Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

YUNANISTAN'DA CUNTAYI AGIR CEZALAR BITIRDI

dominik

Önerilen İletiler

Bu argümanlar gercekten ici bos..

.

.

.

Zaten Terörün o dönem bel kemigi 18 yas alti genclerdi iscinin yetiskinlerin militanlasmasi zor. onlar hak pesinde?. fakat genclerin bu tuzagin icinde yer almasi gayet kolaydi bunlar demokrasi haklari, aramadan uzak sadece Atatürk devrimlerinden kalan devrimin sesi hos oldugundan Tek Yol Devrim sloganin pesine düsmüs cocuklardir. Terör eylemin bireysel eylemlemlerin icine atacak kadar kendinden gecmis cilginlasmis bu gencler..Birseyleri devirmenin pesinde olan gencler neyi devirecekler dahi bilmiyorlardi ki? Biz nelerden bahsediyoruz bursa nutukunu mu ezberlemis bu gencler. Hayir bildikleri sadece manifosta arkasi yok.

Bilginin bittigi yerde, susma hakkimi kullaniyorum...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 76
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bilginin bittigi yerde, susma hakkimi kullaniyorum...

Ne demistim 86.dan sonra gelenler cogunlugu kirli isler cevirmistir diye bakin suriyeli pkk li sarhos ne yapti..bunlar budur degil mi?

Burda Sayin Basbakanimiza tabiiki susma hakkini kullanacaksin..

Anlayisla karsiliyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.