Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

BİR ŞAŞKINLIK

kusadali_emix

Önerilen İletiler

ESKİ SEVGİLİNİZ SİZE BİR GÜN BÖYLE DERSE ŞAŞMAYIN

BARI SEVGİLİM OLMAYI KABUL ETMEDİN KANKİM OL OLURMU?

SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ....

SEVDİĞİNİZ AŞIKIM DEDİĞİNİZ BİRİ BİR GÜN GELİPTE KANKİNİZ OLUR MU?

NOT:BANA SAÇMA VE OLMAYACAK Bİ ŞEY GİBİ GELİR..

NE DEMİŞLER

ESKİ DOSTTAN DÜŞMAN OLMAZ,

ESKİ SEVGİLİDEN DOST.............

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Olmaz mı hemde ne güzel olur o sana kız ayarlar sen ona erkek ayarlarsın enseye tokat döte parmak süper kanki olunur yanii...

De get kardeşim yaa eski sevgiliyle kanki olunabileceği nerde görülmüş yaa eski sevgililerden olsa olsa yanki olur yahni olur ama kanki ... I ııhhh hayatta olmaz :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kanki olunmaz ama arkadas kalinir, yani illa da düsman olacaksin die bise yok

20826[/snapback]

Tamam ama canım o arkadaşlık bile insanı kasar be güzelim şahsen ben eski sevgilimle arkadaş olarak kalsam ve bir gün arkadaş olarak görüşsek ve arkadaş olarak yalnız kalsak bir odada mesela hele bir de alkol de almışsak arkadaşlık tehlikede demektir ....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eh orasi öyle, ama bu durumda odada  yalniz kaldigin kisi eski sevgilin olmasada durum tehlikeli , senin senaryon zaten bastan sona mayin tarlasi canim..

Galiba senin  en büyük hayalin bu, daha evel de yazmistin bunu  :P

20843[/snapback]

Ne hayali hayal filan değil bu sadece ben eski sevgililerle arkadaş kalınabileceğini sanmıyorum başıma geldiği için yazdım bunu ve hiç zannetmiyorum ki kimse bu durumdan sıyrılabilsin hatta şöyle bir örnek vereyim şimdi herkes doğalgaz sobaları ya da doğalgaz petekleriyle ısınıyor ama eskiden kömür sobalarımız vardı ve ne de güzeldi o sobanın yanında kışları kedi gibi kıvrılıpda uyumak şimdi sen kalkıpda tekrar kömür sobasını kursan ve yaksan yine yanına yanaşıpda uyuyasın gelir o yüzden diyorum kaldırılmış olan kaldırılmıştır artık ....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bisey demedim canim alla alla, bende diorum senaryo tehlikeli, kim olursa olsun...

ama demek ki bas rol deki eski sevgili olunca, daha da bi tehlikeli oluyomus, ne bilim ben, bizim hic kömür sobamiz olmadi ki  :P

20853[/snapback]

Banane olsaymış ben anlamam illada kavga edelim isterim ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Olmaz mı hemde ne güzel olur o sana kız ayarlar sen ona erkek ayarlarsın enseye tokat döte parmak süper kanki olunur yanii...

De get kardeşim yaa eski sevgiliyle kanki olunabileceği nerde görülmüş yaa eski sevgililerden olsa olsa yanki olur yahni olur ama kanki ... I ııhhh hayatta olmaz :D

bendende o kadar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.