Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

ALLAH'I İnkar Etmek

omar123

Önerilen İletiler

Maraba sen bence Ahiret konuşmanı hazırla...Siz hepiniz Dünya hayatını örnek gösteriyorsunuz..Size ölümü gösteriyorum ölümü varmı bu kadar yüreğiniz..Sen gelmiş makinanın yaptığı şeyi makinayı yapanın yapamayacağını iddia ediyorsun :) Onu bunu bırakta kendi vücudundaki tasarıya bak...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Maraba sen bence Ahiret konuşmanı hazırla...Siz hepiniz Dünya hayatını örnek gösteriyorsunuz..Size ölümü gösteriyorum ölümü varmı bu kadar yüreğiniz..Sen gelmiş makinanın yaptığı şeyi makinayı yapanın yapamayacağını iddia ediyorsun smile.png Onu bunu bırakta kendi vücudundaki tasarıya bak...

maraba, kendi vaziyetini burdan öğrenebilirsin:

http://www.youtube.com/watch?v=Qh0_Cfjmtxo&feature=related

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tabiki benim Rabbim yarattı...Zıt olanlar çok var..İyilik kötülük,güzellik çirkinlik,Zengin yoksul...Allah benim rabbimdir...Kimi insanları kimine üstün yapmıştır..Dünyada tek renk beyaz olsaydı hepimiz KÖR olurduk...Bu sözden ne anlıyorsanız anlayın..Siz dalganızı geçedurun...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tabiki benim Rabbim yarattı...Zıt olanlar çok var..İyilik kötülük,güzellik çirkinlik,Zengin yoksul...Allah benim rabbimdir...Kimi insanları kimine üstün yapmıştır..Dünyada tek renk beyaz olsaydı hepimiz KÖR olurduk...Bu sözden ne anlıyorsanız anlayın..Siz dalganızı geçedurun...

dalga geçmiyoruz sevgili omar, insanlar arada eğlenir yahu. bak burda iki kişiye bedel olan sarıgöl bile benimle yazışırken dil çıkarmadan tut yuvarlana yuvarlana kahkaha atmaya kadar neler neler yapmış kendince. ne yani şimdi ben ona çıkıp "sen dalganı geç bakalım öbür tarafta gör bak darwin sana neler yapacak, newton kafanda elma püresi yapacak" falan mı demeliyim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Stalkes bir insan Darwinin sana böyle birşey yapacağını söyleyebilir miyiz..Size diyorumki Allah herşeyin Rabbidir..Şeytanında Meleğinde...Maraba bana şu anda inat gidiyor...Kendini objektif bıraksa pat diye anlayacak herşeyi...Yine söylüyorum bakın hala iki kişşiyle muhattabım..Foruma ilk geldiğim zamandan beridir hep böyle Stalkes..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca bilinenlere göre çocuk uzun zamandır ateistmiş...Sadece ateistlik diye değil Kur'an-ı Kerim tuvalete atma namazda taciz gibi çirkin huylarıda varmış..Fotoşoğ değil gerçek görüntü..İstersen başka cesedi gösterebilirimde...Pardon gösteremem bakmaya dayanamıyorum Google'a yazsan bulursun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Stalkes bir insan Darwinin sana böyle birşey yapacağını söyleyebilir miyiz..Size diyorumki Allah herşeyin Rabbidir..Şeytanında Meleğinde...Maraba bana şu anda inat gidiyor...Kendini objektif bıraksa pat diye anlayacak herşeyi...Yine söylüyorum bakın hala iki kişşiyle muhattabım..Foruma ilk geldiğim zamandan beridir hep böyle Stalkes..

forumda arada böyle şeyler oluyor sevgili dostum. ben de çok zaman böyle iki kişiyle muhattap olmak zorunda kalmışımdır. çok kafayı takma.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tabiki benim Rabbim yarattı....... kötülük,

Söyle o halde Şeytan'dan ne farkı var?

Asıl sen bizle dalga geçiyorsun. Dörtbin yıl önceki, kökeni Sümerlerde olan mistik masalara inanmamızı istiyorsun. Bu çağda.. Bu dalga geçmek değil de nedir?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sümerlerin ilahlarına ilişkin günümüze bir Kutsal Kitapları geldi mi ?Allah'ı yalanlayan bir Peygamber geldi mi ? Hayır gelse bile Allah onun yalanlarını ortaya çıkmasını sağlar...İnsanlıktan önce bunlar karar verilmiştir...İyilik yapanlara Cennet,kötülük yapanlara Cehennem vaat edilir...Sana dedimki sümerlerin ilahlarına şu anda bir delilleri yok..Oysa Allah Hz.Muhammed ile birlikte değil ondan öncede hatta ve hatta çok uzun zamandır biliniyordu...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sümerlerin ilahlarına ilişkin günümüze bir Kutsal Kitapları geldi mi ?

Söylemiştim hiç bir ilah bu hataya düşmez. Bu hata nelere yol açtı bak, Said-i Kürdi bile vahiy almaya soyundu. Daha binlercesi..

Oysa Allah Hz.Muhammed ile birlikte değil ondan öncede hatta ve hatta çok uzun zamandır biliniyordu...

Bu iddia sadece sizlere ait. Hiç bir din mensubu(Hristiyan, Musevi ve diğerleri) bunu kabul etmiyor.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.