Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

NEDEN HEP O KIZLARIN KIYMETİ BİLİNİR

sirvana

Önerilen İletiler

o aslında yufka yüreklilik kıramıyorum ne yapayım :D

Bence şu yüreğinin taş mı yufka mı olduğuna karar versen çok iyi olur. Şu bir gerçek ki erkekler kötü bencil

ukala güzel bi o kadar da güzelliklerinin farkında olan kızlara bayılırlar tabi bu onaların aşık olacakları tiplerdir ancak evlenecekleri kişiler asla. Bütün sorun da bu zaten Kızlara gelince güzel olanlar zaten işini bilir erkeği kendine bağlar işine gelirse evlenir daha iyisini bulursa terkeder ötekine gider kişilikli kızlara gelince beyaz atlı prens beklemekle meşgul oldukları için zamanın nasıl geçtiğini pek anlayamazlar :sweatingbullets::sweatingbullets::sweatingbullets: Anladıkları zaman da geç olur. Şimdi aklıma köyümüzde söylene bir mani geldi.Önce hikayesini anlatayım.akraba olan iki genç birbirlerini sevmektedir kadın sarışın. Derken Erkek okumak için şehre gider ve esmer bir kızla evlenir. Bizim sarışın derki

MANSER:yenilince ağzı buruşturan siyah renk bırakan ve dudakları yara eden yabani kiraz

Doktorlar icat etti

Hastalıkta kanseri

Bıraktın AL KİRAZI

Gittin aldın MANSERİ :lol::lol::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 87
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bence şu yüreğinin taş mı yufka mı olduğuna karar versen çok iyi olur. Şu bir gerçek ki erkekler kötü bencil

ukala güzel bi o kadar da güzelliklerinin farkında olan kızlara bayılırlar tabi bu onaların aşık olacakları tiplerdir ancak evlenecekleri kişiler asla. Bütün sorun da bu zaten Kızlara gelince güzel olanlar zaten işini bilir erkeği kendine bağlar işine gelirse evlenir daha iyisini bulursa terkeder ötekine gider kişilikli kızlara gelince beyaz atlı prens beklemekle meşgul oldukları için zamanın nasıl geçtiğini pek anlayamazlar :sweatingbullets::sweatingbullets::sweatingbullets: Anladıkları zaman da geç olur. Şimdi aklıma köyümüzde söylene bir mani geldi.Önce hikayesini anlatayım.akraba olan iki genç birbirlerini sevmektedir kadın sarışın. Derken Erkek okumak için şehre gider ve esmer bir kızla evlenir. Bizim sarışın derki

MANSER:yenilince ağzı buruşturan siyah renk bırakan ve dudakları yara eden yabani kiraz

Doktorlar icat etti

Hastalıkta kanseri

Bıraktın AL KİRAZI

Gittin aldın MANSERİ :lol::lol::lol:

Bence erkekler hafif meşref kızlarla oynar dalga gecer eglenir

sonra gidip en kapalısını alır.

kız da böyle yapabilse..!!

ne rahat..

bi de birşeyi düşünmüyoruz o hafif meşref kızlara da günah değil mi bi yıgın erkek cıkıyor sonra da evlenmıyorlar..

allah acısın ya . Her koyun kendı bacagından asılır gercı.

onlara da kötü gözle bakmayalım arkadaslar sanki herkes cok temız .

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ya ıkı kelam etmeyi bilmeyip ancak süslenmesını bılen bir bayanı tercıh eden ancak tv gıbı seyretsın onu.sonra da mutluluğu dışarıda arasınız yada kahvehanelerde okey oynayarak

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tabıkı degönül ister ki,bütün özellikler birarada olsun.Ama dış görünüşü güzel dıye sohbetten anlamayan,yaşamayı bilmeyen,kısacası -kazma-dediğimiz tipten biriyle bır dakıka yapamam..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Tabıkı degönül ister ki,bütün özellikler birarada olsun.Ama dış görünüşü güzel dıye sohbetten anlamayan,yaşamayı bilmeyen,kısacası -kazma-dediğimiz tipten biriyle bır dakıka yapamam..

sizin için öyle ama bizim için öyle değil sohbetten anlamaması daha iyi enazından sohbet etmeyiz yani birşeyler dinlemeyiz sürekli başımız ağırmaz :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

sizin için öyle ama bizim için öyle değil sohbetten anlamaması daha iyi enazından sohbet etmeyiz yani birşeyler dinlemeyiz sürekli başımız ağırmaz :)

Haklısın ya ,erkeklerin başka mesele yokmuş gibi maç dırdırı yapmasından başım şişiyor işyerınde :P

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Evlilik bır tabak içindeki çerezleri seçmeye benzer:

önce herkes tabaktaki fındıkları yemeğe bakar,onlar kalmamışsa fıstık,kalmadıysa leblebi

bakarsınız ki en ıyıler alınmışsa sızede mecburen leblebılerı almak kalır :)

ama bırde kabuğunu açmaya uğraşmamak için seçmedığiniz en altta kalmış kabuklu fıstıklar vardır

en altta ve kabuğunu açmak zor dıye kımse keşfetmedı onları

ama onlar kabuğu açık olmadığı için daha taze temız mıkrop kapmamıştır

açmak zor olacaktır ama en guzelı onları bulmaktır :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben anlıyorum :) ama elimde olmayan nedenlerden dolayı yanlış kızlarla muhattap oldum. mesela güzellik ben hep güzelliğe aldandım halen daha akıllanmadım galiba ki güzelliğe önem veriyorum :) aslında hem güzel hem akıllı hemde iyi kalplisini istiyorum ama yok illaki biryerden su koyveriyor :D ya güzel akıllı kötü ya güzel iyi kalpli akılsız denk geliyor :) ama güzel olmadımı hoşlanamıyorum zorla değilya olmuyor işte :(

ya bizde zaten çirkiniz demedik.hemen konuyu güzellige getiriyorsun.ben bizim gibilerin kıymeti bilinmiyor dedim biz çirkiniz demedim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sirvana evet doğru söylüyo olabilirsin, erkekler cinsellik konusunda çok zayıf olabilir ve bazı kadınlar bunu kullanıyo olabilirler..Ama unutmaki bunu kullanarak bişeylere sahip olan kadınlar sonunda kaybetmeye mahkumdur..

Ananemin çok güzel sözleri vardır..Bunlardan biride şu;

"Kadının dokuz nefsi vardır, dokuzuna da sahip çıkar, erkeğin bir nefsi vardır, birine bile sahip çıkamaz.."

Sakın şimdi erkek arkadaşlar buna alınmasın, bunu kadını yüceltmek, erkeği aşağılamak için yazmadım..Bilinen bir gerçek bu, erkeklerin cinsellikte zayıf oldukları..Kadınlarınsa çoğu şeye istedikleri sürece sahip çıkabilecekleri...

Bence buna o kadar üzülme derim..Kadınlar her zaman kendilerine güvenmeli ve doğru olandan uzaklaşmamalı..Doğrudan uzaklaşmadığın sürece hep doğru olanlarla karşılaşacaksındır.. -_-

Bırak yanlış olanlarda kendi bataklıklarında boğulsunlar..

evet haklısın
Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:D valla benim içim temiz hiç numara yapmadığım için numarada beklemiyorum herşeyi ciddi düşünüyorum dürüst olsalar bir sorun çıkmayacak yani :) ayrıca ben şıpsevdi değilim sadece gelen teklifleri değerlendirmiştim :) şimdi ben zamparamı oluyorum :)

neden kızlar daha seçici olurda erkekler fırsatları kaçırmazlar.her fırsatı degerlendirirsin senin farkın ne olacak.ben buna ruhsuz derim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bence erkekler hafif meşref kızlarla oynar dalga gecer eglenir

sonra gidip en kapalısını alır.

kız da böyle yapabilse..!!

ne rahat..

bi de birşeyi düşünmüyoruz o hafif meşref kızlara da günah değil mi bi yıgın erkek cıkıyor sonra da evlenmıyorlar..

allah acısın ya . Her koyun kendı bacagından asılır gercı.

onlara da kötü gözle bakmayalım arkadaslar sanki herkes cok temız .

şunuda bil arkadaşım öyle dedigin kızlar artık evleniyo.inan bir enayi buluyolar.benim kızdıgım noktada bu.ne kişilk var ne ahlak nasıl oluyor anlamadım

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

neden kızlar daha seçici olurda erkekler fırsatları kaçırmazlar.her fırsatı degerlendirirsin senin farkın ne olacak.ben buna ruhsuz derim

teşekkürler sirvana ruhsuz olduğumu ne güzel açıkladın beni bile inandırdın yani brawo ben harbi ruhsuzmuşum ya insanları kırmamak için onlarla deniyorum belki ilerde severim diye ona bu şansı vermemem dahamı iyi?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bütün iyi özellikler nadiren bir insanda toplanır. genelde her insanın eksileriyle artıları birbirine eşit veya yakındır. o yüzdendir ki fiziki güzelliği ortalamanın üzerinde insanlarda genelde ruh güzelliği olmuyo. fakat yaşadığımız dünya öyle bir hal aldıki ne kadar hoşumuza gitmese de karşı cinste aranan özelliklerde fiziki özellik daha önemli bir yer almaya başladı. gönül vereceğimiz kişiyi seçerken artık daha çok fiziki güzelliği önemsemeye başladık. ama malesef gönül verdiğimiz insanın fiziki güzelliği olsa da mükemmel bir insan değilse eğer ruh güzelliği olmuyo. ve her ne kadar bizim kıymetimizi bilmese de bizi seven ve kıymetimizi ilecek belki fiziki güzelliği olmayan ama ruhunda bütün güzellikleri taşıyan insanlara o insanları tercih ediyoruz.

NOT: bu yazıdan bu konuyu açan arkadaşa sen çirkinsin o yüzden senin kıymetini bilmiyolar demek istediğimi çıkarabilecekmisiniz bakalım sizi görüyüm. bu potansiyeli olan arkadaşlar var biliyorum -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bütün iyi özellikler nadiren bir insanda toplanır. genelde her insanın eksileriyle artıları birbirine eşit veya yakındır. o yüzdendir ki fiziki güzelliği ortalamanın üzerinde insanlarda genelde ruh güzelliği olmuyo. fakat yaşadığımız dünya öyle bir hal aldıki ne kadar hoşumuza gitmese de karşı cinste aranan özelliklerde fiziki özellik daha önemli bir yer almaya başladı. gönül vereceğimiz kişiyi seçerken artık daha çok fiziki güzelliği önemsemeye başladık. ama malesef gönül verdiğimiz insanın fiziki güzelliği olsa da mükemmel bir insan değilse eğer ruh güzelliği olmuyo. ve her ne kadar bizim kıymetimizi bilmese de bizi seven ve kıymetimizi ilecek belki fiziki güzelliği olmayan ama ruhunda bütün güzellikleri taşıyan insanlara o insanları tercih ediyoruz.

NOT: bu yazıdan bu konuyu açan arkadaşa sen çirkinsin o yüzden senin kıymetini bilmiyolar demek istediğimi çıkarabilecekmisiniz bakalım sizi görüyüm. bu potansiyeli olan arkadaşlar var biliyorum -_-

anlamadım ne için diyorsunuz?

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler sirvana ruhsuz olduğumu ne güzel açıkladın beni bile inandırdın yani brawo ben harbi ruhsuzmuşum ya insanları kırmamak için onlarla deniyorum belki ilerde severim diye ona bu şansı vermemem dahamı iyi?

şans vereceksin ama bence seçicide olcaksın.deneme,yanılma yöntemi gibi olmazki:)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bu konuda katılıyorum,gönül kimi severse güzel odur, sözü yerine güzel kımse gönül onu sever almaya başladı galiba..

bu arada genelleme yapmıyorum

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

şunuda bil arkadaşım öyle dedigin kızlar artık evleniyo.inan bir enayi buluyolar.benim kızdıgım noktada bu.ne kişilk var ne ahlak nasıl oluyor anlamadım

Doğru ....

ne yapalım biz de mi öyle olalım

e değil tabi

ya da erkeklere hayır onlar yanlış biz mi doğruyuz diyelim

demek bi artıları var...

aynı şekilde;

biz de çapkın erkekleri begenmiyor muyuz :D

evet !!

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

...............

Ayrıca demek var o insanın da bi güzelliği ki evlenebilmiş

ya da kendini begendirebilmiş

yapabilmişse afferim der bn annem hep...

öyle de tabi.

bana da bi çapkın erkek gelip kendini begendirse

yapabiliyosa afferim derim

ya da herkese güzel gelmeyen kimleri kimleri begenmişizdir şimdiye kadar

veya bizim de birilerine güzel gelmediğimiz olmamışmıdır.

insanlık hali.

zevkler ve renkler durumu tabiki tartışılmaz

.................

:clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.