Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Kayakçılar

fromuzb

Önerilen İletiler

Koca Türkiye forumunda kayak yapanlar yok mu.Üzücü bir şey.Denemediyseniz mutlaka deneyin sizde vazgeçemezsiniz.

koca Türkiye forumu lafı, şeye benzedi ama. Flash Tv'nin tartışma programında ki konukların "bakın 70 milyon bizi izliyor" demesi gibi. abartma sevgili dostum :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

koca Türkiye forumu lafı, şeye benzedi ama. Flash Tv'nin tartışma programında ki konukların "bakın 70 milyon bizi izliyor" demesi gibi. abartma sevgili dostum :)

Arkadaş ben forum için dedim koca diye.Abarttığım birşey de yok.Yüzmekten başka aktiviteler de var dünyada onu dedim sadece.Siz de lütfen yüzmeye tam gaz devam.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaş ben forum için dedim koca diye.Abarttığım birşey de yok.Yüzmekten başka aktiviteler de var dünyada onu dedim sadece.Siz de lütfen yüzmeye tam gaz devam.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben 8 yıllık kayakcıyım ve ayrıca 12 yıldır dalıyorum.. profosyonel olarak 5 yıldır dalıyorum.. kayak olayına gelınce bu sene kendımı aşıp batonları atmayı kayagı teke ındırmeyı dusunuyorum.. yanı snowboarda gecıs yapıcam.. umarım basarılı olabılırım.. ben palandokende, bozdagda ve bıtlıs kayak merkezınde kaydım.. son zamanlar ızmırde yasıyor olmamdan dolayı bozdagı tercıh edıyorum ama kesmıyor.. uludagda uc kez kayma olanagı buldum ama pıst cok kalabalık oldugu ıcın buzlanma ve rahat kayma olanagı cok az.. bu yılkı hedefım kartalkaya... tatılımı denk getırebılırsem kartalkaya yolları benı beklıyor.. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben 8 yıllık kayakcıyım ve ayrıca 12 yıldır dalıyorum.. profosyonel olarak 5 yıldır dalıyorum.. kayak olayına gelınce bu sene kendımı aşıp batonları atmayı kayagı teke ındırmeyı dusunuyorum.. yanı snowboarda gecıs yapıcam.. umarım basarılı olabılırım.. ben palandokende, bozdagda ve bıtlıs kayak merkezınde kaydım.. son zamanlar ızmırde yasıyor olmamdan dolayı bozdagı tercıh edıyorum ama kesmıyor.. uludagda uc kez kayma olanagı buldum ama pıst cok kalabalık oldugu ıcın buzlanma ve rahat kayma olanagı cok az.. bu yılkı hedefım kartalkaya... tatılımı denk getırebılırsem kartalkaya yolları benı beklıyor.. :)

kayak muteşem bir spor bizde busene kartal kayaya gittik çok çok güzel sizede tavsiye ederim biz belki bu sene erzurum anlattıklarına göre çok güzelmiş bende düşündüm batonları atmayı olmadı tabiki çok mücadele vermedim ama kolay degil umarım başarırsınız

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben Bursa'da oturduğum için sadece Uludağ'da kayma olanağı buldum.Diğer kayak merkezleriyle kıyaslayamayacağım zira gitmedim.Ama bir dağcı olarak çok sayıda dağa tımanış için gittim.Kayak artık kesmeyince kaya tırmanışını tavsiye ederim.Özellikle adrenalin tutkunlarına..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben Bursa'da oturduğum için sadece Uludağ'da kayma olanağı buldum.Diğer kayak merkezleriyle kıyaslayamayacağım zira gitmedim.Ama bir dağcı olarak çok sayıda dağa tımanış için gittim.Kayak artık kesmeyince kaya tırmanışını tavsiye ederim.Özellikle adrenalin tutkunlarına..

adrenalin deyince size tek tavsiye edebileceğim yamaç paraşütü.. inanılmaz güzel... hayatımda heyecanı korkuyu özgürlük duygusunu ve güzelliği bir arada tatmamıştım.. giden olursa..fethiyede yapmanızı tavsiye ediyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

adrenalin deyince size tek tavsiye edebileceğim yamaç paraşütü.. inanılmaz güzel... hayatımda heyecanı korkuyu özgürlük duygusunu ve güzelliği bir arada tatmamıştım.. giden olursa..fethiyede yapmanızı tavsiye ediyorum..

6.Öğrenci geldiğinde tek başıma uçuş deneyimini yaşayacağım inşallah.Birine bağlanarak uçma fikri bana pek sıcak gelmiyor,o nedenle ders alacağım..Ayrıca Denizli ve Kayseri'de de uygun uçuş alanları mevcut.Ama dediğin gibi yıl boyu 10.00-16.00 arası 20 km güney rüzgarı alan başka bir bölge yok Fethiye'den başka..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

6.Öğrenci geldiğinde tek başıma uçuş deneyimini yaşayacağım inşallah.Birine bağlanarak uçma fikri bana pek sıcak gelmiyor,o nedenle ders alacağım..Ayrıca Denizli ve Kayseri'de de uygun uçuş alanları mevcut.Ama dediğin gibi yıl boyu 10.00-16.00 arası 20 km güney rüzgarı alan başka bir bölge yok Fethiye'den başka..

tek basıma yapabılecegımı sanmıyorum ama ıkı kısı yapmak ta o duyguları yasamaya yetıyor.. ... benım ıcın guzeldı en azından.. brı daha denemek ıstıyorum..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

aaa ne tesadüf bende iyi yüzücüyüm.kayak yapmaktansa yüzmeyi tercih ederim.

ikisinide tercih etmenin bir zararıda yok...

kayağa yeni başlayanlar için erciyes en uygunudur bence çünkü hem uzun hemde çoğunlukla

düzdür...zirvesinde sucuk ekmeği tavsiye etmem yanıkgeliyor... :D

kartalkaya oldukça diktir acemi iseniz bir zamanlar benim yaptığım gibi "bugün hiç kayasım yok" ile geçirirsiniz

gününüzü.. :D

yamaç paraşütü için thk'nın açtığı ağustos ayında 10 günlük kurslar var ücretsiz...yelkenkanatıda incelemenizi

tavsiye ederim...kısmetse ağustosta ordayım..

yüzme içinse ankarada gazinin havuzu mükemmeldir..sabah 9 gece 22:30...

21:00 ve 22:30 arası seansda

nerdeyse kimse olmaz ve pavyon kapatmış gibi bir his hasıl olsada iki kulaçtan sonra geçer... :D

yıllık 350 ytl veriyorsunuz sonra her girişte 4 ytl...(bir seans 1,5 saat)

arasıra uğrarım yıllıkla işim olmaz derseniz 12 ytl...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ikisinide tercih etmenin bir zararıda yok...

kayağa yeni başlayanlar için erciyes en uygunudur bence çünkü hem uzun hemde çoğunlukla

düzdür...zirvesinde sucuk ekmeği tavsiye etmem yanıkgeliyor... :D

kartalkaya oldukça diktir acemi iseniz bir zamanlar benim yaptığım gibi "bugün hiç kayasım yok" ile geçirirsiniz

gününüzü.. :D

yamaç paraşütü için thk'nın açtığı ağustos ayında 10 günlük kurslar var ücretsiz...yelkenkanatıda incelemenizi

tavsiye ederim...kısmetse ağustosta ordayım..

yüzme içinse ankarada gazinin havuzu mükemmeldir..sabah 9 gece 22:30...

21:00 ve 22:30 arası seansda

nerdeyse kimse olmaz ve pavyon kapatmış gibi bir his hasıl olsada iki kulaçtan sonra geçer... :D

yıllık 350 ytl veriyorsunuz sonra her girişte 4 ytl...(bir seans 1,5 saat)

arasıra uğrarım yıllıkla işim olmaz derseniz 12 ytl...

vah vah deniz olmayınca havuz hayali :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.