Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

aldatılsanız ne yapardınız ?

samaroglani

Önerilen İletiler

Arkadaşım burada direk sevgilin veya eşin tarafından aldatıldığını soruyorlar.Saçma sapan anneni aldattın yok dürtü var gibi şeyler yazmanın anlamını anlat bana.Eğer sende bu dürtüler varsa o ayrı....Anlarsın ya ;)

siz anlamıyorsunuz insan bir defa aldatırsa her dalda aldatır anlarsınızya

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

siz anlamıyorsunuz insan bir defa aldatırsa her dalda aldatır anlarsınızya

ne alaksı varya senin o dediğin yalan statüsüne giriyo aldatmakl çok farklı bi olgu yanii sevgilin var ve sen bir başkası ile ister gönülden ister bedensel anlamda birlikte oluyosan bu aldatmaktır ve bunun telafisi yorumu nedeni yoktur ve ne yapılır bilmiyom tam olarak ama kesin bişi yapılmalı çünkü bu alışkanlık olur zamanla

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
ne alaksı varya senin o dediğin yalan statüsüne giriyo aldatmakl çok farklı bi olgu yanii sevgilin var ve sen bir başkası ile ister gönülden ister bedensel anlamda birlikte oluyosan bu aldatmaktır ve bunun telafisi yorumu nedeni yoktur ve ne yapılır bilmiyom tam olarak ama kesin bişi yapılmalı çünkü bu alışkanlık olur zamanla

aldatmak ....

senin burda bahsettiğin kadar basit bişey değildir... !!!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

basima geldi iyi oldu bana oyle herkese guvenirsen böyle olur nemi yaparim sevgime bagli belki o an affeder gibi yaparim ama etmem :) affedilir bir sey degildir cunku aldatmak...aslinda acik konusmak gerekirse sevgilimse birakirim.nisanlimsa ayrilirim,esimse zor olur biraz ama ayrilirim cocuklarim varsa yandik....yazik herseye...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
basima geldi iyi oldu bana oyle herkese guvenirsen böyle olur nemi yaparim sevgime bagli belki o an affeder gibi yaparim ama etmem :) affedilir bir sey degildir cunku aldatmak...aslinda acik konusmak gerekirse sevgilimse birakirim.nisanlimsa ayrilirim,esimse zor olur biraz ama ayrilirim cocuklarim varsa yandik....yazik herseye...

Vala benim başıma hiç gelmedi umarım gelmez de! AMİN!!

Ama ben -büyük konuşmak gibi olmasın ama- ne kadar seversem seveyim affeder gibi bile davranamam :( Direkt olarak terk edilir karşıdaki benim tarafımdan ve bi daha affedilmesini beklememeli, çok çok çok zordur, affedemem, ben böyle bir şeyi asla kaldırabilecek bi yapıda insan değilim. Çünkü unutulacak birşey değil aldatılmak, affetsem hep aklıma gelecek bana yapılan ve daha da mutsuz olurum, ki ben mutsuzsam karşıdakini de mutsuz ederim elimde olmadan. En iyisi böyle bişey hiç olmasın. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Aldatildinmi ne yaparsin ,.gayet normal,. Önüme bakar niye Aldatildim.,,demekki yol yanlismis dogru yolu

bulasiya kadar .,.,önüme,.,bakar bakar ,. gercekleri cözmeye calisirim,.,

ne zaman tekrar kendime gelir kafam dik olursa,.,

ver elini Bodrum ,,gümmet tabiki yanliz degil,.,.yeni askimla

Türk genci biraz capkin olmali,.olmazsa ne olur.,.,!!!

Aldatilmakmi Aldatildigin kadar Aldatirsin.,.,olur biter,.,olmazsa Töre cinayetine katilirsin olur biter

Saygilar

:shuriken: yamyam frankfurt

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Aldatılırsam eğer,

"Bende Seni Aldatcam" gibi saçma bir tribe girmem hiç...

Aldatmak ve Aldatmış olmak zaten kötü bir durum bence.

Niye kendim de o duruma düşeyim ki?

Hem aldatacağınızı söylemeniz, aldatmanızı artık anlamsız kılar.

Aldatmak, haberi olmadan yapılır çünkü...

"Haberli Aldatmak" olmaz yani...

Küfreden Küfretmek size ne kazandırır?

Onun seviyesine düşmekten başka!

Aldatılırsam, anında biter...

Ceketimi alır giderim...

Bu kadar basittir bu...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir Süper Kız Çocuğu Özo

:rolleyes::rolleyes:

Aldatıldım mı bilmiyom ama muhtemellen aldatılmışımdır die düşünüyorum..

Kimin başına gelmiyoki aldatılmak..

Güselii, Çirkini,Akıllısı, Delisi...

Ne fark eder..

Bayan ve erkek hiç fark etmiyo günümüz şartlarında..

Şayet eğer haberdar olsaydım aldttığından..

Gösünün yaşına bakmaksızın kapı dışarı iter..

Hayatımdan uzaklaştırırdım sorgusuz sualsiz...

Ne derece doğru bilinmez ama ben biraz ön yargılıyım..

Saygılar Özo

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne yalan söyleyim hiç aldatılmadım..

ama aldatılsaydım. önce karşımdaki dinlerdim (bu bişeyi değistirmez tabi) daha sonra mantıklı ve ya mantıksız gerekçesine bakmaksızın açardım ağzımı yumardım gözümü, allah ne verdiyse..

bitirirdim..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne yalan söyleyim hiç aldatılmadım..

ama aldatılsaydım. önce karşımdaki dinlerdim (bu bişeyi değistirmez tabi) daha sonra mantıklı ve ya mantıksız gerekçesine bakmaksızın açardım ağzımı yumardım gözümü, allah ne verdiyse..

bitirirdim..

Bu kadar emin olma bana kalırsa.. -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eğer ben aldatılsaydım aldatıldığım için değil ama aptal yerine konduğum için felaket sinirlenirdim..

yoksa dediğim gibi aldatıldığım için üzülmezdim..Madem o beni istemiyor ben onu hiç istemiyorum.. -_-

Ama beni aptal yerine koydu ya....işte onun acısı fena çıkar... :devil:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

maalesef emin ya..

ben kız arkadaşımı gece evinde bile takip ederim.. telfonlarını, maillerini her şeyini kontrol altına alırım haberi bile olmaz..

boşa james bond değiliz.. modern olanından.. :lol:

Saygılar :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.