Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

TAURUSMUTİS...............

sedelina

Önerilen İletiler

• Cevaplar 541
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

akıllı ağır başlı bi apimis.

:D

Teşekkür ederim kardeşim.. :clover:

Tüm güzellikler seninle olsun arkadaşım

mutluluk sana muhtaç ,sevgi ise senin peşini bırakmasın :)

Güzel temennilerin için teşekkür ediyorum dostum.Ben hepimizin mutlu olmasını diliyorum.. :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi yani artık hiç şaka yapmıyo mu? Yaşlanınca şaka yapılmaz mı ki? :online2long::unsure: ama ben goruyorum arada şaka yapıyor, o halde daha yaşlanmamış mı? :wacko: bugün bana boyle ne oluyor yaaa :ermm: sardunyam sen baktın mıydı benim iyi saatte olsunlar sizin oralarda mı? az önce benim topicte sana ve sedelinaya cevap verirken kaçırdım da onları... gectiler mi gördün mü oralardan heçççç... aman dikkat et haaa tehlikelidirler :excl: Ben Gloria'nın arkadaşıyım dersen dost olurlarr..

BİR ADAM VARDI CANI SIKILAN Türkcell-im geldi sıkıntım bitti... dıııttt dııtttt Turkcell mesaj: Flaş...Flaş..Flaş... İyi saatte olsunlar, dost çıktılar... BİİİPPPPP biipp (burda iyi saatte olsunların kulağına bip bip yapabilirsin)

:wacko::blink::rolleyes::hug::kiss:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi yani artık hiç şaka yapmıyo mu? Yaşlanınca şaka yapılmaz mı ki? ama ben goruyorum arada şaka yapıyor, o halde daha yaşlanmamış mı? bugün bana boyle ne oluyor yaaa sardunyam sen baktın mıydı benim iyi saatte olsunlar sizin oralarda mı? az önce benim topicte sana ve sedelinaya cevap verirken kaçırdım da onları... gectiler mi gördün mü oralardan heçççç... aman dikkat et haaa tehlikelidirler :excl: Ben Gloria'nın arkadaşıyım dersen dost olurlarr..

BİR ADAM VARDI CANI SIKILAN Türkcell-im geldi sıkıntım bitti... dıııttt dııtttt Turkcell mesaj: Flaş...Flaş..Flaş... İyi saatte olsunlar, dost çıktılar... BİİİPPPPP biipp (burda iyi saatte olsunların kulağına bip bip yapabilirsin)

Gloria tamam sakin ol, herşey yolunda Taurus şaka yapıyor ama aynı zamanda yaşlandı, çünkü şakaları azaldı onu yaşlandırdık, dede olduğunu kendi de kabul ediyor zaten. Şaka yapmak için genç olmak gerekmez ama genç olursa daha yakışık olur. :shifty::huh:

Senin iyi saatte olsunlar bunlar mı ki, karşımda duruyorlar saate bakıyorlar öğleleri iyi saatleriymiş galiba sırıtıyorlar. :w00t: Yaww bu senin iyi saatte olsunlar kaç kişiydiler. :ermm:

O canı sıkılan adamın canı sıkılmıyormuş artık, çünkü sıkılacak bir canı kalmamış... :devil:

Allah'ım ben bu cümleyi nasıl kurdum... :stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gloria tamam sakin ol, herşey yolunda Taurus şaka yapıyor ama aynı zamanda yaşlandı, çünkü şakaları azaldı onu yaşlandırdık, dede olduğunu kendi de kabul ediyor zaten. Şaka yapmak için genç olmak gerekmez ama genç olursa daha yakışık olur.

Senin iyi saatte olsunlar bunlar mı ki, karşımda duruyorlar saate bakıyorlar öğleleri iyi saatleriymiş galiba sırıtıyorlar. :w00t: Yaww bu senin iyi saatte olsunlar kaç kişiydiler.

O canı sıkılan adamın canı sıkılmıyormuş artık, çünkü sıkılacak bir canı kalmamış...

Allah'ım ben bu cümleyi nasıl kurdum...

tamam canım sakinim bak -_-:mellow::o naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppttttttttttııııııııııııııınnnnnnnnnn canıııııııııııı sıkılannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn adaaaaaaaaaaaamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :huh::wacko::wassat::pinch:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Huuu komşiiiiiiiiii... Tauruscuğum yaw, Sardunyamın en son gördüğüne göre benim iyi saatte olsunlar sana doğru geliyorlarmış... Rica etsem onlara soyle bi kaç kestane şekeri veriversende gelirken bana getirseler. Canım cekti yawwww :):original::rolleyes:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canı sıkılan adama bir sevgili buldum, :wub: onları karaiplere gönderdim, bişi yapmadım yaww... Ordada canı sıkılırsa artık ne yapalım. :P

tamam oldu o zaman... :w00t: ohh be onu da başgöz ettik yaaaa... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

O zaman sedelinayı başgöz edelim şimdi de Sardunyam olur mu? Karayiplere kadar göndermeye gerek yok bize gondersek yeter çift kişilik nevresim takımıyla :):w00t: beraber amaaaa... Aaa şimdi anladım çift kişilik nevresim takımı şifre di mi? :unsure: Sedoşşş koşş kızzzz anladım ben o çift kişilik nevresim takımı var ya işte ona sarıp, gizlice kaçırcaz kaçırmamız gerekeni... Sen boylece bize çift kişilik nevresim takımınla gelebilirsin :):w00t: anladın mıııııııı? :online2long::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yaw ne oluyonuz..benım haberım yok kaçma felan nerden çıktı..hem tek başına kaçılırmı

şair ne demiş

kaçma iki kişiliktir

yokya o aşk ıkı kişiliktir olacaktı galıba..kaçırdım işte sonunda.aklımı kaçırdımmmm :D:lol::stuart:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şimdi yani artık hiç şaka yapmıyo mu? Yaşlanınca şaka yapılmaz mı ki? :online2long::unsure: ama ben goruyorum arada şaka yapıyor, o halde daha yaşlanmamış mı? :wacko: bugün bana boyle ne oluyor yaaa :ermm: sardunyam sen baktın mıydı benim iyi saatte olsunlar sizin oralarda mı? az önce benim topicte sana ve sedelinaya cevap verirken kaçırdım da onları... gectiler mi gördün mü oralardan heçççç... aman dikkat et haaa tehlikelidirler :excl: Ben Gloria'nın arkadaşıyım dersen dost olurlarr..

hahahaha.buna çok gülerim.bır adam vardı canı sıkılan..bana bazı muzıplıklerımızı hatırlattı hehehhe :lol::sorcerer:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hahahaha.buna çok gülerim.bır adam vardı canı sıkılan..bana bazı muzıplıklerımızı hatırlattı hehehhe :lol::sorcerer:

niyeki gülüyorsun ki :unsure: bize de anlatsana muziplilerini biz de gülelim hıı?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

anlatırım bı ara..bır adam vardı canı sıkılan hahahha :D:lol:

turkcel-im geldi sıkıntım geçti

flaş... flaş... flaş...

....Sedelina deli çıktı....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah'ım adam dede olduğunu söylüyor sonra yaşlı diyoruz kızıyor, dedeler genç mi oluyor du ki?

Sedelina Turksel bizim yan komşu, geçen canı çok sıkılmış gloria üzülmüş, bende onu karayiplere gönderdim.

Allah'ım kendime inanamıyorum ben bu cümleleri nasıl kuruyorum? :kiss::w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.