Zıplanacak içerik
 • Üye Ol

media

Φ Üyeler
 • İçerik Sayısı

  24
 • Katılım

 • Son Ziyaret

İçerik İtibarınız

0 Nötr

media Hakkında

 • Rütbe
  Yeni Üye

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Yer
  Tayland
 • İlgi Alanları
  Information

En Son Profil Ziyaretçileri

838 profil görüntüsü
 1. Gayet güzel bir reklam. Zorbalığı ve Yanlış anlaşılan erkek tanımlamasını hedef alıyor. Erkekliğin bu olmadığını ve böyle tanımlanamayacağını gösteren bir reklam yapmış. Çok iyi de olmuş.
 2. media

  Ünlü LGBTQ Filmleri

  2016'daki psikolojik gerilim “The Handmaiden”, Japon bir mirasçı (Kim Min-hee) ve onun handmaiden (Kim Tae-ri) çevresinde, zengin bir genç kadını baştan çıkarmak ve onun mirasını çalmak için potansiyel bir tacizci tarafından işe alınan bir Koreli yankesici kadın-kadın etrafında toplanıyor . Güney Kore dramalarına aşık olan iki kadın çift melekler, Viktorya Dönemi'nin 2002 tarihli "Fingersmith" romanına dayanıyor. Eleştirmenler ve gişe rekorları kıran film, en iyi yabancı dil filmi için BAFTA ödülü de dahil olmak üzere ödüller kazandı.
 3. media

  Ünlü LGBTQ Filmleri

  2017 Fransız filmi "BPM", 90'lı yılların başında, HIV / AIDS savunucu grubu ACT UP'nin Paris bölümünün üyeleri etrafında, kendi kişisel sağlık mücadelelerinin yanı sıra aktivist olarak çalışmalarına odaklanıyor. Filmin merkezinde, Arnaud Valois'in, HIV-pozitif bir gazi olan Nahuel Pérez Biscayart'in Sean'ına aşık olan gruba yeni katılan HIV-negatif Nathan bulunuyor. 2017'de Cannes Film Festivali sırasında çekilen drama, uluslararası film eleştirmenleri ödülünü, Francois Chalais Ödülü'nü (yaşam onayı değerlerine adanmış filmleri onurlandırdı), Queer Palm'ı ve jüri büyük ödülü evlerine götürdü.
 4. media

  Ünlü LGBTQ Filmleri

  2010 yılında "The Kids Are All Right", Annette Bening ve Julianne Moore, iki genç çocuğunun (Mia Wasikowska ve Josh Hutcherson) kaba bir yamaya çarpmasıyla, bir obstetrisyen ve ev hanımı olan Los Angeles merkezli bir evli çift olarak rol aldı. Julianne'nin memnun olmayan Jules'la bir ilişki kuran bir organik restoranın bağsız sahibi olan sperm donörü (Mark Ruffalo) ile bağlantı kur. Lisa Cholodenko'nun yönettiği drama dört Akademi Ödülü adaylığı kazandı: En iyi resim, en iyi orijinal senaryo, Annette için en iyi başrol oyuncusu, aynı zamanda bir komedi ya da müzikalde en iyi kadın oyuncu için Altın Küre'yi ve Mark için en iyi oyuncuyu kazandı. (Ayrıca en iyi komedi veya müzikal film için Altın Küre kazandı.)
 5. media

  Ünlü LGBTQ Filmleri

  Timothée Chalamet, 80'li yılların başında, İtalya'nın kırsal kesimlerinde yaşayan bir genç olan Elio'yu, aynı adı taşıyan bir 2007 romanına dayanan 2017'nin "Call Me By Your Name" adlı filmiyle Oscar adaylığı kazandı. Yaşlanmaya başlayan romantik drama, Elio'nun ilk kez aşık olduğu cinsel uyanışını anlatıyor - Armie Hammer'ın Oliver'ı, yaz boyunca Elio'nun babası olan, son derece anlayışlı ve destekleyici bir arkeoloji profesörü olan yaz aylarında çalışan Amerikalı bir öğrenci. Film, en iyi uyarlanmış senaryo için Akademi Ödülünü aldı ve en iyi resim de dahil olmak üzere iki aday daha kazandı.
 6. media

  Ünlü LGBTQ Filmleri

  Aynı adı taşıyan bir grafik romanına dayanan 2013 Fransız filmi “Blue Warmest Color”, içe kapanık genç Adèle'nin (Adèle Exarchopoulos) cinsel uyanışıyla başlıyor ve eski sevgisiyle ilk aşkını dinlemeye devam ediyor -sevimli sanatçı, Emma (Léa Seydoux). Her ne kadar kadınlar, romanı bilmeyen Adèle'nin muhafazakâr ebeveynleri dışında, birkaç dış çatışma ile karşı karşıya kalsa da, 2013 Cannes Film Festivali sırasında Palme d'Or'u kazanan drama, iki kişi arasındaki sevgiye odaklanması nedeniyle güçlüdür. cinsiyet veya cinsel yönelim ne olursa olsun bu aşk nasıl değişir?
 7. media

  Ünlü LGBTQ Filmleri

  2010'un “Yeni Başlayanlar” da Christopher Plummer'ın septuagenar Hal, yetişkin oğlu Ewan McGregor Oliver'ı uzun süre karısının ölümünden kısa bir süre sonra çok daha genç bir adamla (Goran Višnjić) ilişki kurduğunu ve terminal kanseri olduğunu açıkladı. . Komedi dramı, iki erkek bağının derinleşmesini inceler, çünkü Hal, ölümüne yaklaşırken gerçek özü haline gelir. Christopher, yönetmen Mike Mills'ın 75 yaşında çıkan babasına dayanan filmdeki performansıyla Oscar kazandı.
 8. media

  Ünlü LGBTQ Filmleri

  Rachel'ın (Piper Perabo) ve çiçekçi Luce'nin (Lena Headey) ilk görüşte aşkı, 2005'in "Imagine Me & You. Her ne kadar film gişede ya da eleştirmenlerle bir izlenim bırakmasa da, onu lezbiyenler dışında bir başka klişe romantik komedisi olmakla suçladı, bu yüzden onu sevdik!
 9. media

  Ünlü LGBTQ Filmleri

  John Cameron Mitchell, 2001 rock müzikalinde "Hedwig ve Angry Inch" adlı filmde rol aldı ve aynı isimli 1998 oyununun film uyarlaması yaptı. "Bir kadın ya da erkekten daha fazlası" olan baştan aşağı transgender Doğu Alman rock yıldızı olarak performansıyla Altın Küre adaylığı kazandı. Film, gişede toplansa da, eleştirmenlerle iyi bir performans sergiledi ve queer kimliğinin karmaşıklığıyla ilgili yürekten tasvirleri ve cinsiyet ve cinsellik kavramının ikili olduğu fikrinden ötürü özverili bir kültü kazandı.
 10. media

  Ünlü LGBTQ Filmleri

  2018 genç rom-com "Aşk, Simon", bir banliyö lisesi olan Nick Robinson'dan çıkıp, aynı zamanda eşcinsel olan bir anonim arkadaşına da bir ezilme geliştirdi. John Hughes'un klasikleriyle karşılaştırmalar yapan fiske ile ilgili harika olan şey, başlık karakterinin arkadaşlarının ve ailesinin ne kadar sevgi dolu ve destekleyici olduğudur - dışarı çıktıktan sonra birkaç sınıf arkadaşının elinde zorbalıkla karşılaşsa bile - ve aşk arayışının cinsel yönelimine bakılmaksızın nasıl bağdaştırılacağıdır.
 11. media

  Ünlü LGBTQ Filmleri

  John Lithgow ve Alfred Molina, uzun zamandır çiftin, 2014'te "Love Is Strange" da neredeyse 40 yıl sonra düğüm atma kararlarının yankılarıyla uğraşan uzun bir çifti resmediyor. İki kişi, George'un işinden kovulduktan sonra yaşamak zorunda kalıyor - LGBTQ bireylerin yüz yüze geldiği bir risk - bir Katolik okulunda bir nikah öğretmeni olarak, New York'taki apartman dairesini almayı imkânsız hale getiriyorlar. evi ara. Ira Sachs'ın yönettiği dramanın en iyi özelliği, en iyi senaryo, John için en iyi erkek adayı ve Alfred için en iyi erkek erkeği de dahil olmak üzere Independent Spirit Ödülü'ne aday gösterildi.
 12. media

  Ünlü LGBTQ Filmleri

  2000 tane hicivli rom-com "Ama ben bir amigo" da, bir başka "camper" olan Clea DuVall's Graham 'a aşık olan lise amigo Megan (Natasha Lyonne)' in bakış açısına göre, dönüşüm terapisini de merkez alıyor. Program, onun baskısına değil, cinsel uyanmasına yol açar. Eleştirmenleri tam olarak etkilemeyen düşük bütçeli komedi, gişede bir izlenim bırakmasa da, yıllar içinde kült statüsüne kavuştu.
 13. media

  Ünlü LGBTQ Filmleri

  Lucas Hedges, ebeveynlerinin behestinde bir gey homojen terapisi dehşetine maruz kalan bir üniversite öğrencisi, 2018'de "Boy Erased" adlı dramada (Russell Crowe) ve uyumlu karısı (Nicole Kidman) yazar Garrard Conley'in ailesine çıktıktan sonra gerçek deneyimlerine dayanarak. Joel Edgerton'ın yönettiği biyografi, ilk gösterilmesinden bu yana ayda bir miktar ödül kazandı.
 14. media

  Ünlü LGBTQ Filmleri

  Transseksüel aktris Daniela Vega, ani ölümünün ardından eski erkek arkadaşının transfobik ailesiyle uğraşan bir şarkıcı-garson olan Marina'nın performansıyla övgüler yağdırdı. 2017'de "A Fantastic Woman", Şili'nin Akademi Ödülleri kapsamında en iyi yabancı dil kategorisine girdi. Sonuçta, yıkıcı ama güçlendirici bir drama Oscar'ı kazandı - Marina'nın gücünü aşırı sıkıntı karşısında tasvir etmesi nedeniyle dünya çapındaki hayranlarıyla birlikte.
 15. media

  Ünlü LGBTQ Filmleri

  2006 yılının aynı romanına dayanan 2018 tarihli "İtaatsizlik" adlı Rachel Weisz, Londra merkezli Ortodoks Yahudi topluluğunun (Hollywood tarafından nadiren tasvir edilen bir grubun) kara koyunu Ronit, geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalan Ronit rolünde. Babası - bir kadın arkadaşıyla bir anı yakaladıktan sonra onu sürgüne gönderen saygıdeğer bir rabbi olan Rachel McAdams 'Esti - yeniden bağlantı kurma şansı olmadan önce uzaklaşır. Eve döndüğünde, Ronit artık Alessandro Nivola'nın Dovid, Ronit'in diğer çocukluk arkadaşı ve geç rabbi son derece muhafazakar protégé ile evli olan Esti ile yeniden bağlar.
×

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.