Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

sardunya'nın doğum günü...

MINEU

Önerilen İletiler

• Cevaplar 61
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

CANIM SARDUNYAM, DOGUM GUNUNUN SANA TIBBI SASIRTACAK KADAR SAGLIK, MELEKLERI KISKANDIRACAK KADAR MUTLULUK GETIRMESI DILEGIYLE...İYİ Kİ DOĞDUN TATLIM... MUTLU VE NİCE YILLARA

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ne diyeyim ben size, bugüne kadar yaşadığım en güzel doğum günümden biri, 33 seneyi geride bıraktım, daha bir 33 yaşarmıyım bilmiyorum... Bana göre ne kadar yaşadığın değil, nasıl yaşadığın ve yaşadığın sürece kime ne verdiğin önemli, insanın insanla sınandığı bu dünyada, kendini bilene, ne mutlu. Dilerim bu dünyadan çekip gittiğimde arkamdan hep iyi şeyler söylenir,

bana yaşatığınız bu sevgi ile yoğrulmuş duygulara nasıl karşılık verebilirim bilmiyorum, Allah siz nasıl yaşamak istiyorsanız, öyle yaşatsın ve mutluluğu nerede bulursanız orda kalın dilerim. inanın söyleyecek söz bulamıyorum ya ben sizi gerçekten ÇOK SEVİYORUM... :wub::blushing::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

Canım benim sana ayrı bir sayfa açmak istedim..Çünkü sen hayatımda da ayrı bir sayfasın.Belki sadece pc camı gördu gülmelerimizi,ağlamalarımızı.Ama gözlerde görünce bırbırını anladıkkı bız hep tanışıyorduk,sadece bedenen tanışmak kalmışdı..

1 seneden fazlasını devırdık bu dostlukta,neler sığdırmadık ki,çoğu kez gülerken ağlamaya başladık,çoğu kezde ağlamanın ortasında deliler gibi güldük..ÇÜNKÜ seninle dostlukta yargılanmamak vardı,seninle konuşurken,paylaşırken neden öyle yaptın yargılaması yoktu,eleştirme yokdu.Çünkü senleyken ben kendımdım,doğaldım çekınmedim.O nedenle ruhumun en gizlerıne kadar açtım sana.VE her zaman yanımdaydın gülerken de ağlarken de..

Ya daha nasıl anlatılırki,ben sana sarıldığımda mutlu oluyorum,seni görduğumde gözlerım parlıyor,hem arkadaş,hem sırdaş,hem anne şefkatii.

off daha fazla bışe yazmaıcam kötü oldum..

Seni sevıyorum,çok zor günleri beraber atlattık,bundan sonra en güzel günlerde beraber olmak,ve senden hep mutlu haberler duymak dileğiyle..

SEN BENİM İÇİN BİR ARKADAŞ DEĞİL,BİR DOSTSUN ARTIK...sanalla başlayan,ama gerçek dostlukları aşan bir dost..

NİCE YILLARA DİYORUM,AMA NİCE HUZUR DOLU YILLARA,EN GÜZEL ZENGINLIKLERIN OLDUĞU YILLARA...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım benim sana ayrı bir sayfa açmak istedim..Çünkü sen hayatımda da ayrı bir sayfasın.Belki sadece pc camı gördu gülmelerimizi,ağlamalarımızı.Ama gözlerde görünce bırbırını anladıkkı bız hep tanışıyorduk,sadece bedenen tanışmak kalmışdı..

1 seneden fazlasını devırdık bu dostlukta,neler sığdırmadık ki,çoğu kez gülerken ağlamaya başladık,çoğu kezde ağlamanın ortasında deliler gibi güldük..ÇÜNKÜ seninle dostlukta yargılanmamak vardı,seninle konuşurken,paylaşırken neden öyle yaptın yargılaması yoktu,eleştirme yokdu.Çünkü senleyken ben kendımdım,doğaldım çekınmedim.O nedenle ruhumun en gizlerıne kadar açtım sana.VE her zaman yanımdaydın gülerken de ağlarken de..

Ya daha nasıl anlatılırki,ben sana sarıldığımda mutlu oluyorum,seni görduğumde gözlerım parlıyor,hem arkadaş,hem sırdaş,hem anne şefkatii.

off daha fazla bışe yazmaıcam kötü oldum..

Seni sevıyorum,çok zor günleri beraber atlattık,bundan sonra en güzel günlerde beraber olmak,ve senden hep mutlu haberler duymak dileğiyle..

SEN BENİM İÇİN BİR ARKADAŞ DEĞİL,BİR DOSTSUN ARTIK...sanalla başlayan,ama gerçek dostlukları aşan bir dost..

NİCE YILLARA DİYORUM,AMA NİCE HUZUR DOLU YILLARA,EN GÜZEL ZENGINLIKLERIN OLDUĞU YILLARA...

canımıniçiiiiiii

bir anda nerelere gittim biliyormusun bahsettiğin anıları yeniden yaşadım şimdi birtanem benim sende çok özelsin benim için o söylediğin şeyler senin içinde geçerli, biz yargılanmalara alıştık ve bundan hiç hoşlanmadık ondan hiç kimseyi yargılamadık... hele hele söz konusu olan duygularsa ben kimseyi yargılayamam buna ne hakkım olabilir ki? yanında kendin olamadığın insan zaten dostun olamaz ki, bende seninle kendim oluyorum... beni benliğimden uzaklaştıran hiç kimse hayatıma giremedi... -_- seninle paylaştığımız heran çok güzel ve özeldi... ruh akrabamsın benim, kalıplardan, kıskaçlardan, kınamalardan o kadar uzaksın ki... çok çok özel ve zeki bir insansın sen... ama bir o kadar da duygusalsın... hem çok zeki olup hemde senin kadar mütevazi olan insan az bulunur... seni tanımak seninle gülmek ve ağlamak hepsi çok anlamlı ve güzel... iyiki varsın... hayatıma en güzel anlamları katan biride sensin... bana seni tanıma ve sevme fırsatı verdiğin için ben teşekkür ederim... hiç çıkma hayatımdan nikah şahidin ben olacağım... Güzel Allah'ım seni en güzel şeylerle karşılaştırsın... kalbin tertemiz ve dosdoğru yolunda açık olsun bitanem Sedelinam... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet o anlar değil mi,gülerken ağlatan anlar.ama artık ağlatan anlar olmayacak..ben seni hep gülerken hatırlamak istıyorum ve öyle hatırlayacağım :wub: bana zeki demişsin sağol,ama senin gibi anneye sahıp olmakla çok şanslılar çocukların ve eşin.çünkü bir unıversıte mezununu cebınden çıkarırsın,yanı en küçük cebınden :P ansıklopedık avrat :P:D:w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evet o anlar değil mi,gülerken ağlatan anlar.ama artık ağlatan anlar olmayacak..ben seni hep gülerken hatırlamak istıyorum ve öyle hatırlayacağım :wub: bana zeki demişsin sağol,ama senin gibi anneye sahıp olmakla çok şanslılar çocukların ve eşin.çünkü bir unıversıte mezununu cebınden çıkarırsın,yanı en küçük cebınden :P ansıklopedık avrat :P:D:w00t:

ben hayat üniversitesini bitirmişim derrrrrmiiiiiiiişiiiiiiiiiiiiiimmmmmmm :D:P

inşallah sedelinacım inşallah hep güzel şeyler yaşayalım ama hayat bu ne getirir bilinmiyor ki...

sen biliyon ben ne istiyom... B):D

seni çok seviyorum, felsefik gacı... :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Doğumgünü

Doğumgünlerinde

Görünür olurmuş kanatları meleklerin,

Dilediklerince uçarlarmış...

Gün senin günün tatlım

İyi ki doğdun...

Uç uçabildiğince,

Sen kanatlı doğdun...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ingilizce versiyonu :

happy birthday to you

happy birthday to you

happy birthday dear...

happy birthday to you

italyanca versiyonu :

tanti auguri a te

tanti auguri a te

tanti auguri per ...

tanti auguri a te

almanca versiyonu:

zum geburtstag viel gluck

zum geburtstag, zum geburtstag

İyi ki bizimlesin,

Sevgilerimle.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hayat

herşeyi boşverir de,

"aman" der uzanırsın ya şöyle,

ve bir film şeridi gibi

anılar geçmeye başlar aklından,

düşündükçe dalarsın

ve bir anlam veremezsin bazen,

neden hep iyileri düşündüğünü

ama yine de engel olamazsın kendine

ne zaman, ne de yaşadıkların

unutturmaz onları sana,

her an gündeme gelebilmek için,

hazır beklerler sanki,

belki bir silkiniş getirir seni kendine,

bir anda unutmak istersin bütün herşeyi

oturduğunda, "yeni bir sayfa açıyorum"

diye başlarsın kendi kendine,

bazen uyabilirsin buna,

bazen de kendini bile kandırdığın

bir rol üstlenmiş olarak bulursun kendini

anlarsın sonra hayat bu!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ingilizce versiyonu :

happy birthday to you

happy birthday to you

happy birthday dear...

happy birthday to you

italyanca versiyonu :

tanti auguri a te

tanti auguri a te

tanti auguri per ...

tanti auguri a te

almanca versiyonu:

zum geburtstag, zum geburtstag

İyi ki bizimlesin,

Sevgilerimle.

ooo 3 dil biliyor kaçırmayın bu adamı hemen işe alın dedım size :w00t:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ayrı topic açmış ama pasta koymayı akıl edememiş Sedoş hanım..<_<:w00t::D

Pastan da benden olsun bu topicte arkadaşım..:) Yeni yaşın sana,kuzularına ve sevdiklerine mutluluklar ve huzur getirsin inşallah..

İyiki doğdun..:clover:

pastaod9.jpg

Bu da çiçeğin:

498159452b71afd65baao3.jpg

Gecikme için kusura bakma,eve anca geldim..:blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.