Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Tanışalım... (inceden)

meliskoo

Önerilen İletiler

• Cevaplar 417
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

selam ben erhan istanbulda yaşıyorum futbolla uğraşıyorum habilerim sinama, müzik, seyahat, yüzmek yaşımda 18'le 22'arasında sizlerlede tanışmak ve tanışacak olmaktan mutluyum... hepinize saygılar sevgiler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İsim: Sercan

Yer: Antalya

Sanırım yeterince kısa ve öz. Bu arada Antalya lı arkadaşlar kimlerdi???

selam ben erhan istanbulda yaşıyorum futbolla uğraşıyorum habilerim sinama, müzik, seyahat, yüzmek yaşımda 18'le 22'arasında sizlerlede tanışmak ve tanışacak olmaktan mutluyum... hepinize saygılar sevgiler...
Ben Ercan yas 29,ve kanada'da yasiyorum.meslek bankacilik.

merhaba arkadaşlar hoşgeldinizzzz :clover::)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evlenince wallahide baska forumuna girices sitenın wala ya :D

burası evde kalmış ikizler burcu kızlar forumu :D :D :D

Demet aKaLınımız da evlenmiş ayrıcaana :D

darısı tez zamanda başımıza sedelinam kriptexim hayal_et cim

:wub:

ne kimle evlenmisss

ben evde kalicagim valla bu gidiste ama benim ispanyol cokk tatlii git gide hosuma gidiyoo bana hergun siir yaziyoo cok romantik yaaa :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ne kimle evlenmisss

ben evde kalicagim valla bu gidiste ama benim ispanyol cokk tatlii git gide hosuma gidiyoo bana hergun siir yaziyoo cok romantik yaaa :D

senin ispanyoll kiiiimm kaçırmışım o kısmınııı :)

iyi iyi evlenme teklif etmeden bunları kabul etmıyorum de sıkıştır :D

demet akalın bi sarışın cok tatlı yakısıklı maviş çocukla evlenmiş wala helal olsun :) cok seviom ben demeti

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

evlenince wallahide baska forumuna girices sitenın wala ya

burası evde kalmış ikizler burcu kızlar forumu

Demet aKaLınımız da evlenmiş ayrıcaana

darısı tez zamanda başımıza sedelinam kriptexim hayal_et cim

sağol valla da ben ıkızler değilim de eve kalmışlar kısmına dahılım galiba :D

he ya buraya girip napsın evliler,evlenmişler zaten şimdi vatanı kurtarıyorlar kendılerını kurtardılar :D

gerçi ben de diğer başlıklarda çok varım..baktık doğru adamın geldği yok,forum oyunlarına girip kafa dağıtıoz :D

demet de evlendi ya vay be,evlensın artık ya kıza adam dayanmıyor,memlekette el atmadık adam bırakmadı :lol::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Günaydinlar hepinize

bu güzel paylasim platformunu bikac defa okuduktan sonra nihayetinde ben de araniza katilmaya karar verdim, umarim kabul görürüm.

24.5 yasinda sivasli ama dogma büyüme isvicrede yasayan, üni mezunu bir insanim. su anda isvicre disisleri bakanliginda personel bölümünde calismaktayim. ailemle yasiyorum, 3 abim 2 ablam var, hepsi evli coluk cocuk sahibi, bense yasca en az fark olan kardesimden 10 yas kücügüm, yani tekne kazintisiyim: ))) umarim zamanla cok daha güzel bir sekilde tanisiriz. :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hepinize merhabalar arkadaşlar bende buraya yeni üye oldum.Ben 15 yaşında bir genç kızm,Adım sedef,İstanbulda yaşıyorum,Hafif çılgınımdır,maceraya bayılırım.

ArNIZA HOŞ GELDİM DİMİ YANİİİİİİ.............. B):lol::stuart:

hoşgeldin sedefciğim.. :) benim ilk adımda sedefmiş.. :D inş. iyi vakit geçirirsin.. ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

var bi tane ispanyol sevgilisi. ama bakma ispanyol olduğuna. suudi görünümlü bi ispanyol :D

yeniler hoşgelmişler

emree beyy bakiyorum yoklugumu kacirmiyosunn geldim ben tatilden valla hem kimin ispanyol sevgilisi varmis ooo tarih olalii 2 ay olduu tatilde yeni ufuklara yelken actimm ama bitti neyse

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

emree beyy bakiyorum yoklugumu kacirmiyosunn geldim ben tatilden valla hem kimin ispanyol sevgilisi varmis ooo tarih olalii 2 ay olduu tatilde yeni ufuklara yelken actimm ama bitti neyse

seni televolelerde görmek de nsaip olcakmı acaba bize. çağla şikel'den daha aktifsin ama kıymetin bilinmiyo valla :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.