Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

NEDEN HEP O KIZLARIN KIYMETİ BİLİNİR

sirvana

Önerilen İletiler

• Cevaplar 87
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

NOT: bu yazıdan bu konuyu açan arkadaşa sen çirkinsin o yüzden senin kıymetini bilmiyolar demek istediğimi çıkarabilecekmisiniz bakalım sizi görüyüm. bu potansiyeli olan arkadaşlar var biliyorum -_-

dedin de vallaha :)

bide neden o kızlar dedı ben hala iç etttım yani ayıp bıde o kızlar demesı

cunku o kızların da bı alıcısı var belkı onlardan hoslanan erkekler cogunlukta?

ben erkek olsam belkı öle bı kız alıcam ? kim nerden bilir

hem dogrusu benım hosuma gidio öle cıvıl cıvıl kızlar boya küpü gıbı sonra bol havalı böle

atar tutar eglendırır :D

izlemeyı bıle sevıyorum onları ben :)

sorry wala sirvana aynı fikirde olamıycam senle

tüm iyi niyetimi kullandım bu baslıkta ama yetti gari.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

hem dogrusu benım hosuma gidio öle cıvıl cıvıl kızlar boya küpü gıbı sonra bol havalı böle

valla demedim ya. yanlış anlayacak şimdi. o anlamı çıkarmayın diye tedbir amaçlı söylemiştim.

ben hiç sevmem öyle kızları. cıvıl cıvıl falan. biraz ağır olmalı bence. gerçi bi kız tanıdım sürekli şöyle derdi:''delikanlı kız toka takmaz''. tabi böylede olmamalı. biraz ortası olcak yani

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

beni yanlış anlamışsın.ben karekter olarakta bahsettim keşke tek görünüşte öyle olsalar.çok o kızlar derken hemen öyle kötü anlamda da gelmesin aklınıza.kişilik olarakta iyi olmayanlardan bahsettim.sırf görünüşte kendilerini farklı göstermeye çalışan kızlar.asıl ben sorry.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

valla demedim ya. yanlış anlayacak şimdi. o anlamı çıkarmayın diye tedbir amaçlı söylemiştim.

ben hiç sevmem öyle kızları. cıvıl cıvıl falan. biraz ağır olmalı bence. gerçi bi kız tanıdım sürekli şöyle derdi:''delikanlı kız toka takmaz''. tabi böylede olmamalı. biraz ortası olcak yani

tabiki her ikiside olacak.ben burda anlatmak istedigim sadece fiziginden dolayı onlara kapılıp giden erkeklerden ve onların yalanlarına inanmalarından.ben buna karşıyım.yoksa bende gülmeyi eglenmeyi severim.zaten onların güldürmeyi anlayacaklarını da pek sanmam.ben açıkcası benim deyimimle şu kokona kızlardan ben çok tanıdım ve iyi olanına rastlamadım.ben çok kokona olanlarından uzak duruyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Bizlerin kıymeti öldükten sonra anlaşılacak büyük sanatçılar gibi.. -_-:D

Birşey yapmaya gerek yok bence ne kendimizi nede düşüncelerimizi değiştirmek için çaba harcamalıyız..Bu dünyada bizi kimse anlamıyor anlamaycakta özelliklede sen Taş Kalpli :lol:

Anlamıyorsa değerini ve seni boşver takma kafana , sabretmek en güzeli ;) Birgün mutlaka gerçeği görecektir gözleri :)

gerçekten arttık takmaya başladım.insan artık kendinde kusur aramaya başlıyor.bu hayat böyle hep böylede gidicek bence
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

okula yenı bır bayan geldi,hiçbir bılgısı ol madığı halde çalışkan dıye mudur yardımcısı yapacak mudur..(çalışkan da değil,sınıfıyla ılgısız,velılerı sevmıyor)

kımse sevmıyor,herkes cephe aldı okula,sevılen bırı de değil ustelık..ama farklı bır bayan yanı gıyım kuşam cılve..

ve erkek hocalar da dıyor:mud.yardımzısı yapmalarının tek nedenı cvılvesı ve fiziği

buyrun erkekler soruyorum nedır bu,eğitim camıasında bile okulu çekıp çevırecek,işine düşkün,okula vaktını maaş dışında da harcayan öğretmen varken,sırf o tur bayanlardan dıye alınması neyı açıklar

ne bu erkeklerın derdı ya,eğitimin bıle önune geçebılıyor.zaten sorunlu bır çevrenın okulyuz..sırf fızığe bakıp mud.yardımcısı mı yapılır

cevapları beklıyorum erkeklerdenn :excl::angry:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Cinsiyet ayrımı yapmadan düşünürsek, insanlar hep böle düşünürler. "Kıymetimi bilmedi, gitti ona" gibi.

Bundan yakınmam. Gidene kal demek, kalana git demek, aman dileyene el kaldırmakta bana yakışmaz. Ben sadece severim. Bunu yaptığımda güler yüzüm :) En güzel bunu becerebiliyorum. Karşılıksız, çıkarsız, o büyüklüğü yaşıyorum sevmenin ...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkek olarak cevap vereyim ben.

sedelina

iki ihtimal var

1.- yeni gelen cilveli ögretmenin müdürle bi ilişkisi var yada bi ilişki ihtimali var....

2.- senin goremediğin bazı yöneticilik meziyetleri var bu cilveli ögretmenin.müdür bunu farketmiş olabilir.

her iki ihtimalde de gayet başarılı kendi açısından.:)

belki gelecegi görevde de basarılı olur.

bence olabilir.:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkek olarak cevap vereyim ben.

sedelina

iki ihtimal var

1.- yeni gelen cilveli ögretmenin müdürle bi ilişkisi var yada bi ilişki ihtimali var....

2.- senin goremediğin bazı yöneticilik meziyetleri var bu cilveli ögretmenin.müdür bunu farketmiş olabilir.

her iki ihtimalde de gayet başarılı kendi açısından. :)

belki gelecegi görevde de basarılı olur.

bence olabilir. :D

tabıkı de mezıyetı yok,okulda çok başarılı ınsanalr var.daha bılgısayar kullanmayı bılmıyor

neyse nasıl bı göreve geleceği malum,gun ola harman ola...

üzüldüğüm eğitimımızın böyle helak olması :(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

yoooo düşünürüz:)

ama bazen bütün yollar romaya çıkıyor ne yapalım.

ama yani düşünemediğimiz anların sorumlusuda kadınlardır.

Kılıf mükemmel hazırlanmış :D Tipik bir türk erkeği.Bütün yollar Roma'ya çıkmıyor artık.siz hangi devirde yaşıyorsunuz.

TASYÜREK'linin yaşadığı orta çağ da mı?Son sözlerinizle benim sölediklerimi teyid ediyorsunuz. :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu devirde yaşıyorum işte.

ama benim demek istedigim kadınlarda biraz suçlu.

bircok kadın tanıyorum bilgisi ve birikimiyle bir yerlere gelmiş.

ki gercekten bu kadar erkek egemen bi toplumda cok zor bişi yaptıkları.taktir etmek gerek kesinlikle.

bircok kadın tanıyorum kadınlıkları ile bir yere gelmiş.

ki bu da bence kolay bişi deil.bu da bi yetenek bence.herkes yapamaz yani.

ve bu iki tip kadın birbiriyle hiç anlaşamaz.

arada olan biz erkeklere olur.

zaten sonunda iş hayatından tamamen sileceksiniz bizi.

of of erkek olmak zor valla :D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu devirde yaşıyorum işte.

ama benim demek istedigim kadınlarda biraz suçlu.

bircok kadın tanıyorum bilgisi ve birikimiyle bir yerlere gelmiş.

ki gercekten bu kadar erkek egemen bi toplumda cok zor bişi yaptıkları.taktir etmek gerek kesinlikle.

bircok kadın tanıyorum kadınlıkları ile bir yere gelmiş.

ki bu da bence kolay bişi deil.bu da bi yetenek bence.herkes yapamaz yani.

ve bu iki tip kadın birbiriyle hiç anlaşamaz.

arada olan biz erkeklere olur.

zaten sonunda iş hayatından tamamen sileceksiniz bizi.

of of erkek olmak zor valla :D

Bu tarz yaklaşımın hoşuma gitti.Seni kutsuyorum. :D Ve bol şanslar diliyorum.... ;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

doğru,kadınlar iş hayatı konusun da şanslı olabılıyor,eğer cılvelı ve çok açık saçık gıyınıyorsanız sızı bı erkeğe tercıh edebılıyorlar da.

malesef öyle,çoğu kez bılgılı olanın önune geçilebılıyor

fızığını kullanan bayan da suçlu,onu sırf göruntusu ve çıkarı için işe alan erkekte :excl:

bırçok bayan erkeğe tercıh edılebılıyor,özellıklede bilgi dışında her mezıyetı olan :excl:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.