Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En cok sevdiginiz uye kimdir?

ESHQIYA

Önerilen İletiler

ya bak onu eklemeyı unutmusum angel pesımden yazma dıye de :D

ya espırlıerıne en cok bayıldıgım kısı olarak :godzılla

en sevdıgım (dıger ablalar alınmasın lutfen) :mıneu,radya (ıkı kısı daha var yazmıyım ben onları :D )

en sevdıgım tartısmacı:efendı turkler(fotolarına da bayılıyorum :) )

en sevdıgım kadım dostum :yayamazve farelerı :D

konusmaktan sohbet etmekten hosalandıklarım:jön,mavı olmayan ,angel,xprensesx aysum,sen estıkce vs.. aslınmda cok kısı varda aklıma gelmıyo valla.ozur dılerım sımdıden :)

Teşekkür ederim bursercan ben de seni seviyorum ablacım..

Sıcakkanlığın,duyarlılığın ve nezaketinle daha ilk günden kanım ısındı sana :):flowers:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 3,3b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

radya abla ben senden korkuyom artık ajan mısın nesın :D

:w00t::ayakvur:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

tesekkur ederım ablam lıstede bende varım he he he

arkadaslar lıstede adınız yoksa key mudurlugne basvurun ıtaıraz hakkınız var :D

bişi değil kardeş ;)

listede adı olmayanlar bana öm ile ulaşabilir, onlar için tekrar bi ileti yazarım :w00t:

bukadar ismi nasıl aklında tuttun :P teşekkur edıyorum canım bende seni çok sevıyorum.bebeğin hayırlı olsun. takıp edemedım buraları..uzun süredır hastaydım ameliyat vs. derken böyle koptuk buralardan

öpüyorum canım

aklımda tutmadım ki yazdım :w00t: ben de tşk ederim sedoşum, inş. Allah sanada nasip etsin :) bu arada çok geçmiş olsun umarım daha iyisindir :huh::clover:

en sevdıgım (dıger ablalar alınmasın lutfen) :mıneu,radya (ıkı kısı daha var yazmıyım ben onları :D )

bende seni seviyorum kardeşim :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biraz uzun bir liste olacak ama umarım kimseyi unutmamışımdır :rolleyes:

kankim, ece ablam, toprağım naty,taurus abim, sardunyam, sedoş, sedat abi, erbayum, egzo, meydünüm, sarı şekerim, ahmet kardeşim, azizilturco, seynepp, frosenim, GÜLSÜN, AÇA'm, leylam, gloriam, cyrano, sen estikçe, yumoşum, diloşum, golgim, kaptan focal, sayman abi, karçiçeğim, siyahx, murti, arman, angel ablam, güzelim yazım, gull, ilbey abim, lilac, larsie serkan, bircem, mizyalim, paulam, bursercan, cerenimom, lucifer, tan abim, deniz kızım, yufkam yüreğim, yeşil su, ilyadam, adrenalin toprağım, denizimu, adaşım xminex, femalex, Erdal abi, ipek, günışığı, Taylan Abi, MERVE, candide, verdinazım, mr.su, artos, xprensesx, Radya ablam, guestgirl, fosforlu cevriye, Düldül, abdulselam, AZAT'ım, EMRE KEMER, Seda Sayann :) , RAMAZAN DAVULCUSU :) , JURON, morg bekçisi, YALAN MAKİNASI, Turist Ömer, alfa+beta, harbikızsevda, mistral, mystic river, İbrahim Tatlıses :) , ZplarkenVraklayanKurbaa, Bülent Ersoy :) , Ankaralı Namık :) , KURBANLIK KOÇ :) , PUİK, Necati Şaşmaz, Gökhan Özen :) , Ege'm ve Küçük Emrah hepinizi çok seviyorum :wub:

arkadaşım bende seni seviyorum :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

kankim, ece ablam, toprağım naty,taurus abim, sardunyam, sedoş, sedat abi, erbayum, egzo, meydünüm, sarı şekerim, ahmet kardeşim, azizilturco, seynepp, frosenim, GÜLSÜN, AÇA'm, leylam, gloriam, cyrano, sen estikçe, yumoşum, diloşum, golgim, kaptan focal, sayman abi, karçiçeğim, siyahx, murti, arman, angel ablam, güzelim yazım, gull, ilbey abim, lilac, larsie serkan, bircem, mizyalim, paulam, bursercan, cerenimom, lucifer, tan abim, deniz kızım, yufkam yüreğim, yeşil su, ilyadam, adrenalin toprağım, denizimu, adaşım xminex, femalex, Erdal abi, ipek, günışığı, Taylan Abi, MERVE, candide, verdinazım, mr.su, artos, xprensesx, Radya ablam, guestgirl, fosforlu cevriye, Düldül, abdulselam, AZAT'ım, EMRE KEMER, Seda Sayann :) , RAMAZAN DAVULCUSU :) , JURON, morg bekçisi, YALAN MAKİNASI, Turist Ömer, alfa+beta, harbikızsevda, mistral, mystic river, İbrahim Tatlıses :) , ZplarkenVraklayanKurbaa, Bülent Ersoy :) , Ankaralı Namık :) , KURBANLIK KOÇ :) , PUİK, Necati Şaşmaz, Gökhan Özen :) , Ege'm ve Küçük Emrah hepinizi çok seviyorum :wub:

Teşekkürler çok iyisin...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kankim, ece ablam, toprağım naty,taurus abim , sardunyam, sedoş, sedat abi, erbayum, egzo, meydünüm, sarı şekerim, ahmet kardeşim, azizilturco, seynepp, frosenim, GÜLSÜN, AÇA'm, leylam, gloriam, cyrano, sen estikçe, yumoşum, diloşum, golgim, kaptan focal, sayman abi, karçiçeğim, siyahx, murti, arman, angel ablam, güzelim yazım, gull, ilbey abim, lilac, larsie serkan, bircem, mizyalim, paulam, bursercan, cerenimom, lucifer, tan abim, deniz kızım, yufkam yüreğim, yeşil su, ilyadam, adrenalin toprağım, denizimu, adaşım xminex, femalex, Erdal abi, ipek, günışığı, Taylan Abi, MERVE, candide, verdinazım, mr.su, artos, xprensesx, Radya ablam, guestgirl, fosforlu cevriye, Düldül, abdulselam, AZAT'ım, EMRE KEMER, Seda Sayann , RAMAZAN DAVULCUSU , JURON, morg bekçisi, YALAN MAKİNASI, Turist Ömer, alfa+beta, harbikızsevda, mistral, mystic river, İbrahim Tatlıses :) , ZplarkenVraklayanKurbaa, Bülent Ersoy , Ankaralı Namık , KURBANLIK KOÇ :) , PUİK, Necati Şaşmaz, Gökhan Özen , Ege'm ve Küçük Emrah hepinizi çok seviyorum :wub:

Canım benim yaa..:hug: Biz de seni seviyoruz güzel gelinim..Çileğime hoşgeldin diyemedim ben..:(

Hoşgeldin küçüğüm,böyle güzel bir anne ile hayata şanslı başladın zaten..Umarım yaşam sana hep güzelliklerini sunsun,kendin gibi bahtında güzel olsun..İyi ki doğdun bebek..:wub::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Biraz uzun bir liste olacak ama umarım kimseyi unutmamışımdır kankim, ece ablam, toprağım naty,taurus abim, sardunyam, sedoş, sedat abi, erbayum, egzo, meydünüm, sarı şekerim, ahmet kardeşim, azizilturco, seynepp, frosenim, GÜLSÜN, AÇA'm, leylam, gloriam, cyrano, sen estikçe, yumoşum, diloşum, golgim, kaptan focal, sayman abi, karçiçeğim, siyahx, murti, arman, angel ablam, güzelim yazım, gull, ilbey abim, lilac, larsie serkan, bircem, mizyalim, paulam, bursercan, cerenimom, lucifer, tan abim, deniz kızım, yufkam yüreğim, yeşil su, ilyadam, adrenalin toprağım, denizimu, adaşım xminex, femalex, Erdal abi, ipek, günışığı, Taylan Abi, MERVE, candide, verdinazım, mr.su, artos, xprensesx, Radya ablam, guestgirl, fosforlu cevriye, Düldül, abdulselam, AZAT'ım, EMRE KEMER, Seda Sayann , RAMAZAN DAVULCUSU , JURON, morg bekçisi, YALAN MAKİNASI, Turist Ömer, alfa+beta, harbikızsevda, mistral, mystic river, İbrahim Tatlıses , ZplarkenVraklayanKurbaa, Bülent Ersoy , Ankaralı Namık , KURBANLIK KOÇ , PUİK, Necati Şaşmaz, Gökhan Özen , Ege'm ve Küçük Emrah hepinizi çok seviyorum :wub:

Ayayayay Minecim dönmüş.. :wub: canım benim sağlıkla kavuştun demek bebeğine..Allah sağlıklı uzun ve güzel bir ömür versin..bende seni seviyorum..şükür kavuşturana.. :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşım bende seni seviyorum

;)

Teşekkürler çok iyisin...

sende öyle sayman abi :)

Canım benim yaa.. Biz de seni seviyoruz güzel gelinim..Çileğime hoşgeldin diyemedim ben..

Hoşgeldin küçüğüm,böyle güzel bir anne ile hayata şanslı başladın zaten..Umarım yaşam sana hep güzelliklerini sunsun,kendin gibi bahtında güzel olsun..İyi ki doğdun bebek.. :wub:

olsun abicim geç olsunda güç olmasın demişler :D bütün güzel dilekler için annesi teşekkür eder :blushing: aldık kabul ettik :hug:

Ayayayay Minecim dönmüş.. canım benim sağlıkla kavuştun demek bebeğine..Allah sağlıklı uzun ve güzel bir ömür versin..bende seni seviyorum..şükür kavuşturana.. :wub:

döndüm yaaa, çok şükür diloşcum sağlıkla bebeğime de sizlere de kavuştum :hug: Amin cnm :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kankim, ece ablam, toprağım naty ,taurus abim, sardunyam, sedoş, sedat abi, erbayum, egzo, meydünüm, sarı şekerim, ahmet kardeşim, azizilturco, seynepp, frosenim, GÜLSÜN, AÇA'm, leylam, gloriam, cyrano, sen estikçe, yumoşum, diloşum, golgim, kaptan focal, sayman abi, karçiçeğim, siyahx, murti, arman, angel ablam, güzelim yazım, gull, ilbey abim, lilac, larsie serkan, bircem, mizyalim, paulam, bursercan, cerenimom, lucifer, tan abim, deniz kızım, yufkam yüreğim, yeşil su, ilyadam, adrenalin toprağım, denizimu, adaşım xminex, femalex, Erdal abi, ipek, günışığı, Taylan Abi, MERVE, candide, verdinazım, mr.su, artos, xprensesx, Radya ablam, guestgirl, fosforlu cevriye, Düldül, abdulselam, AZAT'ım, EMRE KEMER, Seda Sayann , RAMAZAN DAVULCUSU , JURON, morg bekçisi, YALAN MAKİNASI, Turist Ömer, alfa+beta, harbikızsevda, mistral, mystic river, İbrahim Tatlıses , ZplarkenVraklayanKurbaa, Bülent Ersoy , Ankaralı Namık , KURBANLIK KOÇ , PUİK, Necati Şaşmaz, Gökhan Özen , Ege'm ve Küçük Emrah hepinizi çok seviyorum :wub:

Aaa unutmamış kimseyi :D Hepsi adına tsk edeyim :grin:

Anne ördeğim bende seni seviorum kocaman :hug::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aaa unutmamış kimseyi :D Hepsi adına tsk edeyim :grin:

Anne ördeğim bende seni seviorum kocaman :hug::wub:

hiç unuturmuyum -_-

çirkin ördek yavrusu bende seni seviyorum :hug::wub:

kimse beni sevmiyormu üüüüüüüüü?

sinirlenme canımıncanı daha çok yenisin o yüzden :) seni de seviyoruz tabi ki ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:wub: bende hepinizi seviyorum birbirinizde degerli ve bilinçli arkadaşlarsınız... nestle mama senide ayrıca seviyorum
niye nestle mama ? kızıma mamalar gönderdi bu gün yağ degil valla maması çok leziz kızım bayıldı.bebek com a mı çevirdim ne ne yapayım günlük gelişmelerimi paylaşmak istiyorum. zannediyorumki umrunuzda merak ediyorsunuz :sorcerer:
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kankim, ece ablam, toprağım naty,taurus abim, sardunyam, sedoş, sedat abi, erbayum, egzo, meydünüm, sarı şekerim, ahmet kardeşim, azizilturco, seynepp, frosenim, GÜLSÜN, AÇA'm, leylam, gloriam, cyrano, sen estikçe, yumoşum, diloşum, golgim, kaptan focal, sayman abi, karçiçeğim, siyahx, murti, arman, angel ablam, güzelim yazım, gull, ilbey abim, lilac, larsie serkan, bircem, mizyalim, paulam, bursercan, cerenimom, lucifer, tan abim, deniz kızım, yufkam yüreğim, yeşil su, ilyadam, adrenalin toprağım, denizimu, adaşım xminex, femalex, Erdal abi, ipek, günışığı, Taylan Abi, MERVE, candide, verdinazım, mr.su, artos, xprensesx, Radya ablam, guestgirl, fosforlu cevriye, Düldül, abdulselam, AZAT'ım, EMRE KEMER, Seda Sayann , RAMAZAN DAVULCUSU :) , JURON, morg bekçisi, YALAN MAKİNASI, Turist Ömer, alfa+beta, harbikızsevda, mistral, mystic river, İbrahim Tatlıses , ZplarkenVraklayanKurbaa, Bülent Ersoy , Ankaralı Namık , KURBANLIK KOÇ , PUİK, Necati Şaşmaz, Gökhan Özen , Ege'm ve Küçük Emrah hepinizi çok seviyorum

Balım benim,minnoşum,ece ablasının bitanesi :wub::hug:

ne desem az, o yüzden bişey demiyorum,susmak aslında herşeyi anlatmaktır diyorum -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Goethe , sevgiyi "insanoğlunun içinde yaşayabileceği tek iklim" diye tanımlamakla,

Bu tanım sonucu bana göre sevgi...

Ancak içinde yaşadığımız iklim kadar somutlaşabildiği,

soluduğumuz hava kadar kendini duyurabildiği ölçüde varlık kazanabilen bir anlam taşımaktadır...

Diğer taraftan ise;

özel yaşamlarında birileri sevgiyi ve "seviyorum" u dillerinden düşürmezken,

en küçük bir sorumluluk karşısında sevgiyi de,

sevildiği söylenenleri de bir çırpıda bırakıp kaçanların,

kalabalıklara sevgiden söz etmelerini hep en ********* yalanlardan biri olarak saydım...

Yani;...

Bir insanı sevmekle başlayan herşey...

Birden bire...

Bir insanı sevmekle bitiveriyor....

Neden peki?...

Çünkü;

" Karıncalar gibi üreyen,

seks düşkünü ve fantezisti,

hayvan neslini yiyerek tüketen,

doymak bilmez bir etoburdur.

Doğadaki suyu,

havayı yeşili ziyade kirletir.

Bastığı yerde ot bitmez.

Ormanları yakar,

kentleri yıkar,

birbirlerini acımasızca öldürür.

Hilekârdır,

kurnazdır,

hırsızdır,

çalar çırpar,

işkence meraklısıdır.

Eylemlerini planlayarak, bilinçli biçimde uygular.

Yeryüzünün bu eşine rastlanmamış canavarı ve

propagandaya da düşkündür..." de ondan...

Örneğin günlük yaşamdan bir örnek;

Bir kadın, erkeğe şöyle sesleniyor:

''Biliyor musun avucunun içinden kayıp gidiyorum...''

Kör bir uykunun kapağını açmak istemiyor erkek...

Beyoğlu'nda ''B... Bar'' da geçiyor bu konuşmalar...

Bir başka masada tek başına bir kadın Dylan Thomas' ı okuyor...

Evet;

Hala umutlarım var benim;

Hayallerimiz parça parça olmayacak gelecek zamanlarda...

Sevgi her yerde yeniden kaynaklarına geri dönecektir...

Mavi balıklar, ıhlamur ağaçları, kuşlar, altın meyveler...

Bilir misiniz sayısız insan yaşar yüreğimizde; sayısız aşk, sevgi, sayısız kaçış, ihanet, sayısız isyan, sayısız pişmanlık acısı...

Bilirim sizinde var....

O nedenle herkezi ve hepinizi seviyorum... :clover:

Ya siz...

Saygılarımla... :)

DİPNOT...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

kankim, ece ablam, toprağım naty,taurus abim, sardunyam, sedoş, sedat abi, erbayum, egzo, meydünüm, sarı şekerim, ahmet kardeşim, azizilturco, seynepp, frosenim, GÜLSÜN, AÇA'm, leylam, gloriam, cyrano, sen estikçe, yumoşum, diloşum, golgim, kaptan focal, sayman abi, karçiçeğim, siyahx, murti, arman, angel ablam, güzelim yazım, gull, ilbey abim, lilac, larsie serkan, bircem, mizyalim, paulam, bursercan, cerenimom, lucifer, tan abim, deniz kızım, yufkam yüreğim, yeşil su, ilyadam, adrenalin toprağım, denizimu, adaşım xminex, femalex, Erdal abi, ipek, günışığı, Taylan Abi, MERVE, candide, verdinazım, mr.su, artos, xprensesx, Radya ablam, guestgirl, fosforlu cevriye, Düldül, abdulselam, AZAT'ım, EMRE KEMER, Seda Sayann , RAMAZAN DAVULCUSU , JURON, morg bekçisi, YALAN MAKİNASI, Turist Ömer, alfa+beta, harbikızsevda, mistral, mystic river, İbrahim Tatlıses , ZplarkenVraklayanKurbaa, Bülent Ersoy , Ankaralı Namık , KURBANLIK KOÇ , PUİK, Necati Şaşmaz, Gökhan Özen , Ege'm ve Küçük Emrah hepinizi çok seviyorum :wub:

Ben de seni çok seviyorum :wub: Bebişi de öp yerime :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Dipnot;

''siz'' içinde olduğumun farkındalığı ile bende seni seviyorum..

Saygı bizden.. :clover:

seni sevmeyen ölsün yav :D

Saygı ve sevgilerimle... :):clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.