Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gloria

*NATALIA*

Önerilen İletiler

Sarı Gülüm,seni unutmadım...Mutsuzum...Mutsuzken dostlarımı aramıyorum,nedense yalnızca mutluyken arıyorum,herhalde onları üzmemek için.Kapı önlerinde ayakkabılar yığılmış,mutfaklarda helva kokuları,odalarda gözyaşları,annelerin umudu tükenmiş,babaların omuzları çökmüş....Gloriam,yakıyor beni şehit cenazeleri...Onlar yalnız çocukları değil,anneleri,babaları da öldürüyorlar.Nasıl bir şey,kendi anne babaları yok mu,onlar hiç evlat,dayı,amca,yeğen olmadılar mı?Çok mutsuzum,çok....Hiçbirşey olmamış gibi,tek başıma mutlu olamıyorum,içim acıyor...Seni,senin insan yüreğini seviyorum...

Bilemiyorum,bu günleri de aşacak mıyız elele????

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Öfkeli bir deniz gibi

Üstünden atma beni

Yazdığın gibi silme

Yumlama parçalama

Ne yapsam kırılmaz diye

İtme koca dağlardan

Gidip gelip ağlatma

Bu bensiz yapamaz de

İçinin derinlerine sakla

Gösterme kimseye beni

Gönlünde tut bırakma

Kuşlara parçalatma

Çöllere koyup dönme

Gözden çıkarma beni

Tam her şeyimi aydınlatırken

Yeter bu kadar deyip sönme

Bir gidip bir gelip

Çocuk gibi oyalama

Korkutma yıldırma beni

Beni sakın bırakma

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sarı Gülüm,seni unutmadım...Mutsuzum...Mutsuzken dostlarımı aramıyorum,nedense yalnızca mutluyken arıyorum,herhalde onları üzmemek için.Kapı önlerinde ayakkabılar yığılmış,mutfaklarda helva kokuları,odalarda gözyaşları,annelerin umudu tükenmiş,babaların omuzları çökmüş....Gloriam,yakıyor beni şehit cenazeleri...Onlar yalnız çocukları değil,anneleri,babaları da öldürüyorlar.Nasıl bir şey,kendi anne babaları yok mu,onlar hiç evlat,dayı,amca,yeğen olmadılar mı?Çok mutsuzum,çok....Hiçbirşey olmamış gibi,tek başıma mutlu olamıyorum,içim acıyor...Seni,senin insan yüreğini seviyorum...

Bilemiyorum,bu günleri de aşacak mıyız elele????

Güzel yürekli Ayşegül, Seni seviyorum :wub: herşeye değersin....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

EGZOCUM,

iyi ki varsın, bazen karanlığıma ışık oluyorsun şiirlerinle... İçimi aydınlatıyorsun, teşekkür ederim... tıpkı şöyleee....

candle.jpg

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Demek Ayşegül'ün avatarını beğeniyorsun Gloriam...İşteeee,sana Ayşegül'ün avatarı....

PinkPanther_68.jpg

kız gerçekten begeniyorum, boyle birden senin avatarınla karşılaşınca içime acayip bi coşku doluveriyor, sanki pembe panter degil de ayşigülmüş gibi o ellerini havaya kaldırıp gülümseyen enerjik pimbe şey :):w00t: harbiden haaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Gloria.. :flowers:

Uzun zamandan beri uğramaya niyetim vardı bugüne kısmetmiş..umarım hayatında herşey yolunda gidiyordur..forumun sarı lalesi.. :hug: şiir severmisin..? sevdiğini umarak bir tane armağan ediyorum..umarım beğenirsin canım.. :cat:

Not;şu yeni smileylere alışabildin mi..? sevimliler ama ben eskilerini arıyorum.. :getlost:

Buzul günlerinin çözüldüğü mevsimdi

Şiirler gibi akıyordu ırmaklar

Çekildi iğreti yollar ayaklarımızın altından

Saat izmir sularıydı, öpüldünüz efendim

Herkes bir başınaydı, nedense biz ikimizdik

Sokaklar yalın ışıklarla yıkanıyordu

Özlemin kabarmış köpüğü yüreklerimizde

Söcükler nereye kaçmışlardı öyle

Neden susmalarla doluydu o uzun yürüyüşümüz

Şehir mi ıssızdı, biz mi kimsesizdik

Kanlı yaşantıları tanımıştık, sınanmıştı sevgimiz

Eksik değildi yine de içimizden bulutları

Kendi dallarımızı savurup kıran fırtınaların

Kırgındı ömürlerimiz hiçbir şeyi değiştiremediğimizden

İçten içe yaşadığımız pişmanlıklarla

Kaç baharın gülü solmuştu yüreklerimizde

evet..öpüldünüz sarı lalecim.. :hug::chris::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Gloria.. :flowers:

Uzun zamandan beri uğramaya niyetim vardı bugüne kısmetmiş..umarım hayatında herşey yolunda gidiyordur..forumun sarı lalesi.. şiir severmisin..? sevdiğini umarak bir tane armağan ediyorum..umarım beğenirsin canım..

Not;şu yeni smileylere alışabildin mi..? sevimliler ama ben eskilerini arıyorum..

Buzul günlerinin çözüldüğü mevsimdi

Şiirler gibi akıyordu ırmaklar

Çekildi iğreti yollar ayaklarımızın altından

Herkes bir başınaydı, nedense biz ikimizdik

Sokaklar yalın ışıklarla yıkanıyordu

Özlemin kabarmış köpüğü yüreklerimizde

Söcükler nereye kaçmışlardı öyle

Neden susmalarla doluydu o uzun yürüyüşümüz

Şehir mi ıssızdı, biz mi kimsesizdik

Kanlı yaşantıları tanımıştık, sınanmıştı sevgimiz

Eksik değildi yine de içimizden bulutları

Kendi dallarımızı savurup kıran fırtınaların

Kırgındı ömürlerimiz hiçbir şeyi değiştiremediğimizden

İçten içe yaşadığımız pişmanlıklarla

Kaç baharın gülü solmuştu yüreklerimizde

evet..öpüldünüz sarı lalecim..

şiiri çok severim hem de :) ama belli etmem ;) Üstelik gönderdiğin şiire de bayıldım, çok beğendim :hug: teşekkür ederim diloşcuğum... :wub: bu arada smileyler geri geldi, ben de suyunu cıkarana kadar kullanıyorum, insanlar kaybedince anlarmış sevdiklerinin değerini derler ya harbiden simileylerimizi kaybedince anladım ben de onları ne kadar sevdiğimi :):flowers: öptüm canım ben de seniii :kiss:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım Gloricağım..:hug:

askimisyandir.jpg

Canım Leylacığım,

Seni özledim çok özledim sohbetini de özledim... Keske burada olsaydın Leylacığım keşke... İkiz ruhum benim, sanki beni anlayacak tek yürek senmişsin gibi... Öpüyorummm

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

canım iyi bır yaz dılıyorum,senı sevdiğimi biliyorsun.öpüyorummmm

teşekkür ediyorum, ben de sana iyi bir yaz diliyorum, bbu yaz inşallah bol bol eğleneceğin, güzel vakit geçireceğin bir yaz olur... Beni sevdiğini bilmek beni mutlu ediyor... Ben de seni seviyorum... Hoşçakal

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım Leylacığım,

Seni özledim çok özledim sohbetini de özledim... Keske burada olsaydın Leylacığım keşke... İkiz ruhum benim, sanki beni anlayacak tek yürek senmişsin gibi... Öpüyorummm

Canımm ben de seni çok özledim,özlüyorum..Buralardayım illaki günün bir saatinde,gözlerim seni arıyor ama yoksun..Öpüldünüz :wub::kiss: o şiiri ben de çalmış olabilirim :whistling::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben de şu üst tarafımda kalan iki şahsiyete deliler gibi sımsıkı sarılıyorummmmmmm :hug: yok yok bu deli gibi olmadı :unsure: şu daha iyi (leyla sen bilirsin bunu ;) )

icon_hug.gif uyyyyşşşşş :wub:

hatta ve hatta bugunu sevdiklerime sarılma günü ilan ediyorum, sıraya geçin, hepinize sarılcammmm :w00t:

hug2.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben bırakır mıyım birkaç kemik çatırdatmadan,bir deli gecede rastlamış ve üstelik sen de deli gibi sarılmışken icon_hug.gif:wub:

Gloria gelen geçene sarılıyorsun,tanımadığın yabancılar da karışıvermişse kuyruğa :unsure: çok bayıldım,ben de dönüp dönüp sıraya giriyorum tekrardan :whistling::hug:

oyy ben seni seveyimmm beeeeeeee :hug::wub:smiley_83x83.gifsmoochgirl.gifhug.gifcomfort.gif1744f6f3cf9b66e.gif (uyşş bu da pek şirinmiş be)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.