Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

NEDEN HEP O KIZLARIN KIYMETİ BİLİNİR

sirvana

Önerilen İletiler

• Cevaplar 87
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

benim yüreğim güzel be deyip kendine bakmazsan öyle olur :P şaka bir yana gerçekten kural tanımayan,kadınlığını kullanabilen, bakımlı hanımlar her erkeğin ilgisini çeker :)

dogru katiliyorumm

yani dürüstlük, hoşgörü, insanlık mühim değil öylemi B)

bunlari diyene bakinn emree hadi yeme beni sen mi ic guzellige bakican karsindaki melek olsa sen once tipine bakarsin -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yani dürüstlük, hoşgörü, insanlık mühim değil öylemi B)

bu demogoji de baydı artık dünyaya barış huzur diliyorum gibi bayat bir cümlecik oldu , -_- şöyle diyelim hoşgörü , insanlık, dürüstlüğü mükemmelik derecesinde barındıran kibariye görünümünde bir hanımefendi ve bu özelliklerden oldukça az barındıran angelina jolie görünümünde bir hanımefendi seçimin ne olurdu ?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dogru katiliyorumm

bunlari diyene bakinn emree hadi yeme beni sen mi ic guzellige bakican karsindaki melek olsa sen once tipine bakarsin -_-

heryerde altımı oyuyosun ya. nasıl arkadaşsın anlamadım :D

bu demogoji de baydı artık dünyaya barış huzur diliyorum gibi bayat bir cümlecik oldu , -_- şöyle diyelim hoşgörü , insanlık, dürüstlüğü mükemmelik derecesinde barındıran kibariye görünümünde bir hanımefendi ve bu özelliklerden oldukça az barındıran angelina jolie görünümünde bir hanımefendi seçimin ne olurdu ?

bu arada kibariyeyi bayağı bi ezmişsin lack :D neden öyle dedin ki onunda kendine has hayran kitlesi var :D

ya şu bir gerçek ki bende geyik olsun diye söyledim zaten. yani tabiki dış görünüş te çok önemli. ama güzel bir bayanı da sırf dış görünüşünden dolayı istemem bu da bir gerçek. yani insanlıkdan bir haber ama dış görünümü gayet hoş bir bayan da tercihim olmazdı inan. bir de konuşunca iki cümleyi bir araya getirebilmesi lazım tabi. aksi takdirde barbi bebek gibi yanında gezdirmenin de bir anlamı yok.

bu arada angelina jolie değilde claire forlani olsaydı daha iyi olurdu benim için :D ama soruna karşılık şunu söyleyebilirim. dış görünüşünden hoşlanmadığım bir bayanla birlikte olmam ne kadar mümkünse huyunu sevmediğim ve muhabbetinden hoşlanmadığım bir bayanla birlikte olmam da o kadar mümkün. benimiçin fark yok ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

okula yenı bır bayan geldi,hiçbir bılgısı ol madığı halde çalışkan dıye mudur yardımcısı yapacak mudur..(çalışkan da değil,sınıfıyla ılgısız,velılerı sevmıyor)

kımse sevmıyor,herkes cephe aldı okula,sevılen bırı de değil ustelık..ama farklı bır bayan yanı gıyım kuşam cılve..

ve erkek hocalar da dıyor:mud.yardımzısı yapmalarının tek nedenı cvılvesı ve fiziği

buyrun erkekler soruyorum nedır bu,eğitim camıasında bile okulu çekıp çevırecek,işine düşkün,okula vaktını maaş dışında da harcayan öğretmen varken,sırf o tur bayanlardan dıye alınması neyı açıklar

ne bu erkeklerın derdı ya,eğitimin bıle önune geçebılıyor.zaten sorunlu bır çevrenın okulyuz..sırf fızığe bakıp mud.yardımcısı mı yapılır

cevapları beklıyorum erkeklerdenn :excl::angry:

maalesef..mümkün...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla benim bildigim erkeklerr kibariyeyii bay cekerlerrr

yani brad pitt gelse hemen atlarim kollarina kasimdaki melekte olsaa :devil:

heryerde altımı oyuyosun ya. nasıl arkadaşsın anlamadım :D

bu arada kibariyeyi bayağı bi ezmişsin lack :D neden öyle dedin ki onunda kendine has hayran kitlesi var :D

ya şu bir gerçek ki bende geyik olsun diye söyledim zaten. yani tabiki dış görünüş te çok önemli. ama güzel bir bayanı da sırf dış görünüşünden dolayı istemem bu da bir gerçek. yani insanlıkdan bir haber ama dış görünümü gayet hoş bir bayan da tercihim olmazdı inan. bir de konuşunca iki cümleyi bir araya getirebilmesi lazım tabi. aksi takdirde barbi bebek gibi yanında gezdirmenin de bir anlamı yok.

bu arada angelina jolie değilde claire forlani olsaydı daha iyi olurdu benim için :D ama soruna karşılık şunu söyleyebilirim. dış görünüşünden hoşlanmadığım bir bayanla birlikte olmam ne kadar mümkünse huyunu sevmediğim ve muhabbetinden hoşlanmadığım bir bayanla birlikte olmam da o kadar mümkün. benimiçin fark yok ;)

ne altisi tatlim ben dogruyu soluyomm sende hemen demogojini degistirmissin hani guzellik muhim degildii ay gulcegim yoktu dur guleyimmm

ben tanirim senii sen cirkin olsun cumhurbaskani bile olsa valla aldatirsinnn byeeee

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kılıf mükemmel hazırlanmış :D Tipik bir türk erkeği.Bütün yollar Roma'ya çıkmıyor artık.siz hangi devirde yaşıyorsunuz.

TASYÜREK'linin yaşadığı orta çağ da mı?Son sözlerinizle benim sölediklerimi teyid ediyorsunuz. :D

bazı insanlar çağ atlamak ne demek bilmiyor ama ağzındanda düşürmüyor çağ atlamak hergün başka bir erkeğin kollarına atlamakla aynı şey değildir

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bazı insanlar çağ atlamak ne demek bilmiyor ama ağzındanda düşürmüyor çağ atlamak hergün başka bir erkeğin kollarına atlamakla aynı şey değildir

aynen katılıyorum;

''Eğer ki medeniyet açmaksa bedeni. hayvanlar insanlardan daha medeni''

belki tam karşılığı değil ama benzeri sayılır senin söylediğinin ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

malesef öyle,çoğu kez bılgılı olanın önune geçilebılıyor

fızığını kullanan bayan da suçlu,onu sırf göruntusu ve çıkarı için işe alan erkekte :excl:

bırçok bayan erkeğe tercıh edılebılıyor,özellıklede bilgi dışında her mezıyetı olan :excl:

Evet gercekten erkekler dıs görünüse baya bir adapte oluyorlar....ve bir işe girdiginizde sizin bilginize degil dıs görünüşe bakıyorlar bence buda onların ne kadar kendilerini küçültüklerini ortaya koyuyor....

Bir bayanın sadece dış görünüşüyle var olmadıgınıda bilmelisiniz...

:clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

çağ atlamak hergün başka bir erkeğin kollarına atlamakla aynı şey değildir

:clover:

sonra da bisürü ailesiz sokağa atılmış çocuk,uyuşturucu batağına çekılen kızlar,çöpe atılan bebekler :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ay sedelina sen haala hangi devirde yaşıyosun :) birsürü korunma yöntemi var tıp ilerledi e bu çocukta bu korumalardan çıkıp geliyorsa hakediyor demekki çöpe atılmayı zavallı annesi babası ne yapsın onlar önlemini alıyo gelmesin oda yani rahat rahat bi cinsel deneyim yaşayamayacakmı bu insanlar hangi devirdeyiz yaa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.