprah Winfrey ve Stedman Graham

- Net değer: 3,4 milyar dolar

Oprah Winfrey ve Stedman Graham birbirleriyle ilk kez 1986'da Chicago'da bir yardım etkinliğinde tanıştılar. İkonik "Oprah Winfrey Show"un televizyonda çıkış yaptığı ve birkaç yıl boyunca ulusal çapta yayınlanarak onu çok uzaklara kadar multi-milyoner statüsüne fırlatan aynı yıldı. Mississippi kırsalındaki çocukluk yıllarındaki mali mücadeleden. Graham tek başına bir konuşmacı, birkaç kendi kendine yardım kitabının yazarı ve bir iş adamı olarak 10 milyon dolar değerinde.

AA16uB5z.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

#4. Beyonce Knowles ve Jay-Z

- Net değer: 1,8 milyar dolar

The Carters olarak da bilinen Beyoncé Knowles-Carter ve Jay-Z, müzik, emlak ve marka cirolarını kapsayan bir iş portföyünü birlikte büyüterek kendileri için oldukça iyi iş çıkardılar. Beyoncé'nin tek başına net değeri, müziği, filmleri, yatırımları ve diğer ticari girişimleri aracılığıyla 500 milyon dolar. Jay-Z, kendi net serveti olan 1 milyar doları biriktirdi ve bu, onu bu değerde bir mali duruma ulaşan birkaç sanatçıdan biri yaptı.

AA16ukls.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

# 5. Holly Valance ve Nick Candy

- Net değer: 1,12 milyar dolar

Emekli aktör ve model Holly Valance ve lüks emlak geliştiricisi Nick Candy'nin ilişkisi, 2012'de Elton John gibi konukların Katy Perry'nin performansıyla katıldığı lüks Beverly Hills düğünleriyle başından beri zenginlik sızdırıyordu. Nick Candy, kardeşi Christian Candy ile birlikte dünyanın her yerinde çok sayıda yüksek binanın sahibidir. Valance, "CSI: NY", "CSI: Miami" ve "Prison Break" gibi TV programlarında yer alarak kendi servetini yarattı.

AA16umns.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

#6. Ivanka Trump ve Jared Kushner

- Net değer: 800 milyon dolar

Hem Ivanka Trump hem de Jared Kushner, etkili New York City emlak ailelerinden geliyor. Eski Başkan Donald Trump'ın kızı olarak bilinen Ivanka Trump'ın tahmini net değeri 300 milyon dolar. Ivanka, Macy's, Bloomingdale's ve Nordstrom aracılığıyla sattığı bir el çantası ve ayakkabı serisini içeren çeşitli ticari girişimlerde yer aldı. Kushner, kurucu ortağı olduğu emlak şirketi Cadre'de multimilyon dolarlık bir hisseye sahip.

AA16uhJD.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

#7. Tom Brady ve Gisele Bündchen

- Net değer: 650 milyon dolar

Şubat 2022'de Tom Brady, Ulusal Futbol Ligi'nin tüm zamanların en çok kazanan ikinci NFL sporcusu oldu. Yalnızca Brady, NFL maaşı ile 22 yıllık kariyeri boyunca aldığı destekler arasında 430 milyon dolar değerinde. Ralph Lauren, Valentino ve Versace gibi markaların kampanyalarında modellik yapan Gisele Bundchen, dünyanın en çok kazanan modellerinden biridir.

AA16utCP.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

# 8. George Clooney ve Amal Clooney

- Net değer: 570 milyon dolar

Bu güçlü çift, çeşitli ticari girişimler ve yüksek profilli projeler aracılığıyla ün ve servet biriktirmeyi başardı. George Clooney birçok filmde rol aldı ve yönetti. İngiliz-Lübnanlı karısı Amal Clooney tek başına 50 milyon dolar değerinde ve uluslararası hukuk ve insan hakları konusunda uzman. Müşterilerinden bazıları arasında Nadia Murad gibi Nobel Barış Ödülü sahibi kişiler ve cinsel şiddetten sağ kurtulan kadınlar yer alıyor.

AA16uFMU.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

# 9. Elton John ve David Furnish

- Net değer: 550 milyon dolar

Müzik ikonu Elton John ve eski bir reklamcılık yöneticisinden sonra film yapımcısı olan David Furnish, 1993'te John'un evinde bir akşam yemeğinde tanıştılar. O zamandan beri bir çift oldular ve yıllar içinde John milyonlarca albüm sattı. Furnish, servetini reklam ajansında yaptığı çalışmalardan ve yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği filmlerden kazandı.

AA16uNmb.img?w=800&h=415&q=60&m=2&f=jpg

# 10. David Beckham ve Victoria Beckham

- Net değer: 450 milyon dolar

Victoria ve David Beckham, 1997'de bir hayır kurumu futbol maçında ilk kez yüz yüze görüştükten sonra 1999'da dünyaevine girdi. 90'ların popüler İngiliz pop grubu The Spice Girls'ten Posh Spice olarak ün kazanan Victoria Beckham, zengin bir şekilde büyüdü. Ailesinin karlı bir elektronik toptan satış işi vardı, ancak Victoria Beckham kendi ticari girişimleri yoluyla servet kazanmaya devam edecekti.

2008'de Victoria Beckham kendi moda markasını kurdu, bir kitap yazdı ve artık emekli bir futbolcu olan ama yine de yılda 50 milyon dolar kazanan kocasıyla bir parfüm serisi çıkardı.

Kaynak: Stacker

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Erkek Arkadaşım Neden Diğer Kızlara Bakıyor? - İşte Nedeni!

Erkek arkadaşının seninleyken diğer kızları kontrol ettiğini hiç fark ettin mi? Eğer öyleyse, nasıl hissettin? Kıskanç, biraz güvensiz ya da belki çok kızgın hissettirdi mi?

Öyle olsaydı, seni suçlamazdım. Ama bu gerçekten özel bir şey değil. Bütün erkekler - ve HEPSİNİ demek istiyorum - bazen diğer kadınlara bakar. Ellerinde değil. Sen etraftayken bile gözleri güzel kadınlara çevrilir.

"Erkek arkadaşım neden diğer kızlara bakıyor?" Eminim bu soruyu kendinize defalarca sormuşsunuzdur. Belki de onu çekici bulduğu içindir. Fiziksel çekim veya belirli bir kimyasal reaksiyon nedeniyle de olabilir. Ya da belki de daha önce bekarken miras aldığı kötü bir alışkanlıktır.

Ama endişelenme, otomatik olarak artık senden hoşlanmadığı anlamına gelmez!

İşte erkek arkadaşınızın diğer kızlara bakmasının başlıca nedenleri:

AA14zZWf.img?w=625&h=417&m=6&x=347&y=109

Fiziksel olarak ona ilgi duyuyor

Bakmasının birçok nedeninden biri de çekici olmasıdır. Bu tür bir cinsel çekim çoğunlukla erkekler için istemsizdir. Bu, çekici olması, diğer kıza duygusal olarak bağlı olduğu anlamına gelmediği anlamına gelir.

Gerçek şu ki, tamamen fiziksel düzeyde garip ve rastgele kadınlar tarafından tahrik ediliyorlar. Bu çekimde duygusal bir bağlantı veya uyumluluk yoktur. Erkekler kendilerini tamamen bir kadına adayabilir ve yine de fiziksel düzeyde diğer rastgele kızlara ilgi duyabilir. Sadece yardım edemezler.

Kimyasal Bir Reaksiyon

Erkekler ne zaman güzel ya da çekici bir kadın görse, beyinleri nörotransmiterler olan dopamin ve serotonini serbest bırakır ve bu da onlara istemsiz bir zevk dalgası verir. Bu hormonlar mutlu bir ruh halini ve olumlu duyguları teşvik eder. Bu, tepkisinin tamamen kontrolünden çıktığını gösteriyor. Bu durumda, erkek arkadaşının da sana baktığından eminim.

Onunla Tamamen Akademik Bir Şekilde İlgileniyor

Çıkarken masanızın yanından geçen rastgele bir kıza bakarsa, onunla ilgilendiğini gösterir, ancak yalnızca akademik anlamda. Bu diğer kadınla çıkmak için herhangi bir aciliyet hissetmiyor. Bir yanının onu istediği veya onunla birlikte olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ettiği (fiziksel olarak) doğru olsa da, onun bu konudaki düşünceleri masum ve zararsızdır.

Muhtemelen kulağa tamamen çelişkili geldiğimi düşünüyorsun. İlgilendiği doğrudur. Sizin takılmadığınız ve onun bekar ve bağlı olmadığı alternatif bir gerçeklikte, onu kesinlikle bir cinsel partner olarak görürdü. Esasen Channing Tatum ve Chris Hemsworth için hissettiğinle aynı.

Görünüm ne anlama gelmez

Erkek arkadaşınızın neden diğer kızlara baktığını ve bunun ne anlama geldiğini açıkladığımıza göre, diğer kızlara bakmasının ne anlama geldiğine de değinelim.

Muhtemelen şimdiden aşağıdaki olumsuz düşünceleri önceden düşünüyorsunuz:

Onun senden daha güzel olduğunu düşünmesi.
Artık seni çekici bulmadığını.
Senden ve ilişkinden çok mutsuz olduğunu.
İlişkinizden memnun olmadığını.
Onun için yeterince çekici ya da seksi değilsin.
Seni aldatacağını.
Ya da ilişkinin ölüme mahkum olduğunu.
Doğal drama eğilimimizi ve güvensizliklerimizi ve paranoyamızı bir kenara bırakırsak, görünüşünün tüm bunları kastetmediğini çok net bir şekilde görebilmemiz gerekir.

Baktı tabi. Bunun için gözleri var. Senin bir tabloya ya da heykele hayran olduğun gibi, onun güzelliğine de hayrandı. Sana olan sevgisini azaltmaz. Aslında bunun seninle hiçbir ilgisi yok.

Sorun Olduğunda

Erkek arkadaşın diğer kızlara uzun uzun baktığında

Sadece senin için incitici, utanç verici ve saldırgan değil, aynı zamanda baktığı kız için de saldırgan. Aslında, gözlerini ondan ayırmazsa, gücenebilir ve cinsel taciz ağlayabilir. Bu seni nereye bırakacak?

Erkek arkadaşın kadına uygunsuz bir şey söylediğinde
Doğrudan veya dolaylı olarak da bir sorun olarak kabul edilebilir. Bunu bir iltifat olarak kastetmiş olsa bile, cinsel açıdan uygunsuz herhangi bir yorum veya şaka da taciz olarak yorumlanabilir. Bu sadece saygısızlık değil, aynı zamanda saldırganlıktır.

Erkek arkadaşın diğer kıza dokunduğunda veya onunla flört ettiğinde

Bu, kendinizi daha yeni ve daha parlak bir versiyon için atılan eski bir oyuncak gibi hissetmenize neden olur. Aynı zamanda bir sorundur. Bu, ilişkinizde kendinizi güvende, güvende ve sevilmiş hissetmenizi sağlayacak kadar size saygı duymadığı veya sevmediği anlamına gelir. Seni yüzüne karşı aldatıyor. Bu bir sorun değilse, ne olduğunu bilmiyorum.

Onun Gezinen Gözünü Nasıl Daha Önce Fark Etmemişim?

Çift hala balayı aşamasındaysa, bir erkeğin meraklı bakışları aslında sorun değildir. Yaklaşık bir yıl sonra, sihir biraz etkisini yitirdiğinde, bu davranışı göreceksiniz.

Ancak bu, size olan tutkusunun azalmaya başladığı ve başka birini bulmak veya başka seçenekler keşfetmek istediği anlamına gelmez. Açık konuşalım - sana olan ilgisini kaybetmedi.

Bir ilişkinin ilk aşamalarında, kelimenin tam anlamıyla aşkta "kafayı sıyırırsınız" ya da daha doğrusu, beynimizin hazırladığı güçlü ve sarhoş edici kimyasal kokteylle sarhoş olursunuz. Bu doğal vızıltı, diğer kadınların tüm düşüncelerini zihinlerinden uzaklaştırır. Bu, erkeğinizin gözlerinin başka yöne kayma eğilimini azaltır veya ortadan kaldırır.

Başka bir şey de, ilişkilerimizin başlangıcında ortaklarımızı çok fazla idealize etme eğiliminde olmamızdır. Bu, muhtemelen başka türlü kaymasına izin vermek istemeyeceğiniz tüm davranışlarını kaydırmaya izin vermeyi içerir. Onun daha sinir bozucu alışkanlıklarını ve özelliklerini bile görmezden geliyorsunuz.

Ancak birkaç yıl sonra balayı aşaması sona erer. Beynimiz vites değiştirir ve bu, ortaklarımıza nasıl tepki verdiğimizi etkiler. Aynı zamanda birlikteyken nasıl hissettiğimizi ve hareket ettiğimizi de değiştirir.

Adamınız muhtemelen bir kez daha avcı olmaya geri dönecek. Gözleri, yoluna çıkan her çekici kadına tekrar çekilecek. Öte yandan, şimdiye kadar mutlu bir şekilde cahil olmana rağmen, onunla ilgili bu şeyleri sırayla fark edeceksin.

Sıklıkla Diğer Kızlara Bakan Bir Erkek Arkadaşla Nasıl Başa Çıkılır?

Hiçbir şey varsaymamaya çalış

Bulunacak hiçbir şey yokken eylemlerine anlam yüklemeyin. Peki ya başka bir kadına bakarsa? O güzeldi. Sen bile onun mükemmelliğine baktın. O yüzden seni sevdiğini ve seninle ilgilendiğini unutma. Ne de olsa sahip olabileceği herkes arasından seni seçti.

Gerçekçi ol

Dünyada bir sürü güzel kadın olduğu gerçeğini kabul edin. Bu gerçek seni çirkin yapmaz. Sen kendince güzelsin - sadece dünyada onun çekici bulacağı tek kız sen değilsin. Sorun yok. Bu gerçekçi.

Duygularını ona ilet

Ona nasıl hissettiğini söyle. Sadece onu suçlamadığınızdan veya herhangi bir şeyle suçlamadığınızdan emin olun. Ona sadece nasıl hissettiğini söylüyorsun. Diğer kadınlara bakışları seni rahatsız ediyorsa, ona söyle.

Sınırları belirle

Erkek arkadaşın seni seviyorsa, muhtemelen sınırlar konusunda hemfikir olacaktır. Sadece toksik yerine sağlıklı tuttuğunuzdan emin olun. Belki de listenize, kadın ne kadar yakışıklı olursa olsun, pervasızca bakmaması gerektiğini de ekleyebilirsiniz.

SSS

Erkek Arkadaşım Neden İnternetteki Diğer Kadınlara Bakıyor?

Erkeklerin yaptığı şey bu. Bu davranış tıpkı kadınlarda olduğu gibi tamamen normaldir. Bütün insanlar güzelliğe ilgi duyar. İnternetteki diğer kadınlar onun için çekici ve güzelse, muhtemelen onları görmek isteyecektir.

Erkek Arkadaşınızın Instagram'da Diğer Kadınlara Bakması Normal mi?

Evet, bu tamamen normal bir davranış. Ancak, başkaları için normal olan sizin için normal veya kabul edilebilir olmayabilir. Bu yüzden seni rahatsız ediyorsa, bu konuda bir şeyler yapmalısın. Sert bir şey değil. Belki erkek arkadaşına bunu sormayı deneyebilirsin ya da ona nasıl hissettiğini tehdit etmeden anlatabilirsin.

Erkek Arkadaşım Önümdeki Diğer Kadınlara Bakıyor

Eğer gerçekten sadece bakıyorsa, bunda yanlış bir şey yok. Erkekler bu tür davranışlara engel olamazlar. Saygısızlık yapmıyor. O sadece diğer kızın fiziksel güzelliğinden etkileniyor. Ancak, bariz bir şekilde bakmaya veya alay etmeye başlarsa, bu farklı bir hikaye.

Kaynak: Womenio

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bekar Olmanın 5 Beklenmedik Faydası

AA16KJB8.img?w=768&h=1152&m=6

Belki de evleneceğini düşündüğün adamdan yeni ayrıldın. Ya da bir süredir bekarsınız ve yakın zamanda bir aile etkinliğine katıldınız ve meraklı teyzeleriniz eve ne zaman birini getireceğinizi sormaktan geri kalmıyor.

Her iki durumda da, eşleşmenin bir yaşam başarısı olarak gösterildiği bir dünyada bekar olmak oldukça zor olabilir. Insta'da kimse bu konuda paylaşım yapmasa bile, bekar olmanın birçok faydası var. İşte bunlardan bazılarına bir göz atın.

Tasarruf Edeceksin

Bu zorlu ekonomide, bekar olmak için daha iyi bir sebep olabilir mi? Vasha'ya yapılan tüm bu yolculuklar, hafta sonları gizlice AirBnB'lere gitmek ve hatta kapalı mekanda randevu geceleri, tüm bunlar paraya mal oluyor. Evde sadece bir kişi varken tuvalet kağıdı bile daha ucuza geliyor.

Biriktirdiğiniz parayla yatırım yaparak bu işi sizin için yapabilirsiniz. Şimdi o hisseleri ve bonoları almanın, o arsayı alıp o işe başlamanın tam zamanı, böylece bae geldiğinde, tarihlerin için ücret istemeyeceksin.

Diğer İlişkilere Yatırım Yapın

Danışmanlık yaparak zaman kaybetmemeniz gereken tek kişinin aşık bir kadın olduğunu söylüyorlar. Bu, özellikle bir ilişkinin ilk aşamalarında geçerlidir. Bir kadın kendisini dizlerinin üzerinde güçsüz hissettiren bir adamla tanışacak ve arkadaşlarını haftalarca görmeyecektir.

Bekar hayat, arkadaşlıklarınızı ve aile üyelerinizle ilişkilerinizi geliştirmek için bir fırsattır. Unutmayın, yürümeyen bir ilişkiye girerseniz. Bunlar omuzlarında ağlayacağın insanlar. Onlara yeterince zaman ve duygu ayırdığınızdan emin olun.

Özgürlüğün Tadını Çıkarın

Bekar olmak, tüm kişisel alanınızın size ait olduğu anlamına gelir. Yatağınızı, banyonuzu veya TV kumandasını paylaşmak zorunda değilsiniz. Bu, istediğiniz yemeği sipariş edebileceğiniz, en sevdiğiniz televizyon programının ortasında kimsenin sizinle konuşmaya çalışmayacağı ve bir etkinliğe gittiğinizde, istediğiniz zaman eve gidebileceğiniz anlamına gelir.

İlk bakışta bunlar küçük sorunlar gibi görünebilir, ancak bir ilişkiye girdiğinizde, kişisel alanınızda başka birinin sürekli varlığının bazen sizi rahatsız edeceğini fark edersiniz. Hâlâ fırsatınız varken, krallığınızdaki bu küçük anların kıymetini bilin.

Kendi Üzerinde Çalışma Zamanı

Hiçbir ilişki asla zaman veya duygu kaybı değildir. Sarılmayı sevmediğiniz kadar basit bir şey olsa bile her biri size bir şeyler öğretecek. Bekar olmakla aynı şey. Kendinle geçireceğin o zaman ve sadece kendin sayılmalı.

Kendiniz hakkında, sizi neyin yalnızlaştırdığı ve nasıl sevilmek istediğiniz hakkında bir şeyler öğrenmeye dikkat edin.

Bu zamanı saygınız üzerinde çalışmak için kullanabilirsiniz. Bu bir bonus olacak.

İstediğiniz Her Şeyi Yapabilirsiniz

Bir ilişki içindeyken, yapmak isteyebileceğiniz her şeyi yapmak zordur çünkü partnerinizi düşünmeniz gerekir. Ortak olacağınız şeyler var ve olmayacağınız şeyler var. Ortak noktalarınız olmayan ve her zaman yapılacaklar listenizde olan şeyler için, onları bir ilişki içindeyken yapamayacaksınız çünkü onları düşünmeniz gerekiyor. Ama bekarken, seni durduracak veya dikkate alacak kimse olmadığı için her şeyi yapabilirsin.

Kaynak: YAZA Kenya

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • Admin

Flört uygulamalarında erkeklerle sohbet ederek ayda 10.000 dolar kazanan kadın. Bazı tuhaf istekleri var ama çoğu erkek birinin umursadığını hissetmek istiyor.

AA1bVo1V.img?w=768&h=576&m=6&x=374&y=137

Nicole Miranda, flört uygulamaları Meete ve ToChat'te erkeklerle konuşarak günde 400 dolar kazandı.

Eskiden tüm zamanını uygulamalarda geçirirdi, ancak şimdi onları tavsiyeler için TikTok'ta pazarlıyor.

TikTok'ları viral hale getirmenin anahtarının trendleri kullanmak ve günde 20'ye kadar gönderi yapmak olduğunu söyledi.

Bipolar bozukluğum var, bu yüzden normal işlerde her zaman mücadele ettim. Pandemiden önce Verizon'da pazarlamacı olarak çalışıyordum ve maaş çeki için yaşıyordum. Pandemi olduğunda, kendimi çok tükenmiş hissettiğim için bir yıl ara verdim.

İşsizlik azalmaya başladığında gerçekten geri dönmek istemedim. Müşteriler acımasızdır. Her gün kızgın insanlarla uğraşıyorsun ve bunun nedeni genellikle yanlış yaptığın herhangi bir şey değil.

Bir gün TikTok'ta geziniyordum ki bir kızın, erkeklerin sizinle konuşmak için para ödediği bir uygulamadan bahsettiği bir videoya rastladım. Kulağa ilginç geldi, ben de Meete'i indirip kullanmaya başladım.

Uygulamayı ilk indirdiğimde, kelimenin tam anlamıyla 7/24 üzerindeydim. Yalnız ve depresiftim, bu yüzden bütün günümü para kazanmaya çalışarak geçirirdim.

Şimdi hem Meete'i hem de aynı şirket tarafından ToChat adlı başka bir uygulamayı kullanarak erkeklerle etkileşim kurarak kazandığım ve uygulama başına günde 200 ABD dolarına varan para çekme puanları kazanıyorum. Her ay yaklaşık 10.000 dolar kazanıyorum.

Bu uygulamalar, Tinder veya Bumble kadar kolay kullanılamaz, bu yüzden nasıl çalıştıklarını öğrenmeniz gerekir.

İkisinin de temeli erkeklerle konuşmaktır. Uygulama aracılığıyla jeton satın almaları ve ardından bu jetonları sizinle konuşmak için harcamaları gerekir, bu da daha sonra para için bozdurabileceğiniz puanlara dönüşür. On puan 1 dolara eşittir.

Ayrıca selfie gibi içerikler göndererek daha fazla puan kazanabilirsiniz. Hangisi size uygunsa onu gönderebilirsiniz. Görüntü bulanık ve onu görmek için ödemeleri gereken jeton miktarını siz belirliyorsunuz.

Bu uygulamaların ayrıca tavsiye programları vardır. Promosyon kodunuzla daha fazla kişiyi kaydetmenizi teşvik etmek için uygulamada altı hafta boyunca özel bir promosyonla birlikte bir afiş yayınlayabilirler.

Ayrıca 399 puan gibi belirli bir "hediye" bedeli karşılığında resim ve video göndermek gibi özel hediyelerin reklamını da yapabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda performansınızı takip etmenize de izin veriyor ve ben her zaman ilk beş veya 10 içindeydim, bu da jeton bonusları almama yardımcı oldu.

Başladığımda, nasıl başarılı olunacağına dair internette çok fazla içerik yoktu.

Bir YouTube kanalı açtım ve bazı soruların cevaplarını içeren bazı eğitimler yayınladım. TikTok'ta da benzer içerikler paylaşmaya başladım.

TikTok'tan çok sayıda tavsiye almaya başladığımda, her zaman uygulamalarda olmaktan, haftada yaklaşık 10 ila 15 saatimi "kız arkadaş deneyimi" önerdiğim bir avuç erkekle konuşarak geçirmeye indirdim - yani her zaman olurdum. onlarla sohbet etmek için kullanılabilir.

Erkeklerin çoğu sadece birinin umursadığı gibi hissetmek istiyor

Birçoğu, diğer herhangi bir flört uygulamasında yaptıkları gibi, sizinle sadece havadan sudan sohbet ediyor. Sadece kendim olmanın ve şefkat göstermenin oldukça işe yaradığını düşünüyorum.

Bazı erkekler onlarla gerçek bir randevuya çıkmak isteyip istemediğinizi soracak, ama ben her zaman kibarca reddediyorum. Bunlar kadınlarla konuşmak için isteyerek para ödeyen erkekler, bu yüzden hiçbiriyle buluşmazdım çünkü eminim normal bir randevudan fazlasını bekliyorlardır.

Erkekler sinir bozucuysa veya sınırı aşmaya çalışırsa, onları hemen engellerim. Onları uyarmıyorum çünkü eğer yaparsam eninde sonunda çizgiyi tekrar zorlayacaklarını öğrendim.

Uygulamada kızlarla konuşmak ve buna üzülmek için para ödediklerini bilmediklerini iddia eden erkeklerim oldu.

Paralarını yabancı bir ülkedeki rastgele uygulama geliştiricilere vermekte sorun yok, ancak aynı paranın aslında konuştukları kızlara gittiğini öğrendikleri anda bu bir sorun haline geliyor.

Aldığım en tuhaf istek, uzaktan kumanda tutarken ayaklarımın resmini isteyen bir adamdan geldi. Ondan bir ton para kazandım. Her zaman konuşmak istedi ve her zaman parmak uçlarında durmak ve ayaklarımla rastgele nesnelere dokunmak da dahil olmak üzere daha tuhaf ayak içerikleri istedi.

Başka bir adam benden yere yemek tükürdüğüm ve ona yemesini söylediğim videoları göndermemi isterdi. Bana ödeme yapmasını talep ettiğimde de hoşuna gitti.

Uygulamaları tanıtan viral videolar size bonuslar kazandırır

Bonuslar 50.000 görüntüleme için 30$'dan başlar ve 2 milyondan fazla görüntüleme için 1.000$'a kadar çıkar. 50'den fazla TikTok viral oldu.

Viral olmak gerçekten çok kolay — yapabildiğiniz kadar çok içerik oluşturmanız ve günde 10 ila 20 kez gönderi paylaşmanız yeterli.

TikTok'tayken trend olan sesleri ararım ve sonra onları tarzıma göre değiştiririm. Hoşuma giden bir sesle karşılaştığım anda, hemen orada bir video oluşturuyorum. Videolarımın çoğu sadece benim ve yüzümde metin var.

Hashtag'lerin trendleri kullanmak ve çok fazla içerik yayınlamak kadar önemli olmadığını gördüm.

İnsanlar bana ne yaptığımı sorduğunda, bağlı kuruluş pazarlaması derim.

Yaklaşık bir yıl önce pivot yaptım, bu yüzden uygulamayı artık erkeklerle konuşmak için kullanmıyorum. Uygulamaları gerçekten iyi bir şekilde nasıl pazarlayacağımı öğrendiğimde, çok fazla iş ve zihinsel olarak yorucu olduğu için adamları para için koşturmayı bıraktım. Yönlendirmelerden o kadar çok yararlanıyordum ki ikisini birden yapmam gerekmiyordu.

Birisi kaydolup promosyon kodumu kullandığında, birkaç sent kazanıyorum ve yönlendirdiğiniz her 100 kişi için biraz artıyor. Bağlantılarım genellikle ayda 200.000 ila 300.000 tıklama alıyor ve bunu Linktree'de ölçüyorum. Bu tıklamalardan ayda yaklaşık 5.000 yönlendirme alıyorum.

Uygulamada hala erkeklerle konuşarak ayda binlerce kazanan çok sayıda kız var, ama benim için bu, bağlı kuruluş pazarlama kariyerine dönüştü. Akıl hastalığıyla mücadele eden insanlara, dokuzdan beşe çalışmaktan başka para kazanmanın başka yolları olduğunu bildirmek için bir savunucu olmak istiyorum.

Kaynak: Business Insider

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bir Erkekle Kötü Bir Gece Yaşadı ve Adam Gittiğinde Tüm Nevresimlerini Hemen Kuru Temizlemeciye Götürdü

Çıkma söz konusu olduğunda bir kitabı kapağına göre yargılamamak gerektiğini duymuşsunuzdur, ancak bir kişinin davranışını yalnızca bir randevudan sonra yargılamak için çok hızlı olmamanız gerektiğini hatırlatalım.

TikTok yaratıcısı Katie (@kayteehugs), başlangıçta birlikte vakit geçirmekten keyif aldığı bir erkekle ikinci bir randevu peşinde koşmaya karar verdiğinde başına gelen en kötü flört uygulaması hikayelerinden birini paylaşıyor.

Harika bir ilk buluşma deneyiminden sonra Katie, ertesi gece adamı akşam yemeği için evine davet etmeye karar verdi. Ancak bu ilişkiyle ilgili heyecanı ve umudu çok çabuk silinecekti.

Evine vardığında Katie, önceki gün giydiği kıyafetlerin aynısını giydiğini fark etti. Adam bundan bahsettikten sonra, çok sarhoş olduğu için geceyi amcasının evinde geçirmek zorunda kaldığını ve ertesi sabah işe gidip doğruca Katie'nin evine gittiğini anlatır.

Onu tekrar sorguladı, bunun duş almadığı anlamına gelip gelmediğini sordu ve o da almadığını söyledi. Katie'nin bakış açısına göre kırmızı bayrak bir numara!

Onlara akşam yemeği yapar ve yemek yerken, yemeğin her yerine düştüğünü fark eder. Bu konuda ona bir yorum yapar ve özür diledikten sonra yerden yemeği alır ve ağzına koyar. Bu, kelimenin tam anlamıyla Katie'yi çileden çıkardı.

Sahip olduğu bir insansız hava aracını bir araya getirmeye başlar ve Katie'ye yiyebileceği herhangi bir atıştırmalık olup olmadığını sorar. Katie, sebzelerden başka bir şeyi olmadığını söyledi.

Daha sonra arabasında bir torba fındık olduğunu hatırlar ve onları almak için dışarı çıkar. Geri gelir, bir şeyler atıştırmaya başlar ve yine Katie'nin zeminini alt üst etmeye başlar.

Katie, "'Onları yerimin her yerine düşürüyorsun' dedim. Aldı ve 'Aaa, bu büyüktü!' dedi ve ağzına attı," diye anımsıyor Katie.

Daha geç olmaya başladığında Katie, evinde şimdiden 3 bira içtiği için randevusuna geceyi burada geçirmesini teklif eder. Katie'ye duş alıp alamayacağını sorar, Katie bunun başlangıçta muhtemelen iyi bir şey olduğunu düşündü, ama bunu uzun süre düşünmeyecekti.

"Banyoya gidiyor ve kapısı ardına kadar açıkken duş alıyor. Duştan çıkar. Tamamen giysisiz olarak kapı eşiğinde kurulanıyor. Bu yüzden göz teması kurmak gibi elimden gelen her şeyi yapıyorum," diyor Katie.

Bu noktada gece yarısını geçmiştir ve Katie ona işe gitmek için gerçekten erken kalktığı için yatması gerektiğini söyler. Ona bir film izleyip izleyemeyeceğini sorar ve buna izin verir. Kabul etmediği şey, onun bir sonraki isteğiydi.

"Sonra 'Hey, tırnak makasın var mı?' diye sordu, ben de 'Üzgünüm, ne?' dedim ve o, 'Tırnak makası' dedi, 'Bazı batıklarım çok kötü' dedi. 'Hayır' gibiydim. Hayır, bilmiyorum. Hayır' diyor Katie.

Katie daha sonra bulabildiği en büyük kıyafetleri giyerek yatağa girer. Ve anında uykuya dalarken, bütün gece boyunca savurup dönüyor.

İşe hazırlanmak için sabah 4 civarında kalkar. Sabah 6:15'te adamı uyandırır ve dışarı çıkmadan önce gitmesi gerektiğini söyler.

“Böylece tekrar banyoma giriyor... kapı açıkken... Benim banyoma. Tek yatak odalı bir dairede, kapısı açık. Birbirimizi 48 saat tanıdıktan 15 yıllık evliliğe gittik," diyor Katie.

Sonunda ayrılır ve ayrılır ayrılmaz, en kısa sürede temizlikçiye götürmek için yatağındaki tüm yatak takımlarını alır. Ne yazık ki bu, Katie'nin bu adamdan duyacağı son şey olmayacaktı.

Bu ikinci buluşmalarından sonra hala ona mesaj atıyor ve onu arıyordu. Arada bir cevap verirdi ama çoğunlukla onu görmezden gelirdi. Bir sabah, ondan gelen 13 cevapsız aramayla uyandı.

Bir hafta kadar bu adamdan hiçbir şey duymadıktan sonra, ondan kasabada olduğunu söyleyen bir mesaj alır ve takılmak ister.

“'O gecenin bir karmaşa olduğunu anlamalısın, değil mi? Sanki bu korkunçtu.' Ve o, 'Neden? Kaba mıydım? Sesli miydim? Bir salak gibi yedim mi? 'Kardeşim, yukarıdakilerin hepsi! Yukarıdakilerin hepsi!' Katie tekrar anlatıyor.

"Az önce, 'Sanırım hayatın ayrı sayfalarındayız ve ben pek ilgilenmiyorum' dedim."

Bu hikaye, iyi bir randevu olsa bile, bir randevudan sonra birini gerçekten tanımadığınızı gösteriyor. Katie'nin yerinde olsaydın nasıl tepki verirdin?

Kaynak: ChipChick

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.