Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

Gece Yağmuru

arman

Önerilen İletiler

Allah'ım ya harbiden kör oldum ben iki saat aradım Gecemin defterini :blushing:

Saol canım yardımcı oldun. Ya sen hakikaten çok şekersin, çok temiz bir kalbin var hiç kimseyi kırmamaya çalışan çok ince ruhlu birisin. :clover:

Bu arada hem aşkın gözü kör hem aşık olanın bilesin. :P iki kör bir araya gelince ne olur onuda artık sen düşün. :)

Beyaz atılı Necati'yi çalacağım sana merak etmeyesin, hemen eylem planlarına geçeceğim. :whistling::w00t:

Canım Gece Yağmuru'm sende Allah'a emanet ol, hayatın büyük başarılarla geçsin, mutlu bir yuva kur, güzel ve sağlıklı evlatların olsun, hayat sana hep kıyak geçsin :)

Sevgiler :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 477
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Ablacım bu güzel sözler için çok tşk ederim...Eğer biraz olsun sizlere bunu hissettirebildiysem ne mutlu bana :) Ayrıca sevgiler karşılıklı olunca daha bir anlamlı oluyor :wub:

İki kör bir araya gelince ne olur bilmiyorum ama iki gönül bir olunca samanlık seyran oluyormuş öyle diyolar :whistling::lol::stuart:

Bütün iyi dileklerin ve yüreğininden gelen tüm dualar için tşk ederim..Rabbim senide daima mutlu kılsın ablacım :hug::clover:;)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Minik tatlı cadım benim.. :laughing:

Forumda ilk tanıdığım ve o günden beri dostluğunu katlayarak bana veren,hiç esirgemeyen bu tatlı insanı tanıdığım için çok mutluyum..Mine'yede dedim sanada söylicem (çünkü sen şimdi alınırsın :w00t:hafif biras alıngandır laf aramızda :w00t: ) şimdiye kadar bir kardeşim yoktu ama artık var ve ben çok mutluyum..Kalbim seninle.. :wub:

:hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım kardeşim Gece_Yağmuru.

forumda tanıdığım temiz dürüst samimi ve canayakın insanlardan birisin dostluğu ve arkadaşlığı bilen küçük büyük ayırmaksızın saygısını hep koruyan etrafındaki insanlara hep pozitif elektrik yanan kardeşlerimdensin iyi barsın Allah seni ve aileni korusun :clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Canım kardeşim Gece_Yağmuru.

forumda tanıdığım temiz dürüst samimi ve canayakın insanlardan birisin dostluğu ve arkadaşlığı bilen küçük büyük ayırmaksızın saygısını hep koruyan etrafındaki insanlara hep pozitif elektrik yanan kardeşlerimdensin iyi barsın Allah seni ve aileni korusun :clover:

Saolasın Allah razı olsun abicim :) Allah seni ve ailenide korusun,hayat boyu elem çekmeyesiniz :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geceyağmuru nam-ı diğer gönüldaşım,çok sık yazışmasakta o kadar pozitif elektirk alıyorum ki ondan çok seviyorum seni güzel insan,dilerim Rabbim o güzel yüreğinde ki tüm güzellikleri gerçekleştirmeni sağlasın şansın ve yolun hep açık olsun.

Sevgilerimle :clover::clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Geceyağmuru nam-ı diğer gönüldaşım,çok sık yazışmasakta o kadar pozitif elektirk alıyorum ki ondan çok seviyorum seni güzel insan,dilerim Rabbim o güzel yüreğinde ki tüm güzellikleri gerçekleştirmeni sağlasın şansın ve yolun hep açık olsun.

Sevgilerimle :clover::clover:

Sevgili Gönlü güzel gönüldaşım Suhedam...

Evet çok sık yazışamaksakta karşılıklı olarak duygularımız ve hissettiğimiz o güzel enerji karşılıklı... :clover:

Bütün güzel dileklerin ve dualarının mislini nasip eylesin sana Rabbim :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

YAĞMURUM,

Singin' in the Rain... Çok eski bir filmdir ama mutlaka seyretmişsindir diye düşünüyorum. İmzamda da bu filmin en sevdiğim sahnesinin bir resmi var... Bu Gene Kelly'nin filmde en mutlu olduğu anlardan birinde yağmur altında yaptığı muhteşem dans sahnesi... Ne zaman yağmur yağsa ben hep bu filmi seyretmek isterim...

Ve şu şiir:

Özletiyor Seni Bu Yağmurlar

Burada yağmur yağıyor

Aralıksız yağıyor günlerdir

Ama sen yine de şemsiyeni

Almadan gel ilk otobüsle

Buğulanan camlara usulca

Yüzünü çiziyorum ki yüzün

Bir yağmur damlası olup

Düşüyor yapraklarına gülün

Güller de bozamıyor bu uzun

Karanlık sessizliğini kentin

Anılarını yitiriyor sokaklar

Bezirganlaşıyor bulvar ışıkları

Tarih de kekemeleşiyor bazan

Ki o zaman aşktır tek bilici

Aşksa yürümek gibi bir şey

Duyabilmek kuşların gelişini

Anısı bizsek eğer bu kentin

Unuttuğu türküler bizsek

Acıyı rehin bırakıp bir güle

Anımsatmalıyız bunları bir bir

Ahmet Telli'ye ait bu şiir de en sevdiklerimden biridir... Ne zaman yağmur yağsa bu şiir de hep aklımdan geçer...

BANA HEP SEVDİĞİM ŞEYLERİ HATIRLATIYORSUN Gece YAĞMURUm... Varlığın beni mutlu ediyor... Seni görmek beni mutlu ediyor... Yağmur yağarken şemsiye kullanmaktan nefret etmişimdir hep ben. Yağmur damlaları düşerken üstüme üstüme ben kötü olan, beni üzen düşüncelerimden temizlenirim... İşte sen, belki o gün konuşamasak da forumdaki varlığınla bile bana her defasında huzur veriyorsun, yağmur bittikten sonra hissettiğim huzurun aynısını... Varlığın için teşekkür ediyorum arkadaşım...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

YAĞMURUM,

Singin' in the Rain... Çok eski bir filmdir ama mutlaka seyretmişsindir diye düşünüyorum. İmzamda da bu filmin en sevdiğim sahnesinin bir resmi var... Bu Gene Kelly'nin filmde en mutlu olduğu anlardan birinde yağmur altında yaptığı muhteşem dans sahnesi... Ne zaman yağmur yağsa ben hep bu filmi seyretmek isterim...

Ve şu şiir:

Özletiyor Seni Bu Yağmurlar

Burada yağmur yağıyor

Aralıksız yağıyor günlerdir

Ama sen yine de şemsiyeni

Almadan gel ilk otobüsle

Buğulanan camlara usulca

Yüzünü çiziyorum ki yüzün

Bir yağmur damlası olup

Düşüyor yapraklarına gülün

Güller de bozamıyor bu uzun

Karanlık sessizliğini kentin

Anılarını yitiriyor sokaklar

Bezirganlaşıyor bulvar ışıkları

Tarih de kekemeleşiyor bazan

Ki o zaman aşktır tek bilici

Aşksa yürümek gibi bir şey

Duyabilmek kuşların gelişini

Anısı bizsek eğer bu kentin

Unuttuğu türküler bizsek

Acıyı rehin bırakıp bir güle

Anımsatmalıyız bunları bir bir

Ahmet Telli'ye ait bu şiir de en sevdiklerimden biridir... Ne zaman yağmur yağsa bu şiir de hep aklımdan geçer...

BANA HEP SEVDİĞİM ŞEYLERİ HATIRLATIYORSUN Gece YAĞMURUm... Varlığın beni mutlu ediyor... Seni görmek beni mutlu ediyor... Yağmur yağarken şemsiye kullanmaktan nefret etmişimdir hep ben. Yağmur damlaları düşerken üstüme üstüme ben kötü olan, beni üzen düşüncelerimden temizlenirim... İşte sen, belki o gün konuşamasak da forumdaki varlığınla bile bana her defasında huzur veriyorsun, yağmur bittikten sonra hissettiğim huzurun aynısını... Varlığın için teşekkür ediyorum arkadaşım...

Gloriacım...İnan şuan o kadar mutluyum ki bunu tarif edemem...Beni nasıl mutlu ettiğini kelimelere bile dökemem...İnan sen nasıl YAĞMUR denilince hafısanda beni canlandırıyorsan bende LALE denilince ilk sen geliyorsun aklıma ve yüzümde tatlı bir tebbessüm oluşuyor...Huzurun asla tükenmesin canım..Bu yazdıkların o kadar güzelki nasıl tşk edeceğimi bilemedim..Güzel yüreğine sağlık canım...Şiir için ayrıca tşk ederim..Allah herşeyi gönlüne göre nasip eylesin :flowers::hug:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

duamı ettın ne yaptın yaw,yanına gelemedım.özel durumlar oldu bı gelemedım ya :(

yani elimden kurtuldun ama sevınme elbet gelcem nede olsa yakınız :devil:

canım herşey gönlunce olsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

duamı ettın ne yaptın yaw,yanına gelemedım.özel durumlar oldu bı gelemedım ya

yani elimden kurtuldun ama sevınme elbet gelcem nede olsa yakınız :devil:

canım herşey gönlunce olsun

Kıs dualarım çabuk mu kabul oldu :unsure::lol: Ah canım benim şaka bi yana kısmet olmadı ama en kısa zamanda görüşürüz inşallah :(:D

peçeli güzelim gecem yağmurumsun

canımsın

o kadar sıcaksın ki insanın senle konuşası geliyo hep

sevgiler sevinçlerin hiç bitmesin :hug:

Yumotem..Şeker ismi gibim :wub: Tşk ederim canım...Ne zaman istrersen benimle konuşabilirisn tatlım -_- Benim konuşmam bitince tabe :lol::wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Gece Yağmuru

gerçekten nick'in gibi herkesin üzerine bir sevgi yağmuru olup yağıyorsun !

seni tanımak gerçekten çok güzel bir duygu etrafına saçtığın pozitif elektrik.

seni sevilen ve saygı duyulan biri olmanı sağlıyor .

iyiki seni tanımışım teşekkürler :):clover:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Gece Yağmuru

gerçekten nick'in gibi herkesin üzerine bir sevgi yağmuru olup yağıyorsun !

seni tanımak gerçekten çok güzel bir duygu etrafına saçtığın pozitif elektrik.

seni sevilen ve saygı duyulan biri olmanı sağlıyor .

iyiki seni tanımışım teşekkürler :):clover:

çok tşk ederim arkadaşım ;) bende iyiki tanımışım seni :clover:

eet.

bu forumdaki benden geveze tek insan.

çokkkkkkkkkkkkkkk iyi biri.

işten kaytardıkça bu foruma yasan birisi :D

saolasın gösümsün -_-:D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

kıss kankim şimdi senin anı defterine bi göz attım ve ne göreyim :o bendeniz MINEU biricik kankimin anı defterine yazmadığımı farkettim :( kıss kankim kusura bakmadın demi :grin::hug:

kankim öncelikle bana kalbin kadar temiz bu yanıt ekle linkini ayırdığın için tşk ederim :D sana iş hayatında başarılar, evlilik hayatında ''Allah kolaylık versin''ler dilerim :sweatingbullets::lol: kıss kankim çok mu klasik oldu :unsure::D

ne dememi bekliyosun ki ;

SENİ ÇOK SEVİYORUM :wub:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Katılın Görüşlerinizi Paylaşın

Şu anda misafir olarak gönderiyorsunuz. Eğer ÜYE iseniz, ileti gönderebilmek için HEMEN GİRİŞ YAPIN.
Eğer üye değilseniz hemen KAYIT OLUN.
Not: İletiniz gönderilmeden önce bir Moderatör kontrolünden geçirilecektir.

Misafir
Maalesef göndermek istediğiniz içerik izin vermediğimiz terimler içeriyor. Aşağıda belirginleştirdiğimiz terimleri lütfen tekrar düzenleyerek gönderiniz.
Bu başlığa cevap yaz

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı..   Onun yerine sade metin olarak yapıştır

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri getirildi..   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.