Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gerçek aşkı bulana dek, 1.000 erkekle çıktı!

Radya

Önerilen İletiler

Gerçek aşkı bulana dek, 1.000 erkekle çıktı!

Hayatının aşkını arayan genç kadın, onu bulana kadar, beş yıl içinde tam 1.000 farklı erkekle çıktığını açıkladı...

milliyet.com.tr

26 yaşında, sekreterlik yapan Amy Hinkley, aşkı aramaya başladığında, bu kadar zorlanacağının bilincinde değildi.

Beş yıl boyunca hayalindeki adamı arayan genç kadın tam 1.000 farklı adamla randevulaştı. Hatta çıktığı adamlarla ilgili bir günlük bile tuttu.

Şimdi, tam 13 farklı "izdivaç" şirketi ile çalışıp, 5 bin Sterlin (yaklaşık 11.500 lira) harcadıktan sonra, hayatının aşkına kavuştuğuna inanıyor.

"19 yaşımdayken, 3 yıl boyunca çıktığım çocuktan ayrıldıktan sonra barlara ve kulüplere gidip, kendime yeni birini bulmaya karar vermiştim" diyor Amy, "Ancak birkaç ay sonra, bunun bana göre olmadığını anladım"

Online çalışan bir flört sitesinde profil hazırlayan Amy, bir ay boyunca erkeklerle sohbet etmiş, sadece ilgisini çeken birisini bulana dek. "Adı Steve'di, nazik, kendinden emin görünüyordu ve Tom Cruise'u andırdığını söylediğinde, kalbim yerinden çıkacaktı" diyor Amy.

"Telefonu bozuk olduğu için fotoğrafını gönderemiyordu. En sonunda yüzyüze görüşmeye karar verdik. Ancak Tom Cruise gibi birini beklerken karşıma 40'lı yaşlarında, şişman bir adam çıkageldi..."

Bu hayalkırıklıkları Amy'yi yıldırmamış ve genç kadın en sonunda Adam Want'ın profiline rastlamış.

Önce internet üzerinden gevezelik eden çift, ardından telefonda görüşmeye ve sonunda da yüzyüze buluşmaya karar vermişler. Amy'nin Adam'la buluşması, tam 1.000. randevusuna denk geliyordu.

Mutluluktan uçan Amy, "Bin farklı adamla çıktıktan sonra, en mükemmeliyle evleniyorum, nihayet. Ama kesinlikle buna değer, her ne kadar insanlar prensimi bulana dek çok fazla kurbağayla öpüştüğümü iddia etse de" açıklamasını yaptı.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

warren beaty 12 775 kadınla birlikte olmuş

ben bi de çek nikılsını biliyom 15 000 da galiba

bu nasıl bi şeydir nesıl bir güçtür mübarek ateş alır be o kadar şeyden sonra

Nasıl kıskanıyorumm varyaaaa içim gidiyoorrr içiimmm selam verdiğinii... öpmüşlerrr

bu abla da 1000 erkekle çıkmış doğruyu bulmuş

o kadar eğri den sonra helal olsun ablayaaa tebriklerr

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben senin hiç üşenmeden hesap yapmana...:kahkaha:

5 yılda 5 yaş değil en az 15 yaş yaşlanmıştır o kadın...:wassat:

:online2long: kafa yormadım basit bir hesaplama :lol:

hesap yapma nedenim ise bana inandırıcı gelmemesi..

ama yukarıda senin cümlenin devamını getiremedim "Ben senin hiç üşenmeden hesap yapmana..."

ne demek istedin..

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

:online2long: kafa yormadım basit bir hesaplama :lol:

hesap yapma nedenim ise bana inandırıcı gelmemesi..

ama yukarıda senin cümlenin devamını getiremedim "Ben senin hiç üşenmeden hesap yapmana..."

ne demek istedin..

Bilemem,benim matematiğim kötüdür...:blushing:

Hayran kaldım demek istemiştim...:lol: hani sen tempoya hayran kaldım yazmışsın ya...:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Bu arada yaşadığı ya da yaşadığını zannettiği ilişkileri saymak nasıl bir zihnin ürünüdür diyeceğim, ama afaki bir rakam da olsa 5 senede 1000 rakamına karşı böyle bir soruyu sormak da anlamsız gibi duruyor. Elalemin kızının ilişki sayacı beni mi gerdi kardeşim, bana ne :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.