Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Öcalan’ın yol haritası

evrensel-insan

Önerilen İletiler

eee dostum smile.png  Amerikayıda  yöneten İlluminati patronları var mı ? biggrin.png

Konu ABD'yi kiminyonettigi degil; emperyalist zihniyetin kendi cikari adina her turlu insandisi ve insanldisi dusunce ve davranisi kendine "mubah/mesru" olarak almasi ve bunu da gucu/otoritesi ve ideolojisi ile yurutmesidir. Iste bu zihniyet kendi halkini bile kastliama goturecek kadar gozu karadir.

Cunku emperyalizmin zihniyetinde insanoglunun nitelik degeri yoktur, insanoglu bu zihniyet icin sadece her turlu ekonomik/politik ve diplomatik cikarin guc ve otorite amaci yolunda harcanacak kullanilacak bir madde ya da kuldur.

O yuzden konu inanc degil; gozlemdir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Peki bana gözleme göre bir tane kesin  örnek verir misin ?  Bak iddia demiyorum kesin bir örnek diyorum

Bunca şeyleri Amerikanın yaptığının/yaptırdığının  kesin bir örneği olsun

Eger ingilkizcen varsa; ikiz kuleler ile ilgili sitelere gir. Bak bir tane ornek.

http://www.911truth.org/

Bu da tam kuleler yikilirken cekilen videolar ve konusmalar.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bana bu videoda ne gördüğünü açıklar mısın ?

Hangi videoda.

Bak onemli olan ikiz kulelerin nasil onceden cokuse hazirlandigi.

Ucaklarin ikiz kulelere ucarken ayni sekilde tatbikatlar oldugu.

Bush'un hemen sonra yaptigi terorizm aciklamasi.

Onca kargasadan yanmamis olarak bulunan pasaport.

Kisaca ikiz kulelerin onceden cokertilmeye hazirlandiginin her turlu bilimsel aciklamasi.

Tum bu aciklamalara ABD yetkililerinin yanit verememesi.

En basta iki ucagin o sekilde iki kuleye carpisinda iki kulenin de ve hatta ucuncu ucak carpmayan yuksek binanin yikilisinin da bilimsel bir mantiksal olabilirlik olanagi yoktur.

Ikiz kuleler ancak imha edilecek bir binanin iceriden dosenen patlayicilari ile cokertilmistir. Ucaklar sadece ABD'nin Afganistan'a saldirabilmesi ve teror propagandasi yapabilmesi icin birer tetikleyicidir.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hangi videoda.

Bak onemli olan ikiz kulelerin nasil onceden cokuse hazirlandigi.

Ucaklarin ikiz kulelere ucarken ayni sekilde tatbikatlar oldugu.

Bush'un hemen sonra yaptigi terorizm aciklamasi.

Onca kargasadan yanmamis olarak bulunan pasaport.

Kisaca ikiz kulelerin onceden cokertilmeye hazirlandiginin her turlu bilimsel aciklamasi.

Tum bu aciklamalara ABD yetkililerinin yanit verememesi.

En basta iki ucagin o sekilde iki kuleye carpisinda iki kulenin de ve hatta ucuncu ucak carpmayan yuksek binanin yikilisinin da bilimsel bir mantiksal olabilirlik olanagi yoktur.

Ikiz kuleler ancak imha edilecek bir binanin iceriden dosenen patlayicilari ile cokertilmistir. Ucaklar sadece ABD'nin Afganistan'a saldirabilmesi ve teror propagandasi yapabilmesi icin birer tetikleyicidir.

Allah aşkına kim diyor bunları ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Allah aşkına kim diyor bunları ?

Butun bunlar belgeleri ile aciklandi. Hatta bu konuda bir dunya bilimciler grubu kuruldu. Yalniz Bush ve ekibi bunlara yanit vermedi.

Verdigim 9/11 truth linkini oku, yalniz ingilizce birde turkce verdigim videoyu izle. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hangi belgelerle açıklanmış ne olur bir göster..Olayın zaten inançsal yönünden bakmıyoruz  ne diye iddialarla vakit kaybediyoruz onu anlamadım..

Hangi belgeymiş ? İkizkulelerin nasıl yıkıldığının videosu açık açık varken daha önce sinsice yerleşmiş bombalarla yıkıldığına nasıl inandın ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Hangi belgelerle açıklanmış ne olur bir göster..Olayın zaten inançsal yönünden bakmıyoruz  ne diye iddialarla vakit kaybediyoruz onu anlamadım..

Hangi belgeymiş ? İkizkulelerin nasıl yıkıldığının videosu açık açık varken daha önce sinsice yerleşmiş bombalarla yıkıldığına nasıl inandın ?

Cunku ucak carpiminda bir kule oyle yikilmaz. Bu fizik bilimidir. En fazla ucak binayi carptigi yerden boler ve ust kisim asagiya duser. O binanin celik halatlardan yapildigi ve atesin bile zor eritecegi bilim adamlarinca ispatlanmis.

Bir daha soyluyorum, bunlar inanc degil; bilimsel aciklama ve gozlem.

Professionals for 9/11 Truth

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"Onca kargasadan yanmamis olarak bulunan pasaport."

Varsayalımki böyle oldu...Amerika herşeyi planladı fakat hiç yanmamış pasaport herşeyi ortaya çıkarttı :D Sanki Amerika yapsa pasaportun bulunma ihtimali olurdu ya

"Bush'un hemen sonra yaptigi terorizm aciklamasi"

Tabiki açıklama yapılacak..Atıyorum bizden bir yer seç bombalı saldırı olsun 1 saat sonra Başbakanın bu saldırının teröristler tarafından gerçekleştirildiğini söylemesi ve intikam alınacaktır demesi o ülkenin kendi kendini vurduğu anlamınamı gelir ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Türkçe bir siteden 911/truth tanımı

11 eylül  operasyonuydu, içeriden desteklendi, mesteklendi konulu olağan ve beklenen komplo iddialarının şemsiye organizasyonu.

Bak once iki konunun birbirinden farkini ortaya koyalim. 

Komplo teorileri

Bilimsel olgular ve gozlem

Beni ilgilendiren ikincisidir ve bunun ile ilgili sana linkleri de verdim. Okuman lazim ki, karsi cikisini bilimsel olarak degerlendirebilelim.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bunların hepsi kanıt fakat bizim ülkeye 2 yıl sonra gelecek sanırım madem hepsi açık bir belgede onca amerikan düşmanı bunları hiç görmemiş mi biggrin.png

Neyi gormemis mi?

Ilk  operasyon SSCB'nin soros ideolojisi ile yikilisidir.

9/11 'de yeni emperyalizmin aciliminin temelidir.

Zaten terorizmin kurucusu da emperyalist zihniyettir.

El-kaide onlarin orgutudur. Bu orgut ve terorizm iki turlu kullanildi, hem islam ulkelerini teorist gostermek hem de dunyaya terorizm korkusu salmak.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"Onca kargasadan yanmamis olarak bulunan pasaport."

Varsayalımki böyle oldu...Amerika herşeyi planladı fakat hiç yanmamış pasaport herşeyi ortaya çıkarttı biggrin.png Sanki Amerika yapsa pasaportun bulunma ihtimali olurdu ya

"Bush'un hemen sonra yaptigi terorizm aciklamasi"

Tabiki açıklama yapılacak..Atıyorum bizden bir yer seç bombalı saldırı olsun 1 saat sonra Başbakanın bu saldırının teröristler tarafından gerçekleştirildiğini söylemesi ve intikam alınacaktır demesi o ülkenin kendi kendini vurduğu anlamınamı gelir ?

Bak bir uklke baskani once olayin vahmetini ve ABD halkina taziyelerini iletir. Otur saldiri sonrasi konusmasini dinle. Usama Bin Laden'in adini dunya ilk defa bu aciklama ile duydu. Halbuki bu teroristi Afganistan'da SSCB uzerine suren yine ABD idi. Yani onun adami.

Neyse bu baslik bu konunun basligi degil, yalniz uzerinden bunca yil gecmesine ragmen; senin bu konudaki bilgi yetersizligin beni "sasirtti" dogrusu. :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dostum bu nasıl bilimsellikki ikizkulelerim yıkılışı açık açık kameralarda görüntülenmişken bombalarla patlatıldığını kanıtlandığını iddaa ediliyor ?

Yoksa Amerika'nın bu görüntülerde parmağı var :D

Yetkililer bu konu hakkında uçakların el kaide örgütleri tarafından çalındığını ve eyleminde El kaide tarafından gerçekleştirildiğide açık açık söylendi

Verdiğin yazıda ise hiç cevap vermediklerini dile getirmişsin

Sitede yazılar benim için nitelik taşımaz o sitelerdeki benzer şeyler HY sitelerindede var eğer her bilimsel denilen yazıyı kafaya atsaydım işim iş :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bak bir uklke baskani once olayin vahmetini ve ABD halkina taziyelerini iletir. Otur saldiri sonrasi konusmasini dinle. Usama Bin Laden'in adini dunya ilk defa bu aciklama ile duydu. Halbuki bu teroristi Afganistan'da SSCB uzerine suren yine ABD idi. Yani onun adami.

Neyse bu baslik bu konunun basligi degil, yalniz uzerinden bunca yil gecmesine ragmen; senin bu konudaki bilgi yetersizligin beni "sasirtti" dogrusu. smile.png

Aynısını Recep Tayyip erdoğan yaptı..Geçen sene 300 kişi ülkeye girdi ve 50 resmi olarak ve kendilerinin iddaa ettiği 250 türk askeri öldürüldü..Bush konuşmasının aynısını hem Abdullah Gül hem Recep Tayyip Erdoğan yaptı.Direk intikama girdiler ve operasyonlar başladı 49 tane pkklı öldürülebildi..

eee şimdi buradan Recep abinin herşeyi planladığını mı öğreniyoruz :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Dostum bu nasıl bilimsellikki ikizkulelerim yıkılışı açık açık kameralarda görüntülenmişken bombalarla patlatıldığını kanıtlandığını iddaa ediliyor ?

Yoksa Amerika'nın bu görüntülerde parmağı var biggrin.png

Yetkililer bu konu hakkında uçakların el kaide örgütleri tarafından çalındığını ve eyleminde El kaide tarafından gerçekleştirildiğide açık açık söylendi

Verdiğin yazıda ise hiç cevap vermediklerini dile getirmişsin

Sitede yazılar benim için nitelik taşımaz o sitelerdeki benzer şeyler HY sitelerindede var eğer her bilimsel denilen yazıyı kafaya atsaydım işim iş smile.png

Bilimsel calismalar  bir olay olduktan sonra da ortaya konabilir. Ayrica ucak carptigi anda cok asagi katlardaki patlamalari da kameralar gosteriyor.

Yani bina ayni imha yontemi ile cokertiliyor.

Bilemem benim dile getirdiklerim ve verdigim linkler konunun bilimsel olabilirlik olasiligini acikliyor. Komplo yonu benim konum deguil. 

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Neyi gormemis mi?

Ilk  operasyon SSCB'nin soros ideolojisi ile yikilisidir.

9/11 'de yeni emperyalizmin aciliminin temelidir.

Zaten terorizmin kurucusu da emperyalist zihniyettir.

El-kaide onlarin orgutudur. Bu orgut ve terorizm iki turlu kullanildi, hem islam ulkelerini teorist gostermek hem de dunyaya terorizm korkusu salmak.

Nasıl kullanıldıysa artık kendi ülkelerinde sokaktan sokağa Amerikan aslerleriyle savaşan adamlar Amerika tarafından kullanılmış bak sen şu işe :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aynısını Recep Tayyip erdoğan yaptı..Geçen sene 300 kişi ülkeye girdi ve 50 resmi olarak ve kendilerinin iddaa ettiği 250 türk askeri öldürüldü..Bush konuşmasının aynısını hem Abdullah Gül hem Recep Tayyip Erdoğan yaptı.Direk intikama girdiler ve operasyonlar başladı 49 tane pkklı öldürülebildi..

eee şimdi buradan Recep abinin herşeyi planladığını mı öğreniyoruz smile.png

Tabiki yapacak, cunku emir kullari.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bilimsel calismalar  bir olay olduktan sonra da ortaya konabilir. Ayrica ucak carptigi anda cok asagi katlardaki patlamalari da kameralar gosteriyor.

Yani bina ayni imha yontemi ile cokertiliyor.

Bilemem benim dile getirdiklerim ve verdigim linkler konunun bilimsel olabilirlik olasiligini acikliyor. Komplo yonu benim konum deguil. 

Ben bir bilimsellik görmüyorum dostum kamera görüntülerinde ise herhangi bir bomba patlaması yok,bombalarla çökmüş olsa kameralara çok iyi yansır

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl kullanıldıysa artık kendi ülkelerinde sokaktan sokağa Amerikan aslerleriyle savaşan adamlar Amerika tarafından kullanılmış bak sen şu işe biggrin.png

Anlasildi sen emperyalizm zihniyeti algilamakta zorluk cekiyorsun, ve ustelik sadece kendi inancin ile bir seyin olup olamayacagini degerlendiriyorsun ve algilanamayan nokta;

Emperyalizmin kendi cikari icin yapmayacagi seyin olmadigi. Kendi askerini de harcar, kendi halkini da harcar. Cunku onlar icin insanoglu sadece bir mal ve maddedir.

Konuyu bence bosuna uzatiyoruz. Cunku konu inanc degil, ortaya konan bilimsel gercekler. hic bir bina hic bir sekilde oyle bir carpma ile o sekilde un ufak olmaz ve cokmez. Ustelik dunyanin en guclu binalari olan ikiz kulerden bahsediyoruz.

Yok, sen illada "beni bilimsellik ilgilendirmez, o binalari o iki ucak cokertmistir" dersen; bu bir inanctir ve bilimsel yani yoktur.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.