Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Cennet'ten Satılık Arsa Var!

Odris

Önerilen İletiler

hocam boyundan büyük rakamlara kalkışmasana sen yaa biggrin.png kendine bunu neden yapıyorsun, sessiz sessiz namazını kılıp duanı etsene sen biggrin.png

neyine senin bilimsel kuramlarla ilgili tartışmak yahu biggrin.png 10 üzeri 10 üzeri 123 müş biggrin.png

Bende diyorumki 10 üzeri 10=123 yapmaz tamam da.Neden yapmaz :) 10 + 1 =11 10+ 2=12 yapar...Bu tesadüf değildir bu matematik sistemini kurulmuş birşeydir..Dünyaya'nın yaratılışından beri vardı biz insanlar bulduk...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bende diyorumki 10 üzeri 10=123 yapmaz tamam da.Neden yapmaz smile.png 10 + 1 =11 10+ 2=12 yapar...Bu tesadüf değildir bu matematik sistemini kurulmuş birşeydir..Dünyaya'nın yaratılışından beri vardı biz insanlar bulduk...

10 üzeri 10 üzeri = 123 değil yahu. senin üstad bir ihtimal hesabından bahsediyor. söz konusu ihtimal 10 üstü 10 üstü 123'te bir olarak hesaplanmış da onu diyor yani. ben de hesapla bakalım görelim deyince her zamanki gibi demagojiye başlayıp karikatürler falan yayınlanmaya başlandı. bir de bir tavuk diye tutturdu o nedir bilmiyorum :D neyse işte öyle yani...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

10 üzeri 10 üzeri = 123 değil yahu. senin üstad bir ihtimal hesabından bahsediyor. söz konusu ihtimal 10 üstü 10 üstü 123'te bir olarak hesaplanmış da onu diyor yani. ben de hesapla bakalım görelim deyince her zamanki gibi demagojiye başlayıp karikatürler falan yayınlanmaya başlandı. bir de bir tavuk diye tutturdu o nedir bilmiyorum biggrin.png neyse işte öyle yani...

Ünlü İngiliz matematikçi Prof. Roger Penrose bize hayat imkanı veren böyle bir evrenin tesadüfen oluşabilme ihtimalini hesaplamıştır.

Daha bunu bile anlayamamış bizim evrimcilerimiz,

Tesadüf matematiksel bir terimdir ve Penrose tesadüf ihtimalinin imkansızlığını matematiksel olarakta ortaya koymuştur.

Büyük patlamayla canlılık için uygun bir ortamın oluşma olasılığını 10 üzeri 10 üzeri 123′te bir ihtimal olarak hesaplamıştır.

Yani sıfır ihtimal bile sayılamayacak bir durum yaratıyor bu sayı,

Nasıl ama...

stuart.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Klasik sarıgöl muhabbeti başlamış... bir sürü alıntı ile herkesin kafasını karıştırıp (kendince) sonra da sizleri tartışma bilmemekle suçlamaya çalışcaktır...

Bütün başlıklarda yaptığı bu ...

Allahı kim yaratmış, kimdir bu Allah sorularıda orada duruyor ama...

Offffffffff offffffffff

Allah ezelidir..Bu sözün anlamını öğrenmek yeterli olacaktır...Allah tek bir İlahtır...Soru mu sormak istiyorsun...Dilinle söyle Allah'a...Git yalnız kalacağın biryere Onunla konuş...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Arkadaşlar,

Küçük bir uyarı bazı iletilerdeki kişiselleştirmeleri temizledim...

devam etmek istiyorsanız kişiselleştirmeden uzak durmanız gerekiyor. Konuya angaje olmanız sizin açınızdan yararlı olacaktır...

Saygılar :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.