Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

En cok sevdiginiz uye kimdir?

ESHQIYA

Önerilen İletiler

Unuttuklarım olursa lütfen şimdiden kusuruma bakmasın sad.gifclover.gif

Tabi ki en çok sevdiğim canım kankitom,kardeşim,dostum, çatlak süvarim, kuşum benim gece yağmurum wub.gif

Sonra angelflower, sardunyam, güzelyaz'ım, radya'm, deniz kızı, natalim, tan vakti, sedoşum, erbay, zeynepp, jön, meydünüm, gelincik, kralx, bursercan, paulam, ilyada ablam, adrenalin, berceste, xminex adaşım, taurus abim, verdinazcım, MERVE, Erdal abim, egzocum, aysum, frozenim, küçük kedim AÇA'm, gülsünüm, leylam, gloria'm, mavi olmayan gökyüzü, sen estikçe ben titrerim, yumotem, diloşum, sayman abim, karçiçeğim, siyahx, murti ve tabiki bi tanecik kaptanımız focal biggrin.gif hepinizi çok seviyorum hug.gif

Unutmadan sevgili canugur kardeşimizi de anmadan geçmeyelim sad.gif Toğrağın bol olsun kardeşim, nur içinde yat clover.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 3,3b
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Duygularımız karşılıklı mineucum....:hug: keşke eskisi gibi daha sık bizlerle olsan canım...:):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Duygulanma sarı şekerim, ben seni unuturmuyum hiç hug.gif foruma çok fazla gelmesemde, uğrayamasamda hiç kimseyi unutmam wub.gif

Çok uzun zamandır girememiştim foruma. Girdiğimde de bu iletiyle karşılaşınca çok mutlu olduuuum stuart.gifwub.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Duygularımız karşılıklı mineucum....hug.gif keşke eskisi gibi daha sık bizlerle olsan canım...smile.gifclover.gif

Ablacım eski tadı, neşeyi bulamıyorum forumda :( keşke sadece ben değilde bu saydığım isimlerin hepsi tekrardan sık sık burda bir araya gelsek rolleyes.gif ne güzel olurdu wub.gif inşallah bundan sonra daha sık gelmeye çalışıcam :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hımm demekki ben sonraki kısımda yer alıyomuşum

bu durumda toprağımı ortadan kaldırmam gerek pinch.gif

smileni yiriim wub.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Unuttuklarım olursa lütfen şimdiden kusuruma bakmasın sad.gifclover.gif

Tabi ki en çok sevdiğim canım kankitom,kardeşim,dostum, çatlak süvarim, kuşum benim gece yağmurum wub.gif

Sonra angelflower, sardunyam, güzelyaz'ım, radya'm, deniz kızı, natalim, tan vakti, sedoşum, erbay, zeynepp, jön, meydünüm, gelincik, kralx, bursercan, paulam, ilyada ablam, adrenalin, berceste, xminex adaşım, taurus abim, verdinazcım, MERVE, Erdal abim, egzocum, aysum, frozenim, küçük kedim AÇA'm, gülsünüm, leylam, gloria'm, mavi olmayan gökyüzü, sen estikçe ben titrerim, yumotem, diloşum, sayman abim, karçiçeğim, siyahx, murti ve tabiki bi tanecik kaptanımız focal biggrin.gif hepinizi çok seviyorum hug.gif

Unutmadan sevgili canugur kardeşimizi de anmadan geçmeyelim sad.gif Toğrağın bol olsun kardeşim, nur içinde yat clover.gif

Hala güzel gelinimsin, teşekkür ederim..:clover:

(Ama kırpık gözümü unutmuşsun, görmedim sanma..;) )

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hımm demekki ben sonraki kısımda yer alıyomuşum

bu durumda toprağımı ortadan kaldırmam gerek pinch.gif

Sonraki kısım falan yok be jönüm ahmetim biggrin.gif forum denilince aklıma ilk gelen o napiim wub.gif kankitom o benim hug.gifgetlost.gifcrying.gifbiggrin.gif

Hala güzel gelinimsin, teşekkür ederim..clover.gif

(Ama kırpık gözümü unutmuşsun, görmedim sanma..wink.gif )

Abicim benim ben teşekkür ederim clover.gif Aaaa evet unutmuşum kırpık gözü biggrin.gif

wink.giflaugh.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.