Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

2010 YENİ YIL DİLEKLERİ

Freyja

Önerilen İletiler

• Admin--

2010 YENİ YIL DİLEKLERİ

merry_christmas_by_dimant.jpg

Sevgili Üyelerimiz,

Bundan böyle forumumuzda gelenekselleştirirerek devam ettireceğimiz bir YENİYIL DİLEKLERİ köşemiz olacak.

Bu köşemizde gelecek olan yeni yıl için istediğimiz dileği/dilekleri yazacağız.

Ve yıl içinde eğer bu dileklerimiz gerçekleşirse, tekrar gelip dileğimizin gerçekleştiğini buraya ekleyeceğiz. :)

2010 yılı için dileklerimizi yazacağımız süre 15 gün ama bu dileklerimizin gerçekleşmesi için 365 koca günümüz var :)

Hadi bir an önce dileklerimizi dilemeye başlayalım çünkü 15 gün sonra çok geç kalmış olabilirsiniz. :stuart:

Tüm dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle

Sevgiyle kalın

2010newyear_lights.preview.jpg

Not: Lütfen "2010 Yeni Yıl Dilekleri" isimli forum başlığının bir tartışma başlığı olmadığını ve sadece dileklerimizi dilemek için açıldığını unutmayalım.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin

Bu yıl geçen yıl dilediğim şeyin aynısını diliyorum.

Dilerim bu yıl gerçekleşir.... :)

http://www.turkish-media.com/forum/blog/1/entry-5410-hersey-hazir-hayallerim-ve-gercekler/

Saygılar

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

"Bu köşemizde gelecek olan yeni yıl için istediğimiz dileği/dilekleri yazacağız."

denmiş, benim tek dileğim yok o yüzden çok dilek isteyeceğim yeni yıldan biggrin.gif

NE KADAR DİLEK O KADAR ŞANS devil.gif

1) Bu yıl yüksek lisans tezimi verdim, seneye doktora sınavını kazanıp bir doktora öğrencisi olmak istiyorum.

2) Daha çok, daha da çok İngilizce öğrenmek ve hatta yurtdışına gidip bir de dil eğitimi almak istiyorum.

3) Fotoğraf çekmenin tüm inceliklerini öğrenmek gerekirse kursa gitmek istiyorum.

4) Bir de bir dövme istiyorum ama dövme yaptıracak cesareti bulamıyorum, yeni yıldan kendime dövme yaptırabileceğim kadar cesaret istiyorum.

5) 1 ocak itibariyle dansa yeniden başlamak ve bir daha da bırakmamak istiyorum.

6) Yoga derslerime daha düzenli katılmak ve daha düzenli meditasyon yapmak istiyorum.

7) Kafamı toparlamak istiyorum.

8) Sık sık tatile gitmek ve kendimi olmasa da en azından kafamı dinlendirmek istiyorum.

9) Bu yıl fazladan aldığım şu kendini bilmez kilolarımı geri vermek istiyorum. Kilolarım da ben de artık kendimizi bilelim istiyorum.

10) Ailemi ve sevdiklerimi bu yıl da yanımda görmek istiyorum.

11) Kimsenin kalbini kırmak istemiyorum ama benim de kalbim kırılmasın istiyorum.

12) Sorunlar kendiliğinden hallolsun istiyorum, ben artık sorun halletmek istemiyorum.

13) Hayatımda huzur ve barış istiyorum.

14) Ozon tabakası kendisini tamir etsin istiyorum.

15) Ağaçlar kesilmesin istiyorum.

16) İnsanlar doğanın üzerinden artık ellerini çeksinler istiyorum.

17) AKP hükümeti bu yıl artık başımızdan gitsin, yerine gelecekler de gelecekler arasından en iyisi olsun istiyorum.

18) Sigarayı bırakayım istiyorum ya da sigara beni artık bıraksın istiyorum.

19) İş yerinde birikmiş olan bütün işlerim artık birikmesin ve bitsin istiyorum.

20) Doğa ve Toprak'a (yeğenlerim) başta olmak üzere tüm sevdiklerime, hatta sevmediklerime de, mümkünse de tüm insanlığa sevgi, barış, huzur, sağlık ve mutluluk istiyorum.

21) Çok şey istiyorum ama en çok istediğimi kendime saklamak istiyorum. Hepsinin gerçekleşmesi imkanlı da o imkansız gibime geliyor ama o da imkanlı olsun istiyorum.

Bugünlük bu kadar yeter smile.gif daha 15 gün var, 15 gün boyunca buraya ugrar ugrar, aklıma geldikçe aklıma gelenleri de gelir buraya yazarım.

Bence güzel olan herşeyi ve hatta çok şeyi isteyin smile.gif isteyenin bir yüzü kara, vermeyeninse 2 yüzü smile.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Gloria gibi benimde dileklerim sıralamakla bitmez ama benim için en önemli olan birkaç tanesini yazmak istiyorum smile.gif

1. Ailem, eşim, kızım ve bütün dostlarım yeni yılda ve bundan sonra gelecek bütün yeni yıllarda benimle olsun istiyorum,

2.Kızımın vatana, millete hayırlı bir Türk Genci olarak yetişmesini diliyorum wub.gif

3.Yeni yılda güzel bir tatil geçirmeyi istiyorum biggrin.gif

4.İş yerimle ilgili olarak şartların daha güzelleşmesini, bu sene bari zam alabilmeyi diliyorum sad.gif

5.Ülkemiz içinde Akp nin başımızdan gitmesini, Türkiye için hayırlı olacak en iyi partinin seçilmesini diliyorum clover.gif

6. Bol miktarda huzur ve barış istiyorum .....

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

*Swiss ve Moevenpick otellinde staj ve meslegimi yapmak istiyorum seneye

* Tatil : ingiltereye gidip `host`ailemi görmek istiyorum, Türkiyeye gelip ailemi ve dostlarimi görmek istiyorum, Fransa`yada en iyi arkadasimla gitmek istiyorum

* Nisan ve Temmuz arasi kosu yapmak istiyorum

* ayda bir hafta sonuna ailemi görmek icin sehir disina cikmak istiyorum

* Lotto´da kazanmak istiyorum :stuart:

* Ameliyat olmak istiyorum -_-

* Okulla bas vurmak istiyorum ama hangi sehirde kalcama bahali oldugu icin belki 2011 icin gecerli olabilir

bunlar benim dileklerim....

Ailem, dostlarim ve forumdaslarim ise saglik, mutluluk, huzur istiyorum.

Türkiye icin yeni bir parti istiyorum cünkü dinnim icin AKP, Atatürkcülügüm icin CHP, Millettim icin MHP gerekmiyor benim icin ben 3. de onlarsiz seviyorum -_-

Dünya icinde dileklerim ...cevremizi temiz tutsak fena olmaz sanirim :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin--

Ben 2 dilek dilemek istiyorum;

Birinci dileğim; hem Dünyada ve hem de Türkiye'de siyasetin tartışıldığı kadar çevreyle ilgili konuların da tartışıldığı ve bir an önce çevre için olumlu işlerin yapıldığı bir yeniyıl için olsun. Sanırım doğanın benden daha çok iyi dileğe ihtiyacı var...

İkinci dileğim ise birinci dileğimin gerçekleştiğini görüp, buraya yazmak... :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ben Dabbetül Arzın çıkmasını diliyorum.Bütün kötülerin yok olacağı ,sadece iyi insanların dünyayı alıp yeniden güzelleştirdiği o günleri görmeyi diliyorum.2010 da olaki olmazsa, hem bu dünya hem ahiret için artık huzur diliyorum. İyi hal diliyorum.Açtığım mağazamla kendi kendime yetmeyi diliyorum.

Ve Frejya nın dikkat çektiği gibi, okullarda ekranlarda her yerde çevre için dersler diliyorum.Bahçede temizlemek için yığınla vakit harcadığım izmaritleri, çöpleri,şişeleri, hayvan dışkılarını yaratmayan bir toplum diliyorum.Etrafımda çiçekler,yeşillikler ,bahçeler diliyorum.

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Admin--

2010 yeni yıl dilekleri için son 3 gün smile.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Çok sevdiğim bir arkadaşımın kedisi 20 günden fazladır firarda,benim dileğim onun geri dönmesi,çünkü arkadaşım çok üzülüyor...sad.gif

Bir de yeni yılda ismi SEVGi olan,insandan insana geçen bulaşıcı bir hastalık sarsın Dünya'yı,...İnsanlar lugatlarında SAVAŞ diye bir kelime olduğunu unutsun...clover.gif

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

ben birkaç bişey daha dilemek istiyorum :)

22) Piyangoymuş, sayısal lotoymuş falan ne varsa işte onların hepsini ben kazanayım, sonra dağıtırım söz devil.gif

23) Ahh arabamı unutmamalıyım, bir adet siyah Honda Civic Elegance istiyorum. Mümkünse Marta kadar olsun :) Gerçi piyango çıkarsa hemen 1 hafta içinde de olabilir :) Ve bir de seni seviyorum Hondacııım, korkma piyango bile çıksa para hırsına bürünmeyecek ve senden vazgeçmeyeceğim.

Tamam yarına kadar aklıma ne gelirse sıralayacağım... Yine geleceğim

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Burasını sana hatırlatacağım haberin olsun smile.gif) yeter ki sen kazan

Bircecim bak şimdi ben senin bu dileğinin kabul olmasını çoook isterim stuart.gifwub.gif birlikte dağıtırız...sorcerer.gif Bircenin bu dileği kabul olsunnnnn :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Bircecim bak şimdi ben senin bu dileğinin kabul olmasını çoook isterim stuart.gifwub.gif birlikte dağıtırız...sorcerer.gif Bircenin bu dileği kabul olsunnnnn :)

Hani bana hani bana demiş :stuart:

Ayrıca benim de minikcik dilekim var ;)

Kendimden çok özel bir başkası için de istiyorum bu dileği, içkiye uygulanan kdv oranları %18 den %1 e düşsün istiyorum :blushing:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.