Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

arkadaş mı? sevgili mi?

modernjames

arkadaş mı? sevgili mi?  

37 üye oy verdi

1. 1. eski sevgiliden arkadaş olur mu?

• yok canım daha neler. ondan ne köy olur ne kasaba ..
      24
    • neden olamasın daha iyisini bulamam.
      6
    • karasızım.
      7

Önerilen İletiler

Eski sevgili ile asla dost olamasın olunmamalıda cünkü zamanında yaşanmış güzel günler var ve ayrılmışın görüyorsun sarılıyorsun yanıdaki soruyor bu kim sen diyosun eski sevgilim lütfen olurmu bu bunun banazlıkla ve gericilikle alakası yok iki taraf içinde çok kötü bu ben farkına varmadan aynı mekanda raslasak ben anında cıkarım neden derseniz o rahat etsin diye yanındakine hesap vermek zorunda kalmasın diye aslında bu saygıdır

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 143
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Eski sevgili ile asla dost olamasın olunmamalıda cünkü zamanında yaşanmış güzel günler var ve ayrılmışın görüyorsun sarılıyorsun yanıdaki soruyor bu kim sen diyosun eski sevgilim lütfen olurmu bu bunun banazlıkla ve gericilikle alakası yok iki taraf içinde çok kötü bu ben farkına varmadan aynı mekanda raslasak ben anında cıkarım neden derseniz o rahat etsin diye yanındakine hesap vermek zorunda kalmasın diye aslında bu saygıdır

aslında burada yazmamam gerekiyor çünkü sevgilim yasakladı ama neyse...

bi kere kimseye eski sevgili dememek gherekiyor o insan önce yane sen onunla hemen sevgili olmadın aranızda arkadaşça geçen ilk dönemleri nasıı bu kadar hızlı harcıyonuz ya haaret bişi ben emrenin eski sevgilim olduğunu süledim şimdi ki sevgilime oda bi daha görüşmeceksin dedi olmaz dedim biz aştık bu olayları sana da yalan sülemek istemiyom diye anlattım eski sevgilim olduğunu falan dedim ama nafile sonuçta eski sevgiliden arkadaş olur ama sen onu sürekli eski sevgili olarak görürsen bi cacık olmaz önce karşındakinin insanlığını görcen ben maalesef artık arkadaşımla görüşemiyom çünkü bunu anlamayan bi sevgilim var ama siz arkadaşınıza sahip çıkın hak ediyosa

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bilinç altımda közü kalmış korların etkisiyle nasıl arkadaş olacağım eski sevgilimle..

Onunla her konuşmamda kalbimden bir şeyler esmicekmi..

Ne olursa olsun her biten aşk geride iz bırakır..

Kat-i ve mutlak bitiş yoktur..

Aşk yara gibidir..

Kabuğunu kaldırdıkça kanar..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bir ilişkiyi bitirdiğim anda suçlu karşı tarafsa hiç bir sevgi sözcüğünü ona ait ne varsa aklıma getirmem gelmezde hata karşı taraftan geldiği anda ölümü göze alırım affetmeyi göze almam o kişiye nefret dahi duymam .insan çok sevdiğinden nefret eder.Ben bir kalemde silerim ve giden gitti gittiği gün bitti derim benden uzak allaha yakın olsun derim

arkadaş asla olmam

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...

Eski sevgililerden zamanla arkadaş olur. Buna eminim. Hayatımıza birçok insan girip gider, sevdiğimiz insanları (arkadaşlar, sevgililer, eski sevgililer) unutmamalıyız, zaten kolayca silemiyoruz. Bugün bir kimseyi seviyoruz, onunla ilişkimiz var ama yarın bir şey olup yollarımız farklı olursa bu insanla arkadaş kalmak en güzel şeydir, çünkü bir ilişkide aşktan başka arkadaşlık, dostluk var. Aşk bitince dostluk bitmez, bu dostluluğu korumayı,devam ettirmeyi denemeliyiz. Eski sevgililerimiz bizi en iyi tanıyan dostlar olabilir. Onları geçmişte bırakıp unutmak kolay,aramızdaki kalan dostluk duygularını korumak daha zor olabilir ama bundan daha değerli bir şey yok.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İyi arkadaş, iyi dost olmak sevgili olmaktan çok daha zordur. Kolay olanı beceremeyenlerin zor olanı denemesi anlamsızdır, ayrıca bu kadar kasmaya da gerek yoktur, dünyada 6 milyardan fazla insan var :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

eski sevgiliden hiç bir halt olmaz :) adı üstünde ona ait tek bir sıfat vardır ; eski sevgili...

Eski sevgililere biraz daha saygı ki bu kendiniz için gereklidir. Eski sevgiliden hiçbir halt olmazsa siz bir zamanlar onunla sevgili olduğunuza göre, vaktinizi, hayatınızı onunla birlikte geçirmeyi kısa veya uzun süreli kabul ettiğinize göre sizden de bir halt olmayacağı sonucu çıkar buradan :) :) :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Eski sevgililere biraz daha saygı ki bu kendiniz için gereklidir. Eski sevgiliden hiçbir halt olmazsa siz bir zamanlar onunla sevgili olduğunuza göre, vaktinizi, hayatınızı onunla birlikte geçirmeyi kısa veya uzun süreli kabul ettiğinize göre sizden de bir halt olmayacağı sonucu çıkar buradan :) :) :)

hı hııı evet benden de bi halt olmaz :) çünkü bende birilerine göre eski sevgiliyim...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

yahu neden arkadaş olarak kalamıyasın ilk tanışıldığı anki heyecan geçtikten sonra ayrılırsınız ama kavga ederek birbirnize küserek ayrılmıyorsunuz yine karşılaştığınız zaman onu tanıdığın için yine konuşursun hem birbirinizi iyi tanıdığınız için sıkıntını paylaşacak dostun bile olabilir.

saçma bir soru biraz bu konuda kafa yorsa inanın doğruyu bulacak ama nerde düşünmek,boş beleş yazmayın arkadaşlar ya.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.