Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Mucuze lahana corbasi

sahildeniz

Önerilen İletiler

kilo verdırıyor ama çok zararı var,sadece o yenıyor,bıde kalorı yakıyorsunuz hiç kalorı almadan..

bu tarz dıyet sonucu unlu bır manken kalp amelıyatı geçirdi.. :excl:

asla denemeyın. :excl:

en guzeli kalorı hesaplı herşeyden yıyerek,sebze ağırlıklı yapılan dıyettır..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

heheheh lahana çorbasımı ıyyyy... :D

böyle zayıflanırmı yaaaa.... yiyosunuz yiyosunuz sonra lahana çorbasından medet umuyosunuz(kesin burdan bana birkaç taş gelir :D )

lahana bee buu...havaya uçurur adamı

birara askerde hergün kapuska çıkıyodu inanılmaz... koğuşlar savaş alanı gibiydi patapata ..yani anlayacağını herkes Prens Philip gibi pırlatıyodu..

ayy ben çok iğrencim heheh.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

böyle zayıflanırmı yaaaa.... yiyosunuz yiyosunuz sonra lahana çorbasından medet umuyosunuz(kesin burdan bana birkaç taş gelir :D )

birara askerde hergün kapuska çıkıyodu inanılmaz... koğuşlar savaş alanı gibiydi patapata ..yani anlayacağını herkes Prens Philip gibi pırlatıyodu..

:D daha kibarda söylenemezdi ama ..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

desene ateşle yaklaşmamak lazım(hakkaten çok komik papata papata) :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

sevgili arkadaşlar lahana çorbası gerçekten işe yarıyo ama tadı berbat geçen arkadaş söyledi lahana çorbasının tableti çıktı diye kendisi kullanmış 20 günde 5 kilo vermiş hemde diyet yapmamış aldığı siteyi inceledim şuan kampanya varmış size linkini gönderiyorum bende yeni sipariş verdim. işinize yarar

http://www.dogalecza.com/main/product_deta...=0&cat_ID=6

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sevgili arkadaşlar lahana çorbası gerçekten işe yarıyo ama tadı berbat geçen arkadaş söyledi lahana çorbasının tableti çıktı diye kendisi kullanmış 20 günde 5 kilo vermiş hemde diyet yapmamış aldığı siteyi inceledim şuan kampanya varmış size linkini gönderiyorum bende yeni sipariş verdim. işinize yarar

http://www.dogalecza.com/main/product_deta...=0&cat_ID=6

Sakin bu tarz haplardan medet ummayin... Biraktiginiz an verdiginiz kilolari iki kat olarak geri aliyorsunuz... :unsure::sweatingbullets:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

arkadaşlar sakın kafanıza göre diyet yapmayın! gidin bir diyetisyene kan tahlilidir şeker dir hepsi ölçülüyor daha sonra sizin bünyeniza uygun bir diyet veriliyor. Kağıttakileri takip ettikten sonra kilo veremiyorum diye birşey de olmaz! Bilinçli olun Kilo kaybedeceğim derken sağlığınızı kaybetmeyin

tavsiye ^_^^_^

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
:sorcerer::sorcerer::sorcerer: Mucuze lahana corbasini mutlaka denemeli.

www.afiyetle.com 'da tarif ara kismmindan lahanayi aratin.Mucuze lahana corbasi ile kilo veren cok insan var arkadaslar , yerken bolca kuru nanede ilave etmeyi unutmayin. :sorcerer::sorcerer::sorcerer:

bende lahana ile sağlıklı zayıflamanın olanaklı olduğuna inanıyorum.Şimdi birde lahana çorbası kapsilleri çıktı.Almanyadan ithal edilen Lahana çorbası kapsülleri .................internet sitesinden internet sitesinden sipariş ettim.Kuualndım ve olumlu sonucunu aşırı yeme isteğimin baya azaldığını görerek tecrübe ettim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 8 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
:sorcerer::sorcerer::sorcerer: Mucuze lahana corbasini mutlaka denemeli.

www.afiyetle.com 'da tarif ara kismmindan lahanayi aratin.Mucuze lahana corbasi ile kilo veren cok insan var arkadaslar , yerken bolca kuru nanede ilave etmeyi unutmayin. :sorcerer::sorcerer::sorcerer:

Benim arkadasim bir magazinden 2 hafta lahana diyeti bulmustu . Hergun lahana corbasini iciyorsun sabahtan aksama ilk gun 2 elma yiye biliyorsun, 2 gun sadece sebze vs... Ilk gun denedinde ben yanindayim bende lahanayi icmek zorunda kaldim... ne diyeyim benim karnimi daha cok aciktirdi mutfa gittim Nutella'li ekmek yaptim yemek icin :lol: Arkadasimda dayanamadi ilk gun birakti :D

bence zafiylamak istiyorsaniz savasca ve saglikli zayiflamak en iyi yoldur :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

Lahana çorbası yerine lahana turşusu yesek...Annem bana lahana turşusu yapmış,bugün aldım geldim...mis misss

Hani şöyle bir sudan geçirsem,tuzlu suyu hafif gitsin diye,sonrada gidip gelip yesem...:unsure:

bir elbisem var,içine giriyorum ama fermuarı kapanmıyor....:D Yılbaşı gecesine kadar kapanması lazım...:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.